6 BEST WordPress e-Ticaret Eklentisi Karşılaştırıldı (2020)

en iyi wordpress e-ticaret eklentileri


Web sitenizde bir e-ticaret mağazası oluşturmak ister misiniz? Hangi WordPress e-ticaret eklentisini kullanmanız gerektiğinden emin değil misiniz? Yalnız değilsin.

Bu makalede, piyasadaki en iyi WordPress e-Ticaret eklentilerini karşılaştıracağız.

WordPress e-Ticaret – Doğru Eklentiyi Seçme

E-Ticaret endüstrisi patladığından, WordPress web sitenize kolayca bir mağaza ekleyebilmenizi sağlayan onlarca farklı WordPress e-Ticaret eklentisi bulacaksınız..

İhtiyaçlarınız için doğru e-Ticaret eklentisini seçmek işletmeniz için hayati önem taşır, çünkü kötü bir eşleşme olduğu ortaya çıkarsa orijinal kararınızdan vazgeçmek zordur.

Aslında, orta ve büyük ölçekli e-ticaret sitesi sahiplerinin% 60’ından fazlası, mağazaları için seçtikleri platformda daha iyi durum tespiti yapmaları gerektiğini iddia ediyor.

Ayrıca kullanmanız gereken en iyi WordPress eklentilerinin bir listesine sahibiz.

Doğru WordPress e-Ticaret eklentisini seçmek için göz önünde bulundurmanız gereken birkaç faktöre göz atalım.

1. Kullanım kolaylığı:

Bir ürün eklemek, kupon oluşturmak veya başka bir görev yapmak isteyip istemediğinizi, kullanımı kolay bir arayüz, kolay ve basit hale getirir. Bu şekilde, WordPress kontrol panelinizde nasıl yapılacağını anlayarak zaman kaybetmenize gerek kalmaz.

2. Destek:

Bir e-Ticaret platformu seçmeden önce eklentinin sürekli olarak güncellenip güncellenmediğini iki kez kontrol etmeniz gerekir.

3. Eklenti seçenekleri:

Çok sayıda eklenti / desteklenen eklenti içeren bir e-Ticaret eklentisi seçmek sizin yararınıza olacaktır.

4. Genel gider maliyetleri:

WordPress o kadar esnektir ki, barındırılan bir e-Ticaret platformunu WordPress sitenize entegre etmenizi sağlar.

WordPress e-Ticaret mağazanızı optimize etmek için kaynak harcamak istemiyorsanız, barındırılan bir platform sizin için iyi bir seçim olabilir. Başka bir deyişle, barındırılan bir platform, genel masrafların azalmasına yardımcı olabilir.

WordPress için 7 En İyi e-Ticaret Eklentisi

 1. WooCommerce – En İyi WordPress e-Ticaret Eklentisi
 2. BigCommerce – En İyi Barındırılan e-Ticaret Platformu
 3. Kolay Dijital İndirme – En İyi Dijital e-Ticaret Eklentisi
 4. Shopify – En Kolay Barındırılan e-Ticaret Platformu
 5. MemberPress – En İyi Abonelik tabanlı e-Ticaret Eklentisi
 6. WP e-Ticaret – WordPress için Orijinal e-Ticaret Eklentisi
 7. Jigoshop e-Ticaret – Yine Bir Başka Ücretsiz e-Ticaret Eklentisi

1. WooCommerce

WooCommerce

WooCommerce, WordPress için en popüler e-ticaret platformudur. WordPress web sitenizde hem dijital hem de fiziksel ürünler satmanızı sağlayan en kapsamlı çözümdür.

Yüzlerce ücretsiz ve ücretli uzantı ile WooCommerce, mağazanızı oluşturmayı ve geliştirmeyi süper kolaylaştırır, böylece ürünleri birkaç dakika içinde satmaya başlayabilirsiniz. Özel olarak oluşturulmuş bir çevrimiçi mağaza istiyorsanız, geniş topluluk sayesinde WooCommerce geliştiricilerini işe alabilirsiniz.

WooCommerce, PayPal (kredi kartı ve PayPal hesap ödemelerini kabul etmek için), BACS ve ödemeleri kabul etmek için teslimatta nakit ile birlikte gelir. Daha fazla ödeme ağ geçidi için WooCommerce mağazanıza eklentiler yükleyebilirsiniz.

