Ako vytvoriť ohromujúce formuláre WordPress Optin (krok za krokom)

ako vytvoriť formulár optin


Chcete na svoj web pridať formulár prihlásenia? Prihlasovací formulár je užitočný na získanie väčšieho počtu odberov používateľov a umožňuje vám ďalej zapojiť návštevníkov. Keď budete mať správne nástroje, môžete implementovať stratégiu, ktorá osloví vašich používateľov a získa ich e-mailové adresy. V tomto článku vám ukážeme, ako ľahko vytvoriť formulár prihlásenia na svoju webovú stránku WordPress.

Čo je formulár Optin?

Formulár optin je používateľský formulár na odber a e-mailový marketing. Predplatiteľov svojich webových stránok môžete ľahko rozšíriť pomocou interaktívneho formulára o prihlásení. Títo odberatelia sa môžu neskôr stať vašimi zákazníkmi.

Môžete si pre svojich návštevníkov vytvoriť ohromujúci formulár pre optin, takže sa po implementácii správnych nástrojov môžu bez problémov prihlásiť do svojho e-mailového spravodajcu a stať sa súčasťou vášho zoznamu adries..

Prevedieme vás dvoma rôznymi spôsobmi, ako vytvoriť formulár optin na svojej stránke WordPress.

Metóda č. 1 – Používanie OptinMonster:

Najlepšie sa hodí pre používateľov, ktorí chcú vytvárať ohromujúce formuláre optimalizované na konverziu. OptinMonster je samostatná platforma, čo znamená, že môžete vytvoriť formulár prihlásenia na ľubovoľnom webe vrátane WordPress, Shopify, Joomla, HTML stránok atď..

Metóda č. 2 – Používanie WPForms:

zvoliť WPForms ak chcete, aby doplnok WordPress vytvoril formulár optin. Výhoda spočíva v tom, že si môžete na hlavnom paneli programu WordPress zostaviť toľko formulárov, ako je možné.

Pripravený? Začnime!

Metóda 1: Vytvorenie formulára Optin vo WordPress pomocou OptinMonster

Najprv budeme používať doplnok OptinMonster.

OptinMonster je najlepší doplnok na generovanie potenciálnych klientov WordPress. Je to najvýkonnejší, najflexibilnejší doplnok, ktorý je k dispozícii a používa sa na jednoduché vytváranie optin kampaní pre vašich návštevníkov. OptinMonster má veľa úžasných funkcií, ktoré zvýšia počet vašich predplatiteľov.

Vyskúšajte tiež náš článok o najlepších zásuvných moduloch WordPress s funkciou OptinMonster.

Predtým, ako začneme, budete musieť nainštalovať a aktivovať doplnok OptinMonster. Viac podrobností nájdete v našej podrobnej príručke o tom, ako nainštalovať doplnok do WordPress.

Po aktivácii budete musieť ísť na stránku OptinMonster v oblasti správcu WordPress zadajte kľúč API.

Ak chcete získať kľúč rozhrania API, musíte prejsť do svojho účtu na webových stránkach OptinMonster a navštíviť stránku API z hornej ponuky.

Kopírovanie API

Skopírujte a prilepte tento kľúč rozhrania API na stránku OptinMonster vo svojom účte WordPress Admin.

Pridajte kľúč API

Klikni na Uložiť nastavenia tlačidlo pre pokračovanie.

Potom budete musieť kliknúť na ikonu Vytvoriť novú kampaň v pravom hornom rohu obrazovky. V novom okne sa spustí stránka na vytvorenie kampane OptinMonster.

Vyberte kampaň

Ak chcete začať, musíte vybrať typ kampane. Keďže vytvárame jednoduchý formulár prihlásenia, vyberte kampaň typu Pop-up a prejdite nadol a vyberte šablónu.

Poznámka: Formulár optin môžete tiež ľahko vytvoriť pomocou iných typov kampaní. Vybrali sme kontextové okno pre tento tutoriál, pretože je to najobľúbenejšia možnosť.

