2020’de WordPress için En İyi 12 Instagram Eklentisi

en iyi wordpress instagram eklentileri karşılaştırıldı


WordPress için en iyi Instagram Eklentilerini mi arıyorsunuz??

Instagram, blogcular ve küçük işletmeler için mükemmel bir pazarlama platformudur. Instagram ile, işletmenizle ilgili ayrıntıları görsel olarak çarpıcı bir şekilde paylaşabilir ve muhtemelen bir sonraki müşteriniz olabilecek kitlenize bağlanabilirsiniz.

Öyleyse neden bu platformu erişiminizi genişletmek ve muhtemelen daha fazla satış oluşturmak için kullanmıyorsunuz? Bunu yapmanın en iyi yolu Instagram profilinizi işletme web sitenize bağlamaktır. Bu şekilde daha geniş bir kitleye ulaşabilir ve daha fazla potansiyel müşteri dönüştürme olasılığını artırabilirsiniz.

Instagram profilinizi işletme web sitenize nasıl bağlayacağınızı merak ediyorsanız, sizi ele geçirdik. WordPress, bunu zahmetsizce yapmanızı sağlayan tonlarca eklenti sunar.

Bu makalede, Instagram feed’inizi doğrudan WordPress web sitenizde görüntülemenize izin verecek WordPress için en iyi Instagram eklentilerinden bazılarını göstereceğiz.

1. Envira Galerisi

Envira Galerisi

Envira Gallery, web sitenizde görsel olarak çarpıcı fotoğraf ve video galerileri oluşturmanıza yardımcı olan en popüler WordPress galeri eklentilerinden biridir. Eklenti, birkaç saniye içinde galeri oluşturmayı mümkün kılan sağlam bir sürükle ve bırak oluşturucusuyla birlikte gelir. Galerinizi daha çekici hale getirmek için eklentinin sunduğu önceden oluşturulmuş şablonları kullanabilirsiniz.

Eklenti inanılmaz dahili özelliklerle yüklendi. Eklentilerin yardımıyla işlevselliğini de genişletebilirsiniz. Bu eklentileri etkinleştirerek, web sitenizi Pinterest ve Instagram dahil olmak üzere herhangi bir sosyal platformla entegre edebilirsiniz. Ayrıca, albümlerinizi düzenli tutabilir, slayt gösterilerini ve tam ekran ışık kutusu modunu etkinleştirebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

WooCommerce eklentisi ile e-Ticaret işlevini de etkinleştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra, şifre veya filigran olabilecek ekstra bir güvenlik katmanı ekleyerek dijital çalışmanızı da koruyabilirsiniz..

Eklenti tamamen duyarlı ve web sitenizde kullanabileceğiniz popüler eklentilerin çoğuyla uyumludur.

2. Instagram Beslemesi Smash Balloon

Instagram Feed- Smash Balloon, Instagram eklentileri

Instagram Feed, kurulumu ve kullanımı son derece kolay, tamamen duyarlı, tamamen özelleştirilebilir ve SEO dostu bir Instagram feed eklentisidir. Web sitenizde birden fazla Instagram yayını görüntülemek ve her birini ayrı ayrı özelleştirmek için kullanabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı ve videolarınızı tek bir feed’de birleştirmenizi sağlar. Ayrıca Instagram hikayelerinizi de kitlenizle paylaşabilirsiniz. Hikayeler açılan bir ışık kutusunda görüntülenebilir, böylece ziyaretçilerinizi uzun süre meşgul tutabilirsiniz.

Eklenti, resimlerinizi görüntülemek için 3 farklı düzen stili sunar. Tıpkı Instagram’da olduğu gibi, insanların özel anlarınızı bilmelerini sağlamak için önemli özet akışlarınızı vurgulayabilirsiniz. Resimlerinizi mükemmel bir görünüm vermek için yerleşik özelleştirme seçeneğiyle de değiştirebilirsiniz. Şüphesiz, bu eklenti piyasadaki en sevilen Instagram feed eklentilerinden biri oldu.

