Ako vytvoriť obchod Amazon Affiliate (krok za krokom)

ako vytvoriť obchod amazonského pridruženého obchodu


Chcete pridať pridruženú predajňu Amazonky s WordPress? Amazon je najväčší internetový obchod na svete, ktorý pomáha tisícom obchodníkov predávať výrobky online po celom svete. Majú oficiálny pridružený systém, ktorý umožňuje pridruženým obchodníkom, ako ste vy, odporúčať produkty Amazonu publiku na vašom webe a získať provízny provízny predaj..

V tomto článku vám ukážeme, ako vytvoriť pridružený obchod Amazon s WordPress a zarobiť peniaze online.

Ako spoločnosť Amazon Affiliate Store zarába peniaze

Amazon.com je najväčší obchod s elektronickým obchodom na svete, ktorý predáva milióny produktov online na celom svete. Umožňujú komukoľvek predávať online tým, že jednoducho uvedú svoje produkty vo svojom obchode.

Amazon Associates je pridružený program spoločnosti Amazon, ktorý vám platí za odporúčanie produktov spoločnosti Amazon. Ak používateľ zakúpi produkt z vášho odporúčania, dostanete províziu.

Musíte sa iba zaregistrovať v spoločnosti Amazon Associates, vybrať produkty, ktoré chcete propagovať na svojom webe, získať odkaz na pridružené zariadenie alebo sprostredkovanie odkazov na tento produkt a propagovať produkt prostredníctvom tohto odkazu na vašom webe. Kliknutím na tento odkaz dostanete províziu, keď niekto zakúpi produkt od Amazonu.

Ak ste niekedy snívali o vytvorení internetového obchodu, ale nemáte zdroje na vytváranie produktov a ich doručenie priamo pred dverami zákazníka, potom je pre vás najlepšia stávka vytvorením pridruženého obchodu Amazon..

Musíte sa len pripojiť k Amazon Associates, založiť internetový obchod s WordPress, nájsť relevantné produkty, ktoré chcete propagovať, a uviesť ich vo svojom obchode..

Príklady Amazon Affiliate Store

Ak vás zaujíma, ako by mal vyzerať obchod v pridruženom obchode Amazonky, pre inšpiráciu sa pozrite na niekoľko príkladov pridruženého obchodu Amazoniek..

Príklad 1. www.headphones.com

Príklad 2. www.autoblog.com

Príklad 3. www.home-designing.com

Spustenie obchodu Amazon Affiliate (krok za krokom)

Aj keď sú na trhu k dispozícii stovky platforiem elektronického obchodu, najjednoduchšou a najdostupnejšou platformou je WooCommerce.

WooCommerce je bezplatný softvér elektronického obchodu, ktorý funguje na vrchole WordPress. Napája viac ako 30% všetkých online obchodov.

Pozrime sa, ako založiť pridružený obchod Amazon so spoločnosťou WooCommerce.

Krok 1: Vytvorte pridružený obchod pomocou WordPress + WooCommerce

Ak chcete vybudovať obchod s elektronickým obchodom, ktorý konkrétne predáva produkty Amazonu, musíte mať akýkoľvek názov, musíte vlastniť názov domény a webhosting.

Kombinované náklady na názov domény, certifikát SSL a hosting servera WooCommerce sa môžu javiť ako dosť veľa, keď začínate s novým internetovým obchodom. Kombinované náklady sa pohybujú okolo 13,99 dolárov mesačne.

Našťastie sme pre našich používateľov dohodli dohodu s Bluehostom (poskytovateľ hostenia odporúčaný spoločnosťou WordPress a WooCommerce), aby naši používatelia získali bezplatný názov domény, bezplatný certifikát SSL a veľkú zľavu na webhostingu..

Bluehost WooCommerce

Znížia sa tým vaše počiatočné náklady 3,95 dolárov mesačne.

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Podrobného sprievodcu krok za krokom nájdete v návode na vytvorenie internetového obchodu. Táto príručka vám pomôže nastaviť WordPress a WooCommerce pre váš Amazonský obchod.

