Ako nastaviť online objednávanie potravín pre reštaurácie

zriaďovanie potravín pre reštaurácie


Chcete pre svoju reštauráciu nastaviť službu objednávania potravín online?

Pomocou nastavenia objednávania potravín online môžete svoje jedlo doručiť svojim klientom kedykoľvek a kdekoľvek bez toho, aby ste museli platiť doručovacie služby tretej strany. Navyše si vaši zákazníci môžu pochutnať na jedle aj bez vkročenia do vašej reštaurácie.

V tomto článku vám ukážeme, ako nastaviť službu online objednávania potravín pre svoju reštauráciu, krok za krokom.

Krok 1: Nastavenie webovej stránky na dodávanie potravín online

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nastaviť webovú stránku reštaurácie.

Ak chcete vytvoriť webovú stránku od začiatku, musíte vybrať názov domény a webhostingovú spoločnosť, v ktorej môžete hosťovať svoje webové stránky..

Keď začínate, stavba webovej stránky sa môže javiť ako veľa výdavkov. Z tohto dôvodu vám odporúčame Bluehost, oficiálne odporúčaného poskytovateľa hostingu WordPress od spoločnosti WordPress.org.

Bluehost

Ponúkajú bezplatné doménové meno, SSL a 63% zľavu na webhosting. Pozrite sa na našu kompletnú recenziu spoločnosti Bluehost.

Tu je PODROBNÝ sprievodca, ako vytvoriť webovú stránku reštaurácie.

Krok 2: Inštalácia doplnku WPForms

WPForms

Keď bude váš web pripravený, musíte nainštalovať Doplnok WPForms na vašom webe. Tu je postup, ako nainštalovať doplnok do WordPress.

Ďalším krokom je inštalácia Balík šablón formulárov addon.

Ak chcete nainštalovať tento doplnok, prejdite na informačný panel a kliknite na ikonu WPForms »Addons. Teraz pomocou vyhľadávacieho poľa vyhľadajte Doplnok balíka šablón formulárov.

balík šablón formulárov

Teraz môžete kliknúť na ikonu Nainštalujte doplnok a následne Aktivovať na spustenie doplnku. Pridaním tohto doplnku získate prístup k množstvu preddefinovaných šablón navrhnutých špeciálne pre objednávkové formuláre.

Krok 3: Vytvorenie formulára na odber

Ďalším krokom je vytvorenie formulára na doručovanie potravín online. Kliknite na WPForms »Pridať nový. Teraz budete presmerovaní na novú obrazovku. Prejdite touto stránkou a vyhľadajte Ďalšie šablóny voľba. Pomocou dostupného vyhľadávacieho poľa vyhľadajte Formulár objednávky na odber.

Formulár objednávky na odber, wpforms

Umiestnite kurzor myši na túto možnosť a kliknite na ňu. Teraz sa nachádzate na stránke nástroja na tvorbu formulárov s poľami na ľavej strane a skutočným zobrazením formulára na pravej strane.

Vzťahová forma, WPForms

Teraz môžete svoj formulár prispôsobiť podľa svojich požiadaviek.

Krok 4: Prispôsobenie objednávkového formulára

Prispôsobenie objednávkového formulára vytvoreného pomocou je jednoduché WPForms. Stačí kliknúť na pole, ktoré chcete upraviť, a prispôsobiť ho na ľavej strane obrazovky. Predpokladajme napríklad, že chcete upraviť svoje prvé pole. Stačí na to kliknúť. Vľavo sa zobrazia možnosti polí.

WPForms edit

Ak chcete odstrániť určité pole, môžete kliknúť na ikonu Ikona odstránenia ktoré sa objaví na poli.

WPForms edit

Ak nepredávate nič, ako koláče alebo pizzu, nemusíte sa obávať! Svoj formulár si môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv. Stačí použiť Ikona odstránenia pre prvé dve polia a odstráňte ich z vášho poľa.

Vľavo uvidíte možnosť s názvom Viacero položiek. Toto pole jednoducho pretiahnite do formulára.

WPForms majú formu

Teraz kliknite na toto pole a začnite upravovať každé z polí na ľavej strane.

Formáty WPForms upravujú formuláre

Ak chcete, môžete pridať aj obrázky svojho jedla. Z tohto dôvodu musíte skontrolovať Použite výber obrázka box.

Formulár objednávky WPforms

Keď to urobíte, uvidíte Nahrať obrázok po každom názve jedla. Pomocou tejto možnosti môžete pridať svoje obrázky.

potraviny obrázky wpforms

Po pridaní položiek musíte do formulára pridať ďalšie pole. To je Celkom lúka. Túto možnosť nájdete po ľavej strane posunutím o niečo nižšie Viaceré pole voľba. Presuňte túto možnosť a presuňte ju do svojho poľa kdekoľvek chcete.

