Ako nastaviť službu Shopify pomocou WordPress (krok za krokom)

ako integrovať shopify s wordpress


Zaujíma vás, ako integrovať službu Shopify s WordPress? Pre začiatočníkov WordPress sa môže zdať ťažké premeniť vaše stránky WordPress na internetový obchod, ale nie je to tak. Spustenie online obchodu je jednoduchšie ako kedykoľvek predtým s Shopify a WordPress. Ktokoľvek môže vytvoriť krásny internetový obchod v čo najkratšom čase a okamžite začať predávať bez toho, aby vedel niečo o kóde.

Ste pripravení vytvoriť si vlastný internetový obchod a okamžite začať s predajom?

V tomto článku vám ukážeme, ako integrovať službu Shopify do programu WordPress, krok za krokom.

Prečo integrovať službu Shopify s WordPress?

WordPress ponúka niekoľko doplnkov elektronického obchodu, napríklad WooCommerce, ktoré vám pomôžu začať online obchod.

Možno by vás zaujímalo, prečo by ste si mali zvoliť službu Shopify pred ostatnými doplnkami elektronického obchodu? Nižšie uvádzame niekoľko výhod použitia služby Shopify ako výkladnej skrinky:

 • Jednoduchosť použitia : Začíname so službou Shopify je oveľa jednoduchšie ako používanie natívnych doplnkov elektronického obchodu WordPress. Jediné, čo musíte urobiť, je zaregistrovať si účet v službe Shopify, aby bol váš internetový obchod v prevádzke. Nemusíte sa starať ani o rýchlosť alebo bezpečnosť stránok, pretože služba Shopify sa o všetko stará za vás.
 • Znížená réžia: Služba Shopify je cloudové riešenie, takže s rastom vašej firmy nebudete mať problémy s dopravou. To znamená, že si nemusíte robiť starosti s vyčerpaním serverových prostriedkov a inováciou na drahší hosting WordPress.
 • Ľahká integrácia do sociálnych médií: Integrácia vášho internetového obchodu so sociálnymi médiami je dôležitá pre marketing vášho podnikania a produktov. Obchod s aplikáciami Shopify to uľahčuje. Majú aplikácie, ktoré integrujú váš informačný kanál Instagram na vaše stránky, pridávajú tlačidlá zdieľania sociálnych médií a ďalšie. Musíte iba stiahnuť aplikácie podľa vášho výberu, nie je potrebné žiadne kódovanie.
 • Lepšie možnosti nákupného košíka: Služba Shopify ponúka vstavané možnosti platby, takže môžete okamžite prijímať platby z programov Visa, Mastercard, Discover a American Express. Ponúkajú tiež viac platobných brán, ako je PayPal, a automaticky vypočítajú prepravné sadzby a dane, takže môžete ľahko dopraviť kamkoľvek na svete.

súvisiace: 6 najlepších platforiem elektronického obchodu pre multivendorové trhy

Kto by mal používať Shopify s WordPress?

Služba Shopify je dobrou voľbou pre začiatočníkov aj skúsených predajcov online. Služba Shopify je však obzvlášť vhodná pre začiatočníkov, pretože je oveľa jednoduchšia na používanie. Na rozdiel od WooCommerce nemusíte nič inštalovať a môžete začať rýchlo.

Majú tiež ľahko zrozumiteľné cenové plány. Základný plán Shopify začína na 29 dolárov mesačne. Nemusíte sa obávať, že budete minúť príliš veľa peňazí na hostingové plány elektronického obchodu a optimalizáciu svojho internetového obchodu. S ich základným plánom môžete minimalizovať riziká spojené so spustením internetového obchodu. A ako rastie vaše online podnikanie, môžete svoj plán upgradovať tak, aby vyhovoval vašim potrebám.

Shopify je platforma pre vás, ak chcete riešenie, ktoré je úplne bezproblémová a je neobmedzené z hľadiska škálovateľnosti pre váš online obchod.

ako pridať shopify do

Ak by ste ešte radšej používali WooCommerce s WordPress, pozrite si náš tutoriál: Ako vytvoriť internetový obchod s WooCommerce – krok za krokom.

