Порівняння WP Engine проти DreamHost (2020) – 1 ясний переможець!

wp двигун проти dreamhost


Хочете знати різницю між WP Engine і DreamHost? Ви, напевно, вже знаєте, що WP Engine і DreamHost – це 2 найпопулярніших веб-провайдерів хостингу. Але який краще?

У нашому UNBIASED порівнянні DreamHost проти WP Engine ми допоможемо вам зрозуміти, який найкращий вибір для вашого бюджету та потреб.

WP Engine vs. DreamHost – Огляд

WP двигун

WP Engine – один з найкраще керованих постачальників послуг WordPress на ринку. Вони можуть похвалитися вражаючим списком клієнтів, включаючи Yelp, Asana, National Geographic, PBS та MyFitnessPal.

Крім хостингу для WordPress, ви також отримаєте безкоштовний доступ до 35+ тем StudioPress безкоштовно. Вони також оснащують вас набором ефективних та інтеграційних рішень для побудови та розвитку вашого бізнесу.

сонник

DreamHost, з іншого боку, ветеран дешевої вертикалі хостингу. Він був заснований ще в 1996 році, ще до появи Google. Зараз вони обслуговують понад 1,5 мільйона веб-сайтів, блогів та додатків із понад 400 000 щасливих клієнтів.

Вони пропонують широкий спектр варіантів хостингу, включаючи спільний, WordPress, керований WordPress, хостинг WooCommerce тощо. Найкраще, що вони забезпечують 97-денну гарантію повернення грошей у лідерах..

WP Engine vs. DreamHost – швидкість сторінки та час роботи

Як постачальник хостингових послуг WordPress, WP Engine забезпечує ефективність WordPress на рівні підприємства для вашого сайту. Тим часом DreamHost гарантує 100% тривалість роботи своїх користувачів.

Щоб перевірити, чи виконують ці хостинг-провайдери свої обіцянки, ми вирішили провести кілька різних тестів на швидкість та швидкість роботи сторінок на WP Engine та DreamHost.

Нижче наведено інструменти тестування швидкості, які ми використовували:

 • Пінгдом
 • Вплив навантаження
 • Bitcatcha

випробування на швидкість wpengine

Відповідно до нашого тесту на швидкість Pingdom, на наш тестовий майданчик WP Engine було завантажено лише 582 мс, що швидше, ніж 96% усіх перевірених сайтів.

Тест на швидкість снів

Наш тестовий сайт DreamHost завантажений у 445 мс. що швидше, ніж 97% усіх перевірених сайтів.

Після тесту Pingdom ми проаналізували, чи можуть хостинг-сервери пережити сплеск трафіку за допомогою інструменту під назвою Load Impact. Ми надіслали кілька віртуальних користувачів на наші сайти і поступово збирали до 100 відвідувачів одночасно, щоб побачити, як працюватимуть сервери.

тест на швидкість навантаження на шпенгін

З нашого тесту ви бачите, що кількість живих відвідувачів не вплинула негативно на наш сайт WP Engine.

dreamhost loadimpact test

Аналогічно, наш сайт DreamHost залишався стабільним під час тесту на збільшення трафіку. Кількість живих відвідувачів не вплинула на час їх відгуку.

Потім ми провели тест з Bitcatcha, щоб записати, як наші сервери хостингу реагували з 8 різних географічних місць по всьому світу.

час відповіді сервера wpengine bitcatcha

Відповідно до нашого тесту Bitcatcha, наш сайт WP Engine отримав оцінку A, тоді як наш сайт DreamHost отримав оцінку A+.

dreamhost bitcatcha

Переможець: DreamHost

WP Engine vs. DreamHost – простота використання

dreamhost керувати доменами

DreamHost оснащений веб-панеллю управління, розробленою власноруч. Вони не пропонують cPanel для управління своїми обліковими записами хостингу, що дивно, оскільки це найпопулярніша панель управління на ринку.

Незважаючи на те, що панель управління DreamHost інтуїтивно зрозуміла, є трохи кривої навчання, яку потрібно вирішити, якщо ви вже звикли використовувати cPanel.

встановлення wpengine

WP Engine обробляє всі технічні можливості оптимізації вашого сервера для покращення продуктивності. Ви отримуєте чітко налаштовану настройку хостингу, створену спеціально для роботи з веб-сайтами WordPress. Найголовніше, що вони не дозволяють встановлювати будь-які плагіни продуктивності, наприклад, кешування плагінів та плагінів безпеки, оскільки вони можуть суперечити вбудованим функціям.