Ayrıca kontrol edin: En İyi WordPress PayPal Eklentileri

WooCommerce ayrıca bir çevrimiçi mağaza oluşturmak için sizi farklı yönlerde yönlendiren, takip edilmesi kolay belgeler de sağlar. Destek talepleri resmi forumlarda ele alınmaktadır, bu nedenle yardıma ihtiyacınız olursa sizi kapsamaktadır..

WooCommerce ile bugün başlayın.

2. BigCommerce

Bigcommerce

BigCommerce, çevrimiçi mağazanızı hızla çalıştırmak ve çalıştırmak için bulutta barındırılan bir başka e-ticaret platformudur. BigCommerce, küçük ve orta ölçekli çevrimiçi mağazalar için en uygunudur.

Shopify’ın aksine, BigCommerce, pahalı eklentiler veya işlem ücretleri olmadan, özellik açısından zengin bir çevrimiçi mağaza üreticisidir. BigCommerce ayrıca, aralarından seçim yapabileceğiniz çok sayıda duyarlı e-Ticaret şablonu ile birlikte gönderilir. Aralarından seçim yapabileceğiniz bir dizi seçeneğe sahip olmak elbette güzel, ancak daha aerodinamik bir şey arıyorsanız çok zor olabilir.

Ayrıca, BigCommerce, daha fazla satış sağlamak için sorunsuz bir şekilde promosyonlar sunmanıza olanak tanıyan indirim ve segmentasyon araçlarını bir araya getirdi.

Hatta BigCommerce’ı WordPress web sitenize entegre edebilirsiniz. Bu şekilde, içeriğinizi WordPress ve e-ticaret mağazası ile Bigcommerce hesabınızla yönetebilirsiniz. Bunun avantajı, e-Ticaret isteklerini BigCommerce’a yükleyememeniz ve WordPress sitenizin sunucu kaynaklarını serbest bırakmanızdır. Ayrıca, BigCommerce ve WooCommerce arasındaki bu karşılaştırmaya da göz atmak istiyorsunuz..

BigCommerce ile bugün başlayın.

3. Kolay Dijital İndirme

kolay dijital indirme

Easy Digital Downloads, WordPress ile dijital ürünler satmanın en iyi yoludur. Dijital ürünleri sorunsuz bir şekilde satmak için ihtiyaç duyacağınız tüm temel özelliklerle birlikte gelen hafif bir eklenti olarak tasarlanmıştır. Mağazanızın işlevselliğini artıran ve kalbinizin içeriğine göre özelleştiren düzinelerce uzantı bulabilirsiniz..

WooCommerce aynı zamanda mağazanızdan dijital ürünler satmanıza izin verse de, bunun dezavantajı, yalnızca dijital ürünler mağazası (nakliye seçenekleri gibi) çalıştırmak için asla ihtiyaç duymayacağınız birçok özellik ile birlikte gelmesidir..

Mağazanızdan fiziksel ürünler satmak istemiyorsanız WooCommerce’ın şişirilmiş kullanıcı arayüzü sizi şaşırtmak kolaydır. Öte yandan EDD, özellikle dijital ürünler satmak için üretilmiştir. Bu, ürünlerinizi listelemeyi ve mağazanızda hızlı ve kolay bir şekilde satmaya başlamayı süper kolaylaştırır.

Bugün Easy Digital Downloads’ı kullanmaya başlayın.

4. Shopify

Shopify

Shopify, çevrimiçi satış yapmaya kolayca başlamanıza olanak tanıyan en iyi bulutta barındırılan platformlardan biridir. Shopify ürünlerinizi WordPress web siteniz de dahil olmak üzere herhangi bir web sitesinde satabilirsiniz, ancak yerel bir entegrasyon mevcut değildir.

WordPress zaten birçok e-ticaret eklentisine sahip olduğundan, bunun yerine neden Shopify’ı düşünmeniz gerektiğini merak ediyor olabilirsiniz. Aslında online alışverişinizi Shopify ile güçlendirmenin çevrimiçi işiniz için yararlı olmasının birkaç nedeni vardır:

Shopify’ı kullanmaya başlamak, yerel WordPress e-Ticaret eklentilerini kullanmaya kıyasla daha kolaydır. Tek yapmanız gereken Shopify’a bir hesap açmak ve e-Ticaret mağazanızı çalıştırmak ve çalıştırmaktır. Bulutta barındırılan bir çözüm olduğundan, e-Ticaret işiniz büyüdükçe trafik kesintileri nedeniyle sunucunuzu yükseltme konusunda endişelenmenize gerek yok.

