Порівняння SiteGround проти HostGator (2020) – 1 ясний переможець

siteground vs hostgator


Цікаво, який веб-хостинг-провайдер кращий: SiteGround або HostGator? Це буде жорсткий дзвінок! SiteGround та HostGator – це 2 найпопулярніших хостинг-провайдерів на ринку. Хоча HostGator використовує спільний веб-хостинг-індустрію, SiteGround відомий своїм надзвичайно швидким хостингом WordPress. Але може бути лише один ПРАВИЛЬНИЙ чемпіон …

Оскільки вибір неправильного веб-хостингу може саботувати ваш інтернет-бізнес та репутацію, ми сприймаємо подібні змагання дуже серйозно. Ось чому ми написали UNBIASED порівняння веб-хостингу між HostGator та SiteGround, щоб ви могли визначити, який із них найкращий варіант для вашого сайту. Нехай битва починається!

SiteGround vs HostGator – Огляд

альтернативи siteground-godaddy-hosting-alternative

SiteGround – офіційно рекомендований сервіс веб-хостингу від WordPress.org. Вони одні з небагатьох компаній, які дозволяють вам вибрати, які центри обробки даних ви будете використовувати, коли ви підписуєтесь на їх хостинг-сервіс.

Завдяки наявності центрів обробки даних на трьох різних континентах SiteGround надає вашим відвідувачам чудовий досвід роботи незалежно від місця їх розташування. Вони пропонують 30-денну гарантію повернення грошей на тест-драйв своєї послуги хостингу.

hostgator-веб-хостинг

HostGator – ще один надзвичайно популярний провайдер веб-хостингу. Заснований у 2002 році, HostGator зараз розміщує понад 8 мільйонів веб-сайтів по всьому світу. HostGator особливо вражає, коли справа стосується спільних веб-хостингових послуг.

Плани HostGator поставляються з усіма основними хостинговими функціями, і вони надають вам гарантію повернення грошей на 45 днів, щоб випробувати їх послугу без ризику.

SiteGround vs HostGator – швидкість сторінки та час роботи

Швидкість сторінки та час безперебійного користування – найважливіші фактори, коли справа стосується вибору послуги веб-хостингу.

Згідно з дослідженнями, навіть затримка на 1 секунду може призвести до зменшення конверсій на 7%. Google продовжує наголошувати на швидкості сторінок у своєму алгоритмі, тому безперечно, швидкість сторінки має великий вплив на рейтинги SEO для вашого сайту..

Час роботи важливий, оскільки відвідувачі очікують, що ваш сайт буде доступний цілодобово. Пробіг зазвичай виражається у відсотках від загального доступного часу, наприклад 99,9%.

Часто провайдери веб-хостингу хваляться тим, що є найшвидшим веб-хостом, і обіцяють високу доступність своїх хостинг-послуг. Щоб перевірити, чи вони відповідають їхньому шуму, ми підписалися з SiteGround та HostGator і створили тестовий веб-сайт WordPress на кожному з них. Ми також встановили тему за замовчуванням, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень для відображення живого середовища на наших тестових сайтах.

Тоді ми провели на них кілька різних тестів на швидкість та безперервний час.

Ось наші результати:

майданчик для тесту на швидкість

Згідно з тестом Pingdom, наш тестовий сайт SiteGround взяв лише 649 мс для завантаження на сервер у Далласі, Техас. Це швидше, ніж 95% усіх перевірених сайтів.

швидкісний хостгортор

Коли ми провели той же тест на HostGator, наш тестовий сайт зайняв 691 мс для завантаження.

Ми не відчували простоїв під час тестів на жодному з серверів.

Переможець: SiteGround

SiteGround vs HostGator – простота використання

hostgator-cpanel

Усі плани хостингу від SiteGround та HostGator поставляються з cPanel для управління своїми обліковими записами на веб-хостингу. Вони також пропонують встановити в один клік для популярних скриптів веб-сайтів, таких як WordPress, Joomla та Drupal.

Вони також надають розробнику веб-сайтів свої плани хостингу для користувачів, які хочуть швидкого та простого рішення щодо початку веб-сайту.

