Ako vytvoriť vlastný kanál na Twitteri pomocou

Broken Twitter FEedJeden z mojich najpopulárnejších príspevkov nesúvisiacich s WordPress tu v Theme Lab bol vytvorenie vlastného miniaplikácie Twitter bez doplnku.


To bolo pred tromi rokmi. A už to nefunguje, pretože Služba Twitter ukončila verziu rozhrania API zvykol ťahať tweety.

To je dôvod, prečo ste si vo svojich informačných kanáloch Twitter všimli tému Lab Lab, ako aj niekoľko ďalších stránok. Ale nebojte sa, dá sa opraviť (ak mi neveríte, prezrite si pätu mojej stránky).

Prvé kroky

Zlá správa, vec „bez doplnku“ už nebude fungovať tak dobre. Dobrá správa, je tu úžasný doplnok WordPress, ktorý teraz môžeme použiť na zobrazenie tweety. Volá sa to vhodne, Zobraziť Tweety.

Chyťte tento doplnok a nainštalujte ho. Potom sa musíte zaregistrovať do aplikácie Twitter, aby ste získali požadované informácie o overení. Nerobte si starosti, je to zadarmo.

Už som mal aplikáciu Twitter pre predchádzajúci projekt, takže som to použil namiesto registrácie nového.

Fatálna chyba?

Zobrazenie Tweety doplnku WordPress vyžaduje povolenie CURL na vašom serveri. To nebude problém žiadneho slušného hostiteľa webu, hoci keď som testoval lokálne, narazil som na nasledujúcu fatálnu chybu:

Závažná chyba: Volanie na nedefinovanú funkciu curl_init () v ceste \ to \ wordpress \ wp-content \ plugins \ display-tweets-php \ zahrnuje \ Twitter \ twitteroauth \ twitteroauth.php na riadku 199

ja vyriešil to v XAMPP jednoducho zrušte označenie riadku extension = php_curl.dll v mojom súbore php.ini.

znovu, pravdepodobne sa s týmto problémom nestretnete, ale pre prípad … teraz viete.

Overovanie a konfigurácia

Po nainštalovaní doplnku Display Tweets, dúfajme, že bez chýb, choďte na stránku Nastavenia (Nastavenia → Twitter Feed) a zadajte nasledujúce informácie, ktoré ste dostali z vašej aplikácie Twitter..

 • Kľúč spotrebiteľa
 • Tajomstvo spotrebiteľa
 • Prístupový token
 • Prístup k tajnému kľúču

Majte na sebe tie, ktoré majú slovo „Tajné“, no… tajomstvo. Potom budete musieť nastaviť nasledujúce možnosti konfigurácie:

 • Meno obrazovky: V mojom prípade „topiclab“
 • počítať: Koľko tweetov na zobrazenie, až 200 (v mojom prípade 2).
 • Zahrnúť správy: Vysvetlenie
 • Vylúčiť odpovede: Znovu vysvetľujem.

Poznámka: Vylúčenie správ a odpovedí môže mať vplyv na skutočný počet zobrazených správ, pretože nastavenie „Počet“ načíta počet správ pred odfiltrovaním správ a odpovedí..

Umiestnenie Tweety

Teraz sa musíte rozhodnúť, kde a ako umiestniť tweety na svoju stránku WordPress. Máte tu niekoľko možností, buď ich zahrnúť do skráteného kódu (užitočné pre umiestňovanie do príspevkov) alebo do šablóny.

V mojom prípade som použil nasledujúcu značku šablóny a umiestnil ju tam, kde býval môj starý nefunkčný kanál na Twitteri.

<?php if (function_exists ( "display_tweets" )) {display_tweets (); } ?>

Styling Tweety

Označenie výstupov tweetov z doplnku Display Tweets sa líši od starý spôsob zobrazovania tweety.

Tu je ukážka nového označenia jediného tweetu vyzdvihnutého priamo z môjho aktuálneho webu:

Napísali o probléme, ktorý som mal s vymiznutím widgetov po migrácii WordPress na novú adresu URL. Tu je návod, ako som to opravil: http://t.co/Zl7YzkF2JD
– Nedeľa 7. – 1.00 hod

Tu je ukážka označenia starej metódy:

V podstate odseky proti zoznamom. Ak ste použili starý kód, niektoré z vašich selektorov CSS sa budú musieť upraviť použiť na nový štýl označenia.

Je ťažké povedať, ktorý je lepší alebo horší, ale Predvolené značenie Zobraziť iba doplnky nevyužíva chromé vložené štýly ako štýl"veľkosť písma: 85%;".

Vyzerá tiež, že doplnok Zobraziť Tweety obsahuje háčik displayytweets_tweet_template pre prípad, že by ste chceli zmeniť HTML tweetu, niečo, o čom ste predtým predtým nemali veľa kontroly.

záver

Aj keď je trochu frustrujúce, keď Twitter odchádza do dôchodku staré rozhrania API a prelomí veľa vecí, dúfajme, že táto najnovšia verzia bude chvíľu trvať. Keďže táto nová metóda používa overovanie, nejde o bezplatnú službu pre všetkých, ktorá, dúfajme, znižuje zaťaženie zdrojov Twitteru..

Na záver ďakujem veľmi pekne Michael Ruddy, ktorý vyvinul Display Tweets. Vyzerá to, že do doplnku sa dostalo veľa myšlienok, najmä pokiaľ ide o budúce zabezpečenie. K dispozícii je tiež GitHub repo ak by ste chceli prispieť do projektu.

Ak hľadáte ešte rýchlejší a ľahší (ale nie tak prispôsobiteľný) spôsob, ako vložiť časovú os na svoj web, môže byť užitočné pozrieť sa na vlastný Twitter. vložené časové limity vlastnosť. Možno by sme sa mali ponoriť do budúceho blogového príspevku.

Každopádne ďakujem za prečítanie a opravte tie nefunkčné kanály Twitter, ak ste to ešte neurobili.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map