Ako začať podnikať v rámci predplatného (krok za krokom)

ako vytvoriť predplatné box


Plánujete vytvoriť obchod s predplatnými?

Schránka na odber je opakujúcim sa obchodným modelom, v ktorom si zákazníci môžu objednať konkrétnu niku produktov, ktoré sa dodávajú v pravidelných intervaloch..

Podnikanie v rámci predplatného zdôrazňuje skôr jedinečný zážitok, ktorý ponúka zákazníkom, než výrobky, ktoré sa dodávajú.

Z obchodného hľadiska ponúka obchodníkom predvídateľný príjem na rozdiel od tradičného elektronického obchodu.

predplatné box

V tomto obchodnom modeli sa výrobky balia do škatúľ v najrôznejších formách. Napríklad kozmetický box bude obsahovať rôzne kozmetické výrobky, ako je napríklad umývanie tváre, maska ​​na tvár, hydratačný gél, toner atď., Ktoré sa v určitom období vyčerpávajú..

Populárnymi príkladmi obchodov s predplatnými sú kozmetické boxy, domáce zvieratá, plienky, potraviny alebo akékoľvek iné výrobky, ktoré sa v pravidelných intervaloch vyčerpávajú..

V tomto článku vám ukážeme, ako postupne spustiť pole na odber. Predtým však zistíme, prečo by ste mali začať podnikať.

Založenie podnikania v oblasti predplatného

Podniky v oblasti predplatného sú v súčasnosti žiadané a okrem špecializovaných podnikov dokonca aj obri elektronického obchodu, ako je Amazon, skočili na rozbehnutý vlak..

Prezrite si niekoľko príkladov firiem s predplatným.

1. NatureBox.com

príklad schránky prihlásenia

NatureBox je spoločnosť zameraná na predplatné, ktorá slúži zákazníkom od roku 2012. Sú dokonalým zdrojom zdravých a čistých občerstvení vrátane adaptogénie, funkčných potravín a občerstvenia CBD..

2. BlueBottleCoffee.com

príklad predplatného boxu bluecoffee

Blue Bottle Coffee je značka kávy založená na predplatnom so sídlom vo Veľkej Británii. Spravujú predplatné kaviarní z 22 krajín a ponúkajú bezplatné doručenie do celého sveta.

3. Amazon Prime

príklad obchodov s amazonskými prvkami predplatného

Amazon Prime je služba plateného predplatného ponúkaná spoločnosťou Amazon, ktorá ponúka zákazníkom širokú škálu výhod, ktoré by inak neboli k dispozícii bežným zákazníkom Amazonu, alebo by ich cena stála navyše..

Začatie podnikania v oblasti predplatného je pre vás aj pre zákazníka prínosom pre všetkých.

Pre zákazníkov

Vaši zákazníci budú tento obchodný model milovať z nasledujúcich dôvodov.

 • pohodlie: Nemusia sa báť vyčerpania produktov, ktoré sa zvyčajne vyčerpávajú podľa predvídateľných plánov. (Napríklad plienky alebo krmivo pre domáce zvieratá atď.)
 • lacné: Keďže objednávka je zadávaná pre skupinu produktov v pravidelných intervaloch, zákazníci ich zvyčajne získavajú za lacnejšiu cenu, než by im zaplatili individuálne..

Pre majiteľov firiem

Na rozdiel od tradičného obchodu s elektronickým obchodom má obchod s predplatným mnoho výhod.

 • Lepšia správa zásob: Výpočet inventára je presnejší, pretože už viete, koľko vaši zákazníci „zamknutí“ chceli.
 • Lepšia predpoveď príjmov: Výhodou je aj lepšia predpoveď príjmov. To vám pomôže vytvoriť lepší investičný plán.
 • Prispôsobená ponuka: Používateľom môžete povoliť, aby pre ne produkty spravovali. Bezpochyby sa ukázalo, že prispôsobenie zvyšuje lojalitu a spokojnosť zákazníkov.

Pozrime sa, ako krok za krokom vybudovať obchod s predplatnými.

