Просто господар

JustHost огляд


Just Host – ще одна хостингова компанія, яка надає дешеві та надійні послуги веб-хостингу. Раніше відомий як Super Green хостинг, вони пропонують індивідуальну підтримку на основі обраної вами послуги хостингу. Користувачі IsItWP отримують понад 50% знижки від звичайної ціни та безкоштовного доменного імені.

Загальний рейтинг
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Просто огляд господаря: наскільки це добре?

Просто огляд хоста

Just Host пропонує широкий спектр варіантів хостингу для веб-сайтів усіх розмірів. Почніть, ви можете вибрати спільний план хостингу, який дозволяє легко запустити і запустити свій веб-сайт. Вони також пропонують VPS та спеціальні послуги хостингу для важких для ресурсів веб-сайтів, які споживають велику пропускну здатність.

Just Host дає вам 200 доларів рекламних кредитів для просування та вирощування вашого нового сайту. Купуючи план хостингу, ви можете безкоштовно зареєструвати доменне ім’я. Ви також отримаєте доступ до модного розробника веб-сайтів, який створює флеш-програму для швидкого запуску нового сайту без кодування..

Усі ваші сайти розміщені на високопродуктивних серверах чотирьохядерних процесорів. Вони здійснюють моніторинг мережі цілодобово, щоб забезпечити максимальний час роботи вашого сайту. Якщо вам потрібна допомога, ви можете легко зв’язатися зі своєю дружньою командою підтримки по телефону або в чаті.

За допомогою Just Host ви отримуєте доступ до SSH, який дозволяє отримати доступ до вашого сервера за допомогою командного рядка. Таким чином, ви можете керувати своїм хостинговим обліковим записом швидше, ніж може надати графічний інтерфейс користувача.

 • Отримайте доступ до cPanel
 • Інсталятори одним натисканням кнопки
 • Цілодобова підтримка по телефону та в чаті
 • 30-денна гарантія повернення грошей
 • Звичайна ціна $ 9,49 / місяць, але наші користувачі платять $ 3,95 / місяць!
 • Почніть з Just Host сьогодні!

Рейтинг дешевих хостингів
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Просто хост Огляд дешевого хостингу

просто обслуговування,

Just Host спеціалізується на спільному хостингу для невеликих блогів та веб-сайтів. Вони пропонують 4 різні спільні плани хостингу: Basic, Plus, Prime та Pro. Незалежно від того, який план ви вибрали, ваш обліковий запис буде налаштовано майже миттєво після покупки.

Усі плани мають прострочену пропускну здатність, тобто вони не стягують плату з урахуванням пропускної здатності вашого веб-сайту. Усі плани також включають cPanel, найпопулярнішу панель управління для управління вашим хостинг-рахунком. За допомогою cPanel ви можете отримати доступ до всього, що потрібно для створення та розширення вашого веб-сайту, включаючи інсталяторів в один клік, розробників веб-сайтів, статистику веб-сайтів тощо.

Плани відрізняються залежно від обсягу пам’яті, яке ви отримуєте, кількості веб-сайтів, на яких ви можете розміщувати, та кількості облікових записів електронної пошти, які ви можете налаштувати..

План Prime дозволяє розміщувати необмежену кількість веб-сайтів з немерегованим простором веб-сайтів. Він також постачається з Site Backup Pro, який дає вам спокій, безпечно створюючи резервні копії всіх файлів і баз даних вашого веб-сайту..

Якщо ви хочете запустити інтернет-магазин, ви можете вибрати план Pro. Pro план поставляється з усім, що в Prime план, а також виділений IP та SSL сертифікат. За допомогою SSL-сертифікату ви можете заохочувати довіру своїх клієнтів, показуючи зелений значок замка в адресному рядку веб-переглядача..

Just Host пропонує 30-денну гарантію повернення грошей з усіма своїми планами на хостинг. Якщо ви не повністю задоволені їх хостинговою послугою, ви можете подати запит на скасування хостингового рахунку і повернути гроші.