Vyberte šablónu kampane

Požiada vás o pridanie názvu pre kampaň s aktivovaným formulárom a vyberte webovú stránku, na ktorej ju chcete zobraziť. Pridajte tieto informácie a kliknite na ikonu Začať s budovaním gombík.

Začať s budovaním

Ďalej sa zobrazí stránka s návrhmi na nastavenie formulára optin.

Dizajn optin

Na tejto stránke môžete prejsť na Nastavenia Optin z ponuky na ľavej strane spravujte základné nastavenia, ako sú štýly zobrazenia optin, tlačidlo zavrieť a vlastné CSS.

V Blocks nastavenia, budete mať možnosť pridať ďalšie bloky do svojho optin formulára. Funkcia drag and drop v OptinMonster umožňuje jednoduché pridávanie blokov bez námahy. Pomocou týchto blokov môžete pridávať text, obrázky, polia atď.

Môžete ísť na zobraziť nastavenia pre správu možností zobrazenia a formy. Umožňuje vám zmeniť názov kampane, pridať trvanie súborov cookie, nastaviť šírku kontajnera a ďalšie.

Zobraziť nastavenia prihlásenia

Môžete tiež nastaviť správu o úspechu pre svojich nových účastníkov. Táto správa o úspechu sa objaví po tom, ako používatelia vyplnia formulár o prihlásení na vašom webe. Jednoducho prejdite na Úspech kartu v hornej časti náhľadu formulára.

Karta Úspech

V Nastavenia úspechu, môžete spravovať štýly zobrazenia úspechu, zatvoriť nastavenia tlačidiel a pridať vlastné CSS. Nastavenie štýlov zobrazenia úspechu vám navyše umožňuje pridať obrázok k správe o úspechu, zmeniť štýl písma, prispôsobiť farby a ďalšie.

U všetkých nastavení nájdete ukážku na pravej strane, takže budete presne vedieť, ako sa formulár optin objaví na vašom webe, keď bude aktívny.

Ďalej musíte pridať integráciu, ktorá zhromažďuje e-mailové adresy od vašich návštevníkov. Prejdite na stránku integrácia kartu v hornej časti stránky a kliknite na ikonu Pridať novú integráciu gombík.

Pridajte novú integráciu

OptinMonster obsahuje mnoho integrácií pre najlepších poskytovateľov e-mailových služieb, ako sú AWeber, MailChimp, neustály kontakt, SendInBlue a ďalšie.

Môžete si vybrať poskytovateľa e-mailu, napríklad AWeber a spojte OptinMonster s AWeber pokračovať.

Keď budete spokojní s nastaveniami formulára optin, kliknite na ikonu Uložiť v pravom hornom rohu obrazovky.

Najlepšia časť vytvorenia formulára optin pomocou OptinMonster je, že budete mať všetko na dosah ruky. Po uložení nastavení môžete pokračovať a kliknúť na ikonu publikovať gombík.

Teraz sa vráťte na stránku OptinMonster v oblasti správy WordPress a kliknite na ikonu kampane gombík.

Poznámka: Ak nenájdete svoj formulár prihlásenia, kliknite na ikonu Obnovte kampane gombík.

Stránka kampane OptinMonster

Klikni na Upravte nastavenia výstupu odkaz pod názvom vašej kampane typu optin, ktorú ste vytvorili, a povolte možnosť kampane na webe. Môžete tiež určiť, komu by sa mal tento formulár optin zobraziť.

Nastavenia výstupu

Uložte nastavenia, aby ste videli svoj optinový formulár v akcii.

Dizajn a text formulára optin môžete kedykoľvek upraviť. OptinMonster je plne flexibilný a umožňuje vám pridať do už vytvorených kampaní optin ďalšie funkcie, takže svojich odberateľov e-mailov môžete neuveriteľne rýchlo zvýšiť..

Mali by ste sa tiež pozrieť na toto porovnanie medzi OptinMonster vs Sumo a zistiť medzi nimi víťaza.

