Ako vyučovať fitness triedy online (krok za krokom)

ako vyučovať telocvične online


Chcete ponúkať fitnes kurzy online?

Zatiaľ čo ľudia počas tejto pandémie zostávajú doma, ponúka online kurzy telocvične skvelý spôsob, ako im pomôcť zostať fit a zdravý. Týmto spôsobom môžete učiť domáce cvičenia, ktoré sa dajú ľahko vykonávať, a pomôcť im zbaviť sa kíl a tuku a vybudovať silu.

V tomto článku vám krok za krokom ukážeme, ako vyučovať telocvične online.

Výhody výučby telovýchovných kurzov online

Mať fitnes web môže mať niekoľko výhod. Tu je niekoľko z nich.

 • Oslovte veľkú používateľskú základňu bez ohľadu na geografické hranice.
 • Zarobte solídny pasívny príjem tak, že ponúkate rôzne úrovne členstva, pričom každá má špecifickú cenu.
 • V kritických časoch, ako je napríklad kríza Covid-19, je veľmi užitočné, keď sa ľuďom na celom svete odporúča, aby zostali doma.

Po tom sa však pozrime, ako vytvoriť webovú stránku na výučbu online kurzov telocvične.

Krok 1: Vytvorenie webovej stránky triedy Fitness / Gym

Prvým krokom je vytvorenie webovej stránky, kde môžete vytvárať a predávať telocvične. Tu je návod, ktorý vás naučí, ako vytvoriť webovú stránku od začiatku.

Keď bude vaša stránka pripravená, je čas vybrať doplnok členstva.

Kvôli tomuto tutoriálu budeme používať doplnok MemberPress. Je to úžasný doplnok s množstvom vynikajúcich funkcií. Môžete ho použiť na prijímanie platieb, obmedzovanie prístupu k vašim cvičebným programom, povolenie sťahovania programov a oveľa viac.

Viac informácií o MemberPress nájdete tu.

Krok 2: Inštalácia a nastavenie doplnku MemberPress

Pomocou doplnku členstva, ako je MemberPress, je najlepším spôsobom, ako vytvárať a predávať digitálne fitnes kurzy online. Umožňuje vám obmedziť prístup k prémiovému obsahu na vašom webe pre bežných návštevníkov webových stránok. Umožňuje skryť váš obsah za výplatnou bránou, aby k obsahu nemal prístup každý.

Na odomknutie obsahu musia používatelia zakúpiť členstvo na vašom webe. Môžete tiež vytvoriť bezplatné kurzy výmenou za ich e-mailovú adresu.

Pokračujte a nainštalujte tento doplnok na svoje stránky.

Po dokončení inštalácie a aktivácie prejdite na stránku MemberPress »Možnosti na ľavej strane palubnej dosky. Uvidíte tu niekoľko kariet.

Nastavenia MemberPress

Každá karta ponúka rôzne možnosti prispôsobenia nastavení. Nastavenia môžete nakonfigurovať tak, že prejdete na každú z týchto stránok samostatne.

Krok 3: Pridanie spôsobov platby

Ak chcete pridať spôsob platby, prejdite na stránku platby tab. Na začiatku sa zobrazí prázdna stránka so znakom + podpísať nižšie spôsob platby. Kliknite naň. Týmto sa stránka rozbalí o rôzne možnosti. Kliknite na šípku rozbaľovacej ponuky pod brána zobrazíte možnosti platby.

Platby pre členov

Uvidíte tu rôzne možnosti, ako je Authorize.Net, PayPal Standard, PayPal Payments Pro, atď. Vyberte možnosť, ktorú chcete pridať na svoje stránky. Po dokončení kliknite na ikonu aktualizovať na uloženie vašich nastavení.

Krok 4: Vytvorenie úrovní členstva pre vaše triedy

Pridaním rôznych úrovní členstva je ľahké rozdeliť kurz podľa rôznych cenových plánov.

Ak chcete vytvoriť úroveň členstva, prejdite na Členstvo »Členstvo» Pridať nové.

Teraz môžete začať vytvárať svoje členstvo pridaním názvu a popisu pre úroveň členstva. Na pravej strane potom môžete nastaviť cenu, fakturačný čas a obdobie dostupnosti Podmienky členstva.

Členské úrovne tlače

Po dokončení prejdite nadol na stránku a vyhľadajte Možnosti členstva. Tu máte 4 rôzne karty.

 • registrácia
 • dovolenia
 • Cena Box
 • Pokročilé

V registrácia Na karte môžete nakonfigurovať text tlačidla registrácie a máte možnosť povoliť vlastnú správu s poďakovaním, nastaviť, či chcete používateľovi poslať uvítaciu správu atď..

Možnosť nastavenia MemberPress

Ďalej je dovolenia tab. Tu môžete vybrať, kto môže kúpiť členstvo. Máte tiež možnosť nastaviť Bez povolenia správa.

Členské povolenie na členstvo

Pod cena na karte, môžete pridať ceny na úrovni členstva. Máte tiež možnosť pridať výhody výberu úrovne atď.

Pridať nové členstvo

Nakoniec s Pokročilé kartu, môžete pridať prístupovú adresu URL, podmienky stanovenia ceny členstva atď.

V závislosti od vašich požiadaviek môžete pomocou týchto možností prispôsobiť svoje nastavenia.

Krok 5: Pridanie pravidla prístupu

Pridanie pravidla prístupu je vynikajúci spôsob, ako obmedziť prístup vašich tried k určitým používateľom. Ak chcete pridať Pravidlá prístupu, ísť do ČlenPress »Pravidlá» Pridať nový.

Môžete obmedziť prístup k všetkému svojmu obsahu alebo vybrať konkrétny obsah. Ak chcete svoj obsah uvoľniť po častiach, je to tiež možné. Môžete to urobiť posunutím sa po obrazovke ďalej a výberom možností pod Drip / vypršania platnosti .

Odkapávací členPress

Po pridaní pravidiel pokračujte a uložte svoje nastavenia. Váš web je teraz pripravený publikovať obsah.

Krok 6: Pridanie programov triedy Gym pre členov

Ak chcete pridať program triedy pre svojich používateľov, prejdite na stránku Príspevok »Pridať nový z informačného panela WordPress. Teraz pridajte svoj obsah pomocou editora WordPress. Ak ste novým používateľom programu WordPress takto môžete pridať svoj obsah vrátane mediálnych súborov.

Telocvičňa online

Do svojho príspevku môžete tiež pridať kategórie, značky, odporúčané obrázky atď. Po vytvorení obsahu prejdite na svoju stránku nadol a vyhľadajte MemberPress Neoprávnený prístup časť.

Táto časť vám umožňuje nakonfigurovať, čo uvidia neregistrovaní používatelia pri pokuse o prístup k prémiovému obsahu. Môžete im ukázať neautorizovanú správu, konkrétny prihlasovací formulár alebo výpis.

Stačí kliknúť na rozbaľovaciu ponuku a vybrať možnosti, ktoré najlepšie vyhovujú vašim požiadavkám. Po dokončení stlačte publikovať tlačidlo pre uverejnenie príspevku. Teraz môžete ísť na Všetky príspevky a skontrolujte svoj živý príspevok. Na základe našich nastavení bude tento príspevok k dispozícii používateľom, ktorí si zakúpili úroveň tréningu – 1.

MemberPress

To je všetko. Vaše stránky sú teraz pripravené predávať online kurzy telocvične. Možno budete chcieť na svoje stránky použiť aj tému dobrej kondície. Prečítajte si tiež, ako na svoj web pridať kalkulačku BMI ZDARMA.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map