WP Engine vs. A2 Порівняння хостингу (2020) – 1 ясний переможець

wp engine vs a2 хостинг


WP Engine vs. A2 хостинг: який постачальник справді має найкращі керовані сервіси WordPress? A2 хостинг та WP Engine – це провідні постачальники хостингів WordPress на ринку, але саме час вибрати справжнього чемпіона.

Хоча WP Engine – це сервіс, орієнтований на управління хостингом, орієнтований на WordPress, A2 хостинг надає вам широкий спектр варіантів хостингу, включаючи керований хостинг WordPress. У нашому неупередженому порівнянні WordPress хостингу між A2 хостингом та WP Engine ми пояснимо, чим вони відрізняються один від одного. Ми також допоможемо вам вирішити, яке з них є найкращим рішенням для вашого бюджету та потреб.

WP Engine vs. A2 хостинг – огляд

А2 хостинг

Хостинг A2 пропонує широкий спектр хостингових варіантів, включаючи хостинг WordPress. Вони є зручною для розробників хостинговою компанією, яка надає всі функції, які вам знадобляться для створення та роботи вашого веб-сайту. Вони також дозволяють обрати бажаний центр обробки даних під час реєстрації на їх хостинг-сервісах.

Найкраще, що хостинг A2 забезпечує гарантію повернення грошей у будь-який час, якщо ви не задоволені повністю.

WP двигун

WP Engine, з іншого боку, є одним з найкращих світових хостинг-провайдерів WordPress. Вони є однією з перших компаній, які запропонували керовані хостинг-рішення, орієнтовані на WordPress. Вони можуть похвалитися вражаючим списком клієнтів, включаючи Yelp, Asana, National Geographic, PBS та MyFitnessPal.

Незалежно від того, чи ведете ви особистий блог чи бізнес на рівні підприємства з поза графіком, ви знайдете ідеальний варіант хостингу з WP Engine.

WP Engine vs. A2 Хостинг – Швидкість сторінки та час роботи

Без сумніву, швидкість та час роботи – це найважливіші фактори, які потрібно враховувати при виборі веб-хоста.

Щоб перевірити, чи дійсно A2 хостинг та WP Engine відповідають їхньому шуму, ми вирішили проаналізувати їхні гарантії швидкості сторінки та безперервного часу, підписавшись з кожним із них та створивши 2 тестових майданчика.

Для відображення живого середовища на наших тестових майданчиках ми встановили тему WordPress та опублікували фіктивний вміст разом із деякими зображеннями.

Потім ми провели кілька різних експериментів на цих тестових майданчиках із наступними інструментами:

 • Пінгдом: Проаналізувати швидкість веб-сайту.
 • Вплив навантаження: Контролювати, як ці хостинг-сервери обробляли сплеск трафіку під час пікового навантаження.
 • Bitcatcha: Визначити, як працюють ці хостинг-сервери з 8 різних географічних місць.

випробування на швидкість wpengine

Відповідно до тесту на швидкість веб-сайту Pingdom, на наш тестовий майданчик WP Engine було завантажено лише 582 мс, що швидше, ніж 96% усіх перевірених сайтів.

a2 тестування швидкості хостингу pingdom

Однак на наш веб-сайт A2 хостинг зайняло 1,28 секунди, тобто сайт був лише швидшим, ніж 84% усіх тестованих сайтів.

тест на швидкість навантаження на шпенгін

Потім ми провели тест на кожному хостинг-сервері з Load Impact. WPEngine проводили послідовно протягом усього тесту. Кількість активних відвідувачів на сайті не впливала на продуктивність сервера.

A2 Хостинг-тест на навантаження

З іншого боку, наш тестовий сайт A2 Hosting працював постійно, поки на ньому не було близько 40 відвідувачів. Веб-сайт сповільнився на деякий час, а потім повернувся до нормального стану.

Після нашого тесту навантаження на навантаження ми провели тест з Bitcatcha для моніторингу часу реакції сервера з 8 різних географічних місць: Нью-Йорк, Лос-Анджелес, Лондон, Бразилія, Індія, Сінгапур, Японія та Австралія. Швидкість для кожного місця вимірювали 3 окремі рази, а потім результати усереднювали.

час відповіді сервера wpengine bitcatcha

Як бачите, наш сайт WP Engine отримав оцінку A від Bitcatcha; тоді як наш хостинг A2 отримав оцінку C.

a2 хостинг тесту bitcatcha

Переможець: Двигун WP

WP Engine vs. A2 хостинг – простота використання

встановлення wpengine

WP Engine орієнтована на веб-сайти з високим трафіком та підприємства на рівні підприємств. Вони обробляють усі технічні можливості оптимізації вашого сервера для покращення продуктивності. Ви отримуєте чітко налаштовану настройку хостингу, створену спеціально для роботи з веб-сайтами WordPress. Однак вони не дозволяють встановлювати будь-які плагіни для підвищення швидкості веб-сайту, як-от CDN або кешування плагінів.

