SiteGround vs. A2 хостинг (2020) – ось переможець!

siteground vs a2 хостинг


Цікаво, який провайдер веб-хостингу кращий: SiteGround або A2 хостинг? SiteGround та A2 хостинг – це 2 найпопулярніших хостинг-провайдерів на ринку. Але треба бути вищим, правда?

Без сумніву, вибір неправильного веб-хостингу може саботувати ваш інтернет-бізнес та репутацію. Ось чому ми написали UNBIASED веб-хостинг порівняння між A2 хостингом та SiteGround, щоб ви могли вирішити, який з них найкраще підходить для вашого сайту.

SiteGround vs. A2 хостинг – огляд

альтернативи siteground-godaddy-hosting-alternative

SiteGround – офіційно рекомендований WordPress.org провайдер веб-хостингу. Вони мають одну з найкращих цілодобових команд підтримки WordPress. Вони пропонують автоматичне оновлення, вбудований кешування WP, CDN, постановку в один клік та керування версіями GIT.

Вони є однією з небагатьох компаній-хостингів, які дозволяють вам обрати бажане місце обробки даних під час реєстрації на хостинг-сервісі. Вони також пропонують 30-денну гарантію повернення грошей на тест-драйв своїх хостинг-послуг.

a2-хостинг-хостинг-альтернативи

A2 хостинг брендів себе як кращий розробник, приємний веб-хостинг-провайдер. Їх варіанти веб-хостингу дуже універсальні. Наприклад, вони дозволяють вам вибрати між планами хостингу для Linux та Windows для спільного хостингу. Ви також можете вибрати рівень управління хостингом, коли ви підписуєтесь на VPS або на спеціальний хостинг сервера.

Як і SiteGround, A2 хостинг також дозволяє вибрати бажаний центр обробки даних. Якщо ви скасуєте акаунт хостингу A2 протягом 30 днів, ви маєте право на повне відшкодування. Ви можете надіслати запит на повернення за невикористану послугу через 30 днів.

SiteGround vs. A2 хостинг – швидкість сторінки та час роботи

SiteGround пропонує провідні технології в галузі швидкості, такі як NGINX, HTTP / 2, PHP7 та безкоштовний CDN, щоб прискорити роботу вашого веб-сайту. З іншого боку, хостинг A2 дозволяє вам під час реєстрації вибирати сервери Turbo, які забезпечують заміну Apache для заміни, щоб прискорити продуктивність вашого сайту в 20 разів.

Щоб перевірити ефективність хостинг-серверів для нашого порівняння SiteGroud vs. A2 Hosting, ми підписалися з обома веб-сервісами хостингу та створили тестовий сайт на кожному з WordPress. Щоб відобразити виробниче середовище на нашому тестовому веб-сайті, ми також встановили тему WordPress за замовчуванням, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень.

майданчик для тесту на швидкість

Відповідно до нашого тесту на швидкість веб-сайту Pingdom, наш тестовий сайт SiteGround завантажився менше ніж на секунду при тестуванні з Далласу, Техас. Це швидше, ніж 95% усіх перевірених сайтів.

a2 тестування швидкості хостингу pingdom

І навпаки, для завантаження нашого веб-сайту A2 було потрібно 1,28 секунди. Це означає, що сайт лише швидше, ніж 84% всіх перевірених веб-сайтів.

Ми також провели ще один тест на ефективність, використовуючи Load Impact, щоб побачити, як працюватимуть наші тестові сервери під час збільшення трафіку. Під час нашого аналізу ми надіслали кілька віртуальних користувачів (VU) на наші веб-сайти.

loadimpact-siteground

З нашої діаграми видно, що наш сайт SiteGround працював досить послідовно, поки не було близько 50 користувачів. Веб-сайт сповільнився на кілька моментів, а потім повернувся через ще кілька секунд.

A2 Хостинг-тест на навантаження

Аналогічно, наш тестовий сайт A2 Hosting працював постійно, поки на ньому не було близько 40 відвідувачів. Веб-сайт сповільнився на деякий час, а потім повернувся до нормального стану.

Переможець: SiteGround

SiteGround проти A2 хостингу – простота використання

хостинг wordpress хостингу

І SiteGround, і A2 хостинг забезпечують доступ cPanel користувачам для управління їх обліковими записами на веб-хостингу. Крім того, їх інсталятори в один клік допоможуть швидко встановити популярні сценарії веб-сайтів, такі як WordPress, Joomla, Drupal тощо.

A2 Хостинг для WordPress

Якщо ви вибрали хостинг для Windows з A2 хостингом, ви отримаєте доступ до Plesk для керування своїм обліковим записом веб-хостингу.

