Ako vytvoriť web s recenziou v programe WordPress (ktorý zarába peniaze) v roku 2020

ako vytvoriť webovú stránku s recenziou pomocou


Chcete vytvoriť webovú stránku s recenziami? Vytvorenie vlastnej webovej stránky s recenziami je jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze online prostredníctvom affiliate marketingu.

V tomto článku vám ukážeme, ako zostaviť webovú stránku s recenziou s WordPress a ako zarobiť zisk ako profesionál.

Čo je webová stránka s recenziou?

Webová stránka s recenziou je webová stránka s obsahom, ktorej cieľom je generovať príjmy pridružených spoločností zverejňovaním recenzií produktov v konkrétnej, ale širokej kategórii (napríklad mobilné telefóny alebo videohry)..

Ak chcete vytvoriť webovú stránku s recenziami, musíte si vybrať konkrétnu oblasť, zverejniť recenzie produktov a v nej umiestniť súvisiace produkty. Dostanete zaplatené vždy, keď niekto zakúpi prostredníctvom vašich odkazov na sprostredkovanie.

Najjednoduchší spôsob, ako nájsť produkty, ktoré chcete propagovať, je pripojiť sa k pridruženému programu, ako je napríklad Amazon AssociatesKomisia Junction alebo ShareASale a prehľadávať ich stránky.

Po výbere produktu, ktorý chcete zdieľať, môžete získať pridružený odkaz a prostredníctvom tohto odkazu na svojom webe propagovať produkt.

Čítaj viac: Najlepšie doplnky pre partnerov pre WordPress.

Požiadavky na vytvorenie webovej stránky s recenziou

Na vytvorenie webovej stránky s recenziou budete potrebovať nasledujúce veci:

 • Názov domény: Je to webová adresa vášho webu, napríklad IsItWP.com alebo Google.com.
 • web hosting: Tu sa ukladajú súbory vašich webových stránok.
 • Doplnky WordPress: Na webovú stránku s recenziami odporúčame použiť nasledujúce doplnky WordPress.
  • Recenzia produktu WP: Zmeňte svoje príspevky na inteligentné recenzie s hodnotením.
  • ThirstyAffiliates: najlepší doplnok pre správu pridružených odkazov.
  • MonsterInsights: Najlepší doplnok Google Analytics. Poskytuje vám tiež prehľad o tom, ako dobre fungujú vaše pridružené odkazy na vašom webe.
  • WPForms: Najlepší doplnok formulára WordPress, ktorý vám tiež umožní publikovať recenzie generované používateľmi na vašom webe s recenziami.

Krok 1: Vytvorte webovú stránku s recenziou WordPress

Na vytvorenie webovej stránky s recenziou sa vždy odporúča použiť WordPress. WordPress je najobľúbenejší tvorca webových stránok na svete. Poskytuje vám nekonečné možnosti na zostavenie a prispôsobenie vašich webových stránok. Ak chcete získať ďalšie podrobnosti, prečítajte si naše príručky týkajúce sa kontroly WordPress a prečo používať WordPress.

Ak chcete vytvoriť webovú stránku s recenziou pomocou WordPress, musíte si kúpiť doménové meno a webhosting.

Na hosťovanie vašich webových stránok WordPress odporúčame používať službu Bluehost. Bluehost ponúka našim zákazníkom dohodu vrátane bezplatného názvu domény, bezplatného certifikátu SSL a viac ako 60% zľavy na hosťovaní WordPress.

Bluehost je jedným z najväčších poskytovateľov hostingu na svete. Je to tiež oficiálne odporúčaný poskytovateľ hostenia prostredníctvom WordPress.org. Prečítajte si našu kompletnú recenziu spoločnosti Bluehost, kde nájdete ďalšie podrobnosti.

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Viac informácií nájdete v našom článku o tom, ako vytvoriť webovú stránku pomocou WordPress.

Nenechajte si ujsť túto príručku u najlepších spoločností poskytujúcich webhosting.

Krok 2: Transformujte svoju typickú webovú stránku na stránku s recenziami produktov

Ďalej musíte na svoje stránky nainštalovať a aktivovať doplnok na kontrolu produktov WP. Tento doplnok vám umožní ľahko premeniť vaše články WordPress na inteligentné recenzie s hodnotením. Umožňuje vám tiež ľahko pridať hodnotenie hviezdičkami vedľa vašich recenzií do výsledkov vyhľadávania Google.

Niektoré kľúčové vlastnosti kontroly produktov WP sú:

 • Umiestnite svoje recenzné pole kdekoľvek vo vašom príspevku.
 • Pridajte do svojich recenzných príspevkov porovnávacie tabuľky. To umožňuje vašim návštevníkom ľahko vybrať ten správny produkt, ktorý chcú z tabuľky.
 • Prispôsobte si tabuľku s recenziami a ikony hodnotenia tak, ako chcete.
 • Ušetrite čas automatickým importom informácií o produkte Amazon.

