Порівняння веб-сайту SiteGround та Liquid (2020) – 1 ясний переможець

webground-vs.-liquid-web


Шукаєте найкращого керованого постачальника послуг WordPress? Liquid Web і SiteGround – це 2 найпопулярніших хостингових компаній WordPress, доступні на ринку. Але це справді найкращий вибір: рідкий веб-сайт або SiteGround?

Вибір неправильного провайдера веб-хостингу може зашкодити вашим пошуковим рейтингам та бізнесу. Ось чому ми написали UNBIASED порівняння веб-хостингу між Liquid Web та SiteGround, щоб ви могли визначити, який із них найкращий варіант для вашого сайту.

Давайте подивимось на наше порівняльне опитування Liquid Web vs. SiteGround.

SiteGround vs. Liquid Web – огляд

майданчик

SiteGround – офіційно рекомендований WordPress.org провайдер веб-хостингу. Вони пропонують широкий вибір варіантів хостингу, включаючи спільний доступ, WordPress, WooCommerce, VPS та хостинг для виділених серверів.

Щоб забезпечити своїм відвідувачам чудовий досвід роботи, вони керують центрами обробки даних на трьох континентах: Північній Америці, Європі та Азії. Найкраще, що вони дозволяють вам вибрати бажаний центр обробки даних для своїх веб-сайтів, коли ви підписуєтесь на їх веб-послуги хостингу.

Вони також пропонують найновіші технології швидкості та забезпечують активну безпеку на своїх веб-серверах хостингу.

Рідка знижка в Інтернеті

Liquid Web – одна з найпопулярніших компаній, що керують веб-хостингом на ринку. Їх варіанти хостингу оптимізовані для популярних додатків, включаючи WordPress, WooCommerce, преміум-службову електронну пошту тощо.

На відміну від інших керованих хостинг-компаній, вони надають вам повний доступ до їх серверів. Крім того, вони володіють і управляють своїми центрами обробки даних, а це означає, що ви не почуєте, як вони вказують пальцями на інших постачальників послуг.

SiteGround vs. Liquid Web – швидкість сторінки та час роботи

Без сумніву, швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі веб-хоста.

Щоб перевірити, чи фактично реагують на рідкісний веб-сайт та SiteGround, ми вирішили проаналізувати їхні гарантії швидкості та тривалості роботи, підписавшись з кожним із них та створивши 2 тестових сайта.

Для відображення живого середовища на наших тестових майданчиках ми встановили тему WordPress та опублікували фіктивний вміст разом із деякими зображеннями.

Потім ми провели кілька різних експериментів на цих тестових майданчиках із наступними інструментами:

  • Пінгдом: Проаналізувати швидкість веб-сайту.
  • Вплив навантаження: Контролювати, як ці хостинг-сервери обробляють перенапруження трафіку під час пікового навантаження.
  • Bitcatcha: Визначити, як працюють ці хостинг-сервери з 8 різних географічних місць.

майданчик для тесту на швидкість

Відповідно до тесту на швидкість Pingdom, наш тестовий майданчик SiteGround зайняв 649 мс для завантаження під час тестування з Далласу, Техас. Це швидше, ніж 95% усіх перевірених сайтів.

Рідкий тест на швидкість веб

З іншого боку, Liquid Web завантажував 901 мс, що швидше, ніж 91% усіх перевірених сайтів.

Після нашого тесту Pingdom ми протестували сайти з Load Impact, щоб побачити, як ці сервери будуть обробляти сплеск трафіку під час пікового навантаження..

loadimpact-siteground

З діаграми видно, що були деякі сплески, коли одночасно на нашому сайті SiteGround було близько 50 користувачів. Це означає, що веб-сайт сповільнився на кілька моментів, а потім повернувся через кілька секунд.

Рідкий вплив навантаження на веб

На відміну від SiteGround, Liquid Web виконується послідовно протягом усього тесту. Кількість активних відвідувачів на сайті не впливала на продуктивність сервера.

Ми також використовували Bitcatcha для запису часу відгуку наших серверів хостингу з 8 різних географічних місць: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія. Швидкість для кожного місця вимірювали 3 окремі рази, а потім результати усереднювали.

час відповіді на майданчику

За даними Bitcatcha, наш тестовий майданчик SiteGround отримав оцінку D; тоді як Рідкий веб-сайт отримав оцінку C+.

Рідкий час реакції в Інтернеті

Переможець: SiteGround

SiteGround vs. Liquid Web – простота використання

рідкий веб-сайт хмари

З кожним рідким веб-планом, крім керованого хостингу WordPress, ви отримаєте доступ до cPanel / WHM або Plesk.

