2020 için 9 En İyi WordPress Haber Eklentisi [Çoğu Ücretsiz!]

En İyi WordPress Haber Eklentileri


Bir haber sitesi işletiyor musunuz? Ardından, sitenizdeki yeni alakalı haberleri okumayı kolaylaştıran bir haber eklentisine ihtiyacınız olacak.

Bu makalede, web sitenize canlı haber eklemenize izin veren en iyi WordPress haber eklentilerinden bazılarını göstereceğiz.

En İyi WordPress Haber Eklentilerini Seçme

Her haber eklentisi eşit yaratılmaz. Ancak, bir WordPress haber eklentisinde bulabileceğiniz bazı ortak özellikler.

 • Canlı haber senedi: Web sitenizdeki en son haberleri görüntüleyen canlı bir haber senedi.
 • Haber widget’ı: Üstbilgi, kenar çubuğu, altbilgi vb. Dahil olmak üzere widget’lı alanınızdaki en son başlıkları vurgulayan bir haber widget’ı.
 • Haber ithalatçısı: Haberleri diğer kaynaklardan içe aktarın ve web sitenizde görüntüleyin.
 • scrollerleri: Haber güncellemelerini profesyonel olarak görüntülemek için dikey ve yatay haber kaydırma ve döndürme özelliği.

1. Canlı Haberler

Canlı haber

Live News, en son haberleri, finansal haberleri, hava durumu uyarılarını, spor sonuçlarını, seçim anketlerini ve daha fazlasını yayınlamak için gerçek zamanlı haber güncellemelerini görüntülemenizi sağlayan premium bir WordPress haber eklentisidir..

Eklenti, blog yayınınızdan veya bir tweet’ten haber yayınlamak, manuel yayın, başlık toplamak ve bir RSS akışından haber almak için 4 yöntem sunar..

70+ özelleştirme seçeneği, çoklu haber görüntüleme ayarları ile birlikte gelir ve WordPress çoklu site ağını destekler. Ayrıca, yerel dillerde başlıkları göstermeye hazır çeviri.

Live News eklentisini bugün edinin!

2. WP Son Gönderiler

WP Son Haberler

WP Son Mesaj bir WordPress son haber eklentisidir. Web sitenizde haber görüntülemek için yayınlarınızdaki ve sayfalarınızdaki içeriği filtrelemenize olanak tanır. Eklenti, haberleri şık bir şekilde sergilemek için 6 dahili tema ile birlikte gelir.

Otomatik animasyon ile haber öğelerini içeriğinizden seçer ve bunları bir kaydırıcıda görüntüler. Haber öğelerini göstermenizi veya gizlemenizi sağlar. Sayfa yükleme süresini azaltmak için görüntüleri de optimize edebilirsiniz.

Gutenberg blok editörü ile sorunsuz bir şekilde çalışır ve yayınlarınıza haber öğeleri eklemek için özel bir haber bloğu sunar.

WP Lastest Posts eklentisini bugün edinin!

3. Basit Haberler

Basit Haberler

Basit Haberler ücretsiz bir WordPress haber eklentisidir. Ön sayfanızdaki haberlerin resmini, başlığını, tarihini, alıntısını ve bağlantısını gösterir. Haberler otomatik olarak yayınlanma tarihlerine göre sıralanır.

Görüntü boyutunu ayarlamanızı ve diğer seçenekleri özelleştirmenizi sağlar. Özel bir widget ve sayfalarda, yazılarda, kenar çubuğunda, altbilgide vb. Haberleri görüntülemek için kısa kod desteği vardır..

Simple News eklentisini bugün edinin!

4. WP Haberleri ve Kaydırma Widget’ları

WP News Scrolling Widget'ı

WP Haberleri ve Kaydırma Widget’ları dinamik bir WordPress haber eklentisidir. Kullanıcı etkileşimini artırmak için bir haber arşivi oluşturur. Eklenti, web sitenizdeki en son haberleri görüntülemek için kayan haber widget’ları ve küçük resimler sunar.