Teraz sa pozrime na to, ako integrovať službu Shopify s WordPress.

Nastavenie služby Shopify pomocou WordPress – krok za krokom

Integrácia služby Shopify s webom WordPress je rovnako jednoduchá ako vloženie útržku kódu. Pozrime sa na podrobného sprievodcu nižšie.

súvisiace: Prečítajte si našu kompletnú recenziu služby Shopify.

Krok 0: Spustenie webovej stránky na WordPress

Ak ešte nemáte webovú stránku WordPress, musíte si ju vytvoriť, aby ste mohli začať nakupovať online so službou Shopify. WordPress je najobľúbenejší tvorca webových stránok na svete, je to najlepšia platforma na spustenie webovej stránky. Je dodávaný s množstvom vstavaných funkcií, ktoré vám pomôžu ľahko vytvoriť webovú stránku bez toho, aby ste museli vedieť o kóde.

Prečítajte si tiež tento článok o tom, prečo používať WordPress.

Existuje niekoľko krokov na spustenie webovej stránky na WordPress. Najprv musíte pre svoju firmu zvoliť názov domény. Názov domény alebo adresa URL je adresa vašej stránky online. Odporúčame vám použiť náš generátor doménových mien, ktorý vám pomôže nájsť dokonalé doménové meno pre váš online obchod.

Ďalej budete musieť zvoliť hostiteľa webových stránok. Webhosting je spoločnosť, ktorá poskytuje technológie a služby, ktoré je potrebné na webe zobraziť na internete. Tu sa ukladajú súbory vašich webových stránok. Inými slovami, ak je vaša doména vaša adresa; váš web hosting je váš dom.

Na nastavenie vášho internetového obchodu vám odporúčame použiť Bluehost. Bluehost je jednou z najlepších dostupných webhostingových služieb a ponúka inštaláciu WordPress jedným kliknutím, takže si môžete vytvoriť svoj online obchod super rýchlo..

start-a-webové stránky-Bluehost

Dohodli sme sa s Bluehostom dohodu o ponúknutí bezplatného názvu domény, SSL a viac ako 60% zľavy na hosťovaní WordPress. Kompletné informácie nájdete na našej stránke Bluehost Coupon.

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Zatiaľ nie ste spokojní? Prečítajte si túto úplnú recenziu spoločnosti Bluehost.

Ak potrebujete podrobnejšie pokyny o tom, ako spustiť web na WordPress, prečítajte si náš tutoriál o tom, ako vytvoriť web – krok za krokom.

Po získaní názvu domény, webhostingu, nainštalovaní WordPress a vytvorení webových stránok ste pripravení integrovať službu Shopify a začať predávať.

Krok 1: Vytvorte obchod Shopify

Prvým krokom k integrácii služby Shopify so systémom WordPress je zriadenie účtu v službe Shopify. Choďte na webovú stránku Shopify. Na domovskej stránke sa zobrazí oblasť, v ktorej môžete zadať svoju e-mailovú adresu a začať bezplatnú 14-dňovú skúšobnú verziu. Po zadaní e-mailovej adresy stlačte kláves Začať gombík.

set-up-Shopify-konto

Ďalej sa zobrazí výzva na výber hesla pre svoj účet a názvu vášho obchodu. Po dokončení zadávania informácií kliknite na ikonu Vytvorte si svoj obchod gombík.

how-to-integrovať, Shopify-s-WordPress

Potom vás požiadame, aby ste odpovedali na niekoľko otázok zo služby Shopify, aby mohli lepšie spoznať vaše potreby. Kliknutím na šípku rozbaľovacej ponuky vyberte odpovede na otázky a potom kliknite na tlačidlo Ďalšie.

set-up-Shopify-s-WordPress

V ďalšej oblasti budete požiadaní o vyplnenie svojho mena, adresy, telefónneho čísla a adresy webových stránok. Po vyplnení tejto časti kliknite na ikonu Vstúpte do môjho obchodu v dolnej časti formulára.

zriaďovanie-Shopify-konto

Potom budete presmerovaní na domovskú stránku svojho účtu Shopify. Vaša predajňa Shopify je pre vás pripravená.

