WP Engine порівняно з рідким веб-порівнянням (2020) – 1 ясний переможець

wp двигун проти рідкої веб


Шукаєте найкращого керованого постачальника послуг WordPress? Намагаєтесь вибрати між рідинною веб та WP Engine? І Liquid Web, і WP Engine – це 2 провідних світових хостинг-провайдерів WordPress.

У цій статті ми порівняємо WP Engine та Liquid Web, щоб ви могли визначити, який з них найкраще підходить для вашого бюджету та потреб.

WP Engine vs. Liquid Web – Огляд

WP двигун

І WP Engine, і Liquid Web управляються хостинг-компаніями. Хоча WP Engine орієнтована виключно на хостинг, орієнтований на WordPress, Liquid Web пропонує керований хостинг для користувацьких рішень та програм.

Рідка знижка в Інтернеті

Ключова відмінність між хостинг-сервісами WordPress WP Engine і Liquid Web полягає в тому, що WP Engine пропонує хостинг-рішення для будь-яких розмірів і бюджетів, тоді як Liquid Web орієнтований на веб-сайти з великим обсягом трафіку..

WP Engine проти рідинної веб-сторінки – швидкість та час роботи

Без сумніву, швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі веб-хоста.

Щоб перевірити, чи реальна версія Liquid Web і WP Engine відповідає їхньому шуму, ми вирішили проаналізувати їхні гарантії швидкості та безперебійної роботи, підписавшись з кожним із них та створивши 2 тестових сайта.

Для відображення живого середовища на наших тестових майданчиках ми встановили тему WordPress та опублікували фіктивний вміст разом із деякими зображеннями.

Потім ми провели кілька різних експериментів на цих тестових майданчиках із наступними інструментами:

 • Пінгдом: Проаналізувати швидкість веб-сайту.
 • Вплив навантаження: Щоб контролювати, як ці хостинг-сервери обробляють сплеск трафіку на наших тестових майданчиках під час пікового навантаження.
 • Bitcatcha: Щоб зрозуміти, як працюватимуть ці хостинг-сервери з 8 різних географічних місць.

випробування на швидкість wpengine

Відповідно до нашого тесту на швидкість веб-сайту Pingdom, на наш тестовий майданчик WP Engine було завантажено лише 582 мс, що швидше, ніж 96% усіх перевірених сайтів.

Рідкий тест на швидкість веб

З іншого боку, Liquid Web завантажував 901 мс, що швидше, ніж 91% усіх перевірених сайтів. Непогано, але набагато повільніше, ніж наш тестовий сайт WP Engine.

тест на швидкість навантаження на шпенгін

Потім ми провели тест на обох хостинг-серверах із Load Impact. Як WPEngine, так і Liquid Web постійно виконувались протягом всього тесту. Кількість активних відвідувачів на сайті не впливала на продуктивність жодного сервера.

Рідкий вплив навантаження на веб

Ми також використовували Bitcatcha для запису часу відгуку для наших серверів хостингу з 8 різних географічних місць: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія. Швидкість для кожного місця вимірювали 3 окремі рази, а потім результати усереднювали.

час відповіді сервера wpengine bitcatcha

Як бачите, хоча наш сайт WP Engine отримав оцінку A від Bitcatcha, наш рідкий веб-сайт отримав оцінку C+.

Рідкий час реакції в Інтернеті

Переможець: Двигун WP

WP Engine vs. Liquid Web – простота використання

WP двигун

wpengine мій рахунок

Оскільки WP Engine є керованим хостинговим рішенням WordPress, ви можете бути впевнені, що ваш сервер буде оптимізований для швидкого завантаження часу, не турбуючись про оптимізацію сервера. Ви будете спокійні, зосередившись на тому, що вам дуже добре: публікація вмісту та маркетинг свого сайту.

Щоб уникнути конфліктів плагінів, вам заборонено встановлювати певні плагіни на платформі WP Engine, включаючи плагіни продуктивності та безпеки..

Насправді, є трохи кривої навчання для вирішення, перш ніж використовувати WP Engine.

Рідка павутина

рідкий веб-сайт хмари

З кожним рідким веб-планом, крім керованого хостингу WordPress, ви отримаєте доступ до cPanel / WHM або Plesk.

Завдяки керованому плану хостингу WordPress з використанням рідини в Інтернеті ви отримаєте доступ до iThemes Sync Pro. Це допомагає вам керувати всіма веб-сайтами, які ви запускаєте з одного місця. За допомогою iThemes Sync Pro ви зможете відстежувати тривалість роботи та простоїв, відстежувати SEO-вміст свого вмісту та контролювати те, що бачать ваші клієнти у WP-адміністраторі.

