Ako zostaviť aukčnú stránku pomocou WordPress (krok za krokom)

stavať aukčné stránky s wordpress


Hľadáte vybudovať aukčnú stránku ako eBay s WordPress? Aukčná webová stránka umožňuje používateľom ponúknuť ceny za vaše produkty. Svoje zisky môžete maximalizovať predajom svojich produktov tomu, kto ponúkne najvyššiu ponuku. Môžete tiež umožniť svojim používateľom uviesť zoznam svojich produktov na aukčnej stránke, aby zarobili časť každého predaja. 

V tomto článku vám ukážeme, ako vytvoriť aukčnú stránku s programom WordPress.

Prečo vytvárať aukčné stránky s WordPress?

Vytvorenie aukčnej stránky je najlepším spôsobom, ako dať svojej komunite možnosť nakupovať a predávať výrobky v prostredí aukcie online.

Aj keď nájdete veľa obrovských aukčných webov, ako je eBay, špecializovaná aukčná stránka má svoje miesto na trhu..

Pre vašich používateľov, Výhodou je, že môžu ľahko nakupovať a predávať výrobky podobným ľuďom vo vašej komunite. Na rozdiel od eBay sú aukcie obklopené zaujímavou komunitou. To znamená, že používatelia môžu pomocou vašej aukčnej stránky ľahko osloviť cieľové publikum.

Mnoho používateľov si tiež vyberá aukčný web s posilnením komunity, pretože im poskytuje lepšiu NI.

Pre teba, Vytvorenie aukčnej stránky znamená, že môžete predávať svoje výrobky tomu, kto ponúka najvyššiu ponuku, bez sprostredkovateľov medzi vami a kupujúcim. Môžete sa vyhnúť poplatkom a uzamknutiu iných aukčných platforiem. Môžete tiež nastaviť poplatok za výpis produktov a získať províziu z každého predaja. Nehovoriac o tom, budovanie aukčnej stránky je jedným z najlepších spôsobov, ako zarobiť peniaze online.

Požiadavky na zostavenie aukčnej stránky s WordPress

Ak chcete vytvoriť web pre svoju aukčnú firmu, budete potrebovať nasledujúce veci:

 • Názov domény: Je to webová adresa vášho webu, napríklad IsItWP.com alebo Google.com
 • Webhostingový účet: Tu sa ukladajú súbory vašich stránok.
 • Certifikát SSL: Umožňuje bezpečné pripojenie na vašom webe na prijímanie platieb online.
 • Doplnok elektronického obchodu: Umožňuje vám pridať Kúpte teraz , podporujú rôzne platobné brány, vyhľadávanie položiek, recenzie a mnoho ďalšieho. Vždy odporúčame WooCommerce, najlepší eCommerce plugin pre WordPress.
 • Doplnok do aukcie: Tento doplnok elektronického obchodu integruje funkcie aukcie do vášho webu.

Prevedieme vás, ako ľahko vytvoriť aukčnú stránku s programom WordPress.

Krok 1: Nastavte si aukčnú stránku s WooCommerce

Ak chcete nastaviť aukčnú stránku, rovnako ako akékoľvek iné webové stránky si musíte kúpiť doménové meno a webhosting. Aby ste zabezpečili bezpečné spojenie na svojom webe, musíte si kúpiť certifikát SSL, aby ste mohli bezpečne prijímať platby online.

Keď začínate, kombinované náklady na vytvorenie stránky sa môžu javiť ako dosť.

Názov domény vás stojí okolo 14,95 dolárov ročne, webhosting okolo 7,99 dolárov za mesiac a certifikát SSL vás stojí 49,99 dolárov.

Preto sme vypracovali dohodu so spoločnosťou Bluehost s cieľom ponúknuť našim používateľom bezplatné doménové meno, certifikát SSL a 50% zľavu z ich hostenia WooCommerce. S Bluehost stačí platiť 6,95 dolárov mesačne.

Kliknite sem, aby ste si mohli uplatniť túto exkluzívnu ponuku Bluehost »

Vďaka ich hostiteľskému plánu WooCommerce môžete ľahko nastaviť aukčnú stránku bez akýchkoľvek náročných krokov pri inštalácii WordPress + WooCommerce..

Podrobného sprievodcu nastavením si môžete pozrieť, ako nastaviť webovú stránku elektronického obchodu pomocou služby WooCommerce.

2. Nainštalujte doplnok aukcie aukcie WooCommerce

Ďalej budete musieť nainštalovať a aktivovať doplnok aukcie WooCommerce, aukcie YITH WooCommerce Aukcie.

Po aktivácii doplnku prejdite na Doplnky YITH »Aukcie  na konfiguráciu nastavení doplnku. Nezabudnite vykonať potrebné zmeny podľa vašich požiadaviek.

aukcie yith pluginy

Potom môžete začať s aukciou položiek na svojom webe.

Krok 3: Zoznam aukčných položiek

Pretože doplnok YITH je doplnkom WooCommerce, môžete vymenovať položky v aukcii presne tak, ako pridávate produkty do svojho online obchodu..

Môžete si tiež pozrieť túto príručku a vytvoriť internetový obchod.