Переможець: Двигун WP

WP Engine vs. DreamHost – Особливості

WP Engine – це хостингова платформа для корпоративного рівня, яка робить публікацію в WordPress дуже простою. Вони пропонують кілька функцій, які допомагають впорядкувати розгортання коду та міграцію сайту. Вони також співпрацюють з веб-службами Amazon та Google Cloud Platform для отримання швидких швидкостей завантаження.

Давайте розглянемо кілька унікальних особливостей керованої платформи WordPress для хостингу WP Engine:

 • Доступ до 35+ преміум тем StudioPress без додаткових витрат.
 • Інструмент одним клацанням для спрощення постановки, тестування та розгортання.
 • Безкоштовна інтеграція з вашими улюбленими онлайн-програмами.
 • Отримайте доступну інформацію, що працює на базі Google Analytics, безпосередньо у вашого адміністратора WordPress щодо продуктивності, вмісту та програм WordPress..

Порівняно з WP Engine, DreamHost – це дуже багато постачальників хостингу початкового рівня для широкої клієнтської бази. Їх функції хостингу привабливі для їх широкої бази користувачів, включаючи необмежену пропускну здатність, безкоштовне доменне ім’я, розробників веб-сайтів, інсталятор WordPress в один клік тощо.

Переможець: Двигун WP

WP Engine також внесений до списку найкращих хостингових компаній.

WP Engine vs. DreamHost – Підтримка та документація

З усіма планами хостингу, WP Engine забезпечує підтримку цілодобово через чат в прямому ефірі. Завдяки планам вищого рівня ви можете скористатися телефонною підтримкою, і за допомогою спеціального плану ви отримаєте цілодобову підтримку квитків.

Їх міцна база знань пояснює всі аспекти створення сайту з WP Engine.

Навіть незважаючи на те, що DreamHost часто рекламує підтримку цілодобово, реальність полягає в тому, що вони пропонують підтримку цілодобово лише за допомогою електронних квитків. Однак, щоб вирішити ваш запит на підтримку електронною поштою, потрібен майже день, що робить їх рекламні претензії в кращому випадку нескінченними. Підтримка чату в прямому ефірі доступна лише в 5:00 – 22:00 PST, 7 днів на тиждень. Хоча запити на зворотний дзвінок доступні, вам потрібно буде здійснити одноразовий платіж за дзвінок або передплатити щомісячний план.

Переможець: Двигун WP

WP Engine vs. DreamHost – Ціноутворення

WP Engine в першу чергу орієнтована на певні сегменти користувачів, такі як розробники, маркетологи, SMB, агенції та підприємства. Вони пропонують конкурентоспроможні ціни в порівнянні з іншими популярними адміністраторами хостингу WordPress, такими як Pagely.

Оскільки DreamHost орієнтований на користувачів початкового рівня, вони хотіли зберегти ціни доступними для них.

Вступна ціна на спільний WordPress хостинг DreamHost починається від 2,59 доларів на місяць. Їх керована вартість хостингу WordPress починається від $ 16,95 на місяць.

З іншого боку, ціна WP Engine починається від 28 доларів. Це знижка на 20% від звичайної ціни для читачів IsItWP.

Переможець: DreamHost

Резюме – WP Engine проти DreamHost

Після нашого порівняння ми вважаємо, що WP Engine є кращим постачальником хостингу WordPress, ніж DreamHost.

Хоча DreamHost пропонує також керовану службу хостингу WordPress, вони спеціально орієнтовані на користувачів початкового рівня. Якщо ви серйозно ставитесь до свого інтернет-бізнесу і не маєте бажання витратити ще кілька доларів на придбання покращеної хостингової платформи, то WP Engine – це найкраща ставка.

Найкраще, що WP Engine оснащений наборами продуктивності та інтелектуальними інструментами, які допомагають швидко розгорнути зміни на вашому веб-сайті та оптимізувати ріст веб-сайту.

Ви також можете перевірити наші порівняння між …

 • WP Engine проти хостингу InMotion
 • WP Engine vs Liquid Web
 • WP Engine проти iPage
 • WP Engine проти хостингу A2
 • WP Engine проти GreenGeeks

Ми сподіваємось, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще керований сервіс хостингу WordPress для ваших потреб. Якщо вам сподобалась ця стаття, перегляньте наш повний огляд WP Engine або наш повний огляд DreamHost.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map