3. Instagram Tiyatrosu

Instagram Eklentileri, Instagram Tiyatrosu

Instagram Theater, Instagram resimlerinizi web sitenizde görsel olarak etkileyici bir şekilde görüntülemenizi sağlar. Eklenti birkaç düzen seçeneği ile birlikte gelir ve 3 tamamen duyarlı şablon da sunar. Instagram Instagram’dan arama yapmak için bir etiket belirtebileceğiniz Etiket Instagram Beslemesi modunu da kullanabilirsiniz..

Konum moduyla, resminizin çekildiği konumu belirleyebilirsiniz. İsterseniz, farklı kullanıcılardan resim çekebilmek için birden fazla kullanıcı kimliği de belirleyebilirsiniz. Eklenti tamamen duyarlı, yani resimleriniz bir bilgisayarda, mobilde veya tablette iyi görünüyor.

Bu eklenti, ziyaretçilerinizi eğlendirmek ve meşgul etmek için çeşitli görsel efektlerle birlikte gelir. Alternatif mizanpajlardan, gecikme aralıklarından efekt hızına kadar bu eklentinin sunabileceği çok şey var. WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur.

4. WPDancers Instagram Instagram Beslemesi

WPDancers tarafından Instagram Feed,

WPDancers tarafından Instagram Feed, kontrol etmek isteyebileceğiniz başka bir parlak eklentidir. Resimlerinizi eklentinin sunduğu 4 şık düzenden birinde (Izgara düzeni, Slayt galerisi, Polaroid düzeni ve en son Harita düzeni) görüntüleyebilirsiniz. Eklenti ayrıca şaşırtıcı gerçek zamanlı yapılandırmalar sunar. Böylece geçiş stilini, kart kaplamasını, ışık kutusu kaplamasını ve çok daha fazlasını seçebilirsiniz.

Orta ve Uyku seçenekleriyle, sitenizde nelerin görüntüleneceğini kontrol edebilirsiniz. Feed’inizde istemediğiniz yayınları reddetmek için seçim düğmesini kullanabilirsiniz. Eklenti ayrıca bir dizi güzel cilt seçeneği sunar. Bu şekilde en sevdiğinizi seçebilir ve en iyi görünüm için web sitenize entegre edebilirsiniz.

Eklenti ayrıca videoları destekler ve sosyal paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlar. Çok karmaşık bir zaman çizelgesinin hayranı değilseniz, görüntülemek istediğiniz yayın sayısını sınırlayabilirsiniz. Eklenti süper hızlı performans gösterir ve özelleştirme ve tasarım açısından süper esnektir. İlk kez kullanıyor olsanız bile Instagram Feed’in kullanımı kolaydır. Ancak yine de yardıma ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız, size her zaman yardım etmeye hazır olan dost destek ekibine ulaşabilirsiniz..

5. Modül

Modula Galerisi eklentisi

Modula, fotoğraflarınızı sitenizde güzel bir şekilde görüntülemenizi sağlayan bir WordPress Galerisi eklentisidir. Instagram dahil olmak üzere çeşitli sosyal medya platformlarıyla da entegre edebilirsiniz. Modula ile Instagram özet akışınızdan medya görüntüleyebilirsiniz. Eklenti, görüntülerinizin görünümünü iyileştirmek için kullanabileceğiniz harika filtre seçenekleri sunar.

Sürükle ve bırak oluşturucusuyla galerilerinizi hızlı ve kolay bir şekilde özelleştirebilirsiniz. Resimlerinizi yeniden boyutlandırmak ve kendi özel düzeninizi oluşturmak için kullanabilirsiniz. Eklenti, her tür ekran boyutunda görüntülerin net ve net görünmesini sağlayan süper duyarlı.

Modula, ziyaretçilerinizin tarihlere, hashtag’lere vb. Göre filtreleyerek galerilerinize göz atmalarına da olanak tanır..

6. NextGen Galerisi

nextgen galerisi

NextGen Gallery, WordPress için en popüler galeri eklentilerinden biridir. tek bir eklenti satın alarak, aslında 30’dan fazla farklı uzantının işlevlerine birlikte erişebilirsiniz. Eklenti, resimlerinizi görüntülemek için 10 farklı düzen stili sunar ve resim paylaşımı, resim bağlama, yorum yapma ve hatta resimlerinizin çalınmasını önleme seçenekleri sunar.

