Ako vytvoriť vlastný užívateľský registračný formulár vo WordPress

Registračný formulár vlastného používateľa


Hľadáte vytvoriť vlastný užívateľský registračný formulár vo WordPress? Výborný nápad! V predvolenom nastavení je registračný formulár používateľa WordPress dosť nudný. Prečo to okoreniť svojou osobnou značkou?

V tomto článku vám krok za krokom ukážeme, ako vytvoriť vlastný formulár na registráciu používateľov v programe WordPress.

Prečo sa obťažovať pridaním vlastného registračného formulára používateľa?

Je to všetko o brandingu, zlato! Predvolený registračný formulár pre používateľov WordPress zobrazuje ich značky, nie vaše. Nesúvisí s celkovým „vzhľadom“ ostatných webových stránok.

Na ľubovoľnú stránku svojho webu WordPress môžete pridať aj vlastný formulár na registráciu používateľov. Navyše si ju môžete nastaviť tak, aby presmerovala používateľov, keď sa zaregistrujú; Znamená to, že môžete poslať používateľov na ľubovoľnú vstupnú stránku. Je to vynikajúci spôsob, ako zhromaždiť potenciálnych zákazníkov, ak napríklad presmerujete používateľov na svoju e-mailovú stránku s možnosťou prihlásenia.

Teraz, keď už viete „prečo“, prejdeme k „ako“. Odteraz vás naučíme presne to, čo potrebujete na vytvorenie vlastného formulára na registráciu používateľov v programe WordPress.

Ako vytvoriť vlastný užívateľský registračný formulár vo WordPress

Začnite stiahnutím Doplnok WPForms. Potom ho nainštalujte a aktivujte. Nie ste si istí ako? Žiaden problém. Môžete prejsť k nášmu sprievodcovi o tom, ako nainštalovať doplnok WordPress, aby sa všetko vyriešilo.

Nezabudnite, že budete potrebovať Pro plán (alebo lepší) WPForms za účelom vytvorenia vlastného formulára na registráciu používateľov v programe WordPress. Neboj sa. Použitím nášho kódu kupónu, SAVE10, môžete si vziať 10% z ceny hneď z netopiera.

Po aktivácii doplnku prejdite na stránku WPForms »Addons nainštalovať doplnok pre registráciu používateľa. Stačí nainštalovať doplnok a kliknúť na tlačidlo „Aktivovať“.

Všetko nachystané? Úžasné. Je čas začať vytvárať vlastný formulár na registráciu používateľov v programe WordPress.

Spustite Builder WPForms tak, že zamierite na WPForms »Pridať nový.

Pomenujte svoj formulár a potom vyberte šablónu „Formulár registrácie používateľa“.

Táto vzorka / šablóna budú mať vopred pridané nasledujúce polia registrácie používateľov:

 • názov
 • užívateľské meno
 • e-mail
 • heslo
 • Krátke bio

Ak sa vám páči to, čo vidíte, môžete sa vydať na veselú cestu k ďalšiemu kroku.

Ak chcete zmeniť usporiadanie polí, môžete tak urobiť pomocou funkcie drag and drop. Alebo môžete pridať ďalšie polia pretiahnutím z ľavého stĺpca. Alebo môžete odstrániť všetky polia, s ktorými nie ste spokojní. WPForms je známy svojimi prispôsobiteľnými funkciami. Bavte sa s tým.

Keď budete pripravení, stlačte Uložiť a pokračujte ďalším krokom.

Ako pridať vlastné polia do svojho registračného formulára používateľa

WPForms má šikovnú funkciu, ktorá vám umožňuje prepojiť vlastné užívateľské profily s registračným formulárom užívateľa. Ak to však chcete urobiť, musíte na svojom webe WordPress vykonať úpravy: musíte pridať ďalšie polia profilu používateľa..

Na dosiahnutie tohto cieľa budete potrebovať ďalší doplnok WordPress.

Akýkoľvek doplnok, ktorý používa štandardné vlastné polia WordPress na pridávanie a ukladanie meta údajov, bude pracovať s WPForms. V tomto návode sa však chystáme použiť Používateľ Meta Manager.

