Порівняння SiteGround проти iPage (2020) – 1 ясний переможець!

siteground vs ipage


Шукаєте найкращий дешевий хостинг? iPage і SiteGround – це 2 найпопулярніших сервісу веб-хостингу, доступних на ринку. Але це справді найкращий вибір: iPage або SiteGround?

Вибір неправильного провайдера веб-хостингу може зашкодити вашим пошуковим рейтингам та бізнесу. Ось чому ми написали UNBIASED порівняння веб-хостингу між iPage та SiteGround, щоб ви могли визначити, який з них найкращий варіант для вашого сайту.

Давайте поглянемо на наше порівняльне опитування між iPage та SiteGround.

SiteGround vs. iPage – огляд

майданчик

SiteGround – один з офіційно рекомендованих веб-провайдерів WordPress.org. Вони пропонують один з найкращих цілодобових центрів підтримки в галузі та підтримують високий рівень задоволеності клієнтів.

Їх варіанти хостингу керують гамою від дешевого хостингу аж до спеціалізованих серверів хостингу. Завдяки сервісу хостингу WordPress вони забезпечують автоматичне оновлення WordPress, вбудоване кешування WP, CDN, постановку в один клік та керування версіями GIT.

Вони одні з небагатьох компаній, які дозволяють вам вибрати бажаний центр обробки даних під час реєстрації на хостинг-сервісі. Їх центри обробки даних розташовані у США, Європі та Сінгапурі.

альтернативи ipage-godaddy-hosting-hosting

iPage – хостинг-бренд, що належить Endurance International Group. Вони добре відомі своїми доступними варіантами хостингу, починаючи від 1,99 долара на місяць.

iPage була заснована в 1998 році і зараз обслуговує понад 1 мільйон веб-сайтів по всьому світу. Як і SiteGround, вони також пропонують ряд варіантів хостингу, включаючи спільний, WordPress, VPS та спеціалізований хостинг.

iPage є партнером із зеленої енергетики EPA, що означає, що їх центри обробки даних працюють від енергії вітру, що значно зменшує їх вуглецевий слід.

SiteGround vs. iPage – швидкість сторінки та час роботи

Швидкість сторінки та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі послуги веб-хостингу.

Згідно з дослідженнями, навіть затримка на 1 секунду може призвести до зменшення конверсій на 7%. Крім того, Google продовжує підкреслювати швидкість сторінки у своїх алгоритмах.

Не кажучи вже про те, що якщо ви не сприймаєте серйозно швидкість сторінки, ви, швидше за все, втратите рейтинг SEO і ваші клієнти відмовляться від вашого сайту.

Час роботи важливий, оскільки відвідувачі очікують, що ваш сайт буде доступний цілодобово. Пробіг зазвичай виражається у відсотках від загального доступного часу, наприклад 99,9%.

Часто провайдери веб-хостингу хваляться тим, що вони найшвидші та обіцяють високу доступність своїх хостинг-послуг. Щоб перевірити, чи вони відповідають їхньому шуму, ми підписалися з SiteGround та iPage і створили тестовий WordPress сайт на кожному з них. Ми також встановили тему за замовчуванням, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень для відображення живого середовища на наших тестових сайтах.

Тоді ми провели на них кілька різних тестів на швидкість та безперервний час.

Ось наші результати:

майданчик для тесту на швидкість

Згідно з нашим тестом Pingdom, для тестування з Далласу, Техас, наш тестовий сайт SiteGround зайняв лише 649 мс. Це швидше, ніж 95% усіх перевірених сайтів.

тест на швидкість ipage pingdom

Коли ми провели той самий тест на iPage; наш тестовий сайт зайняв 2,6 секунди для завантаження.

На додаток до нашого тесту Pingdom, ми також використовували інструмент тестування під назвою Load Impact, щоб визначити, як SiteGround та iPage оброблять запити сервера під час сплеску трафіку.

Для тестування Load Impact відправив декількох віртуальних користувачів (VU) на наші сайти і поступово накопичив до 100 відвідувачів одночасно.

loadimpact-siteground

Як видно з нашого тесту SiteGround, в графіку часу завантаження було декілька шипів. Це досить часто в умовах спільного хостингу. Однак наш сайт ніколи не виходив під час тесту.

ipage навантаження вплив

Наш сайт iPage сповільнився, коли було 50 користувачів. Сайт швидко відновився протягом декількох моментів та часу завантаження сторінки, але залишався стабільно низьким навіть у більшості користувачів. Однак варто зазначити, що сайт ніколи не виходив під час нашого тесту на швидкість.

Переможець: SiteGround

SiteGround vs. iPage – простота використання

Налаштування WordGress WordPress

SiteGround дозволяє керувати своїм веб-сайтом та обліковим записом хостингу за допомогою cPanel.

Вони також пропонують десятки інсталяторів в один клік для популярних скриптів веб-сайтів, таких як WordPress, Joomla та Drupal.

Ви також отримаєте базовий конструктор перетягування з кожним планом створення свого веб-сайту так, як вам потрібно.

