2020 için 9 En İyi WordPress Kurşun Mıknatıs Eklentisi (Karşılaştırma)


Bir kurşun mıknatıs sunmak, ziyaretçilerinizi olası satışlara dönüştürmenin en iyi yoludur. Ancak sitenizde doğru kurşun mıknatıs eklentisi var mı??

Doğru olası satış mıknatısı eklentisiyle, bir e-posta kayıt formu oluşturabilir ve ziyaretçilerinizin e-posta adresi karşılığında olası satış mıknatısı sunabilirsiniz..

Bu makalede, ziyaretçilerinizi olası satışlara dönüştürmenize yardımcı olacak en iyi WordPress kurşun mıknatıs eklentilerinden bazılarını göstereceğiz.

Kurşun Mıknatıs Nedir??

Lead Magnet, potansiyel alıcılara e-posta adresi, telefon numarası gibi iletişim bilgileri karşılığında sunabileceğiniz bir teşviktir. Lead mıknatısınız, kullanıcıları listenize abone olmaya teşvik edeceğini düşündüğünüz herhangi bir şey olabilir.

Ücretsiz bir PDF kontrol listesi, bir video, bir teknik inceleme, bir e-Kitap, bir dijital indirilebilir kaynak, vb. Olabilir. Ziyaretçileri potansiyel müşterilere dönüştürmek için, kayıt formunuzda potansiyel mıknatısı / teşviki gösterebilir ve kullanıcıları sitenize abone olmaya teşvik edebilirsiniz. e-posta bülteni.

Dönüşümler için Neden Öncü Mıknatıs Eklentisi Kullanılmalı?

Kurşun mıknatısları hediye etmek için kullandığınız optin formları, işletmeniz için olası satış yaratmada önemli bir rol oynar. Bir e-posta pazarlama hizmeti kullanıyorsanız, siteniz için zaten optin formları oluşturma seçeneğiniz olmalıdır..

Bu optin formları başlamak için yeterince iyi olsa da, bu formların çoğu genel görünüyor ve kullanıcılarınızın dikkatini çekemiyor, bu da dönüşüm oranının düşük olacağı anlamına geliyor.

Kayıt oranınızı artırarak e-posta listenizi büyütmek için optin formlarının benzersiz ve akılda kalıcı olduğundan emin olmanız gerekir.

O zaman kurşun mıknatıs eklentileri devreye girer. Web sitenizde bir kurşun mıknatıs eklentisi kullanarak şunları yapabilirsiniz:

 1. Işık kutusu açılır pencereleri, yüzen çubuklar, tam ekran karşılama paspaslar ve daha fazlası gibi farklı optin türleri oluşturun.
 2. Dönüşüm için tercihlerinizi optimize edin.
 3. Önemli e-posta pazarlama hizmetleriyle tercihlerinizi entegre edin.
 4. Daha iyi sonuçlar için hedeflerinizi hedef kitlenize gösterin.

İyi bir kurşun mıknatıs eklentisi ile kolayca yüksek dönüşümlü optin formları oluşturabilirsiniz.

1. OptinMonster

OptinMonster, olası satış yaratma, pazarlama aracı, e-posta listesi oluşturma

OptinMonster e-posta listenizi büyütmenize ve satışlarınızı artırmanıza yardımcı olacak en iyi kurşun mıknatıs eklentilerinden biridir. Hedefleme özelliği, OptinMonster’ı davranışsal hedefleme, sayfa düzeyinde hedefleme, coğrafi yer hedefleme vb.Gibi eğrinin önünde tutan şeydir..

