Ako pridať pridružený program do WordPress (krok za krokom)

pridanie prog


Zaujíma vás, ako nastaviť pridružený program v programe WordPress?

Vytvorenie pridruženého programu je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako povzbudiť ľudí, aby propagovali vaše výrobky. Ľudia môžu propagovať váš produkt na svojich webových stránkach a keď niekto uskutoční nákup prostredníctvom sprostredkovania, promotéri získajú províziu.

Úlohou pridruženého programu je sledovať predaj a provízie za sprostredkovanie.

Prečo pridať program na propagáciu svojich produktov

Bez ohľadu na to, čo predávate online, je vytvorenie pridruženého programu jedným z najjednoduchších spôsobov propagácie vašich produktov. Pridaním pridruženého programu získate šancu propagovať svoje podnikanie prostredníctvom sprostredkovania a tiež vám umožní osloviť tisíce ľudí bez vynaloženia veľkého úsilia..

Ak sa napríklad bloger zaregistruje vo vašom programe, ktorý má 10 000 odberateľov, znamená to, že ak mu povolíte propagovať svoju firmu na svojich stránkach a sociálnych profiloch, oslovíte všetkých 10 000 ľudí naraz. Najlepšie zo všetkého je, že musíte zaplatiť iba vtedy, keď ich používatelia uskutočnia nákup na vašom webe.

Čím viac pridružených spoločností tak priťahujete, tým viac ľudí oslovíte bez toho, aby ste skutočne utrácali veľa peňazí navyše za reklamu a marketing svojho podnikania..

Ide v podstate o podnikanie v oblasti zdieľania výnosov, ktoré je výhodou pre vás aj pre tých, ktorí sa prihlásia do vášho pridruženého programu. Teraz, keď viete, o čom je affiliate program, pozrime sa, ako pridať affiliate program na svoj web WooCommerce..

Ako pridať pridružený program na váš web WordPress

Pridanie pridruženého programu na webovú stránku WordPress môže byť jednoduché, ak použijete správny doplnok. Affiliate Royale je taký doplnok, ktorý odporúčame všetkým našim používateľom.

Vďaka tomuto doplnku je oveľa jednoduchšie začať s pridruženým programom bez toho, aby ste museli prejsť zložitým a časovo náročným procesom. Je to kompletné riešenie pre každého, kto chce začať s pridruženým programom na podporu svojho podnikania.

Affiliate Royale je softvér na správu siete pridružených spoločností, ktorý vám umožňuje sledovať a sledovať všetky kliknutia, predaje a platby pridružených spoločností priamo z vašich webových stránok. Nielenže to umožňuje používateľom pripojiť sa k vášmu programu z vašich webových stránok, ale tiež vám umožňuje ušetriť poplatky, ktoré by ste inak platili partnerskej sieti tretích strán..

Môžete ho začať používať na jednom alebo viacerých webových stránkach jeho zakúpením, ktoré vyžaduje iba jednorazovú platbu.

Krok 1: Inštalácia spoločnosti Affiliate Royale na vašu stránku WordPress

Inštalácia programu Affiliate Royale na vašu stránku WordPress je rovnaká ako inštalácia akéhokoľvek iného doplnku. Najprv musíte prejsť na oficiálnu webovú stránku a potom si pomocou doplnku prevziať doplnok (85 dolárov za vydanie obchodníka)..

affiliate royale

Po stiahnutí softvéru prejdite na informačný panel svojej webovej stránky a kliknite na ikonu Doplnky »Pridať nový» Nahrať. Teraz nahrajte softvér, ktorý ste práve stiahli, a kliknutím na tlačidlo Aktivovať spustite jeho fungovanie. Teraz budete mať užívateľsky prívetivý informačný panel, kde môžete začať vytvárať prihlasovacie stránky pre svojich používateľov.

Krok 2: Vytvorenie pridružených stránok

Po aktivácii doplnku vám Affiliate Royale automaticky vytvorí 3 rôzne typy stránok. Stránka, prostredníctvom ktorej môžu používatelia

 • zaregistrujte sa do svojho pridruženého programu
 • prihlásiť sa do ich palubnej dosky
 • spravovať odkazy ich pridružených spoločností

Ak chcete vytvoriť tieto stránky, začnite po prihlásení na hlavný panel spoločnosti Affiliate Royale. Teraz kliknite na možnosť Affiliate Royale »Stránky affiliate programu. Na obrazovke sa zobrazia nasledujúce možnosti.

pridať pridružený program do elektronického obchodu

Z rozbaľovacej šípky vyberte ikonu automaticky vytvoriť novú stránku voľba. Po výbere tejto možnosti Affiliate Royale stránky automaticky vytvorí. Môžete tiež použiť svoju vlastnú stránku. Najprv musíte vytvoriť svoju stránku.

To možno dosiahnuť tým, že pôjdete na Stránky »Pridať nový na hlavnom paneli WordPress. Potom pokračujte a stránku uložte. Po uložení stránky ju môžete použiť výberom konkrétnej stránky z rozbaľovacej šípky.

Po dokončení uložte svoje nastavenia. Vaše nastavenia sa automaticky zmenia na niečo podobné:

Nastavenia pridruženého Royale

Na stránke registrácie môžete pridať polia, ktoré umožnia používateľovi prihlásiť sa do programu.

registrácia pridruženého podniku

Na ovládacom paneli pridruženého podniku môžu vaši používatelia ľahko sledovať svoje štatistiky, upravovať informácie o svojom účte a sťahovať svoje odkazy & bannery a zobrazenie ich platobnej histórie atď.

