Порівняння WP Engine проти GreenGeeks (2020) – 1 ясний переможець

wp двигун проти greengeeks


Вам цікаво, який кращий вибір між WP Engine та GreenGeeks? І WP Engine, і GreenGeeks обслуговують мільйони доменів у всьому світі. Але клієнтам складно проаналізувати, який найкращий вибір із них є через стільки суперечливих думок в Інтернеті. Вам потрібен поглиблений огляд надійного джерела!

У нашому БЕЗПЕЧНОМУ порівнянні між WP Engine та GreenGeeks ми допоможемо вам визначити, який постачальник послуг має правильний веб-хостинг для вашого бюджету та потреб..

WP Engine vs. GreenGeeks – Огляд

WP двигун

WP Engine – одне з найкращих на ринку впорядкованих хостингових рішень на WordPress. На відміну від більшості інших керованих хостингових рішень, WP Engine пропонує хостинг-рішення для всіх розмірів і бюджетів.

Незалежно від того, чи ведете ви особистий блог чи бізнес на рівні підприємства з поза графіком, ви знайдете ідеальний план хостингу з WP Engine.

greengeeks-веб-хостинг

GreenGeeks – один з провідних світових провайдерів веб-хостингу. Окрім надання клієнтам супер швидкого веб-хостингу, вони також зобов’язані компенсувати викиди вуглецю, створені їх центрами обробки даних.

WP Engine vs. GreenGeeks – швидкість сторінки та час роботи

Без сумніву, швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі веб-хоста.

Щоб перевірити, чи насправді GreenGeeks та WP Engine відповідають їхньому шуму, ми вирішили проаналізувати їхні гарантії швидкості та безперебійної роботи, підписавшись з кожним із них та створивши 2 тестові сайти.

Для відображення живого середовища на наших тестових майданчиках ми встановили тему WordPress та опублікували фіктивний вміст разом із деякими зображеннями.

Потім ми провели кілька різних експериментів на цих тестових майданчиках із наступними інструментами:

 • Пінгдом: Проаналізувати швидкість веб-сайту.
 • Вплив навантаження: Контролювати, як ці хостинг-сервери обробляють перенапруження трафіку під час пікового навантаження.
 • Bitcatcha: Визначити, як працюють ці хостинг-сервери з 8 різних географічних місць.

Відповідно до нашого тесту на швидкість веб-сайту Pingdom, наш тестовий майданчик WP Engine зайняв лише 582 мс, що швидше, ніж 96% усіх перевірених сайтів.

випробування на швидкість wpengine

Час завантаження нашого сайту GreenGeeks був трохи більшим: його завантаження зайняло 697 мс.

Тест на швидкість GreenGeeks

Також важливо проаналізувати, чи може хостинг-сервер пережити сплеск трафіку. Для нашого тесту на перенапруження трафіку ми використовували інструмент під назвою Load Impact. Ми надіслали кілька віртуальних користувачів на наші сайти і поступово збирали до 100 відвідувачів одночасно, щоб побачити, як працюють сервери.

тест на швидкість навантаження на шпенгін

З нашого тесту було видно, що кількість відвідувачів, що живуть, не мала жодного негативного впливу на наші сервери WP Engine.

GreenGeeks loadimpact

Для нашого веб-сайту GreenGeeks було кілька невеликих стрибків у часі завантаження, що означає, що сайт трохи сповільнився.

Після наших тестів на завантаження впливу ми використовували інструмент під назвою Bitcatcha для аналізу часу реакції сервера з 8 різних географічних місць: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія. Швидкість для кожного місця вимірювали 3 окремі рази, а потім результати усереднювали.

Відповідно до нашого тесту Bitcatcha, наш сервер WP Engine відповів менше ніж за секунду по всьому світу.

час відповіді сервера wpengine bitcatcha

Загальна продуктивність двигуна WP була оцінена A за BitCatcha, тоді як GreenGeeks отримала оцінку C.

Час відповіді GreenGeeks

Переможець: Двигун WP

WP Engine vs. GreenGeeks – простота використання

wpengine мій рахунок

Оскільки WP Engine є керованим хостинговим рішенням WordPress, ви можете бути впевнені, що ваш сервер буде оптимізований для високої продуктивності без необхідності керувати технічними характеристиками оптимізації сервера. Це означає, що ви будете спокійні, зосередившись на тому, що ви справді хороші: публікуючи вміст та продаючи його.

