Ako vytvoriť časovač odpočítavania v WordPress (krok za krokom)

odpočítavanie času vo wp


Chcete na svoj web WordPress pridať odpočítavač, ale neviete, ako na to? Potom ste na správnom mieste.

Časovač odpočítavania vám pomôže vytvoriť pocit naliehavosti na vašom webe a povzbudiť používateľov, aby podnikli požadované kroky, ako napríklad kúpu produktu skôr, ako zmešknú ponuku. Používanie časovača odpočítavania je účinné na zvýšenie vzrušenia z nadchádzajúceho predaja, webinára, dosiahnutia míľnika alebo oslavy nadchádzajúcej udalosti, ktorá je významná pre vaše podnikanie..

Môžete použiť tieto miniaplikácie na odpočítavanie času a pripomenúť publiku svoje nadchádzajúce udalosti, aby presne vedeli, kedy sa majú vrátiť na vaše stránky, aby využili alebo pozorovali veľkú udalosť..

Kedy použiť časovač odpočítavania

Existuje veľa prípadov, keď budete chcieť na svoj web pridať časovač odpočítavania. Najlepšie to však funguje v nasledujúcich prípadoch.

 • na najbližšej stránke pred spustením vášho webu
 • aby návštevníci vedeli, kedy bude web opäť k dispozícii, ak bude v prevádzke.
 • pri usporiadaní udalosti alebo konferencie
 • pred zavedením nového produktu alebo služby
 • predajné akcie

Pridanie časovača odpočítavania do WordPress

V programe WordPress môžete na svoj web pridať odpočítavacie hodiny niekoľkými spôsobmi. V tomto článku vám vysvetlíme dva spôsoby.

 1. Pridanie odpočítavacieho času pomocou OptinMonster
 2. Pridanie odpočítavača s SeedProd

Metóda 1: Pridanie odpočítavacieho času pomocou OptinMonster

Táto metóda je užitočná, ak chcete na svojom webe zobraziť časovač odpočítavania vo forme miniaplikácie. s OptinMonster, pridanie miniaplikácie na odpočítavanie času je super ľahké.

optinmonster-vyskakovacie okná

Najlepšia vec, ktorá sa týka použitia OptinMonster na pridanie odpočítavača, je to, že je ľahké ho nastaviť a nevyžaduje kódovanie. Je to jedna z najvýkonnejších aplikácií na generovanie potenciálnych zákazníkov, ktorá vám pomôže rýchlo a ľahko dosiahnuť ciele konverzie na vašom webe. Pomocou tejto aplikácie môžete vytvárať najpokročilejšie vyskakovacie kampane a zobrazovať ich presne cieľovému publiku.

Prečítajte si našu recenziu na OptinMonster a získajte viac informácií.

Všetko, čo musíte urobiť, je vytvorte si účet pomocou OptinMonster a potom nainštalujte a aktivujte doplnok OptinMonster na svoju webovú stránku.

Krok 1: Pripojenie aplikácie OptinMonster s doplnkom

Je potrebné poznamenať, že doplnok funguje ako konektor medzi vašou stránkou WordPress a aplikáciou. Choďte do toho a nainštalujte Doplnok OptinMonster na vašom webe.

Po aktivácii doplnku prejdite na informačný panel WordPress a kliknite na ikonu OptinMonster na ľavej strane obrazovky. Uvidíte tu dve možnosti.

 • Získajte OptinMonster
 • Pripojte sa k svojmu účtu OptinMonster

Ak ste si ešte nevytvorili účet OptinMonster už potom kliknite na 1. možnosť, aby ste tak urobili. Ak už účet nastavíte, choďte na druhú možnosť. Uvidíte možnosť, ktorá hovorí Autorizujte OptinMonster. Kliknite naň.

povoliť optinmonster

Teraz budete presmerovaní do nového okna, v ktorom sa zobrazí možnosť Spojte sa s WordPress. Kliknutím na túto možnosť sa vaša aplikácia automaticky spojí s dashboardom WordPress.

