Ako vytvoriť formulár „Štýl formulárov Google“ vo WordPress

ako vytvoriť formuláre v štýle google formulárov v


Chcete pre svoje webové stránky WordPress vytvoriť formuláre „Štýl Google Forms“?

Mnoho vydavateľov si vyberie prieskum Google Forms, pretože poskytuje vstupnú stránku bez rozptyľovania venovanú formuláru.

Ak chcete vytvoriť vstupnú stránku bez rozptyľovania špecificky pre váš formulár, ale nechcete používať aplikáciu tretej strany, napríklad Google Forms, ste na správnom mieste..

V tomto návode vám ukážeme, ako vytvoriť formulár „Štýl Google Forms“ priamo z hlavného panela WordPress pomocou doplnku s názvom WPForms..

Natívne vytvorenie formulára „Štýl formulárov Google“ vo WordPress

wpforms-contact-form-plugin

WPForms je najlepší doplnok kontaktných formulárov na trhu, ktorý sa dodáva s niekoľkými rozloženiami formulárov vrátane rozloženia s názvom Stránky formulára. Stránky s formulármi od spoločnosti WPForms sú dobrou alternatívou k formulárom Google.

Najlepšie na tom je, že na rozdiel od Google Forms vám WPForms umožňuje pridať logo značky na stránku formulára. Logo tretej strany sa nezobrazí. Navyše rozloženie stránky formulára nie je ovládané témou WordPress, takže sa nemusíte uspokojovať s priemernými rozloženiami formulárov a nízkymi prevodmi formulárov.

WPForms môžete použiť na vytvorenie vstupných stránok vlastných formulárov pre:

 • Vedúca generácia
 • prieskumy
 • Registrácia stránok
 • Registrácia udalostí

a oveľa viac. Pozrite sa na túto podrobnú recenziu WPForms.

Krok 1: Inštalácia a aktivácia WPForms

nainštalujte wpformy

Prvým krokom je inštalácia a aktivácia systému Windows WPForms doplnok na vašom webe.

Po dokončení môžete začať vytvárať stránku formulára pre svoj web WordPress.

Krok 2: Inštalácia doplnku balíka šablón formulárov

Ďalším krokom je inštalácia Stránky formulára addon. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko zmeniť svoj formulár na vstupnú stránku vlastného formulára. Ak chcete tento doplnok aktivovať, prejdite na panel WordPress a kliknite na ikonu WPForms »Addons. Teraz pomocou vyhľadávacieho poľa vyhľadajte doplnok Stránky stránok.

Addon Form Pages

Po nájdení kliknite na ikonu Nainštalujte doplnok na spustenie doplnku.

Krok 3: Vytvorenie nového formulára pomocou WPForms

Ak chcete vytvoriť nový formulár, prejdite na WPForms »Pridať nový na hlavnom paneli WordPress. Potom prejdete na novú stránku, kde môžete vybrať šablónu pre svoj formulár.

wpforms-templates

Vyberme Jednoduchý kontaktný formulár šablóna. Teraz budete presmerovaní na novú stránku, kde uvidíte editor formulárov na pravej strane a polia formulárov a ďalšie nastavenia na ľavej strane..

WPForms Builder

Polia môžete jednoducho pretiahnuť zľava a vložiť ich do nástroja na tvorbu formulárov na pravej strane. Na rozdiel od služieb Google Forms budete mať tiež možnosť prepojiť svoj formulár s e-mailovou marketingovou službou a platobnými službami. Tu je podrobný návod na vytvorenie jednoduchého kontaktného formulára s WPForms.

Krok 4: Konverzia kontaktného formulára na stránku formulára

Po úspešnom vytvorení formulára je čas ho previesť na stránku formulára. Na to musíte ísť Nastavenia »Všeobecné» Stránky formulárov.

Tu nájdete voľbu s názvom Povoliť režim strán stránky. Stačí začiarknuť políčko vedľa neho.

Formáty stránok WPForms Builder

Tým sa rozšíria vaše možnosti a uvidíte rôzne polia, ktoré sa pridávajú. Väčšina z týchto polí je samozrejmá, takže ich môžete vyplniť podľa svojich požiadaviek.

Do prvých dvoch polí môžete pridať názov stránky formulára a správu, ktorú chcete oznámiť svojim používateľom.

Formulár vstupnej stránky

V ďalších troch poliach nájdete možnosť trvalého odkazu (toto automaticky vytvára spoločnosť WPForms, takže tu nemusíte robiť nič), možnosť loga hlavičky, do ktorej môžete nahrať logo svojej firmy, a možnosť farebnej schémy.

Šablóny doplnkov balíka WPForms Builder obsahujú nastavenia doplnkov, štylizované formuláre Google

Nakoniec si môžete vybrať z dvoch štýlov rozloženia.

 • moderné: Tento zobrazuje širší tvar so zaoblenými rohmi. Spodná časť pozadia vašej stránky bude tmavšia ako farba, ktorú vyberiete pre svoju farebnú schému.
 • Classic: Táto voľba zobrazí užší formulár so štvorcovými rohmi. Spodná časť pozadia vašej stránky bude svetlejšia ako vaša farebná schéma.

classic-and-moderný dizajn

Vyberte ten, ktorý sa vám najviac páči. Po dokončení stlačte Uložiť v pravom hornom rohu obrazovky. Môžete tiež použiť Stránka s ukážkou formulára Kliknutím na tlačidlo v pravom hornom rohu ukážte svoje zmeny. A takto to vyzerá.

PReview vstupná stránka formulárov, Google štylizovaný formulár

Krok 5: Publikovanie vstupnej stránky formulára

Keď bude vstupná stránka do formulára pripravená, je čas zverejniť formulár. Za týmto účelom môžete prejsť na ľubovoľnú stránku alebo príspevok, na ktorom chcete zobraziť svoj formulár. Teraz kliknite na ikonu + a nájdite WPForms voľba.

Zverejňujte formuláre wp, formuláre Google v štýle

Teraz na ňu kliknite. Z rozbaľovacej šípky vedľa nej vyberte formulár, ktorý ste práve vytvorili.

Publsih formulár vstupnej stránky vo formáte wpform, formulár v štýle google

Teraz naraz publikovať tlačidlo napravo pre spustenie formulára.

Takto je ľahké vytvoriť pre svoj web WordPress formulár v štýle Google Form. Dúfame, že vám tento článok pomohol. Ak ste tak urobili, mali by ste sa tiež pozrieť na to, ako vytvoriť formulár prieskumu pomocou WPForms.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map