Po aktivácii doplnku bude nová položka ponuky, Recenzia produktu, sa pridá do vašej oblasti správy WordPress. Kliknutím na ňu prejdete na stránku nastavení doplnku.

V Všeobecné nastavenia na karte môžete zmeniť pozíciu políčka s recenziou, povoliť alebo zakázať komentáre k recenzii, bohaté úryvky, zmeniť typ príspevku s recenziou atď..

Skontrolujte doplnok stránky - všeobecné nastavenia

Ďalej zamierte do Hodnotenie farieb karta, kde môžete meniť farby možností hodnotenia, grafov hodnotenia, slabých hodnotení, nie zlých hodnotení, dobrých hodnotení a veľmi dobrých hodnotení.

Potom môžete zvoliť požadovanú typografiu a podľa potreby prispôsobiť tlačidlo kúpiť.

Krok 3: Publikovanie recenzií vo WordPress

Publikovanie recenzií je jednoduché pomocou doplnku WP Product Review.

V editore stránky nájdete meta box s názvom Ďalšie nastavenia kontroly produktu.

zverejniť recenziu produktu

Ak publikujete príspevok s recenziou, môžete si vybrať Áno. Potom sa zobrazí výzva na výber šablóny na kontrolu, určenie kategórií produktov, pridanie pridružených odkazov a ďalšie.

Po dokončení môžete svoj príspevok zverejniť.

Odporúčané doplnky na vytvorenie webovej stránky s recenziou

Dôrazne vám odporúčame nainštalovať nasledujúce doplnky WordPress na svoju webovú stránku s recenziami.

1. Smädní pomocníci:

ThirstyAffiliates

ThirstyAffiliates je najlepší doplnok pre správu pridružených odkazov. Umožňuje vám ľahko usporiadať vaše pridružené odkazy na jednom mieste, takže môžete vložiť pridružené odkazy do svojich článkov priamo z editora príspevkov..

Ak usporiadate všetky svoje pridružené odkazy na jednom mieste, môžete ich rýchlo nájsť a nahradiť bez problémov.

Toto sa hodí najmä vtedy, keď propagovaná spoločnosť zmení pridružený odkaz, ktorý ste pridali do svojich článkov. Na nájdenie a nahradenie pridružených odkazov nemusíte prehľadávať každý blogový príspevok, ktorý ste uverejnili. Namiesto toho môžete jednoducho nahradiť pridružený odkaz vo svojom správcovi WordPress. Tým sa automaticky zmenia odkazy vložené do všetkých vašich príspevkov.

Doplnok vám tiež umožní naladiť vaše pridružené odkazy, aby ste mohli svoje škaredé pridružené odkazy zmeniť na pekné odkazy.

Začíname s programom ThirstyAffiliates!

Viac informácií nájdete v našej kompletnej recenzii ThirstyAffiliates.

2. MonsterInsights:

MonsterInsights

MonsterInsights je najlepší doplnok Google Analytics pre WordPress. S MonsterInsights môžete ľahko nastaviť Google Analytics a dokonca povoliť sledovanie pridružených odkazov na svojich stránkach.

Povolením sledovania pridružených odkazov môžete porozumieť tomu, čo je pre vaše publikum najlepšie. Môže vám tiež poskytnúť informácie o tom, ako optimalizovať stránku s recenziami s cieľom zvýšiť provízie províznych predajcov.

Sledovaním kliknutí na vaše pridružené odkazy môžete zistiť:

 • Najziskovejšie zdroje dopravy
 • Najlepšie zarábajúce stránky na vašom webe
 • Pochopte, aký typ obsahu najlepšie funguje pri získavaní províznych predajcov

Začíname s programom MonsterInsights!

Prečítajte si kompletnú recenziu spoločnosti MonsterInsights.

3. WPForms:

WPForms

WPForms je najlepší doplnok kontaktného formulára pre WordPress. Tento doplnok uľahčuje jednoduché zostavenie všetkých typov online formulárov, ako sú platobné formuláre, prihlasovacie formuláre atď.

WPForms umožňuje používateľom zanechať recenzie na vašom webe WordPress. Pomocou funkcie odoslania príspevku môžete vytvoriť frontendový formulár na odoslanie príspevku. Keď používateľ vyplní formulár, položka sa odošle správcovi WordPress ako príspevok alebo stránka na kontrolu. Takto môžete skontrolovať zadané položky a potom ich zverejniť.

Vyskúšajte aj toto úplné porovnanie medzi WPForms v TypeForm.

Začíname s WPForms!

Prečítajte si kompletnú recenziu WPForms.

To je všetko!

Dúfame, že vám táto príručka pomohla vytvoriť webovú stránku s recenziami s programom WordPress. Ak sa vám tento článok páčil, môžete si prečítať naše články o tom, ako vytvoriť mikropodnikovú stránku, ako je Fiverr, a vytvoriť profesionálny obchodný e-mail s balíkom G Suite..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map