2020’de WordPress için En İyi Form Eklentileri (Çoğu Ücretsiz!)

karşılaştırıldığında en iyi iletişim formu eklentileri


Sitenizde buggy WordPress iletişim formlarını kullanmaktan sıkıldınız mı??

WordPress veri havuzundaki binlerce iletişim formu eklentisi tarafından bunalmak kolaydır. Her eklentinin artıları ve eksileri olduğundan, ihtiyaçlarınız için doğru olanı bulmak zor olabilir.

Siteniz için hangi WordPress form eklentisini seçmeniz gerektiğini merak ediyorsanız, doğru yerdesiniz. Bu kılavuzda, ihtiyaçlarınıza en uygun WordPress iletişim formu eklentilerini karşılaştıracağız..

WordPress’in Dahili İletişim Formu Var mı??

Hayır! WordPress yerleşik bir iletişim formu ile birlikte gelmez. Bir form oluşturabilmeniz için bir WordPress eklentisi yüklemeniz gerekir.

Her WordPress web sitesinin nişinden bağımsız olarak bir WordPress form eklentisine ihtiyacı vardır.

WordPress formlarını kullanmak, web sitenizin ziyaretçilerinin sizinle iletişim kurmasını kolaylaştırır. WordPress iletişim formlarınızı e-postalar, ödemeler ve diğer gereksinimler için üçüncü taraf hizmetlerle entegre edebilirsiniz.

WordPress için En İyi Form Eklentisini Seçme

Tüm iletişim formu eklentileri eşit yaratılmaz. Her eklentinin artıları ve eksileri olduğundan, hangi eklentinin ihtiyaçlarınız için en iyi olduğunu anlamanız önemlidir.

Örneğin, bir yayıncının MailChimp, Constant Contact, Drip, vb. Gibi favori e-posta pazarlama araçlarıyla sorunsuz entegrasyona izin veren bir eklentiye ihtiyacı olabilir. Ancak, bir e-Ticaret satıcısının özel kayıt formları, giriş formları ve ödeme formları oluşturması gerekebilir. Diğer yandan, kâr amacı gütmeyen bir kuruluşun çevrimiçi para toplamak için özel bağış formları oluşturması gerekecektir..

İletişim formu eklentisine bakmanız için gerekenler.

 • Özellikleri: İyi bir WordPress iletişim formu eklentisi, iletişim formları, ödeme formları, kullanıcı kayıt formları, abonelik formları vb.Gibi her türlü çevrimiçi form oluşturmanıza olanak tanır..
 • Kullanım kolaylığı: Sezgisel bir kullanıcı arayüzü, teknoloji konusunda bilgili olmasanız bile web formu oluşturmayı kolaylaştırır. Öğrenme eğrisi ne kadar düşükse, o kadar iyi.
 • Mobil Uyumlu: Oluşturduğunuz tüm formlar% 100 duyarlı olmalı ve tüm cihazlarda harika çalışmalıdır yoksa geride kalırsınız.
 • Fiyatlandırma: Bir eklentiyi denemeden önce, uzun vadede yatırıma değip değmeyeceğini düşünmeniz gerekir..
 • belgeleme: Tercihen, belgeler, eklentinin çeşitli özelliklerinde kolayca yürüyebileceği kadar geniş olmalıdır.
 • Destek: Ayrıca, iyi bir üne sahip bir ekip tarafından geliştirilen ve üstün müşteri hizmeti sunmasıyla tanınan bir eklenti seçmek isteyeceksiniz..

WordPress için En İyi Form Eklentileri

İşte WordPress için en iyi form eklentilerinin hızlı bir özeti.