Krok 2: Vytvorte si odpočítavanie času pomocou OptinMonster

Teraz je čas začať vytvárať miniaplikáciu na odpočítavanie času. Najprv musíte prejsť na informačný panel WordPress a kliknúť na OptinMonster »Kampane» Vytváranie nových kampaní.

kampane optinmonster

Teraz vyberte typ kampane a potom vyberte šablónu podľa vášho výberu. Môžete si vybrať akýkoľvek typ kampane z tých, ktoré vám ponúkame, a potom do nich integrovať časovač odpočítavania. Ako typ kampane vyberieme pohyblivú lištu.

Prejdite nadol a vyhľadajte šablóny a vyberte šablónu, ktorá sa vám najviac páči.

V ďalšom kroku sa zobrazí výzva na pomenovanie kampane. Musíte tiež vybrať webovú stránku, na ktorej chcete zobraziť tento odpočítavací časovač.

Po dokončení kliknite na ikonu Začať s budovaním tab. Spustí sa tým drag and drop Builder, kde môžete navrhnúť svoju kampaň. Tu pod dizajn kliknite na záložku Pridajte bloky pútko.

Teraz prejdite nadol a vyhľadajte ikonu Bloky prvkov. Uvidíte odpočítavanie voľba. Potiahnite tento prvok a presuňte ho na návrhový panel na pravej strane obrazovky.

Teraz môžete kliknúť na svoj dizajn vpravo a prispôsobiť každý z vašich prvkov, aby mu dal dokonalý vzhľad. Môžete prispôsobiť ľubovoľný prvok vrátane vašich textov, písiem, farieb atď.

Ak chcete upraviť odpočítavanie času, jednoducho kliknite na prvky na paneli s návrhmi a na paneli úprav vľavo uvidíte niekoľko upraviteľných možností. vybrať Odpočítavanie »Nastavenia.

Tu môžete pracovať na tom, ako chcete, aby sa časovač odpočítaval. Môžete si vybrať čas, kedy sa má odpočítavanie začať a skončiť. Ak chcete svojim používateľom uľahčiť pochopenie začiatku a konca odpočítavania na celom svete, môžete pridať aj miestny čas návštevníka. Môžete tiež pridať typ zobrazenia jednotky, napríklad dni, hodiny, minúty, sekundy atď. Ak nie ste spokojní s určitým prvkom, odstráňte ho pomocou možnosti Odstrániť.

Ďalej choďte na Pravidlá zobrazenia kartu, kde sa môžete rozhodnúť, kde a kedy sa kampaň zobrazí.

optinmonster, uvítacia brána, uvítacia brána wp, budova zoznamu

Môžete použiť integrácia kartu na integrujte svoju kampaň s e-mailovou marketingovou službou.

Krok 2: Zverejnenie časovača odpočítavania

Po dokončení všetkých nastavení kliknite na ikonu Uložiť Tlačidlo. Teraz sa v hornej časti obrazovky zobrazí ikona a Áno nie voľba. Kliknite naň a stlačte aktivovať teraz gombík.

Ďalej prejdite na stránku publikovať tab. Ak chcete kampaň zverejniť, nezabudnite povoliť jej stav živé.

optinmonster, uvítacia brána, uvítacia brána wp, budova zoznamu

Teraz prejdite na informačný panel WordPress a kliknite na ikonu Upravte nastavenia výstupu.

Zobrazí sa voľba s názvom Povoliť kampaň na webe. Začiarknite políčko vedľa neho. Nižšie si tiež môžete prispôsobiť, kto uvidí vašu uvítaciu bránu. Po dokončení stlačte tlačidlo Uložiť a vy ste dobrí.

optinmonster, uvítacia brána, uvítacia brána wp, budova zoznamu

A to je všetko. Vaša kampaň by mala byť zverejnená hneď teraz. Teraz môžete navštíviť svoj web z klientskeho rozhrania a pozrieť si časovač odpočítavania v akcii. Tu je ukážka toho, čo sme práve vytvorili.