У той час як SiteGround надає Weebly Builder всі свої хостинг-плани, усі облікові записи хостингу HostGator постачаються разом з Gator builder, простим у користуванні розробником сайту, розробленим командою HostGator. Обидва розробники дозволяють легко запускати будь-який тип веб-сайту, включаючи блог, магазин електронної комерції, портфоліо тощо.

Переможець: Це краватка

SiteGround vs HostGator – Особливості

HostGator пропонує всі стандартні функції хостингу, яких ви могли б очікувати від веб-хостингової компанії, включаючи немережну пропускну здатність, безкоштовний SSL, інсталяторів в один клік, маркетингові пропозиції на суму 200 доларів та інше. За допомогою трохи дорожчого спільного плану веб-хостингу ви отримаєте доступ до необмеженого хостингу веб-сайтів, безкоштовного спеціалізованого IP-адреси та безкоштовних інструментів SEO.

Однак, порівнюючи функції, SiteGround тягне милі попереду HostGator. Візьмемо кілька функцій, які виводять SiteGround на випередження:

 • Зберігання SSD: Усі плани спільного хостингу HostGator пропонують накопичувач жорсткого диска (HDD), тоді як SiteGround забезпечує накопичувач твердого диска (SSD), який, як відомо, працює принаймні в 2 рази швидше, ніж жорсткий диск.
 • Технології швидкості: Крім SSD-пам’яті, SiteGround надає безкоштовний CloudFlare CDN, PHP 7 з OpCache.
 • Проактивна безпека: З усіма планами веб-хостингу SiteGround ви можете скористатися безкоштовними щоденними резервними копіями. З трохи дорожчим планом ви також отримаєте безкоштовні резервні копії.
 • Розширені видовищні функції: Для розширених функцій ви можете вибрати їх план GoGeek, який надає сервери, сумісні з PCI та створення Gpo repo в один клік.

Переможець: SiteGround

SiteGround vs HostGator – підтримка та документація

І SiteGround, і HostGator надають підтримку цілодобово через чат, телефон та електронну пошту. Обидва провайдери хостингу мають широкі бази знань, що складаються із сотень корисних навчальних посібників, які охоплюють усі аспекти створення сайту з їх хостинг-акаунтами.

Переможець: Це краватка

SiteGround vs HostGator – Ціноутворення

Давайте зробимо головні порівняння між витратами на різні варіанти хостингу від HostGator та SiteGround:

SharedWordPressResellerCloudDedicated
SiteGround3,95 дол. / Міс.3,95 дол. / Міс.$ 42 / рік$ 80,00 / міс.$ 269,00 / міс.
ХостГатор2,78 дол. / Міс.$ 5,95 / міс.$ 19,95 / міс.$ 4,95 / міс.119,00 дол. / Міс.

Як бачите, плани SiteGround невеликі затратні в порівнянні з планами HostGator. Якщо ви шукаєте доступне рішення для хостингу, то HostGator може стати вашою найкращою ставкою.

HostGator пропонує також найкращі плани хостингу реселерів.

Ви також можете скористатися нашим кодом купона HostGator, щоб отримати велику знижку.

Переможець: HostGator

Резюме: SiteGround проти HostGator

Після нашого поглибленого порівняння ми вважаємо, що SiteGround є кращим постачальником веб-хостингу, ніж HostGator. SiteGround розробляє внутрішні інструменти, щоб забезпечити надзвичайно швидкий досвід хостингу для своїх користувачів WordPress. Завдяки їх сервісу Super Cache ви можете надзвичайно збільшити час завантаження сторінки та ефективність роботи вашого сайту.

Завдяки SiteGround ви можете бути впевнені, що вони будуть робити щоденну резервну копію вашого сайту. Відновлення можна легко здійснити за допомогою інструмента клацання та відновлення.

Перегляньте інші корисні порівняння хостингу:

 • SiteGround проти GreenGeeks
 • Хостинг SiteGround vs InMotion
 • SiteGround проти WPEngine
 • Хостинг SiteGround vs A2
 • SiteGround проти DreamHost
 • SiteGround vs iPage
 • SiteGround vs Liquid Web

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам вибрати між SiteGround та HostGator. Для отримання більш детальної інформації ви можете ознайомитися з нашим повним оглядом SiteGround та повним оглядом HostGator.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me