Ako vytvoriť web ako reddit pomocou WordPress (krok za krokom)

Ako vytvoriť reddit-like web s WordPress


Chcete vytvoriť webovú stránku ako Reddit pomocou WordPress?

Reddit je jednou z najpopulárnejších sociálnych sietí na zdieľanie obsahu a zvýšenie návštevnosti vašich webových stránok. Podobné stránky si môžete vytvoriť sami pomocou programu WordPress a osloviť väčšie publikum.

V tomto článku vám ukážeme, ako vytvoriť web ako Reddit pomocou WordPress.

Základné funkcie pre web ako Reddit

Ak vytvárate webovú stránku, napríklad Reddit, nižšie uvádzame niekoľko funkcií, ktoré by používatelia očakávali:

 • Schopnosť registrovaných používateľov odosielať príbehy
 • Zvýšte alebo znížte počet príspevkov a komentárov, aby ste pomohli dosiahnuť najlepší obsah
 • Ak chcete pripojiť ku konverzáciám, komentujte akýkoľvek príspevok.

Požiadavky na vytvorenie webovej stránky podobnej redditom

Ak chcete vytvoriť web, ako je Reddit, budete potrebovať nasledujúce veci:

 • Názov domény: Je to adresa URL, ktorú používatelia zadajú do svojich prehliadačov, aby získali prístup na váš web (napríklad google.com alebo isitwp.com)
 • Web hosting: Tu ukladáte súbory webových stránok vrátane fotografií.
 • WordPress: Je to platforma, ktorá vám umožňuje ľahko vytvárať úžasné webové stránky bez toho, aby ste museli najímať vývojárov alebo písať kód
 • Téma WordPress, ktorá dáva vzhľad a dojmu Reddit: Téma alebo šablóna WordPress je povrchom vašej webovej stránky. Zahŕňa tiež funkcie a možnosti, ktoré podporujú účel stránky.

Vytváranie webových stránok ako Reddit pomocou WordPress

Reddit je populárny web na zhromažďovanie sociálnych správ a hodnotenie obsahu. Ide o platformu na zapojenie používateľov, ktorú používajú marketingoví pracovníci na zdieľanie obsahu a zvýšenie návštevnosti svojich webových stránok.

Ak chcete vytvoriť webovú stránku typu Reddit, na trhu existuje veľa tvorcov webových stránok s niekoľkými nástrojmi. Najvhodnejším riešením je WordPress.

Prečo WordPress? Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si kompletnú recenziu WordPress!

Existujú dva typy webových stránok WordPress, ktoré môžu zmiasť začiatočníkov. WordPress.com, ktoré je hosťovaným riešením, a WordPress.org, čo je platforma s vlastným hosťovaním. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, prečítajte si našu kompletnú príručku o rozdieloch medzi WordPress.com a WordPress.org.

Ak chcete nastaviť web, ako je Reddit, budete musieť používať samo hostenú verziu WordPress.org, ktorá je flexibilnejšia a ponúka vynikajúce funkcie..

Poďme sa pustiť do procesu krok za krokom a vytvorme web ako Reddit s WordPress.

Krok 1: Kúpte si doménové meno a webhosting

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je kúpiť si doménové meno a webhosting.

Odporúčame používať Bluehost. Je to jeden z najpopulárnejších poskytovateľov webhostingu a oficiálny hostingový partner WordPress.

Používateľom služby IsItWP tiež ponúkajú bezplatné doménové meno, certifikát SSL a veľkú zľavu pri webhostingu..

Recenzia Bluehost

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Môžete tiež vyskúšať túto kompletnú recenziu spoločnosti Bluehost!

Navštívte webovú stránku Bluehost a kliknite na ikonu Začať Tlačidlo. Ďalej vás požiadame, aby ste si vybrali plán hostenia. V prípade webových stránok typu Reddit si vyberieme základný plán hneď na začiatku (zahŕňa bezplatný názov domény a bezplatný certifikát SSL). Vždy, keď vaše stránky rastú, môžete ich kedykoľvek inovovať.

Vyberte plán Bluehost

Teraz musíte zadať informácie o doméne. Môžete pokračovať s existujúcou doménou, ktorú vlastníte, alebo si môžete kúpiť novú bezplatne. Vyberte najlepšiu možnosť, ktorá vyhovuje vašej situácii.

Bluehost Vyberte doménu

Po výbere názvu domény musíte zadať informácie o svojom účte. Pre ľahkú registráciu sa môžete prihlásiť pomocou Google a dokončiť nastavenie pomocou niekoľkých kliknutí.

Vytvorenie účtu Bluehost

Ďalej prejdite nadol, kým nenájdete pole s informáciami o balení. Môžete si vybrať základný plán na 12 mesiacov, 24 mesiacov alebo 36 mesiacov. Ukazuje tiež, že je vybraných niekoľko doplnkov, čím sa zvyšuje celková cena. Odporúčame zrušiť začiarknutie doplnkov, pretože ich nepotrebujete okamžite. Vždy ich môžete kedykoľvek zakúpiť.

Výberom 36-mesačného plánu získate najlepšiu hodnotu za svoje peniaze.