PluginRatingPriceActive Yüklemeler
1. WPFormsWordPress için En İyi Form Eklentisiitibaren 39.5 $ / yıl2 milyondan fazla
2. ZorluGelişmiş WordPress Form Eklentisi$ 49 / yıl200,000+
3. Ninja FormlarıEn İyi WordPress Form Eklentileri$ 29 / yıllık1 milyondan fazla
4. FormstackEn Kolay Çevrimiçi Form Oluşturucuaylık 19 $Müsait değil
5. İletişim Formu 7Popüler İletişim Formu EklentisiBedava5 milyondan fazla
6. Caldera FormlarıÜcretsiz İletişim Formu EklentisiBedava200,000+
7. WufooÜcretsiz Çevrimiçi Form OluşturucuBedavaMüsait değil

1. WPForms

wpforms

WPForms, WordPress için en başlangıç ​​dostu iletişim formu eklentisidir. Güçlü sürükle ve bırak oluşturucusuyla, tek bir kod satırına dokunmadan birkaç dakika içinde güzel WordPress formları oluşturabilirsiniz.

WPForms, sipariş formları, anket formları, bağış formları, e-posta abonelik formları, şifre korumalı güvenli formlar, vb. Gibi karmaşık çevrimiçi formlar oluşturmayı kolaylaştırır. Mutlak bir başlangıç ​​olsanız bile, hemen.

Oluşturduğunuz her form% 100 mobil uyumlu olacak, yani herhangi bir cihazda (bilgisayar, mobil veya tablet) harika görünecek. Ayrıca, iş akışınıza mükemmel uyum sağlayan ve size daha fazla zaman kazandıran düzinelerce önceden oluşturulmuş form şablonu içerir.

Diğer önemli özellik, sayfayı yenilemeden form gönderme içerir.

wpforms-sürükle ve bırak-oluşturucu

Arasındaki bu kafa kafaya karşılaştırmalara göz atın,

 • WPForms ve TypeForm
 • WPForms ve FormStack Karşılaştırması

Kullanımı kolay ve ihtiyacınız olan tüm güçlü özelliklere sahip bir WordPress form eklentisinin peşindeyseniz, WPForms’tan başka bir yere bakmayın. 1 milyondan fazla web sitesi buna güvendi!

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Ayrıcalıklı fiyatlandırma: 39 $ – 499 $

WPForms Pro ile bugün başlayın.

Bunun yerine ücretsiz sürümle başlamak ister misiniz? Deneyin WPForms Lite.

Bonus: IsItWP kullanıcıları WPForms’da% 10 indirim alır. Sadece WPForms kuponumuzu kullanın: SAVE10

2. Zorlu

müthiş formlar

Formidable, karmaşık WordPress formlarını kolayca oluşturmanızı sağlayan gelişmiş bir WordPress form eklentisidir. Formidable, yalnızca kullanıcılardan veri toplamak yerine, sitenizin ön ucunda gönderimleri görüntülemenize olanak tanır.

Formidable ile, kullanıcı tarafından gönderilen verileri ek eklenti olmadan toplayabilir, görüntüleyebilir, düzenleyebilir ve filtreleyebilirsiniz.

Formidable ile temel WordPress iletişim formları oluşturabilirsiniz, ancak ortalama bir kullanıcı çok fazla istenmeyen özelliğe sahip şişirilmiş bir çözüm bulabilir. Başlangıç ​​dostu değil.

Ninja Forms’a benzer şekilde Formidable da eklentileri ayrı olarak satmaktadır. Küçük web siteleri için mükemmel olabilir, ancak büyüdükçe pahalı hale gelir.

müthiş form oluşturucu

Profesyonel bir WordPress geliştiricisiyseniz ve karmaşık formlar oluşturmak istiyorsanız, Formidable’ı denemelisiniz. Web siteniz veya veri odaklı web uygulamalarınız için karmaşık formlar oluşturmak için tonlarca güçlü özellik ile birlikte gelir.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Ayrıcalıklı fiyatlandırma: 49-399 $

Formidable Forms’a bugün başlayın.

3. Ninja Formları

ninja formları

Ninja Forms, WordPress iletişim formlarını kolayca oluşturmanızı sağlayan başka bir WordPress iletişim formu eklentisidir. Eklenti, birçok tanınmış WordPress eklentisi oluşturan bir WordPress geliştirme ekibi olan WPNinja tarafından oluşturuldu.