Sonra görüntüleriniz için tonlarca güzel seçenek var. Filtreler ekleyebilir, en sevdiğiniz temayı seçebilir ve görüntü Lightroom seçeneklerini kullanabilirsiniz. En iyisi, bu eklenti size ömür boyu güncellemeler ve ücretsiz destek sağlar. Bu eklenti Instagram fotoğraflarını çarpıcı bir şekilde sergilemenin bir yolunu arayanlar için harika bir seçenektir.

7. Elfsight tarafından Instagram Widget’ı

Elfsight
Instagram Widget, Instagram resimlerinizi web sitenizde görüntülemenizi sağlayan başka bir etkileyici eklentidir. Resimlerinizi widget’ınıza eklemek için hashtag’inizi veya kullanıcı adınızı kullanabilirsiniz. Özelleştirme söz konusu olduğunda eklenti süper esnektir. Renk eklemekten resimlerinizi yeniden boyutlandırmadan kaydırma seçeneğine kadar, ihtiyacınız olan hemen hemen her Instagram entegrasyon özelliği ile birlikte gelir.

Ayrıca farklı gadget’lara ve ekran boyutlarına çok iyi yanıt verir. Eklenti 16’dan fazla farklı dili destekler, böylece daha fazla insana ulaşmak ve bağlantı kurmak için bu işlevi kullanabilirsiniz. Takip Et düğmesini ekleyerek, kullanıcıları sitenizi takip etmeye teşvik edebilirsiniz. Bu, daha fazla kişiyi çekmenize ve hayran kitlenizi artırmanıza yardımcı olur.

8. Onları Sosyal Besleyin

Sosyal, Instagram Eklentilerini Besleyin

Onları Sosyal Besleyin inanılmaz Instagram entegrasyon özellikleri ile birlikte gelen ücretsiz bir WordPress eklentisidir. WordPress web sitenize her türlü sosyal yayını ekleyebilir ve en şık şekilde görüntüleyebilirsiniz. Feed, Instagram, Facebook, Twitter, Pinterest veya başka herhangi bir sosyal medya olabilir. Eklentinin kurulumu, kurulumu ve kullanımı süper kolaydır.

Feed Them Social ile resimlerinizi yazılarınızda, sayfalarınızda veya kenar çubuğunuzda görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca, saniyeler içinde kısa kod üretecini kullanarak bir kısa kod da oluşturabilirsiniz. Özelleştirme seçeneği de uçuk. Sitenizi istediğiniz şekilde şekillendirme özgürlüğüne sahipsiniz.

Rengi ve yazı tipini değiştirebilir, feed’inizin üstüne veya altına bir Beğen veya Takip Et düğmesi ekleyebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Eklenti düzenli güncellemeler alır ve WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur. Öyleyse şimdi kontrol et. 70 binden fazla kişi zaten web sitelerinde kullanıyor.

9. Dayanışma

Monolog

Soliloquy, Instagram feed’inizi web sitesi kaydırıcılarınıza entegre etmenizi sağlayan WordPress için kullanımı kolay bir kaydırıcı eklentisidir. Soliloquy ile yayınlarınızı, sayfalarınızı ve özel yayın türlerinizi temel alan öne çıkan içerikler oluşturursunuz. Fotoğraflarınızı, videolarınızı ve galerilerinizi sergilemek için bir ışık kutusu kaydırıcısı oluşturmak da kolaydır.

PDF’lerinizi ve sunularınızı kaydırıcılarınıza bile dönüştürebilirsiniz. Kaydırıcıların hızı varsayılan ayarlar altında kolayca kontrol edilebilir. Kaydırıcılarınızı kendi zamanlamalarınıza göre programlamanız da mümkündür. Kaydırıcınızın indirilmesini önlemek için sağ tıklama özelliğini devre dışı bırakabilir ve kaydırıcılarınızın hırsızlık veya yasa dışı kullanımdan korunmasını sağlayabilirsiniz..