Панель управління iPage

Тепер давайте подивимося на iPage та як легко керувати веб-сайтом на їх платформі.

Всі пакети хостингу iPage поставляються в комплекті з простим у користуванні веб-переробником перетягування веб-сайтів та інсталятором WordPress у 1 клік..

Основним недоліком є ​​те, що iPage не пропонує cPanel. Натомість вони пропонують власну індивідуальну версію панелі управління, яку вони називають vDeck. Однак якщо ви звикли до cPanel, який є найпопулярнішою у світі панеллю управління веб-хостингом, то вам доведеться трохи вивчити криву, яку потрібно вирішити, перш ніж освоїти vDeck.

SiteGround vs. iPage – Особливості

І SiteGround, і iPage, швидше за все, матимуть варіант хостингу, який працює для вашого веб-сайту, незалежно від розміру та бюджету вашого інтернет-бізнесу. У той час як SiteGround зосереджується на забезпеченні швидкого досвіду хостингу з провідними галузевими технологіями швидкості, iPage надає всі функції початкового рівня, які початківцям потрібно легко розпочати з сайту.

Давайте подивимось на декілька напрямків, де iPage виділяється серед конкуренції:

 • Необмежена кількість веб-сайтів: iPage пропонує лише 1 дешевий план хостингу. Ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів із цим планом без зайвих витрат; тоді як SiteGround вимагає, щоб ви зареєстрували дещо дорожчий план для необмеженого розміщення сайтів.
 • Перетягніть конструктор сайтів: Хоча iPage надає власний розробник веб-сайтів, SiteGround пропонує Wix Builder з кожним планом хостингу.
 • Безкоштовні кредити на рекламу: Отримайте безкоштовні рекламні кредити на суму 200 доларів за кожен план веб-хостингу iPage.

Тепер, коли ми знаємо переваги iPage, давайте подивимося на кілька областей, де SiteGround перевершує порівняно:

 • Технології швидкості: SiteGround пропонує CloudFlare CDN з кожним планом хостингу. Ви також можете збільшити час завантаження за допомогою SuperCacher за допомогою трохи дорожчого плану.
 • Резервне копіювання та відновлення: З кожним планом ви отримуєте безкоштовні щоденні резервні копії. І, з трохи дорожчим планом, ви можете скористатися безкоштовними перекладами сайтів та відновленням резервного копіювання.
 • Вигідні риси: Якщо вам потрібні чудові розширені функції, такі як сумісні з PCI сервери та створення Gpo repo в один клік за допомогою спільного веб-хостингу, ви можете підписатися на їхній план GoGeek.

Переможець: SiteGround

SiteGround vs. iPage – підтримка та документація

І SiteGround, і iPage пропонують цілодобову підтримку через телефон, електронну пошту та чат у прямому ефірі.

Ви також можете розраховувати на їхні бази знань, які охоплюють усі аспекти створення веб-сайту з нуля, використовуючи їх плани веб-хостингу.

Переможець: Це краватка

SiteGround vs. iPage – Ціноутворення

Без сумніву, варіанти хостингу iPage набагато дешевші, ніж SiteGround. iPage пропонує єдиний розмір-план для дешевого хостингу. Вони надають лише 1 дешевий план хостингу, який коштує всього 1,99 долара на місяць; тоді як план дешевого хостингу SiteGround починається від $ 3,95 на місяць.

SiteGround не пропонує плани хостингу VPS. Однак вони пропонують хмарний та реселлерський хостинг.

Однак ви можете скористатися нашим купоном SiteGround, щоб отримати великі знижки.

Ось детальне порівняння між цінами на різні варіанти хостингу від SiteGround та iPage:

SharedWordPressVPSDedicated
SiteGround3,95 дол. / Міс.3,95 дол. / Міс.$ 269,00 / міс.
iPage1,99 дол. / Міс.3,75 дол. / Міс.$ 19,99 / міс.119,99 дол. / Міс.

Переможець: iPage

Резюме – SiteGround проти iPage

SiteGround зосереджується на наданні клієнтам супер швидкого хостингу. Вони є однією з небагатьох спільних хостинг-компаній, які дозволяють клієнтам вибирати свої уподобані центри обробки даних під час реєстрації на хостинг-план.

Як рекомендований хостинг-провайдер WordPress, вони пропонують керований хостинг WordPress, а також хостинг WooComerce.

iPage, з іншого боку, пропонує доступні варіанти хостингу для веб-сайтів усіх розмірів і бюджетів. Якщо ви вже розміщені у іншого постачальника послуг хостингу, ви можете скористатися їх безкоштовними трансферами на веб-сайті. Найкраще, що їх безкоштовний конструктор сайтів дозволяє легко створювати прекрасний сайт.

 • SiteGround проти GreenGeeks
 • Хостинг SiteGround vs InMotion
 • SiteGround проти HostGator
 • SiteGround проти A2Hosting
 • SiteGround проти DreamHost
 • SiteGround vs Liquid Web

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий сервіс веб-хостингу для ваших потреб. Якщо вам сподобалася ця стаття, перегляньте наш повний огляд SiteGround або наш повний огляд iPage.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map