Ako ľahko pridať tlačidlo Hovor teraz do WordPress (Krok za krokom)

ako pridať tlačidlo na volanie na web wordpress


Chcete na svoje webové stránky WordPress pridať tlačidlo na volanie? Pridanie tlačidla Hovor teraz na vaše stránky uľahčuje vašim návštevníkom, aby vám zavolali priamo z vášho webu.

V skutočnosti takmer polovica internetovej prevádzky pochádza z mobilných zariadení, takže ak vaše webové stránky nemajú tlačidlo na volanie, pravdepodobne prídete o veľa potenciálnych potenciálnych zákazníkov.

V dnešnom článku vám ukážeme, ako ľahko pridať tlačidlo Hovor teraz na svoj web WordPress pomocou doplnku a bez doplnku.

Prečo na svoje webové stránky pridať tlačidlo Hovor teraz?

Pridanie tlačidla Hovor teraz na vaše webové stránky môže byť veľkou výhodou pre vás a vašu firmu.

Vďaka tomu je pre vašich návštevníkov pohodlné a bezproblémové sa s vami spojiť priamo z vašich webových stránok.

Vďaka tlačidlu Hovor teraz na svojom webe WordPress prevádzate návštevnosť svojich webových stránok na cenné potenciály. Integráciou profesionálnej telefónnej služby na obchodné účely môžete zdieľať čísla so zamestnancami, presmerovávať hovory atď.

Pozrime sa, ako pridať tlačidlo na volanie do programu WordPress.

Metóda 1: Pridanie tlačidla Hovor teraz pomocou doplnku

Najjednoduchší spôsob, ako pridať tlačidlo na volanie do WordPress, je pomocou Tlačidlo na volanie WP zapojiť.

Pomocou tohto doplnku môžete ľahko pridať tlačidlo Hovor teraz bez toho, aby ste museli písať jediný riadok kódu. Môžete to urobiť aj pomocou editora Classic alebo editora Gutenberg, podľa toho, čo je na vašich stránkach aktívne.

Najskôr nainštalujte a aktivujte doplnok na volanie tlačidla WP na svoje stránky. Po inštalácii je čas nakonfigurovať doplnok.

Konfigurácia doplnku tlačidla Hovorte teraz, aby sa pridalo tlačidlo Lepkavé

Po aktivácii doplnku prejdite na stránku Nastavenia »Tlačidlo na volanie WP na hlavnom paneli WordPress. Na tejto stránke uvidíte 3 rôzne karty.

 • Tlačidlo rýchleho volania
 • Tlačidlo statického hovoru
 • O nás

Ak prejdete na kartu s tlačidlom rýchleho volania, môžete na svoje webové stránky WordPress pridať tlačidlo s rýchlym volaním. To znamená, že tlačidlo bude viditeľné bez ohľadu na to, ako ďaleko sa posúvate po stránke.

tlačidlo volania wp, zavolajte teraz

Poďme ďalej a zapneme stav tlačidla Call Now. Potom zadajte svoje firemné kontaktné číslo, na ktoré majú návštevníci volať.

Ak nemáte firemné telefónne číslo, môžete ho získať od spoločnosti Nextiva. Toto je spoločnosť, ktorú používame pre nášho obchodného poskytovateľa VoIP.

Potom môžete pracovať na vzhľade tlačidla Hovor teraz.

tlačidlo zavolať

Máte možnosť pridať text tlačidla, zvoliť jeho polohu a farbu. Môžete tiež vybrať, kde chcete tlačidlo zobraziť. V predvolenom nastavení sa tlačidlo zobrazí na všetkých stránkach vášho webu. Môžete ho však tiež skryť pred určitými stránkami.

Po dokončení týchto zmien kliknite na tlačidlo Uložiť na konci stránky. To je všetko. Vaši návštevníci vám teraz môžu zavolať na vaše registrované obchodné číslo priamo z vášho webu.

B. Pridanie tlačidla statického volania na váš web

Na svoj web tiež môžete pridať tlačidlo statického hovoru. Pozrime sa, ako to urobiť v editoroch Classic a Gutenberg.

Použitie klasického editora

Ak chcete tlačidlo pridať, prejdite na Nastavenia »Tlačidlo na volanie WP» Tlačidlo na statické volanie

Na tejto stránke nájdete niekoľko možností prispôsobenia. Pomocou týchto možností môžete zmeniť text a farbu tlačidla. Môžete dokonca skryť ikonu telefónu z tlačidla, ak chcete. Odporúčame vám však, aby ste to nerobili, pretože ikona telefónu vám pomáha poslať používateľom jasnú správu o jej účele.

Po vykonaní všetkých zmien jednoducho skopírujte krátky kód a prilepte ho na stránku alebo do príspevku, kamkoľvek chcete zobraziť svoje tlačidlo. To je všetko. Tlačidlo vášho hovoru sa teraz prejaví na vašom webovom príspevku alebo stránke.