A2 Хостинг cPanel

І навпаки, для управління вашим обліковим записом веб-хостингу на базі Linux, A2 хостинг надає користувачам доступ до cPanel. Крім того, їх інсталятори в один клік допоможуть швидко встановити популярні сценарії веб-сайтів, такі як WordPress, Joomla, Drupal тощо.

Якщо ви вибрали хостинг для Windows, ви отримаєте доступ до Plesk для керування хостинговим обліковим записом.

Переможець: Двигун WP

WP Engine також входить до складу найкращих хостингових компаній.

WP Engine vs. A2 Хостинг – Особливості

А2 хостинг

Хостинг A2 в першу чергу орієнтований на користувачів початкового рівня, тому ви можете розраховувати на всі функції початкового рівня для запуску свого блогу чи веб-сайту, включаючи нерегульовану пропускну здатність, SSD-пам’ять, безкоштовний SSL, інсталятори в один клік тощо.

На відміну від інших традиційних хостинг-провайдерів, A2 хостинг дозволяє вибирати хостинг для Windows або Linux та встановлювати бажаний сценарій веб-сайту на свій хостинг-акаунт.

Однією з головних речей, на якій A2 хостинг виділяється, є гарантія повернення грошей у будь-який час. Протягом 30 днів ви можете скасувати свій рахунок для повного відшкодування. Після перших 30 днів ви отримаєте право на відшкодування за будь-які невикористані послуги.

WP двигун

Будучи керованим хостинговим рішенням WordPress, WP Engine обіцяє високу доступність, що працює на базі веб-служб Amazon та Google Cloud Platform.

Їх плани хостингу оснащені різноманітними вбудованими інструментами, які допоможуть вам створити, протестувати та перемістити ваш сайт. З кожним планом хостингу ви отримаєте преміальний доступ до 35+ тем StudioPress безкоштовно. Крім цього, у вас також будуть інструменти в один клік для налаштування середовища розробки, постановки та виробництва.

Переможець: Двигун WP

WP Engine vs. A2 Хостинг – Підтримка та документація

Зі своїм стартовим планом WP Engine пропонує лише підтримку чату в прямому ефірі. Підтримка телефонів забезпечується своїми вищими планами. І підтримка, що базується на квитках, надається за допомогою власних спеціальних планів сервера.

Хостинг A2 надає підтримку цілодобово через 3 режими: чат, телефон та електронну пошту. Їх міцна база знань пояснює все, що потрібно знати про створення веб-сайту за допомогою A2 хостингу, крок за кроком.

Переможець: Хостинг A2

WP Engine vs. A2 Хостинг – Ціноутворення

Звичайна ціна на WP Engine починається від 35 доларів на місяць. Ми уклали угоду з WP Engine, тому наші користувачі отримають 20% знижку на свої плани. Значить, потрібно платити лише 28 доларів на місяць.

Ціна на дешевий хостинг A2 Hosting починається від $ 3,92 на місяць. Їхній план VPS починається від 5 доларів на місяць завдяки їх беззмінному хостингу VPS.

Переможець: Хостинг A2

Резюме – WP двигун проти хостингу A2

Що стосується керованого хостингу WordPress, ми вважаємо, що WP Engine – найкращий варіант в цілому.

Однак ідеальна база клієнтів для A2 хостингу та WP Engine повністю відрізняється.

Хоча A2 хостинг орієнтований на користувачів початкового рівня, WP Engine орієнтується на конкретні сегменти клієнтів, такі як розробники, маркетологи, SMB, агенції та підприємства.

Наприклад, за допомогою WP Engine розробники можуть зосередитись лише на розробці та дизайні, не покладаючи на себе обов’язки щодо обслуговування хостингу. Аналогічно, маркетологи можуть швидко створити і персоналізувати свій веб-сайт, використовуючи їх широкі вбудовані інструменти.

Для початківців A2 хостинг – кращий вибір, оскільки пропонує більш доступні плани.

 • WP Engine проти DreamHost
 • WP Engine проти хостингу InMotion
 • WP Engine vs Liquid Web
 • WP Engine проти iPage
 • WP Engine проти GreenGeeks

Ми сподіваємося, що ця стаття допомогла вам знайти найкращий хостинг WordPress для вашого веб-сайту. Якщо вам сподобалася ця стаття, ви також можете перевірити наш повний огляд WP Engine або наш повний огляд хостингу A2.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map