Ak chcete pridať položku, prejdite na ňu Produkty »Pridať nové. Musíte vyplniť názov, podrobnosti a pridať obrázky svojej aukčnej položky.

pridávať nové produkty

Pod editorom musíte vybrať možnosť Údaje o produkte aukcie. Zobrazí sa vám nastavenie položiek aukcie.

nastavenie aukcie produktu

Na svojom webe môžete nastaviť počiatočnú cenu aukcie, cenovú ponuku, minimálnu čiastku zvýšenia a všetky ďalšie aspekty kótovania a ponúkania cien na aukciách..

Po úprave podrobností o aukcii môžete svoj zoznam zverejniť. Aukcia sa teraz zobrazí na vašej stránke obchodu WooCommerce. Položky aukcie budú zvýraznené ikonou s kladivkom vedľa vašich produktov WooCommerce.

zoznam aukčných položiek

Ak je to potrebné, môžete uviesť zoznam vyhradených aukčných stránok, aby sa na vašich stránkach mohli zobraziť iba aukčné položky. Všetko, čo musíte urobiť, je vytvoriť stránku a vložiť nasledujúci krátky kód do oblasti obsahu a potom stránku zverejniť.

[Yith_auction_products]

Krok 4: Spravujte svoje aukcie

Doplnok YITH vám umožňuje zvoliť čas začiatku aukcie na stránke produktu. Týmto spôsobom si môžete vybrať najlepší čas na vypísanie a ukončenie aukcie.

Akonáhle sa aukcia začne, všetci registrovaní používatelia môžu ponúknuť cenu za položku. Na jednotlivých aukčných stránkach sú predvolene zobrazené tieto podrobnosti: aktuálna najvyššia cena, zostávajúci čas, čas ukončenia aukcie a tlačidlo ponuky.

jednotlivá položka aukcie

Pod zoznamom nájdete aj podrobnosti o predchádzajúcich ponukách vrátane používateľského mena, výšky ponuky a času ponúkania cien..

podrobnosti ponuky

Hlavnou výhodou doplnku YITH je to, že vám poskytuje plnú kontrolu nad vašimi ponukami. Ľubovoľnú cenovú ponuku na stránke so záznamom v aukcii môžete ľahko odstrániť po prihlásení do hlavného panela WordPress. Všetko, čo musíte urobiť, je kliknúť na Odstrániť ponuku na tom, čo na svojej aukčnej stránke nechcete zobrazovať.

Môžete tiež nastaviť cenu Kúpiť teraz vo svojich aukčných zoznamoch. To umožňuje používateľom nakupovať vaše položky okamžite.

Všetci používatelia, ktorí sa zúčastnili aukcie, dostanú aktualizácie e-mailov pre každú novú ponuku, čas odkladu aukcie, koniec aukcie atď. Po skončení položky aukcie sa výhercovi aukcie odošle e-mail s cieľom dokončiť platbu za nákup produktu..

Krok 5: Povolenie zoznamu ostatných položiek aukcie iným používateľom

Ak chcete ostatným používateľom povoliť zoznam položiek aukcie na svojom webe, musíte svoj web transformovať na aukčný trh inštaláciou bezplatného doplnku., Predajcovia WC.

predajcovia wc

Po aktivácii doplnku prejdite na stránku Predajcovia WC »Nastavenia. Na tejto stránke môžete tiež používateľom povoliť, aby sa stali predajcom. Na karte Provízia môžete nastaviť províziu pre každú úspešnú aukciu.

Ďalšie informácie nájdete v týchto článkoch vytvorenie online trhu a najlepšie platformy elektronického obchodu pre multivendorové trhy.

Aukčná webová stránka s doplnkami odporúčanými WordPress

Teraz viete, ako zostaviť aukčnú webovú stránku s WordPress. Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov, ktoré budete musieť nainštalovať na svoju stránku po nastavení aukčnej stránky.

WPForms: Kontaktné formuláre sú neoddeliteľnou súčasťou každej webovej stránky. WPForms vám umožňuje ľahko vytvoriť kontaktný formulár a dokonca integrovať váš formulár s množstvom rôznych doplnkov pre doplnky. Prečítajte si našu recenziu WPForms.

MonsterInsights: MonsterInsights je najlepší doplnok Google Analytics pre WordPress. Pomocou služby MonsterInsights môžete ľahko nainštalovať službu Google Analytics a sledovať interakcie návštevníkov na svojich stránkach. Prečítajte si našu recenziu spoločnosti MonsterInsights.

OptinMonster: OptinMonster je najlepší doplnok na generovanie potenciálnych zákazníkov. To vám umožní ľahko premeniť svojich návštevníkov na účastníkov a zákazníkov. Môžete vytvoriť kampane citlivé na správanie, ktoré drasticky znížia celkovú mieru opustenia košíka a zvýšia predaj. Prečítajte si našu recenziu OptinMonster.

Váš SEO: Vylepšite svoj WordPress SEO pomocou svojho SEO. Prečítajte si našu recenziu SEO.

Super vyrovnávacia pamäť WP: Zvýšte výkonnosť svojich stránok WordPress inštaláciou najlepších doplnkov pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte WordPress a ďalších doplnkov pre výkonnosť WordPress.

Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol vytvoriť aukčnú stránku s programom WordPress. Možno by ste si mali tiež prečítať naše články o tom, ako vytvoriť miesto pre mikro pracovné miesta, ako je Fiverr a 25 musí mať pluginy WordPress pre obchodné webové stránky..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map