Ako vytvoriť prichádzajúcu stránku v WordPress (krok za krokom)

Ako vytvoriť čoskoro prichádzajúcu stránku vo WordPress


Chcete v službe WordPress vytvoriť najbližšiu stránku? Doplnok, ktorý bude čoskoro k dispozícii na server WordPress, vám umožní umiestniť stránku, ktorá bude čoskoro pripravená, aby vás používatelia nadchli spustením, či už ide o web, blog alebo produkt..

Počas obdobia vývoja alebo redizajnu webových stránok nemusíte svojim používateľom zobrazovať chybovú stránku ani čiastočne zostavenú stránku. Namiesto toho môžete publikovať krásnu stránku, ktorá bude čoskoro informovaná o postupe vášho spustenia.

V tomto článku vám ukážeme, ako vytvoriť čoskoro nasledujúcu stránku v programe WordPress.

Prečo by ste mali vytvoriť čoskoro stránku?

Keď je váš blog alebo web vo vývoji, budete musieť svojim návštevníkom čo najskôr zobraziť profesionálnu stránku. Týmto spôsobom budú vedieť, kedy sa majú vrátiť a navštíviť váš web.

Pozrime sa, prečo je dôležité, aby ste čoskoro navštívili stránku pred jej spustením:

 • Google bráni novým webovým serverom v hodnotení najlepších výsledkov Google, známych ako efekt Google Sandbox. Bez čoskoro prichádzajúcej stránky trvá, kým sa vaše stránky ohodnotia, a to aj po spustení. Blížiaca sa stránka môže bojovať proti sandboxu, pretože bude naživo pred spustením a dá vám náskok pred SEO od prvého dňa vášho spustenia..
 • Pridanie časovača na nasledujúcu stránku vzbudí u vašich používateľov zvedavosť a dozviete sa, kedy bude váš web spustený..
 • Na svoju najbližšiu stránku môžete pridať pole na odber bulletinu a rozšíriť svoj zoznam e-mailov.

Tu je niekoľko príkladov pripravovaných stránok, ktoré si môžete vyskúšať.

Príklad 1:

Uvidíme príklad stránky

Príklad 2:

Uvidíme príklad stránky

Ste pripravení vytvoriť svoju najbližšiu stránku? Začnime!

Vytvorenie stránky čoskoro – krok za krokom

Existuje veľa doplnkov WordPress, ktoré môžete použiť na vytvorenie stránky, ktorá bude čoskoro k dispozícii. Odporúčame používať SeedProd, čo je najlepší doplnok WordPress, ktorý bude čoskoro k dispozícii.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nainštalovať a aktivovať SeedProd zapojiť. Viac informácií nájdete v našej príručke o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress.

Používatelia IsItWP môžu získať 20% zľavu na SeedProd s naším kupónovým kódom WPB20.

Po aktivácii navštívte stránku Nastavenia »Už čoskoro Pro vo vašej administratívnej oblasti WordPress. Odtiaľ si môžete nastaviť svoju najbližšiu stránku.

Začnite zmenou stavu na Povoliť prichádzajúci režim. Klikni na Uložiť všetky zmeny na uloženie nastavení.

Povoliť čoskoro stránku

Keď toto nastavenie povolíte, všetkým vašim odhláseným používateľom a návštevníkom z vyhľadávacích nástrojov sa zobrazí najbližšia stránka. K svojim stránkam môžete pristupovať po prihlásení do svojho správcu WordPress.

V ďalšom kroku kliknite na ikonu Upraviť čoskoro / stránku údržby môžete vybrať šablónu stránky, ktorá bude čoskoro k dispozícii pre váš web.

Vyberte šablónu

Nájdete veľa rôznych krásnych hotových šablón, ktoré vám umožnia pripraviť sa na najbližšiu stránku. Môžete si vybrať šablónu, ktorá zodpovedá téme vašej firmy alebo webu.

Po výbere budete presmerovaní na nástroj na prispôsobenie stránky, kde môžete okamžite upravovať šablónu a meniť ukážky.

Upraviť čoskoro stránku

Na ľavom paneli úloh nájdete množstvo možností na prispôsobenie, napríklad motív, obsah, farba pozadia, typografia a ďalšie. Pomocou nástroja na tvorbu stránky v reálnom čase môžete rýchlo vykonať zmeny vo svojej šablóne a okamžite si ich prezrieť.

Prispôsobiteľ vám umožňuje prepínať medzi ukážkou Desktop a Mobile a zobraziť tak vzhľad svojej stránky, ktorá sa blíži.

Mobilné zobrazenie na najbližšiu stránku

Môžete tiež prepojiť prichádzajúcu stránku so svojou obľúbenou e-mailovou marketingovou službou.

Ak to chcete urobiť, musíte kliknúť na ikonu Nastavenia formulára e-mailu z ľavej ponuky v prispôsobiteľnom paneli. Povoliť Formulár e-mailu nastavenia a vyberte e – mailovú marketingovú službu z internetu Uložiť odberateľov do rozbaľovací.

V tomto tutoriále spájame nasledujúcu stránku s programom MailChimp. Zo zoznamu si však môžete vybrať ľubovoľné alternatívy služby MailChimp a niekoľko ďalších e-mailových služieb.

Povoľte e-mailový marketing

Klikni na Konfigurácia a doplnok prejde na stránku nastavení.

Teraz musíte zadať kľúč API, ktorý môžete získať z účtu MailChimp, a vyberte zoznam e-mailov. Posuňte zobrazenie nadol a kliknite na ikonu Uložte a pokračujte v úpravách gombík.

Nastavenia MailChimp

Teraz budete presmerovaní späť na nástroj na tvorbu stránky v reálnom čase.

Akonáhle bude čoskoro pripravená stránka, kliknite na ikonu Uložiť na uloženie vašich nastavení.

To je všetko.

Dúfame, že tento článok vám pomohol naučiť sa, ako vytvoriť čoskoro nasledujúcu stránku v programe WordPress. Môžete tiež vyskúšať našu príručku o tom, ako rozdeliť A / B na testovanie vašich formulárov WordPress na zvýšenie konverzií.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map