Завдяки керованому плану хостингу WordPress з використанням рідини в Інтернеті ви отримаєте доступ до iThemes Sync Pro.

iThemes Sync Pro дозволяє відстежувати тривалість роботи, простоїв та SEO статусів вашого веб-сайту з одного місця для всіх ваших сайтів. Це навіть допомагає вам контролювати те, що бачать ваші клієнти у WP-адміністраторі.

SiteGround, з іншого боку, дозволяє керувати своїм веб-сайтом та обліковим записом хостингу за допомогою cPanel.

Вони також пропонують десятки інсталяторів в один клік для популярних скриптів веб-сайтів, таких як WordPress, Joomla та Drupal. Щоб ви могли швидко створити веб-сайт без наймання розробника, ви також отримаєте доступ до розробника перетягування з кожним планом.

Переможець: Це краватка

SiteGround vs. Liquid Web – Особливості

Цільовою клієнтською базою SiteGround є користувачі початкового рівня, тоді як Рідка Web в основному орієнтована на веб-сайти корпоративного рівня зі значною кількістю трафіку.

Це також означає, що функції SiteGround орієнтовані на ідеальну клієнтську базу: власники веб-сайтів та видавці. Завдяки SiteGround ви зможете знайти всі основні функції, які вам знадобляться для налаштування та запуску свого веб-сайту, такі як необмежена пропускна здатність, необмежена кількість облікових записів електронної пошти, необмежене зберігання на SSD, резервне копіювання сайту тощо.

Вони також пропонують вишукані передові інструменти, такі як сумісні з PCI сервери та створення Gpo repo в один клік.

Що стосується особливостей, рідка веб-сторінка видуває SiteGround з води. Давайте подивимося на кілька унікальних функцій, пропонованих Liquid Web:

Автоматичне оновлення плагінів: Більшість керованих постачальників послуг хостингу WordPress пропонують автоматичні оновлення ядра. Рідке Web залишається напередодні кривої, пропонуючи також автоматичне оновлення плагінів.

Трафарет: Якщо ви розробник, який створив кілька веб-сайтів з однаковими плагінами та темами, ви можете заощадити час за допомогою Stencil. Це автоматизує процес створення сайту, тому вам не потрібно вручну встановлювати одні й ті самі теми та додатки на кожному сайті.

Стиснення зображення: Завдяки вбудованому стисненню сторінки ви можете підвищити швидкість свого веб-сайту.

Переможець: Рідка павутина

SiteGround vs. Liquid Web – підтримка та документація

І WebGround, і Рідка Web надають підтримку цілодобово через телефон, електронну пошту та чат в реальному часі.

Їх обширна документація проводить вас з усіх аспектів створення веб-сайту з нуля, використовуючи свої плани веб-хостингу.

Переможець: Це краватка

WebGround проти рідких веб-цін

Регулярні ціни на спільний веб-хостинг SiteGround починаються від 9,95 дол. США на місяць. Ми уклали угоду з SiteGround, тому користувачам IsItWP потрібно платити лише 3,95 долара на місяць.

Ціни на керований WordPress хостинг для рідкого Інтернету починаються від 29 доларів на місяць.

Але якщо ви шукаєте дійсно доступне рішення для хостингу, SiteGround – кращий вибір.

SiteGround також входить до числа найкращих компаній з безкоштовного веб-хостингу нашими експертами.

Ви також можете скористатися нашим купоном SiteGround, щоб отримати великі знижки.

Переможець: SiteGround

Recap – SiteGround vs. Liquid Web

Ми з’ясували, що SiteGround – це кращий сервіс хостингу WordPress для початківців, ніж Liquid Web. На відміну від Liquid Web, SiteGround пропонує хостингові плани для будь-яких розмірів та бюджетів. Рідка Інтернет найкраще підходить для веб-сайтів на рівні підприємств, які залучають значні обсяги трафіку.

WordPress-хостинг SiteGround оснащений усіма основними функціями, необхідними для налагодження та роботи вашого сайту WordPress. З планом хостингу WordPress вищого рівня ви отримаєте розширені функції, включаючи сумісні з PCI сервери, попередньо встановлений Git та більш швидкі сервери.

Рідкий веб-хостинг WordPress хостинг забезпечує автоматичне оновлення плагінів WordPress. Незважаючи на те, що повністю керований постачальник послуг хостингу WordPress, вони надають вам доступ до бази даних та сервера, підключеного до вашого облікового запису.

Ось деякі інші порівняння хостингу:

  • SiteGround проти GreenGeeks
  • Хостинг SiteGround vs InMotion
  • SiteGround проти HostGator
  • SiteGround проти A2Hosting
  • SiteGround проти DreamHost
  • SiteGround vs iPage

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще керованого постачальника послуг WordPress хостинг для ваших потреб. Якщо вам сподобалась ця стаття, перегляньте наш повний огляд SiteGround або наш повний огляд рідини в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me