Ako vytvoriť vyskakovací formulár v WordPress (krok za krokom)

vytvorte vyskakovací formulár


Hľadáte vytvorenie vyskakovacieho formulára pre svoj web? To je fantastický nápad! Len málo vecí prevádza návštevníkov na predplatiteľov, sledovateľov a zákazníkov ako kontextové kampane.

Z tohto dôvodu vám v tomto článku ukážeme, ako ľahko a krok za krokom vytvoriť vyskakovacie okno..

Prečo vytvoriť vyskakovací formulár?

Pokiaľ ide o rozširovanie vášho zoznamu e-mailov, kontextové okno zostáva ďaleko pred krivkou v porovnaní s inými typmi optin formulárov. S kontextovými oknami zaznamenali používatelia nárast konverzií až o 600%.

Niektorí používatelia však nemajú radi kontextové okná, pretože majú rušivý charakter. Ľudia nenávidia automaticky otvárané okná, keď ich vtlačia do tváre čitateľa pri každej návšteve vášho webu.

Preto potrebujete chytré vyskakovacie riešenie, ako je OptinMonster. OptinMonster je najlepší vyskakovací doplnok WordPress, ktorý vám umožňuje ľahko vytvárať akékoľvek typy optin formulárov vrátane vyskakovacieho formulára. Najlepšie zo všetkého je, že môžete ovládať všetky aspekty vašej vyskakovacej kampane od toho, ako a kedy sa spustí, komu sa zobrazuje. Týmto spôsobom môžete rozšíriť svoj zoznam e-mailov bez toho, aby ste boli rušivý.

OptinMonster

A samozrejme má bezproblémovú integráciu so všetkými najpopulárnejšími službami e-mailového marketingu, ako sú MailChimp, Constant Contact, Drip atď..

K dispozícii je veľké množstvo šablón, takže môžete začať okamžite, bez toho, aby ste museli budovať svoje vyskakovacie okno od nuly (aj keď môžete, ak chcete!).

Ak to chcete dosiahnuť, choďte na Oficiálna webová stránka OptinMonster a zaregistrujte sa. Nezabudnite použiť náš špeciálny kód SAVE10 pri platbe získate 10% zľavu len za to, že ste IsItWP čitateľom!

1. Zostavte svoju kampaň

Prihláste sa do svojho účtu OptinMonster. Odtiaľ sa dostanete na hlavný panel. Začnite kliknutím na zelenú farbu Vytvoriť kampaň gombík.

Vytvoriť kampaň

Ďalej sa zobrazí výzva na výber typu kampane. cvaknutie Objaviť sa pretože chcete vytvoriť vyskakovací formulár.

Vyberte kontextové okno

Ak chcete začať, vyberte svoju obľúbenú šablónu kampane. Stačí umiestniť kurzor myši na dizajn, ktorý sa vám najviac páči, a kliknúť Použite šablónu. V tomto návode používame šablónu Zostatok.

Vyberte šablónu

Odtiaľ budete vyzvaní, aby ste pomenovali svoju kampaň a vybrali si, na ktorých z vašich webových stránok, na ktorých chcete zobraziť svoj vyskakovací formulár. Po vyplnení polí kliknite na ikonu Začať s budovaním gombík.

Rovnako ako kúzlo, dostanete sa k tvorcovi kampaní. Uvidíte predvolenú verziu ľubovoľnej šablóny, ktorú ste vybrali. Keďže sme zvolili Balance, vyzerá to takto:

Predvolená kampaň

Teraz môžete začať vylepšovať šablónu, aby bola úplne vlastná.

2. Prispôsobte svoju kampaň

Každá skvelá kontextová ponuka má vynikajúci obraz, takže tam začneme. Kliknutím na predvolený obrázok otvoríte časť Úpravy prvkov obrázka vľavo. Potom kliknite na tlačidlo OK Vyberte možnosť Nahradiť obrázok.

Vymeňte obrázok

Budete si môcť vybrať obrázok zo svojej existujúcej knižnice obrázkov (ak ste predtým niečo odovzdali), alebo si môžete zvoliť nahranie nového obrázka z počítača..

