Веб-порівняння HostGator vs. Liquid (2020) – 1 ясний переможець!

HostGator vs liquid-web


Цікаво, який провайдер веб-хостингу кращий: Рідкий веб або HostGator? Liquid Web і HostGator – це 2 найпопулярніших хостинг-провайдерів на ринку. Хоча HostGator використовує спільний веб-хостинг, Liquid Web відомий своїми керованими хостинговими рішеннями.

Оскільки вибір неправильного веб-хостингу може саботувати ваш інтернет-бізнес та репутацію, ми сприймаємо подібні змагання дуже серйозно. Ось чому ми написали UNBIASED порівняння веб-хостингу між HostGator та Liquid Web, тож ви можете вирішити, який із них найкращий варіант для вашого сайту.

HostGator vs. Liquid Web – огляд

hostgator-веб-хостинг

HostGator – один з найпопулярніших провайдерів веб-хостингу на ринку. HostGator має широкий набір інструментів для користувачів початкового рівня для швидкого запуску веб-сайту.

Почніть, ви можете вибрати один із спільних планів хостингу. У міру зростання ви можете перейти на хмарний, VPS або спеціальний хостинг сервера.

Ви також можете спробувати їх хостинг-сервіс без ризику протягом 45 днів. Якщо ви не задоволені повністю, ви можете попросити повне відшкодування протягом цих 45 днів.

Рідка знижка в Інтернеті

Рідка мережа Web, з іншого боку, є одним з найкраще керованих веб-хостингових рішень на ринку.

Незважаючи на кероване рішення хостингу, вони надають вам повний доступ як до бази даних, так і до сервера, пов’язаного з вашим обліковим записом. Вони також пропонують лідируючі в галузі рішення, такі як автоматичні оновлення плагінів WordPress з керованими планами WordPress. Таким чином, вам не доведеться турбуватися про оновлення свого сайту.

Найкраще, на відміну від інших керованих хостинг-компаній, Liquid Web володіє своїми центрами обробки даних. Користь полягає в тому, що вони не будуть вказувати пальцями на інших постачальників послуг, якщо щось піде не так.

HostGator vs. Liquid Web – швидкість сторінки та час роботи

Швидкість сторінки та час роботи сервера – це два найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі послуги веб-хостингу.

Ніхто не любить повільний веб-сайт. Насправді ваші користувачі відмовляться від вашого сайту, якщо завантаження займе занадто багато часу. Крім того, Google продовжує наголошувати на швидкості в своїх алгоритмах пошуку, тому це також є важливим фактором для SEO.

Uptime – термін, що використовується для опису періоду, коли ваш веб-сайт доступний та функціонує. Зазвичай тривалість тривалості виражається у відсотках від загального доступного часу; Наприклад, “99,95%”.

Щоб перевірити швидкість і час роботи серверів хостингу для нашого порівняння HostGator vs. Liquid Web, ми підписалися з обома хостинг-провайдерами та створили тестовий сайт з WordPress. Для відображення виробничого середовища ми також встановили тему WordPress за замовчуванням, додали фіктивний вміст та завантажили кілька зображень.

Ми провели кілька тестів із наступними інструментами тестування на наших сайтах:

 • Пінгдом
 • Вплив навантаження
 • Bitcatcha

швидкісний хостгортор

Відповідно до нашого тесту на швидкість Pingdom, наш тестовий майданчик HostGator зайняв 691 мс для завантаження.

Рідкий тест на швидкість веб

З іншого боку, Liquid Web завантажував 901 мс, що швидше, ніж 91% усіх перевірених сайтів.

Потім ми провели тест на кожному хостинг-сервері з Load Impact.

loadimpact hostgator

За даними Load Impact, наш сервер HostGator швидко реагував, поки одночасно не було близько 80 відвідувачів. З ростом трафіку сайт почав сповільнюватися.

Рідкий вплив навантаження на веб

Однак кількість активних відвідувачів сайту не вплинула на роботу нашого рідкого веб-сервера.

Ми також використовували Bitcatcha для запису часу відгуку наших серверів хостингу з 8 різних географічних місць: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія. Швидкість для кожного місця вимірювали 3 окремі рази, а потім результати усереднювали.

bitcatcha-hostgator

Як бачите, хоча наш сайт HostGator оцінювався C за Bitcatcha, наш рідкий веб-сайт отримав оцінку C+.

Рідкий час реакції в Інтернеті

Переможець: Рідка павутина

HostGator vs. Liquid Web – простота використання

hostgator-cpanel

Всі плани хостингу від HostGator поставляються з cPanel для управління своїми обліковими записами на веб-хостингу. Вони також пропонують встановити в один клік для популярних скриптів веб-сайтів, таких як WordPress, Joomla та Drupal.

рідкий веб-сайт хмари

HostGator надає власному розробнику веб-сайтів розробник хостингових планів для користувачів, які хочуть швидкого та простого рішення почати веб-сайт.