Prídavná doska pridruženého Royale

Krok 3: Nastavenie úrovní provízií

Ďalším krokom je zvýšenie úrovne provízie. Úrovne provízií vám umožňujú vytvárať rôzne percentá platené pridruženým a materským pridruženým subjektom. Povzbudzuje vaše pridružené spoločnosti, aby propagovali váš pridružený program.

Ak chcete pridať toto percento, nájdete možnosť pod možnosťou pridať svoje stránky. Klikni na Nastavenia provízie voľba. Pod tým sa zobrazí ďalšia volaná voľba hladina.

Aby to bolo ľahké pochopiť, povedzme, že pridružená spoločnosť A odkazuje na novú pridruženú spoločnosť, pridružená spoločnosť B, v ktorej je pridružená spoločnosť A materskou pridruženou spoločnosťou pridruženej spoločnosti B. A predpokladajme, že ste stanovili dve rôzne úrovne provízií:

 • Úroveň 1 = 10%
 • Úroveň 2 = 5%

Teraz, keď sa uskutoční predaj prostredníctvom provízneho predajcu A, získa provízny predaj A 10% z predaja a pridružený podnik B nedostane nič. Ak sa predaj uskutoční prostredníctvom provízneho predajcu B, provízny predajca B získa 10% a pridružený podnik A získa 5%.

Takže v závislosti od provízie, ktorú chcete prideliť, pridajte svoje úrovne a definujte províziu v poli vedľa nej.

nastavenia provízneho predaja pridruženej spoločnosti

Ak chcete pridať ďalšie úrovne, stačí kliknúť na ikonu Pridajte úroveň Tlačidlo. Uvidíte tiež inú možnosť s názvom silná>Opakujúce sa provízie.

Túto možnosť povolte iba v prípade, ak váš produkt alebo služba potrebuje predplatné. V takom prípade váš pridružený podnik bude naďalej získavať svoj podiel na províziách vždy, keď používateľ obnoví predplatné. Túto možnosť by ste mali ponechať vypnutú, ak je váš produkt k dispozícii na jednorazový nákup.

Krok 4: Vytvorenie odkazov a bannerov pre vašich pridružených spoločností

Ďalším krokom je vytvorenie odkazov a bannerov pre vašich pridružených spoločností. Tieto sú používané vašou pridruženou spoločnosťou na propagáciu vášho produktu alebo služby. Keď sa používateľ zaregistruje pre váš pridružený program, tieto odkazy a bannery si môžu zobraziť na svojej hlavnej doske. Affiliate Royale spravidla nepotrebuje, aby ste tieto odkazy vytvorili ručne. Môžete jednoducho použiť predvolený odkaz, ktorý pre vás vytvorí.

Zobrazí sa v hornej časti každej karty v informačnom paneli. Vyzerá to takto:

Ak však chcete vytvoriť vlastný odkaz, je to tiež možné. Tento odkaz môžete vytvoriť priamo z hlavného panela spoločnosti Affiliate Royale tak, že sa trochu posuniete nadol na tej istej stránke, kde ste vytvorili vyššie uvedené možnosti. Uvidíte nasledujúce možnosti.

V rámci prvej možnosti vyberte položku text alebo prápor kliknutím na rozbaľovaciu ponuku. Ak sa rozhodnete text potom sa formulár na odovzdanie v stĺpci Text / obrázok automaticky zmení na textové pole. V časti Cieľová adresa URL pridajte odkaz na svoju stránku produktu. To je miesto, kde vaši koncoví používatelia pristanú, keď ich pridružený partner nasmeruje na vaše stránky.

Ďalšou možnosťou je slimák. Toto je slovo alebo slovo, ktoré chcete pridať na koniec odkazu. Napríklad v tejto adrese URL http://example.com/affiliatename/xyz/ je znak xyz slug.

Posledná možnosť je možnosť Text / Obrázok. To sa môže líšiť v závislosti od možnosti, ktorú vyberiete v rámci vybraného typu odkazu. Ak vyberiete text, nebudete môcť odovzdať obrázok. Skôr doň môžete pridať text. Ak chcete nahrať obrázok, vyberte možnosť Banner.

Hneď pod touto možnosťou nájdete ďalšiu možnosť s názvom Predvolený pridružený odkaz. Toto políčko začiarknite, ak chcete, aby bol tento vlastný odkaz váš predvolený odkaz. Potom nahradí predvolený odkaz v hornej časti kariet informačného panela.

Krok 5: Integrácia platobných možností

Ďalším krokom je nastavenie platobných možností. Affiliate Royale podporuje a integruje sa s rôznymi platobnými možnosťami, ako sú PayPal, WishList Member, Shopp, Cart66, Authorize.net ARB, WP E-Commerce, JigoShop, MarketPress, Easy Digital Downloads atď..

V závislosti od uprednostňovanej možnosti môžete jednu vybrať začiarknutím políčka vedľa nej. Aby ste mohli začať s väčšinou týchto možností, nemusíte absolvovať žiadny ďalší nastavovací proces. Doplnok sa o to automaticky postará. Takže môžete začať ihneď.

Tak to je všetko. Nie je ľahké pridávať pridružené programy do programu Affiliate Royale? Dúfame, že vám tento článok pomohol. Ak chcete vedieť, ako začať s internetovým obchodom, kliknite sem.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map