Informácie o balíku Bluehost

Nakoniec musíte prejsť na stránku ďalej a zadať svoje platobné údaje. Musíte vyjadriť súhlas s ich Zmluvnými podmienkami a potom kliknúť na ikonu Predložiť gombík.

To je všetko!

Úspešne ste sa prihlásili na hosťovací plán. Pokračujte a vytvorte si heslo pre svoj účet.

Potom dostanete e-mail s podrobnosťami o tom, ako sa prihlásiť do ovládacieho panela webhostingu (cPanel), kde môžete spravovať všetko vrátane webových súborov, e-mailov a podpory.

Krok 2: Nastavte WordPress pre web Reddit Like

Nastaviť web ako Reddit pomocou WordPress je jednoduché.

Bluehost ponúka na svojom prístrojovom paneli inštaláciu WordPress jedným kliknutím. Musíte navštíviť účet Bluehost a zadať podrobnosti o svojich webových stránkach. Nainštaluje sa WordPress za pár minút.

S Bluehost nemusíte prechádzať manuálnym procesom inštalácie WordPress. To vám ušetrí čas a námahu. Pridajte názov svojho webu a slogan, vyberte motív a budete pripravení začať s WordPress okamžite.

Všetky nastavenia môžete neskôr zmeniť z hlavného panela správcu WordPress.

Krok 3: Vyberte motív WordPress, ktorý ponúka vzhľad a dojem spoločnosti Reddit

Budete potrebovať motív, ktorý ponúka vzhľad a dojem Reddit. Aj keď nájdete veľa rôznych tém WordPress, ktoré ponúkajú vzhľad Redditu, téma UpVote vyniká od ostatných. Táto téma transformuje vaše webové stránky na platformu spoločenských inovácií, ktorá akceptuje aj registráciu používateľov. Vaši používatelia sa môžu zaregistrovať a na webovú stránku odoslať svoju adresu URL alebo príbeh. Používatelia sa tiež môžu prihlásiť, aby aktualizovali príbehy a odkazy. Všetky funkcie sú rovnaké ako Reddit.

Prvá vec, ktorú musíte urobiť, je nainštalovať a aktivovať tému UpVote. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, prečítajte si našu príručku o tom, ako nainštalovať tému WordPress.

Po aktivácii môžete navštíviť Nastavenia »UpVote od správcu WordPress. Pod všeobecný karta umožňuje vybrať stránky a spravovať ďalšie nastavenia.

Nahrajte všeobecné nastavenia

Téma UpVote má mnoho možností prispôsobenia farieb a typografie. Môžeš navštíviť Možnosti témy z ľavej ponuky na hlavnom paneli programu WordPress a zmeňte nastavenia písiem, farieb, farieb odkazov atď.

Prispôsobenie témy

Teraz sú vaše webové stránky ako Reddit pripravené. Používatelia môžu odosielať svoje príbehy a adresy URL z klientskeho rozhrania po registrácii na vašom webe.

Odoslať príbeh

Užitočné doplnky WordPress pre vaše webové stránky podobné Reddit

Doplnky WordPress pridávajú na váš web viac funkcií a funkcií. Téma UpVote je vysoko kompatibilná so všetkými obľúbenými doplnkami.

Mali by ste si prečítať našu úplnú príručku o najlepších doplnkoch WordPress.

Niektoré odporúčané doplnky pre vaše webové stránky, ako napríklad Reddit, sú uvedené nižšie:

 • WPForms: Jedná sa o plugin pre kontaktný formulár WordPress, ktorý je pre začiatočníkov najpriaznivejší. WPForms môžete použiť na pridanie registračného formulára používateľa, vytvorenie prieskumu / ankety a ďalšie.
 • MonsterInsights: Je to najlepší doplnok Google Analytics WordPress. Tento doplnok vám umožňuje sledovať vašich používateľov, sledovať správanie používateľov a zobraziť podrobné informácie na ovládacom paneli WordPress.
 • Šučur: Je to najlepší bezpečnostný doplnok WordPress. Keďže vaše webové stránky sa zaoberajú mnohými používateľskými podaniami, tento doplnok vytvára bránu firewall na ochranu pred škodlivým softvérom, škodlivým obsahom a hackermi..
 • Váš SEO: Jedná sa o populárny doplnok SEO WordPress. Tento doplnok môžete použiť na optimalizáciu svojich webových stránok pre vyhľadávače a na zlepšenie poradia.
 • TrustPulse: Je to najlepší doplnok pre sociálne siete pre WordPress. Tento doplnok môžete pridať na svoj web, aby ste ukázali potenciálnym používateľom, aký je váš web obľúbený.
 • AdSanity: Je to najlepší doplnok na umiestnenie reklamy WordPress. Tento doplnok umožňuje zobrazovať reklamné bannery do niekoľkých sekcií webu a propagovať svojich pridružených partnerov.

Dúfame, že vám tento článok pomohol naučiť sa, ako vytvoriť webovú stránku ako Reddit s WordPress. Môžete tiež vyskúšať nášho podrobného sprievodcu, ako vytvoriť čoskoro stránku v programe WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me