Çekirdek eklentinin kullanımı tamamen ücretsizdir. Gerektiğinde premium eklentiler yükleyerek Ninja Forms’un işlevlerini artırabilirsiniz. Eklenti, geliştiricilerin özel özelliklerle kolayca geliştirmesine izin veren yüzlerce işlev ve kanca ile birlikte gelir.

oluşturmak biçimli-ninjaforms

Web sitenizde ücretsiz bir iletişim formu eklentisi kullanmak ve gerekli eklentileri satın alarak özellikleri geliştirmek istiyorsanız, Ninja Forms mükemmel bir çözümdür.

İlk olarak, eklentileri satın almak yararlı bir strateji gibi görünebilir, çünkü yalnızca ihtiyacınız olan şey için ödeme yapmanız gerekir. Ancak, ihtiyaçlarınız arttıkça Ninja Forms bu listedeki diğer eklentilerden daha pahalı hale gelecektir.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Bireysel ek fiyatlandırma: 29 $ – 129 $ her biri

Premium planlar fiyatlandırması: 99 $ – 499 $

Ninja Forms Pro ile bugün başlayın.

4. Formstack

formstack

Formstack, sürükle ve bırak arayüzü ile saniyeler içinde muhteşem çevrimiçi formlar oluşturmanıza izin veren WordPress için premium bir form oluşturucudur. Ayrıca birçok üçüncü taraf uygulamasıyla entegre olur. Formstack web formunuzu yayınlarınıza, sayfalarınıza veya kenar çubuğunuza gömmek için WordPress deposundan ücretsiz entegrasyon eklentisini indirebilirsiniz..

formstack-oluşturucu

Formstack’ın kullanıcı arayüzü, Wufoo’nunkinden daha temiz ve daha modern, bu da form oluşturmayı eğlenceli ve kolay hale getiriyor. Ancak Formstack, WordPress siteleri için özel olarak oluşturulmamıştır, bu nedenle yeni formlar oluştururken birçok sınırlama bulacaksınız.

Formstack ücretsiz bir plan sunmaz, ancak 14 gün boyunca ücretsiz olarak deneyebilirsiniz.

Ücretsiz plan: Hayır

Fiyatlandırma: 19 $ – 249 $

Formstack ile bugün başlayın.

5. İletişim Formu 7

iletişim formu 7

Şüphesiz, İletişim Formu 7, piyasadaki WordPress için en popüler form eklentisidir. İletişim Formu 7’nin on yıldan uzun bir süredir var olduğu düşünüldüğünde, bu eklentinin 5 milyondan fazla aktif yüklemeye sahip olması şaşırtıcı değil.

İletişim Formu 7

Web sitenizde basit iletişim formları oluşturmak istiyorsanız, İletişim Formu 7 doğru seçimdir. Bu eklenti ile harika çalışan birkaç ücretsiz ve premium üçüncü taraf eklenti de bulabilirsiniz.

Kullanıcı arayüzünün kullanımı hiç kolay değildir ve bir iletişim formu oluşturmak için bazı temel HTML etiketlerini bilmenizi gerektirir.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Premium sürüm yok

İletişim Formu 7’ye bugün başlayın.

6. Caldera Formları

çöküntü formlar

Caldera Forms, karmaşık formların hızlı bir şekilde oluşturulmasına yardımcı olan bir form oluşturucu eklentisidir. Sezgisel kullanıcı arayüzü ve sürükle bırak editörü ile web siteniz için anında yanıt veren formlar oluşturabilirsiniz. Bu form oluşturucu eklentisi, formları daha hızlı kurmak için birden fazla şablonla birlikte gelir.

Caldera Forms, diğer WordPress form oluşturucu eklentilerinden daha fazla ücretsiz özelliğe sahip olduğunu iddia ediyor. Bu ücretsiz özellikler, koşullu mantık, çok parçalı formlar, hesaplama alanları, dosya yüklemeleri ve kutudan çıkar çıkmaz sütun düzenlerini içerir. Ücretsiz sürümleriyle, basit ama güçlü bir iletişim formu oluşturmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip olacaksınız. Spam filtresi eklemek için üçüncü taraf captcha hizmetlerini kullanabilirsiniz.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Bireysel ek fiyatlandırma: Her biri $ 164,89 – $ 549,89

Premium planlar fiyatlandırması: 14,99 $ – 549,89 $

Caldera Forms ile bugün başlayın

7. Wufoo

Wufoo

Wufoo, WordPress siteleri de dahil olmak üzere herhangi bir web sitesinde bir form yayınlamanızı sağlayan platformdan bağımsız bir form oluşturucudur. Wufoo, beş web formu oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir plan sunar, ancak ayda 100 girişi geçtikten sonra devre dışı bırakılırlar.