OptinMonster ile daha fazla potansiyel müşteri üretmenin birkaç yolu daha:

 • İçerik yükseltme: Blog yayınınızı e-Kitap gibi indirilebilir bir kurşun mıknatısa dönüştürün ve blog yayınınızda sunun. OptinMonster ile nasıl içerik yükseltmesi oluşturabileceğinizi öğrenin.
 • İçerik kilitleme: Yüksek değerli içeriğinizi sitenizde yayınlayın, ancak yalnızca listenize abone olanlara erişim verin. Burada içeriğiniz öncü mıknatısınız.
 • ışık kutusu açılır penceresi, yan kaydırma çubuğu, kayan çubuk, kenar çubuğu formları vb. gibi farklı kampanya türleri oluşturun

2. WPForms

WPForms, kurşun mıknatıs eklentisi

WPForms kullanıcılarınızı olası satışlara dönüştürmek için güçlü iletişim formları ve kurşun mıknatıs formları oluşturmanıza yardımcı olan mükemmel bir kurşun mıknatıs eklentisidir. Eklentinin sunduğu sürükle ve bırak form oluşturucu formlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde oluşturmanızı sağlar. Zaman kazanmak için, bir bülten kayıt formu da dahil olmak üzere hemen kullanılabilecek çeşitli çarpıcı önceden oluşturulmuş şablonlar sunar.

Kullanıcı deneyimini geliştirmek için uzun formları birden çok sayfaya bölmek için eklentiyi kullanabilirsiniz. Bu eklentiyi kullanmanın diğer faydaları şunlardır:

 • akıllı captcha ve bal küpü özelliğini kullanarak güçlü spam koruması seçeneği
 • kullanıcıların form göndererek dosya ve medya yüklemelerine olanak tanır
 • gönderimle ilgili anında bildirim alma
 • formlarınızı çeşitli ödeme ve e-posta pazarlama hizmetleriyle entegre edin
 • anketler ve anketler oluşturun, verilerini analiz edin ve daha fazlasını yapın.

3. Zorlu Formlar

müthiş formlar

Formidable Forms, kolaylıkla veri toplamanıza yardımcı olan başka bir kurşun mıknatıs eklentisidir. Bu eklenti ile formlarınızı, dönüşümlerinizi artırmak için mükemmel olan güçlü, veri odaklı uygulamalara kolayca dönüştürebilirsiniz.

Bu sürükle ve bırak form oluşturucu eklentisiyle, birkaç dakika içinde en karmaşık formlardan bazılarını oluşturabilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerinizin formu doldurmadan yeni bir alan kümesi eklemesine de izin verebilirsiniz. Formunuz çok uzunsa, formu birden fazla sayfaya bölün ve daha iyi bir kullanıcı deneyimi için bir ilerleme çubuğu ekleyin.

Eklenti ayrıca aşağıdakiler için seçenekler sunar:

 • formlarınızda raporlar, grafikler ve grafikler görüntüleme
 • anında çevrimiçi tahminler vermek
 • sonraki alandaki seçenekleri filtreleme ve bunlara otomatik olarak değer ekleme
 • özel alanlara, başlıklara ve hatta öne çıkan bir resme sahip yeni yayınlar ve sayfalar ekleme

4. Gelişme

kurşun mıknatıs eklentileri,

Thrive Leads, e-posta listenizi geliştirmenize yardımcı olan bir olası satış yaratma eklentisidir. Formlarınızı oluşturduktan sonra, daha iyi sonuçlar almak için testi bölebilirsiniz. Sitenizde, tercihinizi görüntülemek istediğiniz yeri de belirleyebilirsiniz..

Ayrıca hangi sayfanın ve yayının daha fazla potansiyel müşteri oluşturduğunu analiz etmek için kolay seçenekler sunar. Thrive ile oluşturduğunuz tüm kurşun mıknatıs formları:

 • % 100 mobil duyarlı
 • çapraz tarayıcı uyumlu
 • tamamen özelleştirilebilir
 • çeşitli e-posta pazarlama hizmetleriyle entegre olur
 • animasyonları ve içerik kilidi featuture destekler

5. LiveChat

LiveChat, kurşun mıknatıs eklentileri

LiveChat, web sitenize canlı sohbet seçeneği eklemenizi ve web sitesi kullanıcılarınızı potansiyel müşterilere dönüştürmenizi sağlayan bir yazılımdır.

Potansiyel müşterilerinizle etkileşim kurabilir ve etkileşimde bulunabilir ve e-posta adreslerini alabilirsiniz. E-posta adresini topladığınızdan, ödeme işlemini hemen tamamlamayan kullanıcılara ulaşabilirsiniz.