Akonáhle váš obrázok vyzerá báječne, choďte na nadpis. Stačí kliknúť na neho a vyberte ho. Po výbere sa vľavo zobrazí oblasť úprav. Pokračujte a napíšte svoj vlastný nadpis a pohrajte sa s textovými prvkami podľa potreby. Môžete zmeniť písmo, veľkosť, farbu a všetko, čo chcete, aby bolo perfektné.

Upraviť nadpis

Ďalej postupujte podľa rovnakých krokov na prispôsobenie text tela.

Upraviť obsah tela

Nezabudnite kliknúť na zelenú farbu Uložiť v pravom hornom rohu. Ušetrite tak často, ako potrebujete počas celého procesu výstavby, aby ste si boli istí, že si všetky zmeny ponecháte.

Uložiť kampaň

V prípade potreby môžete tiež zmeniť vzhľad a text svojho e-mailové pole na prihlásenie. Jednoducho na ňu kliknete a upravíte ju rovnako ako všetko ostatné. Na ľavej strane sú možnosti na zmenu textu poľa, ako aj farby a štýlu tlačidla odoslania.

Upraviť e-mailovú schránku

Keď už hovoríme o podaniach … Teraz je čas prepojiť svoju e-mailovú marketingovú službu s kontextovým oknom!

súvisiace: Ako odoslať formulár bez obnovenia stránky vo WordPress

3. Povoliť integráciu e-mailov

Keďže väčšina kontextových kampaní v súčasnosti slúži na získavanie potenciálnych zákazníkov a predplatiteľov, tento krok je jedným z najdôležitejších.

OptinMonster sa integruje so všetkými najobľúbenejšími poskytovateľmi e-mailových služieb; pre túto príručku však budeme používať službu MailChimp.
Začnite kliknutím na ikonu integrácia v hornej časti obrazovky a potom kliknite na tlačidlo OK Pridať novú integráciu na ľavej strane.

Pridať novú integráciu

Z rozbaľovacej ponuky vyberte možnosť MailChimp.

Vyberte EMS

Vyplňte polia pre svoj štítok účtu MailChimp a API. Môžete ich získať zo svojho účtu MailChimp. Ak potrebujete pomoc s týmto aspektom, jednoducho postupujte podľa dokumentácie spoločnosti OptinMonster.

Pripojte sa k službe MailChimp

Potom kliknite na zelenú Pripojte sa k službe MailChimp tlačidlo pre pokračovanie.

Potom budete vyzvaní, aby ste si vybrali, ku ktorým zo svojich zoznamov sa chcete pripojiť. Kliknite na ten, ktorý chcete.

Bum! Integrácia e-mailov bola dokončená. Na ďalší krok!

4. Nakonfigurujte pravidlá zobrazenia

Kliknite na Pravidlá zobrazenia v hornej časti stránky. Odtiaľ sa zobrazí stránka, ktorá vyzerá takto:

Pravidlá zobrazenia

Nakonfigurujte si však pravidlá zobrazovania. Jednoducho preklikajte jednotlivé oddiely a pohrajte sa s nimi, kým nebudete spokojní.

5. Hit Publish

Teraz je čas na oživenie vašej kampane! Zasiahnite publikovať v hornej časti obrazovky. Potom kliknite na prepínač, aby sa rozsvietil na zeleno a povedal LIVE.

publikovať

Nezabudnite zasiahnuť Uložiť tlačidlo naposledy!

Odtiaľ prejdite nadol na Plošina voľba. vybrať WordPress a potom postupujte podľa poskytnutých pokynov.

Vyberte platformu

Už ste skoro tam! Jeden krok.

6. Zorganizujte svoj vyskakovací formulár na WordPress

Prihláste sa do svojho dashboardu WordPress. Na ľavej strane by teraz mala byť karta OptinMonster. Kliknutím naň zobrazíte zoznam všetkých vašich kampaní. Ak nevidíte kampaň, ktorú ste uskutočnili, stlačte Obnoviť gombík.

Obnovte kampane

Po zobrazení kampane kliknite na ikonu Choď žiť odkaz.

Choď žiť

To je všetko! Ste hotoví. Teraz sa na vašej webovej stránke zobrazí váš vyskakovací formulár.

Dúfame, že tento tutoriál vám pomohol naučiť sa, ako vytvoriť vyskakovací formulár pre svoju webovú stránku WordPress.

Ak považujete túto príručku za užitočnú, možno sa vám bude páčiť aj náš zoznam najlepších doplnkov pre obchodníkov.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map