Ako vytvoriť kalkulačku ponuky v WordPress (krok za krokom)

ako vytvoriť kalkulačku ponuky v


Chcete v aplikácii WordPress vytvoriť kalkulačku cenových ponúk?

Kalkulačka ponuky umožňuje vašim zákazníkom vybrať si produkty / služby, ktoré chcú získať okamžitú cenovú ponuku alebo cenu.

V tomto článku vám ukážeme, ako vytvoriť kalkulačku cenových ponúk v programe WordPress, krok za krokom bez písania kódu..

Vytvorenie kalkulačky cenových ponúk pomocou WordPress

Pomocou kalkulačky cenových ponúk si vaši zákazníci môžu vybrať rôzne produkty alebo služby a použiť filtre na kontrolu cien pred odoslaním objednávky.

Ak chcete vytvoriť kalkulačku cenových ponúk, budete musieť použiť doplnok Formidable Forms.

Aj keď existuje veľa rôznych doplnkov, ktoré vám poskytujú výpočet ponuky, tu je niekoľko spôsobov, ako z nich vynikajú Formidable Forms.

 • Vytvor zložitá cenová ponuka alebo jednoducho objednať formulár príliš veľa premenných.
 • Vytvor samostatný objednávkový formulár a okamžite zobrazia celkovú cenu.
 • Integrujte sa s WooCommerce vytvoriť bezproblémový zážitok z nakupovania.

Doplnok Formidable Forms je dodávaný s viacerými šablónami formulárov, ktoré môžete použiť na rýchle vytvorenie ľubovoľného formulára. Tieto šablóny formulárov sa dajú ľahko prispôsobiť vďaka vývojárovi drag and drop. Prázdnu šablónu môžete tiež použiť na pridanie vlastných polí a nastavenie formulára, ktorý sa vám páči.

Viac podrobností nájdete v našej úplnej kontrole Formidable Forms.

Pozrime sa na tento krok za krokom sprievodcu, ako správne vytvoriť kalkulačku cenových ponúk v programe WordPress.

Krok 1: Vytvorte cenovú ponuku

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je, samozrejme, nainštalovať na svoj web Formableable Forms. Ponúka šablónu, ktorú môžete použiť na okamžité vytvorenie cenového formulára.

Než to urobíte, uistite sa, že ste pridali produkty / služby, ktoré chcete predať, a špecifikujte ich náklady. Existuje niekoľko spôsobov, ako zobraziť možnosti stanovenia cien vo formulári. Produkty môžete pridať pomocou rádiových polí, začiarkavacích políčok alebo rozbaľovacích polí.

Zaškrtávacie políčka a prepínače

Pomocou nástroja na vytváranie formulárov drag and drop pridajte typy polí na zobrazenie vašich možností.

Ďalej môžete kliknutím na ktorékoľvek pole zobraziť možnosti na ľavej strane obrazovky. Predvolené možnosti budú „Možnosť 1“, „Možnosť 2“ atď. Môžete pokračovať a nahradiť text názvami produktov..

Teraz skontrolujte Použite samostatné hodnoty možnosť pridať ceny vedľa každého produktu. Ak chcete, môžete do zoznamu pridať ďalšie možnosti.

Použite samostatné hodnoty

Tieto hodnoty vám pomôžu automaticky vypočítať celkové ceny vybraných produktov.

Rozšírené možnosti môžete použiť na prispôsobenie nastavení štýlu pre rôzne polia.

Krok 2: Pridajte pole Iba na čítanie, aby ste zobrazili celkovú cenu

Ďalej musíte pridať číslo do poľa na zobrazenie celkovej ceny. Toto číslo by malo byť nastavené len na čítanie, aby používatelia nemohli upraviť celkovú cenu.

V Pokročilé nastavenia nájdete sekciu a Predvolená hodnota voľba. Musíte kliknúť na ikonu kalkulačky a potom na ikonu ponuky.

Pokročilé nastavenia

Zobrazí sa Vypočítajte predvolenú hodnotu možnosti. V tejto časti musíte pridať desatinné miesta. Navrhovaná hodnota je „2“ na výpočet ceny.

Predvolená hodnota

V Zoznam polí V sekcii nižšie môžete pokračovať vo vyhľadávaní polí, ktoré chcete vo formulári vypočítať. Vyberte názov alebo ID polí, ktoré chcete pridať do zoznamu.

Môžete vidieť príklad toho, ako bude doplnok zobrazovať celkové ceny na základe výberu produktu používateľa.

Výpočet celkovej ceny

Vždy, keď používateľ zmení výrobky alebo kategórie, automaticky aktualizuje cenu v kalkulačke cenových ponúk.

Krok 3: Pridajte spôsoby platby do formulára kalkulačky ponúk

Po vypočítaní a zobrazení celkovej ceny je potrebné pridať spôsob platby, aby používatelia mohli dokončiť nákup. Doplnok Formidable Forms je dodávaný s niekoľkými doplnkami na pridanie platobných možností, vrátane Stripe, Authorize.net, PayPal atď..

Môžete vybrať spôsob platby. Väčšina z týchto metód využíva kreditné karty ako možnosť na výber platieb online.

Kreditná karta

Pridajte pole kreditnej karty a prispôsobte ho v Možnosti poľa časť.

Krok 4: Zverejnite a zobrazte kalkulačku cenových ponúk vo WordPress

Teraz je pripravený formulár kalkulačky cenových ponúk. Môžete ho publikovať a zobraziť na ľubovoľnej stránke produktu vo WordPress.

Ak chcete formulár publikovať v editore blokov Gutenberg, môžete pridať nový blok a zvoliť Formableable Forms. Potom si môžete vybrať formulár kalkulačky ponúk.

Ak používate klasický editor, kliknite na ikonu impozantného nad editorom. Otvorí sa kontextové okno a môžete si vybrať formulár kalkulačky cenových ponúk. Klikni na insert na pridanie formulára na svoju stránku.

To je všetko.

Dúfame, že vám tento článok pomohol naučiť sa, ako vytvoriť formulár kalkulačky cenových ponúk vo WordPress. Môžete tiež vyskúšať nášho sprievodcu o tom, ako odoslať formulár bez obnovenia stránky vo WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map