LiveChat ile sadece ziyaretçilerinizle sohbet etmek ve e-postalarını toplamakla kalmaz, aynı zamanda:

 • ayrıntılarını CRM’nize gönderin
 • aldığınız siparişleri yönetin
 • ödemeleri kabul et
 • web sitenizin özelliklerini genişletmek için sitenizi 170’den fazla araç ve uygulama ile entegre edin

6. Ninja Formları

Ninja Formları, kurşun mıknatıs

Ninja Forms, tek bir satır kodlamadan dakikalar içinde profesyonel görünümlü kurşun mıknatıs formları oluşturmanıza yardımcı olan başka bir kurşun mıknatıs eklentisidir. Ninja Formlar PayPal ve kredi kartı ödemelerini destekler.

Eklenti MailChimp, Constant Contact, Campaign Monitor, Salesforce, Zoho, Insightly ve daha fazlası gibi çeşitli e-posta pazarlama hizmetleriyle sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Bunun dışında Ninja Forms size şunları da sağlar:

 • dosyaları yükle
 • PDF oluştur
 • çok sayfalı formlar oluşturma

7. Bloom

Bloom, kurşun mıknatıs eklentisi

Bloom, ziyaretçilerinizi olası satışlara dönüştürmenize yardımcı olan WordPress için başka bir kurşun mıknatıs eklentisidir. Kaydolma pop-up pencereleri, fly-in’ler, satır içi optin formları, içerik kapsamı altında formlar, widget alanı optimizasyonları ve içerik kilidi optimizasyonları dahil 6 farklı ekran türü sunar.

Ayrıca, kurşun mıknatıs formlarınızı kullanıcılarınıza ne zaman göstereceğinize de karar verebilirsiniz. Bloom, 19 farklı e-posta pazarlama servis sağlayıcısıyla entegre olur. Bloom’un diğer özellikleri şunlardır:

 • 100’den fazla önceden oluşturulmuş şablon
 • 3 farklı kurşun mıknatıs form yönlendirmesi
 • Gelişmiş sonuçlar için A / B testi
 • hesap ekleme, değiştirme ve izleme

ve çok daha fazlası.

8. Merhaba Çubuğu

Hello Bar, işletmeniz için olası satış mıknatısı eklentisi olarak kullanılabilecek en popüler bildirim çubuğu eklentilerinden biridir. Bu eklentiyi e-posta listenizi büyütmek, teklifleri tanıtmak, daha fazla sosyal katılım ve çok daha fazlasını yapmak için kullanabilirsiniz.

Bu eklentiyi çeşitli e-posta pazarlama hizmetleriyle entegre edebilir ve hatta bir uyarı zili ekleyebilirsiniz. Bildirimlerinizi sayfadan kaldırma, kaydırıcılar, bildirim çubukları, pop-up’lar gibi çeşitli formlarda görüntüleyebilirsiniz. Eklenti ayrıca şunları yapmanızı sağlar:

 • dönüşüm hedefinizi seçin
 • bildirim tasarımlarınızı özelleştirin
 • hedefli bildirimleri görüntüle
 • formlarınızı bölme testi

9. WP Bildirim Çubuğu

WP Bildirim Çubuğu satışlarınızı artırmak, e-posta listenizi ve sosyal medya takipçilerinizi büyütmek için kullanılabilecek ücretsiz bir eklentidir. Ürünlerinizi ve hizmetlerinizi tanıtmak, tıklama oranlarınızı artırmak ve çok daha fazlasını yapmak için de kullanabilirsiniz..

Bu eklenti ile şunları yapabilirsiniz:

 • sınırsız bildirim çubuğu oluşturma
 • bildirim çubuklarınıza CTA düğmeleri ve özel kodlar ekleme
 • bildirim çubuğunuzu farklı yazı tipleri ve renklerle özelleştirin
 • onları çeşitli dillere yerelleştirin

Bunlar, e-posta listenizi büyütmenize yardımcı olan WordPress için en iyi kurşun mıknatıs eklentilerinden bazılarıdır. Ayrıca en iyi çıkrık pop-up eklentileri hakkındaki makalemize göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map