Form oluşturucularını kullanarak çevrimiçi formlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde hazır hale getirebilirsiniz. İletişim formunuzu, zaten kullandığınız ve sevdiğiniz birçok harika çevrimiçi araçla entegre edebilirsiniz.

Wufoo karşılaştırma

Wufoo, diğer WordPress form oluşturucularından daha fazla entegrasyon sunar. Ancak, sitenizde bir giriş formu veya kullanıcı kayıt formu oluşturamaz.

Ücretsiz plan: Mevcut

Ayrıcalıklı fiyatlandırma: 19 $ – 99 $

Wufoo ile bugün başlayın.

8. WP Posta SMTP

WP Mail SMTP

WP Mail SMTP en popüler e-posta teslimi ve WordPress SMTP eklentisidir. WPForms’un arkasındaki uzmanlardan oluşan bir ekip tarafından oluşturulmuştur. Bu eklenti, tüm e-posta teslimi sorunlarını gidermek ve WordPress sitenizden gönderilen tüm e-postaların bir kaydını tutmak için mükemmeldir..

Anında e-posta göndermek için iletişim formu oluşturucunuzla birlikte kullanılması gerekir. WP Mail SMTP’yi bütçeniz dahilindeki güvenli SMTP sağlayıcılarından herhangi birine bağlayabilirsiniz. Spam filtrelerini atlar ve e-postalarınızın gelen kutusuna ulaşmasını sağlar.

WP Mail SMTP

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Premium planlar: 49 $ – 99 $

WP Mail SMTP ile bugün başlayın.

9. Jetpack Formları

Jetpack Formları

Jetpack, WordPress siteleri için oluşturulmuş güçlü bir eklentidir. WordPress için iletişim formları da dahil olmak üzere çeşitli şaşırtıcı işlevlerle birlikte gelir. Birden çok form oluşturabilir ve bunları web sitenizin farklı bölümlerinde görüntüleyebilirsiniz. Kullanıcılarınız formu gönderdikten sonra bildirim göndermek için e-posta gibi genel WordPress ayarlarınızı kullanır. Bildirim almak için özel bir e-posta da ayarlayabilirsiniz.

Form alanları eklemek, düzenlemek ve yeniden sıralamak için bir sürükle ve bırak düzenleyicisi vardır. Diğer önemli özellikler arasında spam filtreleme hizmeti, gösterge tablosu bildirimleri vb..

Ücretsiz / lite versiyonu: Jetpack eklentisi ile ücretsiz.

Premium planlar: Aylık 3,50 – 29 ABD doları

Jetpack Forms’u bugün kullanmaya başlayın.

10. Görsel Form Oluşturucu

Görsel Form Oluşturucu

Görsel Form Oluşturucu her türlü form oluşturmak için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. Tek tıklamayla form alanları eklemenizi sağlar. Alanları yeniden sıralamak için sürükle ve bırak düzenleyicisini kullanabilirsiniz. Form girdilerini WordPress veritabanınızda otomatik olarak depolar. WordPress kontrol panelinizdeki form girişlerini yönetebilir ve bunları CSV dosyasına aktarabilirsiniz.

Form gönderilerinizi filtrelemek için bir anti-spam sistemi sunar. Onay mesajlarını tamamen özelleştirebilir ve form gönderimlerini birden çok e-posta adresine gönderebilirsiniz. Formu WordPress sitenizde herhangi bir yerde görüntülemek için kısa kodu destekler.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Ayrıcalıklı fiyatlandırma: 29 $ – 199 $

Visual Form Builder’ı bugün kullanmaya başlayın.