Ale pred tým nezabudnite prejsť na Pridať polia pútko.

Pole celkom, WPForms

Po dokončení môžete pokračovať a začať konfigurovať svoj formulár.

Krok 5: Konfigurácia formulára na objednávanie potravín

Ďalším krokom je konfigurácia objednávkového formulára pomocou WPForms. Na to musíte ísť Nastavenia »Všeobecné.

Konfigurácia WPForms

Uvidíte tu rôzne možnosti. V závislosti od vašich požiadaviek môžete v tomto kroku prispôsobiť všetky polia, ktoré chcete. Môžete tiež skontrolovať Povoliť antivírusovú ochranu včiel a Povoliť odosielanie formulára Ajax voľba.

Nezabudnite kliknúť na ikonu Uložiť keď skončíte.

Krok 6: Konfigurácia oznámenia o formulári

Ďalším krokom je konfigurácia oznámenia formulára pomocou WPForms. Môžete nakonfigurovať, ako musíte byť upozornený. Z tohto dôvodu choďte na oznámenia pútko.

Oznámenie WPForms

Do prvého poľa zadajte e-mailovú adresu kohokoľvek z vášho tímu, ktorý sa bude starať o objednávky. Môžete vyplniť zvyšné polia podľa označenia a nakoniec pridať správu aj pre svojich používateľov. Inteligentné značky môžete tiež použiť na informovanie svojich zákazníkov o tom, že objednávka bola prijatá a čoskoro bude doručená.

Tu je viac informácií nastavenie upozornení v objednávkovom formulári.

Krok 7: Prispôsobenie správy s potvrdením formulára

Ďalším krokom je prispôsobenie správy s potvrdením formulára. Na to choďte na potvrdenie tab. Tu pod Typ potvrdenia máte 3 možnosti:

 • správa: Výberom tejto možnosti môžete svojim používateľom zobraziť konkrétnu správu.
 • Zobraziť stránku: Táto správa zobrazuje vašim zákazníkom konkrétnu stránku na vašom webe.
 • Prejdite na adresu URL: Táto presmeruje vašich zákazníkov na novú webovú adresu. Je to užitočné, ak ich chcete nasmerovať na inú webovú stránku.

Poďme si vybrať správa a potom pridajte správu do Potvrdzovacia správa lúka.

Potvrdzovacia správa, WPForms

Môžete vybrať požadovanú možnosť a stlačiť Uložiť v pravom hornom rohu obrazovky.

Krok 8: Konfigurácia nastavení platby

Poďme teraz pracovať na konfigurácii nastavení platby. Táto možnosť uľahčuje výber platieb od vašich zákazníkov.

Ak chcete nakonfigurovať túto možnosť, prejdite na stránku platby tab. Svoje platby môžete vyberať prostredníctvom služby PayPal alebo Stripe alebo oboma spôsobmi. Ak chcete pridať možnosť platby, musíte najskôr nainštalovať platobné doplnky.

Použime PayPal na zhromažďovanie platieb tu. Takže kliknite na Addon Page.

Wpformáty platobných možností

Teraz pomocou vyhľadávacieho poľa vyhľadajte Doplnok PayPal voľba. Po jeho nájdení kliknite na ikonu Nainštalujte doplnok nasledovaný Aktivovať Tlačidlo. Uvidíte teraz Štandard PayPal možnosť na vašom platby pútko.

Teraz začiarknite políčko vedľa Povoliť štandardné platby v službe PayPal. Do nasledujúceho poľa zadajte svoju e-mailovú adresu PayPal. pod režim vyberte Výroba. Pod Typ platby vyberte položku Produkty a služby. pod Poštová adresa, vybrať Požiadajte o adresu a požadujte ju možnosť z rozbaľovacej ponuky.

Platby nástroja WPForms Builder

Teraz kliknite na ikonu Uložiť v pravom hornom rohu obrazovky.

Krok 9: Zobrazenie formulára na objednávanie potravín online

Posledným krokom je zobrazenie objednávkového formulára na vašom webe WordPress. Za týmto účelom prejdite na stránku alebo príspevok, do ktorého chcete pridať objednávkový formulár. Teraz pomocou + podpísať, vyhľadajte WPForms.

Objednávkové formuláre

Vyhľadávacie pole môžete ľahko nájsť. Po nájdení vyberte. Pomocou rozbaľovacej šípky vedľa WPForms vyberte formulár, ktorý ste práve vytvorili. Teraz naraz publikovať na publikovanie článku pomocou formulára.

To je všetko! Váš objednávkový formulár by mal byť zverejnený na vašom webe. Ak sa chcete dozvedieť viac o WPForms, prečítajte si našu podrobnú recenziu o doplnku WPForms tu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map