Metóda 2: Pridanie odpočítavača s SeedProd

Táto metóda je užitočná, ak spúšťate nový web alebo ak je už váš existujúci web v údržbe a chcete svojich návštevníkov informovať, že bude čoskoro uvedený na trh.

SeedProd je úžasný doplnok už čoskoro, ktorý vám umožní vytvoriť úžasné verzie už čoskoro a stránky režimu údržby behom niekoľkých minút. Doplnok vám umožní pridať niekoľko prvkov na vašu stránku, ktorá sa blíži, vrátane odpočítavača.

SeedProd

Pozrime sa, ako krok za krokom pridať odpočítavací časovač so SeedProd.

Krok 1: Inštalácia programu SeedProd

Prvým krokom je inštalácia SeedProd doplnok na vašom webe WordPress.

Po nainštalovaní a aktivácii doplnku budete musieť overiť svoj licenčný kľúč. Váš kľúč je k dispozícii na vašom účte SeedProd vytvorenom v čase zakúpenia produktu. Vložte kľúč do prázdneho poľa a kliknutím na začiarkavacie políčko ho potvrďte.

Po overení licenčného kľúča prejdite na stránku SeedProd »Nastavenia. Na obrazovke budete mať nasledujúce okno.

seedprod review - umožnite čoskoro stránku

Kliknite na ikonu Povoliť čoskoro stránku možnosť nasledovaná Upraviť čoskoro / stránku údržby. Na obrazovke budete mať teraz niekoľko tém. Tak choďte do toho a vyberte tému, ktorá sa vám páči najviac.

SeedProd už čoskoro témy

Po dokončení budete presmerovaní na nástroj na tvorbu stránok, kde môžete začať vytvárať časovač odpočítavania.

Krok 2: Vytvorenie časovača odpočítavania

Keď sa nachádzate v nástroji na tvorbu stránok, SeedProd, naľavo uvidíte všetky možnosti úprav a na pravej strane vizuálny tvorca. Môžete prejsť na každú z týchto kariet vľavo a pracovať na vzhľade svojej najbližšej stránky. Prečítajte si, ako zapnúť režim údržby a ako vytvoriť stránku, ktorá bude čoskoro k dispozícii.

Svoje pozadie si môžete prispôsobiť kliknutím na Nastavenia pozadia tab. Môžete zmeniť jeho farbu, pridať obrázok alebo video na pozadí a urobiť omnoho viac tu. Ak chcete pracovať na texte stránky, použite obsah tesne nad kartou Pozadie.

Na svoju najbližšiu stránku tiež môžete pridať sociálne ikony, e-mailový formulár, lištu postupu a ďalšie. Ak chcete pridať časovač odpočítavania, prejdite na odpočítavanie. Teraz vymeniť Povoliť odpočítavanie voľba.

Potom môžete vybrať časové pásmo odpočítavania, zvoliť dátum ukončenia a nastaviť formát odpočítavania. Na základe dátumu ukončenia časovač automaticky zmizne z vášho webu v určený dátum. Po dokončení stlačte tlačidlo Uložiť v ľavom hornom rohu obrazovky.

Krok 3: Zverejnenie časovača odpočítavania

Teraz, keď bude najbližšia stránka pripravená s odpočítavaním času, je čas, aby ste ju zverejnili na svojom webe. Tesne nad Uložiť v ľavom hornom rohu sa zobrazí možnosť s názvom Späť na Nastavenia.

Tým sa dostanete do toho istého okna, kde ste vybrali Povoliť čoskoro možnosť na začiatku. Teraz kliknite na ikonu Uložiť všetky zmeny tlačidlo pre zobrazenie stránky.

seedprod review - umožnite čoskoro stránku

Takto sa vaša stránka zobrazí vašim návštevníkom.

Odpočítavač času

To je všetko!

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol vytvoriť na vašom webe časovač odpočítavania. Môžete tiež vyskúšať, ako pridať sociálny dôkaz na svoju stránku WordPress, aby ste získali dôveru používateľov a zvýšili svoje ciele v oblasti konverzie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map