Ako pridať kalkulačku BMI do WordPress (bez kódovania)

Ako pridať kalkulačku v wordpress


Zaujíma vás, ako pridať kalkulačku BMI na svoju webovú stránku týkajúcu sa zdravia a fitnes?

Index telesnej hmotnosti (BMI) je miera telesného tuku na základe výšky a hmotnosti, ktorá sa vzťahuje na dospelých mužov a ženy. Vypočítaním BMI môžete zistiť, či má osoba zdravú váhu. Ak máte webovú stránku súvisiacu so zdravím a fitnes, pridanie kalkulačky BMI je skvelý spôsob, ako prilákať viac návštevníkov a udržať ich zapojených.

V tomto článku vám ukážeme, ako postupne pridať kalkulačku BMI na svoj web.

Prečo je meranie BMI dôležité

Výpočet BMI vám pomôže zistiť, či máte zdravú váhu.

Všeobecne platí, že čím vyššie je BMI, tým vyššie je riziko vzniku rôznych zdravotných problémov, ako je cukrovka, artritída, ochorenie pečene, niektoré druhy rakoviny, vysoký krvný tlak atď..

Ako vydavateľ pridaním kalkulačky BMI na svoje stránky WordPress môžete prinútiť svojich návštevníkov, aby sa zapojili a zvýšili opakovaný prenos. V tomto návode na vytvorenie kalkulačky BMI použijeme doplnok Formidable Forms.

Krok 1: Stiahnite si modul Formableable Forms Plugin

Najprv si stiahnite doplnok Formidable Forms. Formidable Forms je pokročilý doplnok na tvorbu formulárov WordPress, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať akékoľvek typy komplexných formulárov v priebehu niekoľkých minút bez toho, aby ste museli najať vývojára..

S plánom Business alebo Elite môžete zostaviť kalkulačku BMI.

Po stiahnutí nainštalujte a aktivujte doplnok na svojom webe WordPress.

Krok 2: Vytvorte si kalkulačku BMI pomocou impozantných formulárov

Po nainštalovaní a aktivácii doplnku prejdite na informačný panel a kliknite na ikonu Impozantný »Pridať nový.

Dostanete sa na novú stránku, na ktorej budete mať možnosť pridať formulár podľa vlastného výberu. V predvolenom nastavení je v hornej časti niekoľko možností. Ak chcete pridať kalkulačku BMI, budete musieť posúvať svoju obrazovku nadol a skontrolovať možnosť kalkulačky BMI pod položkou Prémiové šablóny voľba.

Kalkulačka BMI Formuable Forms

Umiestnite kurzor myši na možnosť kalkulačky BMI a kliknite na tlačidlo Vytvorte formulár.

kliknite na kalkulačku BMI

Spustí sa malé kontextové okno, v ktorom môžete pomenovať formulár a zadať popis formulára. Pridajte meno a kliknite na vytvoriť.

Krok 3: Navrhovanie kalkulačky BMI

Teraz budete presmerovaní na novú obrazovku, kde môžete začať navrhovať kalkulačku. V hornej časti obrazovky máte 4 karty.

 • build
 • nastavenie
 • prihlášky
 • Názory

Kalkulačka BMI

Pod build kartu, môžete pracovať na poliach formulára. Môžete pridať pole z ľavého panela a okamžite ho prispôsobiť v nástroji Builder, ktorý je na pravej strane. Polia formulára sú zoskupené pod 3 rôzne nadpisy.

 • Pridať polia
 • Pokročilé polia
 • Polia o cenách

Môžete pretiahnuť ľubovoľné pole zľava a presunúť ho do nástroja na tvorbu. Ak chcete základnú kalkulačku BMI, môžete ísť s predvolenými poľami. Nezabudnite, že formulár môžete kedykoľvek upraviť.

Krok 4: Konfigurácia nastavení kalkulačky BMI

Po pridaní všetkých polí môžete pracovať na jeho nastaveniach. Možnosti nastavenia majú 5 rôznych sekcií.

1. Všeobecne

Tu môžete nakonfigurovať základné nastavenia, ako je názov formulára, popis, potvrdzovacia správa atď. K dispozícii je tiež kľúč kalkulačky BMI a kľúč na vloženie, ktorý sa dá použiť na zobrazenie formulára na vašom webe..

Ak chcete formulár odoslať bez opätovného načítania stránky, môžete vybrať Pošlite tento formulár s AJAX. Môžete sa tiež rozhodnúť pre overenie formulára pomocou javascriptu.

Môžete tiež nastaviť správu, ktorá sa zobrazí po úspešnom odoslaní formulára.

Nastavenia kalkulačky bmi

2. Činnosť a oznámenie

pod Akcia a oznámenie, môžete do svojho formulára pridať akcie. Tu môžete svoj formulár integrovať s e-mailovou marketingovou službou, bránou eCommerce alebo dokonca určiť, kam sa majú odoslať oznámenia po odoslaní formulára.

3. Povolenia na tlačivo

V rámci tejto možnosti môžete určiť, kto môže vidieť, odosielať a upravovať položky formulára. Ak chcete obmedziť počet položiek formulára alebo viditeľnosť formulára, môžete tu konfigurovať.

4. Plánovanie formulárov

Ďalšia možnosť vám umožňuje naplánovať formuláre. Pri tejto možnosti môžete namiesto okamžitého zverejnenia formulára zvoliť dátum, kedy ho chcete zobraziť. Táto voľba sa hodí najmä vtedy, keď chcete zobraziť formuláre citlivé na čas.

Kalkulačka BMI

5. Styling a tlačidlá

V ďalšej možnosti môžete upraviť svoje tlačidlá. Môžete tiež vybrať šablónu, aby váš formulár pôsobil príťažlivejšie. Môžete sa tiež rozhodnúť nepoužiť žiadnu šablónu.

Môžete pridať texty tlačidiel a tiež ich zarovnať. Má tiež možnosť pridať do tlačidla odoslania podmienenú logiku.

6. Prispôsobte HTML

Poslednou možnosťou je prispôsobenie formulára pomocou značiek HTML.

Krok 5: Publikovanie kalkulačky BMI

Po dokončení vytvárania formulára kalkulačky BMI môžete pokračovať a publikovať ho. Ak chcete formulár zverejniť, kliknite na ikonu publikovať v pravom hornom rohu obrazovky pod build pútko.

Teraz choďte na nastavenie a uvidíte možnosť s názvom Vložiť krátky kód.

Skopírujte tento krátky kód a vložte ho do svojich príspevkov a stránok, na ktorých chcete zobraziť kalkulačku BMI. Po dokončení zverejnite stránku. Kalkulačka BMI by teraz mala byť k dispozícii na vašom webe.

To je všetko. Úspešne ste publikovali svoju kalkulačku BMI na svojom webe bez kódovania.

Dúfame, že sa vám tento článok týkal pridania kalkulačky BMI do programu WordPress. Možno budete chcieť vyskúšať tie najlepšie doplnky pre kontaktné formuláre na WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map