Krok 1: Vytvorenie webovej stránky elektronického obchodu

Ak chcete začať podnikať v oblasti predplatného, ​​musíte si najskôr kúpiť doménové meno a webhosting.

Názov domény je adresa vášho webu, napríklad IsItWP.com alebo Google.com. To je to, čo vaši zákazníci napíšu, aby prešli na web vášho predplatného.

Keď začínate, náklady na doménu a webhosting sa môžu zdať dosť vysoké. Z tohto dôvodu odporúčame Bluehost, odporúčaného poskytovateľa webhostingu od spoločnosti WordPress.org.

Bluehost WooCommerce

Bluehost ponúka bezplatné doménové meno, SSL, neobmedzený webhosting a všetko, čo potrebujete na to, aby bol váš internetový obchod v prevádzke..

Viac informácií nájdete v našej recenzii služby Bluehost.

Krok 2: Inštalácia predplatného WooCommerce

woocommerce-odbery

Ak ste sa zaregistrovali do služby Bluehost pomocou odkazu v kroku 1, na svojom hostiteľovi ste už nainštalovali produkt WooCommerce, takže tento krok môžete preskočiť. V opačnom prípade choďte do toho a nainštalujte doplnok WooCommerce. Potom nainštalujte a aktivujte doplnok WooCommerce Subscriptions.

Toto je jeden z najlepších doplnkov pre každého, kto je ochotný vytvoriť obchod s predplatnými. Pomocou tohto doplnku môžete ľahko vytvárať rôzne predplatné fyzických aj virtuálnych produktov. Umožňuje vám tiež vytvárať rôzne možnosti predplatného, ​​napríklad mesačné predplatné produktu, týždenné predplatné služieb alebo dokonca ročné balíčky fakturácie softvéru..

Máte dokonca možnosť pridať registračný poplatok, ponúknuť bezplatné skúšky alebo nastaviť doby platnosti.

Krok 3: Vytvorenie služby predplatného

Teraz, keď sa postaráme o všetky základné kroky, je čas začať vytvárať pole na odber. Na vašom paneli WordPress prejdite na stránku WooCommerce »Produkty» Pridať nové.

WooCommerce pridať nový produkt

Tu môžete začať pridávať svoje produkty. Pridajte názov produktu a obrázok. Po pravej strane môžete pridať aj kategóriu. Po posúvaní sa po obrazovke ďalej sa zobrazí možnosť s názvom Údaje o produkte. Kliknite na rozbaľovaciu šípku vedľa nej a vyberte ikonu Jednoduché predplatné voľba.

typ produktu, WooCommerce

Ďalej môžete pridať cenu produktu, predajnú cenu, daň a nastavenia odberu.

Nastavenia odberu, woocommerce na odber

Rovnakým postupom môžete pridať ďalšie produkty.

Krok 4: Zoskupenie vašich produktov

Ďalším krokom je zoskupenie vašich produktov. Na to môžete ísť Produkty »Pridať nové. Teraz pridajte Subscription Box ako váš titul. Sem môžete pridať aj popis. Teraz prejdite nadol a vyhľadajte ikonu Údaje o produkte voľba. Z rozbaľovacej šípky vyberte ikonu Zoskupené produkty voľba.

zoskupené produkty, obchod s predplatným

Teraz použite Prepojené produkty pridajte všetky produkty, ktoré ste práve pridali. Stačí zadať názov produktu pomocou vyhľadávacieho poľa a vybrať ich, ktoré sa majú pridať.

Box na odber

Teraz naraz publikovať , aby sa vaše predplatné začalo zobrazovať. Vaše predplatné je teraz pripravené pre vašich používateľov.

predplatné-box

A to je všetko. Teraz môžete začať predávať svoje výrobky a zarábať peniaze na pravidelnom základe.

Dúfame, že vám tento sprievodca pri začatí podnikania v oblasti predplatného pomohol. Ak áno. môžete sa tiež naučiť, ako vytvoriť členskú stránku.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map