Haber hikayesini görüntülemek veya gizlemek için özel kısa kodlarla birlikte gelir. Ayrıca, web sitenizdeki hikaye bölümünü kolayca özelleştirmenizi sağlayan Gutenberg kısa kod bloğu ile uyumludur.

WP News Scrolling Widgets eklentisini bugün edinin!

5. Ditty Haber Ticker

Ditty News Ticker

Ditty News Ticker çok fonksiyonlu bir WordPress haber eklentisidir. Özel haber biletleri oluşturmanıza ve bunları kısa kodlar veya bir widget kullanarak web sitenizde görüntülemenize olanak tanır.

3 varsayılan ticker modu ile birlikte gelir: Kaydırma Modu, Döndürme Modu ve Liste Modu. Eklenti ayrıca Facebook, Twitter, RSS Feed, Instagram ve diğer kaynaklardan haber almak için premium uzantılar sunuyor.

Ditty News Ticker eklentisini bugün edinin!

6. XML Site Haritası ve Google Haberler

XML Site Haritası Eklentisi

XML Site Haritası ve Google Haberler gelişmiş bir WordPress haber eklentisidir. XML site haritası ve Google Haberler Site Haritası ile dinamik olarak çalışan özel yayınlar oluşturur.

Hemen hemen her WordPress eklentisiyle sorunsuz bir şekilde çalışır. Web sitenizi hızlandırmak için WordPress önbellek eklentileriyle de uyumludur.

Bugün XML Site Haritası ve Google Haberler eklentisini edinin!

7. Haber Duyuru Parşömeni

Haber Duyuru Parşömeni

Haber Duyuru Parşömeni basit bir WordPress haber güncelleme eklentisidir. Bir haber grubu oluşturmanıza ve başlığı, yazı tipini, renkleri vb. Özelleştirmenizi sağlar. Haberleri görüntülemek için özel widget’larını, kısa kodlarını veya şablon etiketlerini kullanabilirsiniz.

Ayrıca, haber son kullanma tarihini, dikey kaydırmayı, haber sayısını, yerelleştirmeyi ve daha fazlasını özelleştirmenizi sağlar. Eklentinin herhangi bir web sitesinde kurulması ve yapılandırılması kolaydır.

Haber Duyuru Kaydırma eklentisini bugün edinin!

8. Dikey Haber Kaydırma Çubuğu

Dikey Haber Kaydırma Çubuğu

Dikey Haber Kaydırma Çubuğu yöneticinin haber öğelerini web sitesine eklemesine, düzenlemesine veya silmesine izin veren ücretsiz bir WordPress haber eklentisidir. Eklenti toplam haber sayısını, haber kaydırma hızını, yüksekliği ve genişliğini, yazı tipini ve renkleri yönetmenizi sağlar.

Diğer önemli özellikler arasında kategori filtreleri, haber sırası, küçük resimler, alıntılar ve daha fazlası bulunur. Ek işlev geliştiricilerinden ek işlevsellik ve premium destek ile ücretli bir sürüm sunar.

Vertical News Scroller eklentisini bugün edinin!

9. Yandex.Haber Akışı

Yandex Haber Akışı

Yandex.Haber Akışı bir WordPress Yandex haber eklentisidir. WordPress yayınlarınızdan ve sayfalarınızdan içeriği anında Yandex haber formatına dönüştürmenize izin verir.

Yandex turbo sayfalarını, özel yazı türlerini, sınıflandırma terimlerini, kategorileri ve daha fazlasını destekler. Eklentinin kurulumu ve herhangi bir WordPress haber web sitesinin Yandex.News ile entegrasyonunu kolaylaştırması kolaydır..

Yandex.News Feed eklentisini bugün edinin!

Bu kadar!

Umarız bu makale en iyi WordPress haber eklentilerini bulmanıza yardımcı olur. WordPress ile Reddit gibi bir web sitesinin nasıl oluşturulacağına dair kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map