Ak hľadáte alternatívnu metódu, pokračujte v čítaní nižšie a pomocou aplikácie WPForms vytvorte formulár optin na svojej stránke WordPress..

Metóda 2: Vytvorenie formulára Optin vo WordPress pomocou WPForms

WPForms je najlepší doplnok formulára WordPress na trhu. To vám umožní ľahko pridať vlastné formuláre na vaše stránky, vrátane optin formulára.

Prvú vec, ktorú musíte urobiť, je nainštalovať a aktivovať WPForms zapojiť. Ďalšie informácie nájdete v našej podrobnej príručke, ako nainštalovať doplnok WordPress.

Po aktivácii budete musieť overiť svoj licenčný kľúč, aby ste získali okamžitý prístup ku všetkým funkciám a doplnkom WPForms.

Ak chcete získať licenčný kľúč, musíte sa prihlásiť do svojho účtu WPForms.

Stránka účtu WPForms

Skopírujte a prilepte tento licenčný kľúč do svojej oblasti správy WordPress na webe WPForms »Nastavenia str. Teraz kliknite na ikonu overiť gombík.

Overte licenciu

Po overení budete musieť prejsť na stránku integrácia kartu na stránke nastavení WPForms. Na tejto stránke nájdete poskytovateľa e-mailových služieb s neustálym kontaktom.

Poskytovateľ e-mailu vám pomôže ukladať e-maily vašich odberateľov. Umožňuje vám tiež vytvárať e-mailové zoznamy, kontaktovať svojich odberateľov a ďalšie.

súvisiace: Ako pestovať svoj zoznam e-mailov, RÝCHLO.

Poznámka: Svoj formulár môžete integrovať aj s inými poskytovateľmi e-mailov, ako sú AWeber, MailChimp, GetResponse atď. Všetky tieto možnosti sú k dispozícii ako doplnky na stránke WPForms »Addons strana.

Pridajte nový účet

Ak chcete túto službu integrovať do svojho formulára o prihlásení, budete musieť do účtu Constant Contact pridať nový účet. Jednoducho postupujte podľa nášho podrobného sprievodcu Ako sa pripojiť konštantný kontakt s WPForms.

Potom budete musieť ísť WPForms »Pridať nový z oblasti správcu WordPress a spustite program WPForms.

Pridajte názov nového formulára a kliknite na ikonu Registračný formulár na odber noviniek šablóna.

Vytvorte formulár pre informačné letáky

Načíta sa hotový formulár na registráciu bulletinu.

Teraz budete musieť tento formulár prepojiť s poskytovateľom e-mailov s neustálym kontaktom, aby ste e-maily mohli ukladať. Z tohto dôvodu budete musieť ísť na internet marketing kartu na ľavej strane a kliknutím na možnosť Nepretržitý kontakt prepojte svoj formulár s tým.

Pridať nové pripojenie

Musíte kliknúť na ikonu Pridať nové pripojenie na vytvorenie spojenia. Pomenujte svoje pripojenie a ste pripravení pripojiť ďalšie formuláre k svojmu optin formuláru.

Uložte formulár a ukončite program. Nakoniec budete musieť tento formulár zobraziť na svojom webe WordPress.

Jednoducho choďte na Stránky / príspevky »Pridať nový vo vašej oblasti správy WordPress a kliknite na tlačidlo Pridať formulár nad textovým editorom. Otvorí sa kontextové okno, v ktorom si môžete vybrať formulár prihlásenia a kliknite na ikonu Pridať formulár ho vložíte na svoju stránku / príspevok.

Vložte formulár

Formulár optin môžete tiež zobraziť v oblastiach pripravených pre widget, napríklad na bočnom paneli, pomocou widgetu WPForms.

To je všetko!

Dúfame, že vám tento príspevok pomohol naučiť sa, ako vytvoriť formulár optin na svojej stránke WordPress. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o tom, ako vytvoriť vlastný formulár na registráciu používateľov v programe WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me