Po dokončení inštalácie sa poďme zaregistrovať na pridružený účet Amazon.

Krok 2: Pripojte sa k pridruženému programu Amazon

Ak chcete získať pridružený účet Amazon, môžete pokračovať a zaregistrovať sa do spoločnosti Amazon Associates.

V Webová stránka pridruženého programu Amazon, klikni na Zaregistrujte sa zadarmo gombík.

Affiliate program Amazon

Dostanete sa na prihlasovaciu stránku. Môžete sa prihlásiť do svojho existujúceho účtu alebo sa zaregistrovať pre nový účet.

Prihlasovacia stránka pre Amazon

Po prihlásení budete musieť dokončiť svoj profil, aby ste mohli pokračovať. Musíte zadať informácie o príjemcovi platby a podrobnosti o svojom webe alebo mobilnej aplikácii.

Poznámka: Pri odosielaní podrobností si pozorne prečítajte pokyny na každej stránke.

Profil Amazon

Po dokončení budete musieť počkať, kým vašu žiadosť neskontrolujú a neschvália spolupracovníci Amazonu.

Krok 3: Nainštalujte doplnkový program

Predtým, ako pridáte svoje pridružené odkazy na svoj pridružený web Amazon, budete potrebovať doplnok, napríklad pekné odkazy, ktorý vám umožní spravovať všetky vaše pridružené odkazy na jednom mieste v informačnom paneli WordPress..

Pretty Links Pro

Kedykoľvek budete chcieť zmeniť pridružený odkaz, nemusíte sa na svoje stránky kopať hlbšie a všetky tieto adresy URL ručne meniť. Namiesto toho to jednoducho urobíte na paneli PrettyLinks, ktorý automaticky zmení všetky zverejnené adresy URL.

Tento doplnok vám tiež pomôže maskovať pridružené odkazy, ktoré propagujete na svojich webových stránkach.

Pridružené odkazy sú zvyčajne dlhé, škaredé adresy URL, ako napríklad:

http://example.com/products/?product_id=123&affiliate_id

Pretty Links vám pomáha maskovať takéto pridružené odkazy a skracuje ich kratšie a elegantnejšie:

http://www.yoursite.com/refer/productname

Krok 4: Pridajte produkty Amazon do svojho obchodu

Pridanie pridružených produktov Amazon do svojho internetového obchodu s technológiou WooCommerce je jednoduché.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je ísť do Produkty »Pridať nové stránku v administračnej oblasti webu WordPress. Začnite pridaním názvu a úplného popisu nového produktu.

Pridajte nový pridružený produkt Amazonky

Po pridaní prejdite nadol na ikonu Údaje o produkte oddiel. V rozbaľovacej ponuke typu produktu vyberte položku Externý / pridružený produkt.

Vyberte typ produktu

Potom musíte pridať adresu URL pridruženého produktu.

Jednoducho choďte na Amazon Associates a vyhľadajte produkt, ktorý chcete na svojich stránkach uviesť. Ďalej musíte kliknúť na ikonu Dostať odkaz hneď vedľa tohto produktu, aby ste získali jeho pridruženú webovú adresu.

Získajte odkaz na pridružený produkt

Pokračujte a skopírujte túto adresu URL. Teraz sa vráťte na svoju stránku produktu v oblasti správcu WordPress a vložte adresu URL do URL produktu lúka.

Pridajte odkaz na produkt Amazon

Podľa podmienok spoločnosti Amazon Associates by ste nemali pridávať ceny produktov ručne. Musíte nechať polia s bežnou cenou aj s predajnou cenou prázdne.

Po pridaní adresy URL pridruženého produktu prejdite nadol po stránke a pridajte krátky a konkrétny popis produktu. Slovami by ste mali byť presní, pretože tieto informácie sa zobrazia na titulnej stránke vášho obchodu a vo výsledkoch vyhľadávania pre používateľov.