 • Невимірена пропускна здатність
 • Безкоштовна реєстрація домену
 • До 200 доларів рекламних кредитів
 • Безкоштовний SSL та виділений IP з планом Pro
 • Звичайна ціна $ 9,49 / місяць, але наші користувачі платять $ 3,95 / місяць!
 • Почніть з Just Host сьогодні!

Виділений рейтинг хостингу
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Просто огляд хостингу, присвячений хосту

Якщо ви хочете розмістити веб-сайт, який привертає значну кількість трафіку, або застосунок, що займає великі ресурси, що споживає велику пропускну здатність, ви можете вибрати спеціальний план хостингу сервера.

Основна перевага Just Host полягає в тому, що ваш рахунок буде забезпечено майже миттєво, на відміну від конкурентів Just Host. Ви отримаєте доступ до розширеного cPanel та всіх інструментів, що входять до спільного хостингу.

Виділені сервери Just Host створені з найкращими компонентами, такими як процесори Intel® Xeon. Вся інформація та дані вашого облікового запису захищені дзеркальним сховищем RAID 1.

Просто сервери хосту підтримують лише CentOS. Придбавши спеціальний план хостингу сервера, ви отримуєте повний доступ до вашої операційної системи та сервера. Побудований на найсучасніших хмарних технологіях, таких як OpenStack та KVM, Just Host може забезпечити ваш сайт максимально швидким та швидким..

У той час як Just Host дозволяє вам вибирати щомісячний варіант оплати для спеціального розміщення сервера, ви отримаєте величезну знижку на більш тривалу підписку. У всіх виділених планах хостингу плата за налаштування відмовляється, і, якщо потрібно, ви можете отримати додатки для хостингу, як-от SiteLock Security та інструменти SEO.

Завдяки присвяченому хостингу Just Host, ви отримуєте 4 ядра на сервері, 1000 ГБ пам’яті RAID та між чотирма та 16 гігами доступної оперативної пам’яті. Ви отримаєте спеціалізований доступ до спеціальної лінії підтримки, за допомогою якої на ваші запити буде швидко відповідено та вирішено.

Якщо потрібно, ви можете легко додати більше пам’яті до наявного спеціалізованого сервера.

 • Миттєве забезпечення
 • Просте оновлення сховища
 • Розширений доступ до cPanel
 • Доступна спеціалізована лінія підтримки
 • Звичайна ціна $ 109,99 / місяць, але наші користувачі платять $ 79,99 / місяць!
 • Почніть з Just Host сьогодні!

Рейтинг VPS
Рейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг Зірка повнаРейтинг зірок порожній 4,0 / 5,0

Просто хост VPS Огляд хостингу

просто хостинг, vps хостинг

Плани VPS Just Host найкраще підходять для веб-сайтів, які потребують більше ресурсів, ніж може надавати спільний хостинг.

Завдяки планам VPS Just Host ви отримуєте від 2 ГБ до 8 ГБ оперативної пам’яті та 30 ГБ до 120 ГБ місця на диску. Завдяки віртуалізації гіпервізорів KVM, придбані вами серверні ресурси гарантуються на вашому обліковому записі, тому ви можете без проблем розміщувати веб-сайт із високим трафіком.

Кожна конфігурація VPS оснащена вдосконаленим інтерфейсом cPanel, який містить усе, що знаходиться у спільному хостинговому інтерфейсі, а також спеціальні інструменти для управління VPS. Ви також можете керувати кількома обліковими записами cPanel за один логін.

На відміну від більшості хостинг-провайдерів, Just Host може забезпечити ваш VPS за лічені секунди, тобто вам не потрібно чекати днями та годинами, щоб ваш сайт запрацював і запрацював.

Ви також отримаєте повний кореневий доступ до CentOS. Плани VPS від Host є однією з найкращих в галузі за ціною. Їхній персонал завжди буде там, щоб допомогти вам, коли вам це потрібно.

 • Миттєве забезпечення
 • Гарантовані ресурси сервера
 • Управління кількома рахунками
 • Розширений доступ до cPanel
 • Звичайна ціна $ 29,99 / місяць, але наші користувачі платять $ 19,99 / місяць!
 • Почніть з Just Host сьогодні!
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map