11. Postacı SMTP

Postacı SMTP

Postacı SMTP başka bir WordPress posta SMTP eklentisidir. WordPress formlarınızdan ve web sitenizden gönderilen e-posta dağıtımını sağlar. Bir iletişim formu eklentisi olmayabilir, ancak e-posta bildirimlerini sorunsuz bir şekilde göndermek için bir araç olarak kullanabilirsiniz. Postman SMTP kolay bir kurulum sihirbazına ve güçlü yapılandırma ayarlarına sahiptir.

Başarısız e-postaların tam nedenini gösteren tüm e-postaları günlüğe kaydetmenize ve yeniden göndermenize olanak tanır. Zorunlu alıcıları (cc, bcc, to) ve özel e-posta başlıklarını destekler. Postman SMTP’yi iletişim formu eklentiniz (MailChimp veya Mailgun) tarafından desteklenen popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle entegre edebilirsiniz.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Premium planlar: Müsait değil

Postman SMTP ile bugün başlayın.

12. WP Posta bankası

WP Posta Bankası

WP Mail Bank, e-postalarınızı başarıyla teslim etmek için ücretsiz bir WordPress SMTP eklentisidir. Gmail, Yahoo, Mailgun, SendGrid vb. Dahil olmak üzere birden çok e-posta hizmetini destekler. Eklenti, iletişim formlarınızla bağlantı kurmak ve doğrudan kullanıcılarınızın gelen kutusuna e-posta göndermek için mükemmeldir..

Tüm e-postalarınız hakkında bilgi sağlayan bir e-posta günlüğü ile birlikte gelir. Ayrıca, teslim edilmeyen e-postaları silmek veya yeniden göndermek için işlem yapabilirsiniz. WordPress çoklu site ağı ile harika çalışıyor.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Premium planlar: € 29.99 – € 99.99 yıllık

WP Mail Bank ile bugün başlayın.

13. Gmail SMTP

Gmail SMTP

Gmail SMTP Gmail hesabınızla e-posta göndermek için güçlü bir WordPress SMTP eklentisidir. E-postalarınızın filtreleri atlamasını ve asla engellenmemesini sağlamak için son derece güvenli bir SMTP sunucusuna sahiptir. Ayrıca, Gmail API’sına erişim yetkisi vermek için OAuth 2.0 protokolü gibi diğer güvenlik önlemlerini de içerir; bu, kullanıcı adı veya şifre girmenize gerek olmadığı anlamına gelir.

Basit bir kurulumu var. Gmail SMTP sunucularını kullanmak için Google Apps for Work’te bir hesap oluşturmanız ve sorunsuz bir şekilde sınırsız e-posta göndermeniz gerekir. Bu eklenti, WordPress’teki iletişim formlarınızla bağlantı kurmak için mükemmeldir..

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Premium planlar: Müsait değil

Bugün Gmail SMTP’yi kullanmaya başlayın.

14. İletişim Formu Oluşturucu

İletişim Formu Oluşturucu

İletişim Formu Oluşturucu ücretsiz bir WordPress iletişim formu eklentisidir. Önceden oluşturulmuş çoklu form şablonları ve temaları ile birlikte gelir. WordPress temanızla, iletişim formu için tasarım hedeflerinize ulaşmak için CSS’yi kolayca özelleştirebileceğiniz şekilde birleşir.

Bu eklentiyi, geri bildirim formu, anket formu vb. Gibi diğer form türleri oluşturmak için kullanabilirsiniz. Diğer önemli özellikler arasında spam filtreleri, Google Haritalar entegrasyonu, çeşitli form alanları vb..

İletişim formu oluşturucu şablonu

Form alanlarını basit düğmelerle yeniden düzenlemenizi sağlar. Ayrıca, alanları kullanıcılarınız için öne çıkarmak için düzenleyebilir ve etiketleyebilirsiniz.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Premium planlar: 15 $ – 99 $

Contact Form Builder’ı bugün kullanmaya başlayın.