Eklenti, diğer birçok gelişmiş eklenti ile de uyumludur. Eklenti tamamen duyarlı ve her tür platformda çarpıcı görünüyor.

10. Akıllı Kaydırıcı 3

Akıllı sürgü 3

Smart Slider 3, Instagram feed’inizi web sitenizdeki kaydırıcılar şeklinde eklemenin en iyi yolunu sunan başka bir kaydırıcı eklentisidir. Ancak eklenti, yalnızca kaydırıcıları oluşturmanıza izin vermez. Ayrıca güzel atlıkarıncalar ve bloklar da oluşturabilirsiniz.

Bu eklentinin ayrıca WordPress.org’dan indirebileceğiniz ücretsiz bir sürümü var. Ücretsiz olanı gitmek iyi olsa da, pro sürümü kaydırıcılarınızı başka bir seviyeye çıkarmayı vaat ediyor. Açık ve koyu olmak üzere 2 cilt seçeneğiniz vardır. Ayrıca, gelişmiş bir görünüm için resimlerinize eklenebilecek tonlarca efekt vardır..

Smart Slider 3 ile web sitenize en fazla 11 katman ekleyebilirsiniz. Bu kendisi web sitenize ek bir cazibe sunuyor. Kaydırıcılarınızın benzersiz görünmesini sağlamak için animasyon efektleriniz de vardır. Eklenti ayrıca birçok özelleştirme seçeneği ile birlikte geliyor.

.

11. Instagram’ın tadını çıkarın

Instagram'ın tadını çıkarın

Instagram’ın tadını çıkarın Instagram feed’inizi WordPress web sitenize entegre etmenizi sağlayan ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Instagram fotoğraflarınızı görüntülemek için hashtag’leri kullanmanıza izin verir. Eklenti ile videolarınızı da paylaşabilirsiniz. Resimleriniz için satır ve sütun sayısı kolayca özelleştirilebilir.

Resimlerinizin harika görünmesini sağlamak için farklı efektler de kullanabilirsiniz. Instagram Izgarası görünümü için resimlerinizin solmasını sağlayın, resim yazıları ve gezinme oklarıyla ışık kutuları kullanın ve daha fazlasını yapın. Eklenti, WordPress’in en son sürümleriyle uyumludur.

Enjoy Instagram, mobil cihazlar için iyi optimize edilmiştir, böylece daha küçük ekranlarda nasıl görüneceği konusunda endişelenmenize gerek kalmaz. Tek tıklamayla kurulum seçeneği, eklentinin kullanımını daha da kolaylaştırır.

12. Instagram için WPZoom Widget’ı

WPZoom Eklentisi

Instagram için WPZoom Widget WordPress için kullanımı kolay bir başka ücretsiz Instagram widget eklentisidir. Eklenti, herhangi bir WordPress teması ve eklentisi ile uyumludur. Bu eklenti ile biyografinizle güzel bir başlık görüntüleyebilir ve kullanıcılara feed’inizin ayrıntılarını bildirebilirsiniz.

Ayrıca tembel yükleme seçeneğini eklemenize izin verir, böylece resimleri yalnızca ziyaretçileriniz tarafından görülebilir olduğunda yükleyebilirsiniz. Eklenti tamamen özelleştirilebilir olduğundan, ziyaretçilerinize nasıl göründüğü üzerinde tam kontrole sahip olabilirsiniz. Ekstra tasarım eklemek ve web sitelerinin geri kalanından öne çıkarmak için CSS’yi kullanabilirsiniz..

Genel olarak bu eklenti harika. Ayrıca, tek bir kuruş ödemeden kullanmak için bazı gerçekten harika özellikler elde edersiniz. Eklenti düzenli güncellemeler alır ve ayrıca büyük destek sunar. Şimdi dene.

Umarız bu makale en iyi WordPress Instagram eklentilerinden bazılarını bulmanıza yardımcı olmuştur. Web sitenizde Instagram özet akışınızı görüntülemek için kullandığınız başka bir eklenti var mı? Evetse, aşağıdaki yorumlarda bize bildirin.

Ayrıca en iyi sosyal paylaşım eklentileri listemize göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map