Ako vytvoriť formulár na uvítaciu obrazovku na celú obrazovku v programe WordPress

Ako vytvoriť uvítaciu mat v WordPress


Chcete v aplikácii WordPress vytvoriť formulár pre celú obrazovku?

Milovať to alebo nenávidieť … použitie uvítacej rohože je jedným z najjednoduchších spôsobov, ako upútať pozornosť vašich používateľov. Dokonca aj veľké značky ako Forbes používajú uvítaciu podložku na propagáciu svojich kampaní.

V tomto článku vám ukážeme, ako správne vytvoriť uvítaciu podložku v programe WordPress.

Čo je vítané Mat & Prečo to potrebujete??

Uvítacia podložka je efektívny spôsob, ako zapojiť používateľov do vašej kampane, keď navštívia váš web. Ak chcete svojich používateľov privítať, môžete zobraziť predaj, ponuky, formuláre na prihlásenie na odber noviniek a ďalšie výzvy na akciu.

Možno viete, že veľký počet návštevníkov, ktorí prvýkrát navštívili váš web, rýchlo opustí vaše webové stránky bez toho, aby podnikol akékoľvek kroky.

Vďaka uvítacej podložke môžete svojim návštevníkom predstaviť prispôsobenú ponuku alebo kampaň typu optin, aby ste sa s nimi neskôr mohli spojiť..

Najjednoduchší spôsob vytvorenia uvítacej podložky na celej obrazovke je použitie OptinMonster. Najlepšie na tom je, že vám umožňuje personalizovať ponuku automaticky na základe stránky, na ktorej sa nachádzajú vaši návštevníci, zdroj sprostredkovania a ďalšie.

Krok 1: Nainštalujte OptinMonster a vytvorte novú kampaň

Prvú vec, ktorú musíte urobiť, je nainštalovať a aktivovať OptinMonster zapojiť. Ďalšie informácie nájdete v našom článku o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

Tento doplnok funguje ako nástroj, ktorý prepája vaše webové stránky s vaším účtom OptinMonster. Ak ešte nemáte účet, choďte do toho a zaregistrujte si jeden z plánov OptinMonster.

Po aktivácii doplnku prejdite na stránku OptinMonster »Kampane vo vašom správcovi WordPress. Odtiaľ kliknite na ikonu Vytvoriť novú kampaň gombík.

Vytvorte kampaň

Ďalej sa zobrazí stránka účtu OptinMonster. Začnite výberom Celá obrazovka typ kampane.

Nový typ kampane na celú obrazovku

Potom sa trochu posuňte nadol a vyberte šablónu pre uvítaciu podložku. Na účely tohto článku používame Sociálna šablóna.

Vyberte šablónu

Teraz budete musieť pridať názov svojej kampane a webovú adresu svojho webu, kam chcete pridať uvítaciu rohož.

Začať s budovaním

Ak chcete pokračovať, musíte kliknúť na ikonu Začať s budovaním gombík.

Krok 2: Prispôsobte šablónu uvítacej mat v OptinMonster

Na uvítacej podložke uvidíte veľa možností úprav. OptinMonster vám umožňuje ľahko prispôsobiť farby, písma, obrázky na pozadí a ďalšie možnosti dizajnu.

Prispôsobte uvítaciu mat

Kliknite na ľubovoľný prvok uvítacej rohože z pravej strany obrazovky a jeho nastavenia sa zobrazia na ľavej strane. Môžete zobraziť ukážky zmien na obrazovke.

Nezabudnite kliknúť na ikonu Uložiť na uloženie nastavení zakaždým, keď urobíte zmenu na uvítacej podložke.

Krok 3: Spravujte pravidlá zobrazenia pre uvítaciu mat

Pravidlá zobrazenia môžete nastaviť ručne, aby sa používateľom uvítacia rohož zobrazovala, kedykoľvek budete chcieť. Ak tieto nastavenia nezmeníte, uvítacia podložka sa zobrazí všetkým vašim používateľom do 5 sekúnd po otvorení vášho webu.

Pravidlá zobrazenia

Keďže ide o uvítaciu podložku, mali by ste zmeniť nastavenia na „0“ sekúnd, aby ju používatelia mohli okamžite vidieť, keď načítajú váš web WordPress..