Переможець: Рідка павутина

WP Engine vs. Liquid Web – Особливості

WP двигун

Нижче наведено кілька унікальних особливостей WP Engine:

 • Безкоштовний доступ до тем StudioPress: Ви отримаєте повний доступ до 35+ високоякісних тем StudioPress без зайвих витрат.
 • Інструмент одним клацанням: Ви також отримаєте інструмент в один клік для налаштування середовищ розробки, виробництва та інсценування.
 • Персоналізація, орієнтована на географічні показники: Легко персоналізуйте свій вміст на основі географічного розташування та потреб вашої аудиторії.
 • Оновлення WordPress Core: Не потрібно турбуватися про те, щоб бути в курсі останніх днів, оскільки WP Engine охопив вас.
 • Висока продуктивність гарантована: Платформа WP Engine працює на базі веб-служб Amazon та хмарної платформи Google для забезпечення високої продуктивності.

Рідка павутина

Тепер давайте подивимося на деякі унікальні особливості Liquid Web:

 • Оновлення автоматичного додатка: На відміну від WP Engine, Liquid Web забезпечує автоматичне оновлення плагінів, окрім автоматичних оновлень ядра WordPress.
 • Трафарет: Заощадите час під час створення нових сайтів, використовуючи одні й ті ж плагіни та теми для кількох сайтів.
 • Вбудоване стиснення зображення: Підвищуйте швидкість сторінки за допомогою вбудованого стиснення зображення.
 • Авто-щоденні резервні копії: Liquid Web робить щоденні резервні копії та зберігає їх протягом 30 днів.
 • Простота постановки: Ви можете легко створювати веб-сайти, які дозволяють перевірити свої коди, перш ніж розміщувати їх у реальному середовищі.

Давайте коротко порівняємо загальні функції WP Engine та Liquid Web …

WP Engine пропонує набір функцій, які допомагають впорядкувати процеси публікації вмісту та маркетингу. Тим не менш, Liquid Web орієнтований на надання надшвидкого веб-досвіду.

Рідка Web навіть забезпечує автоматичне оновлення плагінів, тож ви можете мати спокій, знаючи, що ваш сайт розміщений на надійній платформі.

Переможець: Рідка павутина

WP Engine vs. Liquid Web – підтримка та документація

Зі своїм стартовим планом WP Engine пропонує лише підтримку чату в прямому ефірі. Підтримка телефонів забезпечується своїми вищими планами. І підтримка, що базується на квитках, забезпечується їх спеціальними планами сервера.

На відміну від WP Engine, Liquid Web надає технічну допомогу в трьох режимах: телефонний дзвінок, чат в реальному часі та електронні листи.

Якщо ви зв’яжетесь по телефону або в чаті, вони відгукнуться через хвилину; і якщо ви зв’яжетесь електронною поштою, ви отримаєте відповідь менш ніж за 30 хвилин.

І WP Engine, і Liquid Web мають надійні бази знань на своїх сайтах, які дозволяють своїм клієнтам легко використовувати свою платформу.

Переможець: Рідка павутина

WP Engine проти рідинних веб-цін

Звичайна ціна на WP Engine починається від 35 доларів на місяць. Ми уклали угоду з WP Engine, тому наші користувачі отримують знижку 20% на плани WP Engine, тобто потрібно платити лише 28 доларів на місяць.

Регулярні ціни на рідку Інтернет починаються від 99 доларів на місяць, що досить багато, коли ви починаєте. На щастя, ми також уклали угоду з Liquid Web. За перші 3 місяці ви отримаєте 69% знижки. Це повністю керований хостинг WordPress за цілу ціну 21,39 доларів на місяць.

Переможець: Двигун WP

Резюме – WP Engine проти рідинної павутини

Ми вважаємо, що WP Engine є кращим постачальником хостингу, ніж Liquid Web завдяки своїм доступним хостинговим планам. Завдяки WP Engine ви отримаєте все необхідне для створення свого WordPress сайту з нуля, включаючи безкоштовний доступ до 35+ преміум тем StudioPress, інструменти в один клік для управління сайтом та багато іншого.

WP Engine також співпрацює з Google Cloud Platform та Amazon Web Services для забезпечення швидкого веб-хостингу.

Ви також можете перевірити наші порівняння між …

 • WP Engine проти DreamHost
 • WP Engine проти хостингу InMotion
 • WP Engine проти iPage
 • WP Engine проти хостингу A2
 • WP Engine проти iPage
 • WP Engine проти GreenGeeks

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкраще керованого постачальника послуг WordPress хостинг для ваших потреб. Якщо вам сподобалася ця стаття, перегляньте наш повний огляд WP Engine або наш повний огляд рідини в Інтернеті.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map