З кожним рідким веб-планом, крім керованого хостингу WordPress, ви отримаєте доступ до cPanel / WHM або Plesk.

Завдяки керованому плану хостингу WordPress з використанням рідини в Інтернеті ви отримаєте доступ до iThemes Sync Pro. Це допомагає вам керувати всіма веб-сайтами, які ви запускаєте з одного місця. За допомогою iThemes Sync Pro ви зможете відстежувати тривалість роботи та простоїв, відстежувати статус SEO у своєму вмісті та контролювати те, що бачать ваші клієнти у WP-адміністраторі.

Переможець: Це краватка

HostGator vs. Liquid Web – Особливості

HostGator оснащений усіма основними функціями, необхідними для налагодження та роботи вашого веб-сайту, наприклад, необмеженого обсягу пам’яті та пропускної спроможності, встановлення в один клік, створення веб-сайтів тощо. Якщо вам потрібне рішення, орієнтоване на WordPress, ви можете обрати їх WordPress хмарний план хостингу.

Завдяки архітектурі надзарядки хмарний хостинг WordPress дає вам в 2,5 рази швидше завантаження.

І навпаки, Liquid Web оснащений повним набором функцій для забезпечення надзвичайно швидкого хостингу. Крім того, вони працюватимуть з оновленнями програмного забезпечення та виправленнями безпеки, тому вам не доведеться турбуватися про збереження та оновлення свого веб-сайту.

Їх хостингові рішення оптимізовані для різних додатків, таких як WordPress та WooCommerce. Це означає, що вам не доведеться знати технічні характеристики оптимізації вашого сервера, щоб пришвидшити ваш сайт.

Ось декілька функцій рідкої веб-сторінки, які вам будуть корисні:

 • Оновлення автоматичного додатка: Хоча більшість керованих рішень для хостингу WordPress пропонують лише автоматичні оновлення ядра, Liquid Web вийшов вище та далі, пропонуючи автоматичні оновлення плагінів.
 • Трафарет: Заощадите час під час створення нових сайтів, використовуючи одні й ті ж плагіни та теми для кількох сайтів.
 • Простота постановки: Легко протестуйте свої коди, перш ніж розгорнути їх у виробничому середовищі, створивши сайт для постановки.
 • Стиснення зображення: Вбудована вбудована рідина в стислій формі зображення забезпечує швидке враження від веб-сайту.

Переможець: Рідка павутина

HostGator vs. Liquid Web – підтримка та документація

І HostGator, і Liquid Web пропонують цілодобову підтримку через чат, електронну пошту та телефон.

У них також є надійні довідкові центри, що містять корисні підручники та відеоролики, які допоможуть вам вивчити кожен аспект веб-хостингу, крок за кроком.

Переможець: Це краватка

Веб-ціноутворення на HostGator vs.

Регулярне ціноутворення на спільний веб-хостинг HostGator починається від $ 6,95 на місяць. Ми уклали угоду з HostGator, тому користувачам IsItWP потрібно платити лише $ 2,78 на місяць.

Ціни на хост-хостинг WordPress, що управляється веб, починаються від 99 доларів на місяць, що досить багато, коли ви починаєте. На щастя, ми уклали угоду з Liquid Web, а також надали 69% знижки на перші 3 місяці користувачам IsItWP. Це повністю керований хостинг WordPress за цілу ціну 21,39 доларів на місяць.

Якщо ви шукаєте доступне рішення для хостингу, HostGator – найкращий вибір.

HostGator пропонує також найкращі плани хостингу реселерів.

Ви також можете скористатися нашим кодом купона HostGator, щоб отримати велику знижку.

Переможець: HostGator

Резюме – HostGator vs. Liquid Web

Якщо ви починаєте і шукаєте доступного хостинг-провайдера, то ми вважаємо, що HostGator – це правильний вибір для вас. Це правда, що і HostGator, і Liquid Web пропонують керовані рішення для хостингу WordPress, але Liquid Web – це більше рішення на рівні підприємства. З іншого боку, керований сервіс хостингу WordPress HostGator орієнтований на користувачів початкового рівня з ексклюзивними промокодами HostGator для тих, хто починає працювати.

Якщо ви хочете, щоб швидкий веб-хостинг був поєднаний із передовими технологіями, тоді ви можете розглянути «Рідка веб».

Перевірте ці порівняння між,

 • HostGator vs DreamHost
 • HostGator vs. GreenGeeks
 • HostGator vs хостинг InMotion
 • HostGator vs WP Engine
 • HostGator vs iPage
 • HostGator vs A2 хостинг

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла знайти правильне рішення для хостингу для ваших потреб та бюджету. Якщо вам сподобалась ця стаття, перегляньте наш повний огляд HostGator або наш повний огляд рідини в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map