Zmeňte nastavenie displeja

Teraz musíte prejsť nadol a kliknúť na ikonu Ďalši krok gombík.

V Akcia nastavenia, nemusíte nič meniť. Ak však chcete pridať zvukový efekt s uvítacou podložkou, kliknite na ikonu + A gombík.

Z dostupných možností môžete pridať zvuk na hranie s uvítacou podložkou.

Prehrať zvukový efekt

Potom kliknite na ikonu Ďalši krok tlačidlo pre pokračovanie.

Súhrnné pravidlá zobrazovania

Uvidíte zhrnutie vašich pravidiel zobrazovania. Prezrite si všetky vykonané nastavenia a kliknite na ikonu Uložiť gombík.

Krok 4: Integrujte e-mailovú marketingovú službu s OptinMonster

Ďalej musíte kliknúť na ikonu integrácia z hornej ponuky v nástroji na tvorbu kampaní. Môžete pridať e-mailovú integráciu a zostaviť svoj zoznam e-mailov na uvítacej podložke.

Klikni na + Pridať novú integráciu z ľavej strany obrazovky.

Pridať novú integráciu

OptinMonster vám umožní spojiť sa s desiatkami poskytovateľov e-mailov a môžete sa pripojiť k ktorejkoľvek z e-mailových služieb, ktoré sa vám páčia. Odporúčame vám vybrať možnosť Nepretržitý kontakt, ktorá je populárnou e-mailovou marketingovou službou na trhu.

Vyberte položku Poskytovateľ e-mailu

Teraz musíte kliknúť na ikonu Zaregistrujte sa pomocou stáleho kontaktu na pripojenie svojho účtu OptinMonster k službe Constant Contact.

Zaregistrujte sa pomocou stáleho kontaktu

Mali by ste sa prihlásiť do svojho účtu neustáleho kontaktu a potom kliknúť na ikonu Pripojte sa k trvalému kontaktu tlačidlo pre pokračovanie.

Spojte sa s konštantným kontaktom

Potom vyberte Účet poskytovateľa e-mailu a Zoznamy poskytovateľov e-mailov vytvoriť zoznam e-mailov pomocou uvítacej podložky vo WordPress.

Zoznam poskytovateľov e-mailov

Klikni na Uložiť v pravom hornom rohu obrazovky.

Krok 5: Konfigurácia služby Analytics v OptinMonster

Analytics vám pomôže sledovať aktivitu návštevníkov na uvítacej podložke. OptinMonster ponúka predvolenú analytiku a môžete tiež jednoducho prepojiť Google Analytics.

Klikni na analytika z horného menu a potom pridajte Účet Google Analytics a Profil webovej stránky.

Pripojte nástroj Analytics

Ďalej musíte kliknúť na ikonu Uložiť tlačidlo pre pokračovanie.

Krok 6: Publikujte a zobrazujte svoju uvítaciu mat v WordPress

Po dokončení všetkých nastavení kliknite na ikonu publikovať z horného menu. Musíte tiež zmeniť stav kampane na živé a kliknite na ikonu Uložiť gombík.

Zverejniť kampaň

Teraz prejdite späť na svoju stránku správcu WordPress a navštívte stránku OptinMonster »Kampane. Potom kliknite na ikonu Obnoviť kampaň zobrazíte kampaň Vitajte Mat, ktorú ste vytvorili nedávno.

Obnoviť kampaň

Ďalej musíte kliknúť na ikonu Upravte nastavenia výstupu pod názvom kampane Uvítacia podložka.

Upravte nastavenia výstupu

V tomto kroku povolte kampaň na svojich stránkach a vyberte, komu sa má vaša kampaň zobraziť. Potom kliknite na ikonu Uložiť nastavenia gombík.

Nastavenia výstupu

Uvítacia podložka je pripravená a zobrazí sa všetkým používateľom, ktorí navštívia váš web.

Vitajte Mat v WordPress

Dúfame, že vám tento článok pomohol naučiť sa, ako vytvoriť uvítaciu podložku v programe WordPress. Môžete tiež vyskúšať nášho sprievodcu, ako pozdraviť používateľov programu WordPress pomocou vlastnej uvítacej správy.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map