15. Form Oluşturucu

Form Oluşturucu

Form Oluşturucu mükemmel bir WordPress iletişim formu oluşturucu eklentisidir. Karmaşık formları hızlı bir şekilde tasarlamak için sürükle ve bırak form oluşturucuya sahiptir. İhtiyacınız olan bir form oluşturmanıza izin vermek için düzinelerce form alanı türü ile birlikte gelir. Form Maker ile ilgili en iyi bölüm, formu açılır pencereler, üst çubuklar ve kaydırma kutuları olarak görüntülemenize izin vermesidir. Formu sayfalarınıza ve yayınlarınıza da yerleştirebilirsiniz.

Formları birkaç tıklamayla ayarlamak için hazır form şablonlarına sahiptir. Form Maker, formu dolduran kullanıcılara otomatik özel yanıtlar ayarlama seçeneği sunar.

Form Maker açılır pencere örneği

Ayrıca formlarınızın tasarımını değiştirmek için özelleştirilebilir temalar sunar. Daha fazla stil için eklenti ile birlikte gelen CSS düzenleyicisini kullanabilirsiniz.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Ayrıcalıklı fiyatlandırma: 45 $ – 100 $

Form Maker’ı bugün kullanmaya başlayın.

16. weForms

weForms

weForms ücretsiz bir WordPress sürükle ve bırak iletişim formu oluşturucu eklentisidir. Sınırsız formlar oluşturmanıza ve bunları web sitenizde herhangi bir yerde görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılarınıza nasıl görüneceğini görmek için formu yayınlamadan önce önizleyebilirsiniz..

İletişim formunu hızlı bir şekilde ayarlamak için önceden tanımlanmış özel form şablonları ile birlikte gelir. Belirli bir tarihten sonra bir formu geçersiz kılmak için form son kullanma özelliği sunar. weForms, e-posta çözümleri ve diğer üçüncü taraf hizmetleriyle güçlü entegrasyonlara sahiptir.

weForms önizlemesi

Ayrıca, çevrimiçi ödeme kabul etmek için ödeme formları oluşturabilir ve PayPal veya Stripe’ı entegre edebilirsiniz. Eklenti herhangi bir web sitesi veya e-ticaret mağazası için mükemmeldir.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Ayrıcalıklı fiyatlandırma: 39 $ – 399 $

WeForms ile bugün başlayın.

17. HappyForms

HappyForms

HappyForms basit ve ücretsiz bir WordPress iletişim formu eklentisidir. Sürükle ve bırak iletişim formu oluşturucu sunar ve Gutenberg’i destekler. Formları sayfalarınıza, yayınlarınıza, şablon dosyalarınıza ve widget’larınıza kolayca ekleyebilirsiniz. Aynı sayfaya birden çok form eklemenize de olanak tanır.

HappyForms’un en iyi yanı, tek tıklamayla çok sütunlu formlar oluşturmanıza izin vermesidir. Form gönderme konusunda özel bir ileti tanımlayabilir ve ayrıca kullanıcıları herhangi bir web sayfasına yönlendirebilirsiniz. Spam filtrelemesi için HoneyPot ve Google ReCaptcha’yı kullanır.

HappyForms önizleme

Ayrıca, sohbet formları oluşturabilir ve web sitenize eklemeden önce canlı bir önizleme görebilirsiniz. Hızlı özelleştirme seçenekleri ve çeşitli form alanları vardır.

Ücretsiz / lite versiyonu: Evet

Premium plan: $ 79

HappyForms ile bugün başlayın.

WordPress için en iyi form eklentisi nedir?

Artık WordPress için farklı form oluşturucu çözümlerine baktığımıza göre, hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirleme zamanı.

İhtiyacınız olacak tüm önemli özelliklerle birlikte gelen sezgisel bir eklenti arıyorsanız, WPForms. WordPress için en kolay form oluşturucu eklentisidir ve aynı zamanda en yüksek kullanıcı derecelendirmelerinden birine sahiptir.

Bu makalenin WordPress için en iyi form eklentisini seçmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

WordPress’te nasıl bir Typeform stil formu oluşturulacağını ve en iyi WordPress analiz çözümlerini de kontrol etmek isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map