Použitie editora Gutenberg

Ak používate editor Gutenberg, prejdite na konkrétnu stránku, na ktorej chcete zobraziť tlačidlo Hovor teraz. Existujúcu stránku môžete upraviť alebo vytvoriť novú. Teraz môžete pridať blok WP Call Now pomocou symbolu +.

Tu budete mať rovnaké možnosti prispôsobenia ako v klasickom editore. Môžete tiež zmeniť text a farbu tlačidla tak, aby zodpovedala vzhľadu vášho webu. Môžete tiež skryť alebo zobraziť ikonu telefónu na svojom tlačidle, ak chcete. Po dokončení prispôsobenia uložte svoje nastavenia.

Ak ide o už existujúci príspevok, musíte začať pracovať kliknutím na tlačidlo Aktualizovať. Ak ide o nový príspevok, nezabudnite stlačiť tlačidlo Publikovať. Vaše tlačidlo by sa malo okamžite zobraziť na vašom príspevku.

Pridanie tlačidla Hovor teraz do miniaplikácie

Pomocou tlačidla Hovor na volanie WP môžete tlačidlo volania teraz pridať do widgetizovaných oblastí na svojom webe. Ak to chcete urobiť, stačí prejsť na informačný panel a kliknúť na Vzhľad »Widgety.

Teraz potiahnite možnosť tlačidla a umiestnite ju do oblasti miniaplikácie.

Potom môžete pracovať na jeho texte, farbe atď., Ako ste to urobili vo vyššie uvedených procesoch.

Ručné pridanie tlačidla Hovor

Okrem použitia doplnku môžete použiť tlačidlo Hovor teraz aj pridaním jednoduchého kódu HTML. Táto metóda je tiež jednoduchá a môžete ju ľahko použiť podľa postupu, ktorý tu chceme vysvetliť.

Tieto odkazy otvoria aplikáciu pre mobil na mobilných zariadeniach. Na stolných počítačoch uvidia používatelia Mac možnosť otvoriť odkaz v Facetime, zatiaľ čo používatelia Windows 10 uvidia možnosť otvoriť ho v Skype.

Začnite tým, že prejdete do textového editora WordPress a pridáte nasledujúci kód HTML.

+1 (555) 555-1212

Zavolaj mi

Nezabudnite nahradiť vyššie uvedené telefónne číslo svojím firemným číslom. Neváhajte tiež prispôsobiť text kotvy (Zavolajte mi).

Tento odkaz je možné umiestniť kdekoľvek na vašom webe. Môžete tiež použiť ikonu telefónu vedľa odkazu na hovor. Môžete to urobiť kliknutím na Médiá »Pridať nové

Teraz odovzdajte ikonu telefónu, ktorú chcete zobraziť na obrazovke. Po odovzdaní obrázka kliknite naň a skopírujte webovú adresu obrázka.

Teraz prejdite na príspevok alebo stránku, na ktorú ste pridali kód HTML. Potom môžete do telefónneho odkazu zabaliť adresu URL obrázka takto:

Po zobrazení ukážky príspevku sa teraz zobrazí ikona telefónu spolu s číslom. Keď návštevník klikne na tento obrázok, môže vás kontaktovať priamo na vaše firemné číslo.

Ručné pridanie tlačidla Hovor teraz do navigačných ponúk

Uvidíme, ako pridať tlačidlo Hovor teraz do navigačnej ponuky bez doplnku. Nerobte si starosti. Na to nemusíte nič kódovať.

Stačí prejsť na informačný panel WordPress a kliknúť na Vzhľad »Menu. Teraz kliknite na kartu vlastného odkazu napravo. Uvidíte tu 2 rôzne polia.

Do poľa odkazu jednoducho zadajte svoje telefónne číslo. Do textového poľa môžete do svojho tlačidla pridať požadovaný kotviaci text. Proces dokončite kliknutím na možnosť Pridať do ponuky. To je všetko, vaša voľba Call Now sa teraz pridá do navigačnej ponuky.

Sledovanie kliknutí na tlačidlo Hovor

Teraz, keď ste úspešne pridali tlačidlo Hovor teraz, nebolo by skvelé, keby ste ich mohli sledovať aj vy? Tento krok je možný iba v prípade, že na tento proces použijete doplnok na volanie tlačidla WP.

Môžete to urobiť integráciou doplnku do služby Google Analytics. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať Doplnok MonsterInsights, čo vám umožní sledovať každú aktivitu na vašom webe.

Tu je podrobný návod, ako používať MonsterInsights.

Tak to je všetko!

Dúfame, že vám tento článok pomohol pridať tlačidlo na zavolanie do WordPress.

Môžete si tiež vyskúšať vytvorenie bezplatného firemného e-mailu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map