Shopify-dashboard

Krok 2: Nastavenie platieb a dodania pre váš Shopify Store

Ak chcete prijímať platby od zákazníkov, musíte si v obchode Shopify nastaviť platby. Kliknite na nastavenie v dolnom rohu domovskej stránky a potom kliknite na Poskytovatelia platieb.

Shopify-set-up-platby

Váš účet v službe Shopify je automaticky nastavený na príjem platieb prostredníctvom služby PayPal prostredníctvom služby PayPal Express Checkout. Ak už máte účet PayPal nastavený s e-mailovou adresou, ktorú ste použili na vytvorenie účtu Shopify, mali by ste byť pripravení prijímať platby. Ak nemáte účet PayPal, Shopify vám pošle e-mail s pokynmi, ako si založiť účet obchodníka PayPal, aby ste mohli požiadať o svoje prostriedky..

Skontrolujte tiež: Najlepšie doplnky WordPress PayPal.

Ak chcete prijímať ďalšie spôsoby platby od zákazníkov, ako sú kreditné karty, musíte kliknúť na ikonu Kompletné nastavenie účtu na poskytnutie ďalších informácií o svojej firme službe Shopify.

how-to-set-up-Shopify-platby

Môžete sa tiež rozhodnúť akceptovať alternatívne spôsoby platby, ako sú napríklad BitPay a GoCoin.

Posledným krokom k nastaveniu obchodu Shopify, aby ste mohli začať s predajom, je nastavenie prepravy. Klikni na nastavenie a potom kliknite na Doprava.

Shopify-shipping-set-up

V predvolenom nastavení bude pôvod dodávky nastavený na adresu obchodu, ktorú ste zadali pri nastavovaní svojho účtu Shopify. Pôvod zásielok môžete upraviť kliknutím na ikonu Zmena pôvodu prepravy gombík.

V tejto oblasti môžete tiež definovať prepravné zóny a sadzby za dopravu do týchto miest. Ak neviete, koľko máte účtovať za dopravu, skúste sa obrátiť na miestnu poštu a požiadať ju o radu.

Krok 3: Pridajte svoje produkty do služby Shopify

Ďalej musíte svoje produkty pridať do svojho účtu Spotify. Ak chcete pridať svoje produkty, kliknite na ikonu Produkty v ponuke napravo a potom kliknite na Pridajte produkt.

pridajte produkty na nakupovanie

Potom vyplňte všetky informácie o produkte vrátane názvu / názvu produktu, opisu produktu, ceny a ďalších informácií. Tu tiež odovzdajte kvalitný obrázok vášho produktu. Produkt môžete tiež pridať do kolekcie, aby ste ho ľahšie našli v obchode. Po vyplnení všetkých podrobností o produkte kliknite na ikonu Uložiť gombík.

add-produkty-to-your-Shopify-konto

Tento krok zopakujte pre všetky produkty, ktoré ponúkate.

Krok 4: Výber vášho plánu ceny Shopify

Teraz, keď už máte nakonfigurované základy svojho účtu Shopify, budete si musieť zvoliť cenový plán, aby sa váš internetový obchod skutočne spustil. Klikni na Vyberte plán v pruhu v dolnej časti obrazovky.

Shopify-plan

Zobrazí sa vám 3 rôzne možnosti plánu. Ak práve začínate a predávate online, odporúčame vám zvoliť základný plán Shopify za 29 dolárov mesačne. Ak potrebujete ďalšie funkcie alebo ak váš internetový obchod rýchlo rastie, môžete svoj plán kedykoľvek inovovať. Ak chcete zvoliť základný obchodný plán, kliknite na ikonu Vyberte tento plán gombík.

nastavenie shopify s wordpress

Potom zadajte informácie o svojej kreditnej karte a stlačte Štartovací plán gombík.

Začnite so službou Shopify ešte dnes!

Teraz ste pripravení začať zarábať peniaze online pomocou služby Shopify a vášho webu WordPress.