Переможець: Це краватка

Хостинг SiteGround vs. A2 – Особливості

І SiteGround, і хостинг A2 пропонують усі найважливіші функції, які вам знадобляться для запуску та роботи вашого веб-сайту, такі як необмежена пропускна здатність, вибір центрів обробки даних, інсталятори в один клік, розробники веб-сайтів тощо.

Щодо особливостей, нижче наведено кілька областей, де SiteGround випереджає порівняно з A2 хостингом:

 • Зберігання SSD: SiteGround пропонує накопичувач SSD, тоді як A2 хостинг забезпечує зберігання RAID 10.
 • Висока продуктивність: Для підвищення продуктивності сервера SiteGround пропонує безкоштовний CloudFlare CDN, PHP 7 з OpCache.
 • Вбудована безпека: З усіма планами SiteGround ви можете скористатися безкоштовними щоденними резервними копіями. З трохи дорожчим планом ви також отримаєте безкоштовні резервні копії.
 • Geeky особливості: Завдяки плану GoGeek SiteGround ви отримаєте сервери, сумісні з PCI, для магазинів електронної комерції, створення репосту в Git в один клік, а також просте налаштування WordPress та Joomla.

Тепер, коли ви знаєте переваги SiteGround над хостингом A2, давайте подивимось на декілька областей, де A2 хостинг відрізняється порівняно з SiteGround:

 • Хостинг для Windows та Linux: На відміну від більшості хостинг-провайдерів, включаючи SiteGround, A2 хостинг дозволяє вибирати між хостингом Windows та Linux.
 • Гарантія повернення грошей у будь-який час: Окрім 30-денної гарантії повернення грошей, A2 хостинг пропонує пропоноване повернення коштів за невикористані послуги після перших 30 днів.
 • Вибір рівня управління: Хостинг A2 також дозволяє вибрати рівень управління для VPS та спеціалізованого хостингу сервера.

Ми вважаємо, що A2 хостинг – це дуже універсальний хостинг-провайдер, який дає вам багато варіантів, коли ви підписуєтесь на їх хостинг-послуги. Що стосується особливостей, то вони безумовно виділяються серед конкуренції.

Переможець: Хостинг A2

Хостинг SiteGround vs. A2 – підтримка та документація

І SiteGround, і хостинг A2 пропонують цілодобову підтримку через 3 режими: чат у прямому ефірі, електронна пошта та телефон. Вони обидва мають значну базу знань, яка пояснює, як створити веб-сайт зі своїми хостинг-серверами.

Переможець: Це краватка

Хостинг SiteGround проти A2 – Ціноутворення

Давайте поглянемо на порівняння цін між SiteGround та A2 хостингом:

SharedWordPressResellerVPSDedicated
SiteGround3,95 дол. / Міс.3,95 дол. / Міс.$ 42 / кредит / рік$ 269,00 / міс.
А2 хостинг3,92 дол. / Міс.3,92 дол. / Міс.13,19 дол. / Міс.$ 5 / міс.99,59 дол. / Міс.

Як видно з таблиці, плани A2 хостингу дешевші, ніж у SiteGround. Ви також можете помітити, що ціна присвяченого хостингу для A2 хостингу значно дешевша. Це тому, що SiteGround пропонує лише керований спеціалізований хостинг сервера, тоді як A2 хостинг дозволяє вибрати рівень управління.

Якщо ви шукаєте доступний VPS або виділений хостинг-сервер, то некерований хостинг A2 хостингу може стати найкращою ставкою.

Однак ви можете скористатися нашим купоном SiteGround, щоб отримати великі знижки.

Переможець: Хостинг A2

Резюме – SiteGround проти хостингу A2

Після нашого порівняння ми вважаємо, що SiteGround – кращий провайдер хостингу, ніж загальний хостинг A2. SiteGround постійно вдосконалює свою хостингову інфраструктуру та використовує новітні технології швидкості для підвищення продуктивності своєї хостингової платформи.

Хоча більшість хостинг-провайдерів просто хвалиться чудовою підтримкою клієнтів, SiteGround насправді надає це. З SiteGround вам не доведеться чекати більше декількох секунд на наступний доступний оператор. Щоразу, коли вам потрібна допомога, вони повертаються до вас.

Але якщо ви шукаєте більш доступного хостинг-провайдера, можете подумати про вибір хостингу A2.

Слід також ознайомитись із порівнянням хостингу між …

 • SiteGround проти HostGator
 • SiteGround проти WPEngine
 • SiteGround проти GreenGeeks
 • Хостинг SiteGround vs InMotion
 • SiteGround проти DreamHost
 • SiteGround vs Liquid Web
 • SiteGround vs iPage

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти потрібного хостинг-провайдера для ваших потреб. Для отримання більш детальної інформації ознайомтеся з нашим повним оглядом SiteGround або повним оглядом хостингу A2.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map