Ako zvýšiť maximálnu veľkosť odovzdaného súboru v WordPress (odhalené)

ako zvýšiť maximálnu veľkosť nahrávania súborov v


Chcete zvýšiť svoju maximálnu veľkosť nahrávania súborov v programe WordPress? Nízke limity nahrávania súborov môžu spôsobiť názov vášho súboru presahuje maximálnu veľkosť odovzdania pre tento web chyba a zabrániť vám v nahrávaní súborov do mediálnej knižnice alebo v inštalácii veľkých doplnkov a motívov.

V tomto článku vám ukážeme, ako zvýšiť maximálnu veľkosť odovzdávania súborov na svoje stránky WordPress.

Kontrola maximálneho limitu veľkosti odovzdaného súboru vo WordPress

Ak čelíte problému z dôvodu maximálneho limitu odovzdávania súborov, musíte najprv skontrolovať limit odovzdania súborov pre svoje stránky. Môžete to ľahko skontrolovať z hlavného panela WordPress.

Ak to chcete urobiť, musíte ísť na internet Médiá »Pridať nové stránku z hlavného panela WordPress. Potom sa zobrazí maximálny limit veľkosti odovzdaného súboru pre váš web WordPress.

wordpress-maximum-file-upload-size

Poďme ďalej a skontrolujte, ako zvýšiť maximálnu veľkosť odovzdaného súboru, aby ste vyriešili problémy. Najprv začneme s možnosťami rýchlej opravy.

Poznámka: Prvé 3 metódy sú určené na rýchle vyriešenie problémov spôsobených obmedzeniami maximálnej veľkosti nahrávania súborov. S niektorými zdieľanými hostiteľmi však nemusia pracovať. V takom prípade budete musieť zvoliť štvrtú možnosť, t. J. Kontaktovať svojho poskytovateľa hostingu.

1. Upravte svoj súbor tematických funkcií

Prvým spôsobom, ako zvýšiť limit maximálnej veľkosti odovzdaného súboru, je úprava súboru features.php v téme.

Ak to chcete urobiť, musíte ísť na Vzhľad »Editor z hlavného panela. Potom choďte na functions.php na paneli na pravej strane a kliknite naň. Po otvorení súboru prejdite nadol do dolnej časti stránky a vytvorte nový riadok. Ďalej je potrebné skopírovať kód uvedený nižšie a vložiť ho tam. Po vykonaní tohto postupu nezabudnite aktualizovať súbor.

@ini_set (‘upload_max_size’, ‘256M’);
@ini_set (‘post_max_size’, ‘256M’);
@ini_set (‘max_ececution_time’, ‘400’);

edit-theme-funkcie

Keď to urobíte, môžete pokračovať a skontrolovať, či to fungovalo na vašom webe. Ak to tak nebolo, môžete vyskúšať ďalšie metódy uvedené nižšie.

2. Vytvorte alebo upravte existujúci súbor PHP.INI

Pri tejto metóde budete musieť pristupovať do koreňového priečinka svojej stránky WordPress pomocou aplikácie FTP alebo Správca súborov na hlavnom paneli cPanel vo svojom hostiteľskom účte..

Potom budete musieť vyhľadať súbor php.ini v koreňovom priečinku. Ak ho nenájdete, budete musieť vytvoriť súbor s názvom php.ini a nahrať ho do koreňového priečinka. Vo väčšine prípadov, ak ste na zdieľanom hostiteľovi, neuvidíte ho.

Potom otvorte súbor php.ini a pridajte doň nasledujúci kód:

upload_max_filesize = 256M
post_max_size = 256M
max_execution_time = 400

Veľkosť súboru definovaná vyššie v príklade sa dá upraviť podľa vašich potrieb.

3. Upravte súbor .htaccess

Ak chcete týmto spôsobom zvýšiť maximálny limit veľkosti nahrávania súborov, budete musieť pristupovať do koreňového priečinka svojich stránok ako v metóde 2.

Otvorte koreňový priečinok svojej stránky a vyhľadajte v ňom súbor .htaccess. Potom otvorte súbor a upravte ho a pridajte nasledujúci kód:

php_value upload_max_filesize 256M
php_value post_max_size 256M
php_value max_execution_time 400
php_value max_input_time 400

To je všetko. Môžete znova prejsť na možnosť nahrávania médií a skontrolovať, či funguje. Ak to nevyjde, budete musieť kontaktovať poskytovateľa hostingu podľa pokynov v nasledujúcom spôsobe.

4. Požiadajte poskytovateľa hostingu o zvýšenie maximálnej veľkosti odovzdaného súboru

Ak vyššie uvedené riešenia pre vás nefungovali, musíte sa obrátiť na poskytovateľa hostingu WordPress, ktorý vám poskytne konečné riešenie.

Limit nahrávania súborov WordPress v zásade súvisí so zdrojmi, ktoré poskytovateľ hostingu pridelil pre vaše stránky. Hostingové služby niekedy obmedzujú veľkosť odovzdávania súborov pre vaše vlastné dobro. Napríklad; obmedzením veľkosti odovzdaného súboru môžete zabrániť svojim používateľom odovzdávať veľké súbory, videá atď.

Niekedy vás však môže obmedziť nahrávanie užitočných súborov na vaše stránky a inštalácia doplnkov WordPress. Ak dôjde k takémuto problému, môžete skúsiť niektorú z vyššie uvedených metód alebo požiadať svojho poskytovateľa hostingu o zvýšenie maximálnej veľkosti odovzdaného súboru pre vaše stránky..

Napríklad Bluehost používame pri niektorých našich projektoch a rýchlo riešia podobné problémy.

Bluehost-hosting-zdarma-business-e-maily

Bluehost ponúka špeciálnu zľavu pre používateľov IsItWP. Môžete získať hosting WordPress iba za 2,75 dolárov mesačne. Získate tiež bezplatné doménové meno.

Ak sa chcete dozvedieť viac, tu je kompletná recenzia spoločnosti Bluehost.

Dúfame, že vám to pomohlo zvýšiť maximálnu veľkosť nahrávania súborov v programe WordPress. Môžete si tiež prečítať nášho sprievodcu o tom, ako správne vytvoriť vlastnú prihlasovaciu stránku v programe WordPress.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me