Krok 5: Použitie tlačidla Shopify Buy

Teraz je čas integrovať službu Shopify do vášho webu WordPress pomocou tlačidiel Kúpiť. Tlačidlá Kúpiť odkaz na pokladňu v službe Shopify a sú zahrnuté vo všetkých plánoch služby Shopify. Tlačidlá Kúpiť umožňujú predávať svoje produkty na svojich webových stránkach alebo v blogových príspevkoch. Pomocou tlačidiel Kúpiť môžete tiež vytvoriť odkaz na objednávku a poslať ho zákazníkom v e-mailových správach alebo na sociálnych sieťach. Popri postranných e-mailových správach prichádza predajný nástroj CRM
užitočné pri riadení potenciálnych zákazníkov a vzťahov so zákazníkmi.

Ak sa predajný kanál tlačidla Kúpiť nezobrazí v sekcii Predajný kanál správcu Shopify, budete ho musieť pridať. Ak chcete pridať predajný kanál tlačidla Kúpiť, kliknite na nastavenie a potom kliknite na ikonu Predajné kanály gombík.

pridaním shopify do wordpress pomocou tlačidla Kúpiť

Klikni na Pridajte predajný kanál Tlačidlo. Potom sa zobrazí zoznam dostupných predajných kanálov a prejdite nadol Tlačidlo Kúpiť kanálov. Keď ho nájdete, kliknite na modrú + tlačidlo pre inštaláciu.

Ako nainštalovať tlačidlo Kúpiť integrovať shopify a wordpress

Po inštalácii predajného kanála tlačidla Kúpiť kliknite na ikonu Tlačidlo Vytvoriť Kúpiť gombík.

tlačidlo na tlačidlo nakupovať

Ďalej vyberte produkt, pre ktorý chcete vytvoriť tlačidlo kúpiť, a kliknite na ikonu Vyberte produkt Tlačidlo. Teraz môžete nakonfigurovať vzhľad tlačidla Kúpiť. Môžete si vybrať šablónu, prispôsobiť farbu a text tlačidla a akciu, ktorá sa stane, keď zákazník klikne na tlačidlo. Po dokončení prispôsobenia vzhľadu tlačidla kliknite na ikonu Vygenerujte kód gombík.

nakupovať produkt kúpiť tlačidlo pre

Ďalším krokom je skopírovanie kódu a jeho pridanie na vašu stránku WordPress.

Krok 6: Pridajte na svoj web WordPress tlačidlá Shopify Buy

Teraz musíme pridať vaše produkty na vaše stránky WordPress, aby ste ich mohli začať predávať. Kliknite na ikonu Skopírujte kód do schránky na skopírovanie kódu, ktorý ste práve pre daný produkt vygenerovali.

add-Shopify-produkt-to-WordPress

Tento kód môžete prilepiť kamkoľvek na svoj web, kde sa má zobraziť tlačidlo Kúpiť. Napríklad môžete na svojom webe WordPress vytvoriť stránku na zobrazenie tlačidiel Kúpiť. Vytvorte stránku na WordPress, pomenujte ju a potom vložte kód.

ako pridať shopify kúpiť tlačidlá na

Kód môžete tiež vložiť do blogové príspevky alebo na bočnom paneli WordPress.

To je všetko! Integrácia služby Shopify s WordPress je taká jednoduchá. Teraz, keď viete, ako pridať službu Shopify na svoju webovú stránku WordPress, pritiahnete zákazníkov a vyrazíte za veľa ton predaja.

Nenechajte si ujsť toto zaujímavé porovnanie medzi BigCommerce a WooCommerce alebo si prečítajte https://www.isitwp.com/shopify-vs-woocommerce/WooCommerce vs Shopify.. Môžete tiež vyskúšať náš úplný zoznam alternatív a konkurentov Shopify.

Dúfame, že sa vám tento článok páčil. Ak ste tak urobili, prečítajte si naše články o najlepšom hostení WooCommerce a 9 najlepších SEO nástrojoch na zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok, rýchlo!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map