Stiahnite, nainštalujte a aktivujte doplnok User Meta Manager. Po jeho aktivácii choďte na Používatelia »Správca metaúdajov a kliknite na „Pridať vlastnú meta.“

Musíte zadať kľúč pre interné rozpoznanie poľa vlastného profilu používateľa. Potom budete musieť vybrať typ poľa. V tomto tutoriále používame pole URL na pridanie adresy profilu Facebook.

V časti „Štítok“ budete musieť zadať štítok, ktorý opíše, čo je dané pole. Toto bude viditeľné pre používateľov na vašom webe, keď vyplnia váš formulár.

Ak chcete pridať vlastné pole meta, kliknite na tlačidlo „Odoslať“. Potom zamierte do Užívatelia »Váš profil vidieť kúzlo v akcii.

Teraz, keď ste vytvorili vlastné pole profilu používateľa, je čas ho pridať do formulára na registráciu vlastného používateľa vo WordPress cez WPForms. Ak to chcete urobiť, musíte ísť na WPForms »Všetky formuláre a upravte predtým uložený formulár (alebo vytvorte nový).

Po zobrazení formulára kliknite na pole v ľavom stĺpci a presuňte ho do formulára. Pre tento tutoriál do formulára pridáme pole Web / URL.

Potom, ako ste pre svojich používateľov pridali možnosť adresy URL profilu Facebook, budete chcieť, aby to nové pole odrážalo. Kliknutím na pole ho upravte. Potom v časti Možnosti poľa na ľavej strane zmeňte označenie z „Web / URL“ na „URL profilu Facebook“. V prípade potreby môžete tiež pridať popis.

Po dokončení uložte formulár.

Ďalej budete musieť kliknúť na tlačidlo Nastavenia, aby ste sa dostali k rozšíreným nastaveniam formulára a mapovaniu polí. Na tejto stránke kliknite na kartu Registrácia používateľov.

WPForms teraz zobrazí vaše polia formulára s rozbaľovacou ponukou pod nimi, aby ste vybrali registračné pole WordPress na mapovanie s.

WPForms automaticky zmapuje vaše predvolené polia, ako napríklad Meno, E-mail, Heslo atď. Môžete si tiež vybrať stránku, na ktorú majú byť používatelia presmerovaní po odoslaní formulára..

Odtiaľ prejdite nadol do sekcie „Vlastná používateľská meta“. Zadajte vlastný meta kľúč, ktorý ste vytvorili predtým, a potom vyberte pole formulára, s ktorým chcete mapovať.

Po dokončení kliknite na tlačidlo Uložiť a prejdite na posledný krok.

Ako pridať svoj vlastný užívateľský registračný formulár do WordPress

Toto je ľahká časť. Od tohto bodu je hladká plavba.

s WPForms, môžete ľahko a rýchlo pridať formuláre k príspevkom, stránkam alebo miniaplikáciám bočného panela na vašom webe WordPress.

V tomto príklade vytvoríme novú stránku.

Na obrazovke úprav stránky nájdete tlačidlo WPForms priamo nad panelom s nástrojmi. Dajte tomu prísavcovi dobré tvrdé kliknutie.

Na obrazovke by teraz malo byť vyskakovacie okno. Z rozbaľovacej ponuky vyberte formulár, ktorý ste vytvorili, a potom kliknite na tlačidlo Vložiť formulár.

Blam! Teraz je na vašej stránke skratka pre váš formulár. Ak upravujete starú stránku, kliknite na tlačidlo Zverejniť (alebo Aktualizovať) a váš formulár bude na vašich stránkach zverejnený.

Preferujete miniaplikáciu bočného panela? Žiaden problém. Stačí ísť na Vzhľad »Widgety a pretiahnite miniaplikáciu WPForms do oblasti bočného panela.

V rozbaľovacej ponuke v nastaveniach miniaplikácie vyberte formulár, ktorý ste vytvorili. Potom kliknite na tlačidlo Uložiť. To je všetko! Teraz je váš registračný formulár používateľa na vašom bočnom paneli.

vytvoriť widget

Skontrolujte tiež, ako vytvoriť formulár AMP vo WordPress.

Dúfame, že tento článok vám pomohol naučiť sa, ako vytvoriť vlastný formulár na registráciu používateľov v programe WordPress. Ak hľadáte úžasnejšie veci, s ktorými môžete robiť WPForms, pozrite si náš článok o tom, ako vytvoriť prieskum vo WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map