Cpanel GreenGeeks

З іншого боку, GreenGeeks забезпечує доступ cPanel для управління вашим обліковим записом веб-хостингу з кожним із запропонованих ними програм хостингу. Ви також отримаєте інсталятор WordPress в 1 клік для швидкого запуску вашого сайту. GreenGeeks дозволяє вам створити веб-сайт так, як вам зручно, за допомогою простого у користуванні конструктора перетягування.

Переможець: Двигун WP

WP Engine також є вибором №1 для сумісного хостингу PCI.

WP Engine vs. GreenGeeks – Особливості

WP двигун

Як кероване рішення для хостингу WordPress, WP Engine пропонує все необхідне для впорядкування своїх потреб у розробці, маркетингу та міграції WordPress. Давайте подивимось на їх унікальні особливості:

 • Безкоштовний доступ до тем StudioPress: Ви отримаєте повний доступ до 35+ високоякісних тем StudioPress без зайвих витрат.
 • Персоналізація, орієнтована на географічну орієнтацію: Легко персоналізуйте свій вміст на основі географічного розташування та потреб вашої аудиторії.
 • Інструмент одним клацанням: Ви також отримаєте інструмент в один клік для налаштування середовищ розробки, виробництва та інсценування.

GreenGeeks

Тепер давайте розглянемо деякі ключові особливості GreenGeeks:

 • Необмежена кількість веб-сайтів: Навіть з їх початковим планом ви можете розміщувати необмежену кількість веб-сайтів за допомогою GreenGeeks.
 • Безкоштовні перекази на сайті: Якщо ви вже розміщені на будь-яких інших хостинг-платформах, ви можете безкоштовно перенести свої веб-сайти в GreenGeeks.
 • Сайт-конструктор: З кожним планом веб-хостингу ви отримаєте безкоштовний розробник веб-сайтів.
 • Рахунки електронної пошти: Ви можете створювати необмежену кількість облікових записів електронної пошти навіть за допомогою їхнього веб-хостингу.

Переможець: Двигун WP

WP Engine vs. GreenGeeks – Підтримка та документація

GreenGeeks забезпечує цілодобову підтримку через 3 режими: прямий чат, підтримку телефону та квитків. Їх обширна документація веде вас через усі аспекти створення веб-сайту за допомогою хостингової платформи GreenGeeks.

Однак, зі своїм стартовим планом, WP Engine пропонує лише підтримку чату в прямому ефірі. Підтримка телефонів забезпечується своїми вищими планами. І підтримка, що базується на квитках, надається за допомогою власних спеціальних планів сервера.

Переможець: GreenGeeks

WP Engine проти GreenGeeks – Ціноутворення

Звичайна ціна на WP Engine починається від 35 доларів на місяць. Ми уклали угоду з WP Engine, тому наші користувачі отримують знижку 20% на плани WP Engine, тобто потрібно платити лише 28 доларів на місяць.

GreenGeeks надає більш доступні послуги хостингу для користувачів початкового рівня. Ви можете запустити веб-сайт із ними за ціною до $ 2,95 на місяць.

Переможець: GreenGeeks

Резюме – WP Engine проти GreenGeeks

Якщо ви шукаєте кероване хостинг для WordPress, WP Engine – ідеальний вибір для вас. Завдяки WP Engine ви отримаєте все необхідне для створення свого WordPress сайту з нуля, включаючи безкоштовний доступ до 35+ преміум тем StudioPress, інструменти в один клік для управління сайтом та багато іншого.

Щоб забезпечити високу швидкість сайту, вони навіть співпрацювали з Google Cloud Platform та веб-службами Amazon.

Ви також хочете перевірити наші порівняння між,

 • WP Engine проти DreamHost
 • WP Engine проти хостингу InMotion
 • WP Engine vs Liquid Web
 • WP Engine проти iPage
 • WP Engine проти хостингу A2

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращого постачальника послуг хостингу WordPress для ваших потреб. Якщо вам сподобалась ця стаття, перегляньте наш повний огляд WP Engine або наш повний огляд GreenGeeks.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map