Ako pridať pole kódu kupónu do formulárov objednávok WordPress


Chcete do objednávkových formulárov WordPress pridať pole s kódom pre zľavový kupón?

Nemusíte inštalovať rozšírený doplnok elektronického obchodu, aby ste mohli zákazníkom poskytovať zľavy. V tomto návode vám ukážeme, ako povoliť pole s kódom kupónu na objednávkových formulároch WordPress.

Pridanie poľa s kódom kupónu do formulárov objednávok WordPress

Ak na svojom webe predávate iba niekoľko produktov, možno nebudete chcieť nainštalovať ťažký doplnok, napríklad WooCommerce, ktorý zhromažďuje platby a ponúka zľavy pomocou kupónových kódov. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať doplnok formulárov WordPress WPForms a integrovať ich s platobnou bránou.

WPForms je najlepší doplnok pre kontaktné formuláre pre WordPress. Umožňuje vám rýchlo a ľahko vytvoriť kontaktný formulár, platobný formulár, objednávkový formulár, darovací formulár alebo akékoľvek iné formuláre WordPress.

Najlepšie na tom je, že do objednávkových formulárov môžete tiež pridať pole s kódom kupónu pomocou WPForms.

Bezpochyby pridanie políčka s kódom zľavového kupónu do objednávkových formulárov vám pomôže zvýšiť počet konverzií a tiež predaj.

Krok 1: Inštalácia WPForms

wpforms-prehľad-contact-form-plugin

Ak chcete do objednávkového formulára pridať kód kupónu, musíte si najskôr nainštalovať a aktivovať WPForms doplnok na vašom webe.

Krok 2: Vytvorenie objednávkového formulára

Ďalším krokom je vytvorenie objednávkového formulára pomocou WPForms. Ak chcete vytvoriť svoj formulár, prejdite na WPForms »Pridať nový. Teraz budete presmerovaní na novú stránku, kde si môžete vybrať šablónu. Tu vyberte Fakturačný / objednávkový formulár šablóna.

Šablóny WPForms

Teraz budete presmerovaní na tvorcu formulárov so všetkými poľami naľavo a formulárom napravo. Polia formulára môžete jednoducho pretiahnuť a vložiť do objednávkového formulára. Ak chcete upraviť pole, stačí kliknúť na pole a pridať svoj vstup na ľavú stranu formulára.

Pole WPForms

Zatiaľ čo šablóna objednávkového formulára vám poskytne náskok, krása WPForms spočíva v tom, že si ju môžete prispôsobiť podľa svojich predstáv.

Krok 2: Použitie podmienenej logiky na pridanie poľa kódu kupónu

Ak chcete dosiahnuť najlepšie výsledky, odporúčame vám zobraziť pole s kódom kupónu iba pre zákazníka, ktorý má kód kupónu, ktorý má uplatniť,.

Vytvoríme rozbaľovacie pole vo formulári s otázkou, či má zákazník kupónový kód. Ak to chcete urobiť, pridajte ikonu rozbaľovací pole do formulára pod Štandardné polia časť.

Teraz budete musieť toto pole prispôsobiť. Stačí kliknúť na možnosť poľa a zmeniť označenie na Máte zľavový kupónový kód. Ďalej zmeňte:

 • Prvá voľba na vybrať
 • Druhá možnosť na Áno
 • Tretí výber na žiadny

WPForms

Ďalej musíte pridať pole, do ktorého môže používateľ zadať kód zľavového kupónu. Takže pretiahnite Jednoriadkový text doľava a presuňte ho priamo pod pole Áno / Nie vo formulári.

Podmienená logika WPForms

Teraz premenujte toto pole na Zľavový kupónový kód. Stačí kliknúť na pole a zmeniť text na pravej strane obrazovky.

Kód kupónu so zľavou WPForms

Teraz je čas povoliť podmienečnú logiku. Za týmto účelom prejdite nadol po obrazovke a vyhľadajte podmieňovací spôsob voľba.

Kód kupónu so zľavou WPForms

Hneď pod výberom začiarkavacieho políčka povolíte podmienenú logiku. Vaša podmienená logika by mala byť uvedená Toto pole zobrazte, ak je „Máte zľavový kód“ Áno rovnako ako na snímke nižšie.

To znamená Zľavový kupónový kód sa zobrazí iba v prípade, že používateľ potvrdí, že má kupónový kód na uplatnenie.

Podmienená logika, wpforms

Krok 4: Vytvorenie overenia pre pole kódu kupónu

Ďalším krokom je pridanie overení do formulára, pomocou ktorého ste vytvorili WPForms. Týmto krokom môžete svojim používateľom ukázať, či je ich kupónový kód platný alebo nie. Z tohto dôvodu choďte na Polia platieb tab. Teraz pridajte Jedna položka polia 2 krát tesne pod vaším Zľavový kupónový kód lúka.

Teraz kliknite na každé z týchto polí. Použite prvé pole na uplatnenie kupónu a druhé pole na zobrazenie chybovej správy, ak kód kupónu nie je správny..

V prvom upravte menovku na Vaša cena. Pod popis , vysvetlite zľavu, ktorú ste chceli ponúknuť. V Cena položky, pridať zľavnenú cenu.

Ďalej prejdite nadol na ikonu podmieňovací spôsob a začiarknite políčko Povoliť podmienenú logiku voľba. Tu môžete nastaviť, kedy sa to má ľuďom zobrazovať Jedna položka lúka. Teraz pridajte, čo chcete, aby bol váš zľavový kód. Povedzme, že váš kód je 100% OFF.

Zľavový kód WPForms

Kliknutím na ikonu môžete pridať viac ako jeden zľavový kód Pridať novú skupinu možnosť hneď pod ňou.

Ako bolo uvedené vyššie, pomocou druhého poľa zobrazte chybové hlásenie, ak je kód kupónu nesprávny.

Na druhýkrát Jedna riadková položka, pridajte štítok ako svoju cenu. V popise povedzme Zľavový kód je neplatný. Nezabudnite, že toto pole by sa malo zobraziť, keď je kód kupónu neplatný. Ak to chcete urobiť, prejdite nadol na podmieňovací spôsob a začiarknite políčko Povoliť podmienenú logiku voľba.

Pole kódu kupónu so zľavou WPForms

Pod týmto odkazom sa zobrazí pole, ak zľavový kupón NIE JE 100% VYPNUTÝ. Ak máte viac zľavového kupónu, pridajte ich pomocou Pridať novú skupinu gombík.

Podmienená logika 2

Po dokončení stlačte Uložiť v pravom hornom rohu obrazovky. Váš formulár je teraz pripravený na zverejnenie.

Krok 5: Publikovanie formulára na WordPress

Ďalším krokom je zverejnenie formulára. Za týmto účelom prejdite na stránku alebo na editor príspevkov, kde chcete zobraziť svoj formulár. Teraz kliknite na ikonu + v ľavom hornom rohu obrazovky. Potom vyhľadajte pomocou tlačidla Hľadať WPForms.

WPforms publikovať

Keď nájdete WPForms, kliknite na to. Teraz môžete vybrať svoj formulár kliknutím na šípku rozbaľovacej ponuky. Váš formulár bude teraz pridaný na vašu stránku. Potom nezabudnite formulár zverejniť aktualizáciou svojho príspevku.

To je všetko. Do objednávkového formulára WordPress ste úspešne pridali pole s kódom kupónu.

pridanie polí kódu kupónu do wp

Ak sa vám tento článok páčil, môžete tiež vyskúšať našu úplnú recenziu na WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map