Popis produktu

Na pravej strane obrazovky môžete nastaviť hlavný obrázok produktu a pridať obrázky z galérie produktov. Hlavný obrázok sa objaví na stránke obchodu a obrázky galérie sa objavia, keď používateľ otvorí produkt na úplné zobrazenie.

Poznámka: Amazon vám umožňuje pridať vlastné fotografie produktov ako hlavné obrázky a obrázky do galérie. Nie je potrebné znova ukladať rovnaké obrázky, ktoré sú k dispozícii na Amazon.com

Pridajte obrázok produktu

Po dokončení pridávania všetkých informácií o produkte a obrázkov pokračujte a kliknite na ikonu publikovať na zobrazenie produktov na vašom webe.

Ak chcete pridať ďalšie produkty, môžete tento postup zopakovať a navštíviť pridružený obchod Amazon, kde nájdete všetky produkty uvedené na stránke obchodu..

Stránka s pridruženými produktmi Amazon

Je vo vašom najlepšom záujme, aby ste do svojho pridruženého obchodu Amazon často pridávali relevantnejšie produkty. Takto sa vaši pravidelní návštevníci stále častejšie vracajú do vášho online obchodu. Môžete tiež požiadať používateľov, aby zanechali spätnú väzbu a recenzie, čo je najlepší spôsob, ako na svoje stránky pridať sociálny dôkaz a presvedčiť používateľov, aby uskutočnili nákup..

To je všetko!

Váš pridružený obchod Amazon je teraz naživo a môžete zarobiť peniaze online predajom ďalších produktov. Ak však chcete získať viac návštevníkov a zákazníkov, musíte rozšíriť dosah svojho internetového obchodu.

Krok 5: Sledujte pridružené odkazy v službe Google Analytics

Hoci spoločnosť Amazon Associates vám umožňuje sledovať, ktorý produkt má najlepšie výsledky vo vašom pridruženom obchode, pre dosiahnutie najlepších výsledkov by ste mali sledovať aj odkazy, na ktoré ľudia klikajú veľa a ktoré nie. Ak to chcete urobiť, budete musieť nainštalovať službu Google Analytics na svoju webovú stránku WordPress pomocou aplikácie MonsterInsights.

MonsterInsights-pobočka-links-tracking

MonsterInsights vám tiež umožňuje povoliť sledovanie pridružených odkazov na vašom webe.

Tu je niekoľko výhod sledovania pridružených odkazov:

 • Môžete presne zistiť, ako používatelia interagujú s vašimi pridruženými odkazmi. Analyzujte, kde ľudia klikajú najviac.
 • Zistite, ktoré odkazy vedú k najväčšiemu počtu konverzií, a zamerajte sa na ne.
 • Zobrazte, ktoré stránky vedú najpredávanejší predaj, a optimalizujte ich tak, aby ste dosiahli vyššie príjmy.

Osvedčené postupy pre pridružené predajne Amazon

1. Diverzifikujte svoje zárobky
Po nastavení vášho webu môžete svoje diverzifikovať predajom vlastných produktov elektronického obchodu do svojho obchodu. Môžete tiež propagovať produkty z iných pridružených programov.

2. Neuplikujte obsah z Amazonu
Amazon má prísne pravidlá pre obsah, preto nemáte dovolené kopírovať obsah priamo z Amazonu. Majitelia pridružených obchodov Amazon často zhromažďujú obrázky produktov z webových stránok výrobcu produktov a vytvárajú svoje vlastné popisy a ďalší obsah..

3. Zverejnite vaše pridružené partnerstvo
Aby ste dodržiavali rôzne medzinárodné zákony, musíte na svojich stránkach zverejniť svoje partnerské partnerstvá. Pre informáciu si môžete pozrieť stránku zverejnenia FTC spoločnosti IsItWP.

Dúfame, že tento článok vám pomohol naučiť sa, ako vytvoriť pridružený obchod Amazon s WordPress + WooCommerce. Môžete tiež vyskúšať našu príručku pre začiatočníkov o affiliate marketingu.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map