Henüz ikna olmadınız mı? Shopify alternatifleri ve rakiplerimizin tam listesine göz atın.

Bununla birlikte, site hızı, güvenlik veya diğer teknik konular hakkında endişelenmenize gerek yoktur, çünkü Shopify sizin için her şeyi halleder.

Shopify ayrıca aralarından seçim yapabileceğiniz birçok farklı çekici tema ile birlikte gelir, böylece arzuladığınız kişisel dokunuşa sahip olmak için mağazanızın görünümünü ve hissini değiştirebilirsiniz..

Shopify incelememizin tamamını okuyun.

Shopify ile bugün başlayın.

5. ÜyeBasın

memberpress

MemberPress, web sitenizde abonelik tabanlı dijital ürünler ve hizmetler satmanıza olanak tanır. Aslında, dijital eşyalarınıza erişmek için kullanıcılarınızı şarj etmeye başlamanıza izin veren tam özellikli bir WordPress üyelik sitesi eklentisidir..

Abonelik tabanlı ekonomi, e-ticaret sektöründe hızla bir norm haline geliyor. Çevrimiçi dijital mağazanızdan tekrarlayan gelir elde etmenin en iyi yollarından biridir.

MemberPress ayrıca web sitenizi WooCommerce ile entegre etmenize izin verir, böylece çevrimiçi mağazanızın işlevlerini kolayca geliştirebilirsiniz. MemberPress ile üyelerinizi dijital ürünlere erişim izni vererek ve iptal ederek yönetebilirsiniz. Bu şekilde envanteriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olursunuz.

MemberPress, PayPal, Stripe ve Authorize.net gibi birçok ödeme ağ geçidini destekler. Abonelik modeli ekonomisinde mal satmanın yanı sıra, çevrimiçi mağazanızda gerekli uzantılarla forumlar ve sosyal topluluklar oluşturmanıza olanak tanır.

MemberPress ile bugün başlayın.

6. WP e-Ticaret

WP e-Ticaret

WP e-Ticaret, en eski WordPress e-Ticaret eklentisidir, ancak WooCommerce kadar popüler değildir.

WP e-Ticaret, baştan aşağı güzel bir çevrimiçi mağaza oluşturmanıza izin veren birçok özellik ile birlikte gelir. Tonlarca farklı ödeme ağ geçidi ile entegrasyon sunar.

Ana dezavantajı, insanların platformlarını WooCommerce veya diğer e-Ticaret çözümlerine geçmesine neden olan buggy olarak bildirilmesidir. Diğer bir dezavantaj, WooCommerce veya Shopify ile karşılaştırıldığında çok fazla uzantı bulamamanızdır.

WP e-Ticaret’e bugün başlayın.

En İyi WordPress e-Ticaret Eklentisi?

En iyi WordPress e-Ticaret eklentisini seçmek zor ve kişisel gereksinimlerinize bağlı.

Kesinlikle bir WordPress bakış açısından, web sitenizde fiziksel ürünler satmak istiyorsanız WooCommerce en iyi WordPress e-Ticaret eklentisidir. WooCommerce mağazasını mevcut WordPress sitenizle entegre etmek, tüm bulut barındırma çözümlerinden daha kolaydır.

Ancak Shopify’ı kullanmaya başlamak daha kolaydır ve ölçeklenebilirlik ve güvenlik açısından tamamen zahmetsizdir. Ayrıca 7/24 destek sunarak WooCommerce gibi yerel bir WordPress e-Ticaret eklentisinden daha güvenilirdir. Ancak doğru seçimi yaptığınızdan emin olmak için WooCommerce vs Shopify arasındaki kapsamlı karşılaştırmamızı her zaman okuyabilirsiniz..

İlişkili: Multivendor Pazarları için 6 En İyi e-Ticaret Platformu.

Bu kılavuzun ihtiyaçlarınız için en iyi WordPress e-Ticaret eklentilerini seçmenize yardımcı olmasını umuyoruz. Ve en iyi e-Ticaret barındırma hizmetlerini bulmak için uzmanlarımızın en iyi e-Ticaret barındırma şirketlerini incelemesini ziyaret edin ve ayrıca listemizi kontrol edin. müşterilerinizle canlı etkileşim kurmak.

Bağlı kuruluş pazarlama yoluyla ürünleri tanıtarak para kazanmak istiyorsanız, en iyi WordPress bağlı kuruluş pazarlama eklentilerine göz atın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map