En İyi WordPress İndirme Yöneticisi Eklentileri


WordPress için en iyi indirme yöneticisi eklentilerini mi arıyorsunuz? İyi bir fikir! WordPress web siteleri, dosyalarınızı yüklemenize ve yayınlarınıza ve sayfalarınıza indirme bağlantıları yerleştirmenize izin verirken, bunları ölçeklendirmenin varsayılan bir yolu yoktur. Bununla birlikte, bir indirme yöneticisi eklentisi ile dosya indirmeleriniz için izinleri izleyebilir, yönetebilir ve kontrol edebilirsiniz. İsterseniz bunları dosya indirme işlemlerini SATMAK için bile kullanabilirsiniz!

Bu nedenle, bu makalede, WordPress için en iyi 7 indirme yöneticisi eklentisini seçtik! Onlara göz atın, mükemmel eşleşmenizi seçin ve sonuçları sevmeye hazır olun.

En İyi WordPress İndirme Yöneticisi Eklentisini Seçme

İndirme yöneticisi eklentilerinin farklı türleri vardır. Bazı eklentiler WordPress sitenizdeki dosya indirmelerini izlemenize izin verirken, diğerleri dosyalara güvenli erişim sağlar.

Sitenizde dosya indirmeleri sunduğunuz için, her türlü indirme yöneticisi eklentisine ihtiyacınız olduğu anlamına gelmez. Dalış yapmadan ve siteniz için bir indirme yöneticisi seçmeden önce, amacı incelemeniz önemlidir, bu nedenle paranızı yanlış eklentide boşa harcamazsınız.

Kendinize birkaç soru sorun.

  • WordPress indirmelerini izlemeniz gerekiyor mu?
  • Dosyaya güvenli erişim sağlamak istiyor musunuz??
  • Dosyalarınızı Dropbox veya Google Drive ile senkronize etmek istiyor musunuz??

Artık temel bir fikriniz olduğuna göre, WordPress için en iyi 7 indirme yöneticisi eklentisini görelim.

Bir Bakışta: 7 En İyi İndirme Yöneticisi Eklentisi

PluginPriceActive Yüklemeler
MonsterInsights$ 79.60 / yıl2 milyondan fazla
WordPress Dosya İndirme Yöneticisi17 $1.400+
Hackturk30 $1,100+
Kolay Dijital İndirmeBedava60.000+
WordPress İndirme YöneticisiBedava100.000+
Ekleri İndirBedava10.000+
Keyifli YüklemelerBedava10.000+

1. MonsterInsights

monsterinsights-eklentisi-wordpress

MonsterInsights bu listede 1 numaradır. Sadece piyasadaki en iyi Google Analytics aracı değil, aynı zamanda WordPress için en iyi indirme yöneticisi eklentisidir..

Yalnızca birkaç tıklamayla WordPress web sitenizde Google Analytics kurabilir ve gerçek zamanlı istatistikler, e-Ticaret izleme, reklam izleme, yönlendirme izleme, popüler yayın izleme, form izleme ve daha fazlasına erişebilirsiniz! GDPR uyumludur, sitenizi yavaşlatmaz ve ihtiyacınız olan tüm raporlara WordPress kontrol panelinizden erişilebilir.

Şimdi, Dosya İndirme Takibi eklentisiyle, MonsterInsights’ı bir indirme yöneticisi eklentisi olarak da kullanabilirsiniz! Başlamak için yardıma mı ihtiyacınız var? Monster Insights kullanarak Google Analytics’te indirme izlemeyi kurma hakkındaki eğiticimize göz atın.

MonsterInsights ile Bugün Başlayın!

2. WordPress Dosya İndirme Yöneticisi

WordPress Dosya İndirme Yöneticisi

Müşterilerinize gizli dosyalara güvenli bir şekilde erişmeniz mi gerekiyor? O zaman WordPress Dosya İndirme Yöneticisi sizin için eklentidir.

WordPress site kullanıcılarınız, kendilerine özel olarak atadığınız dosyaları girebilir ve indirebilir. Dosya indirme bir URL olsa bile, bu yüksek güvenlikli eklenti dosyayı yalnızca atanan kullanıcının indirmesini sağlar.

WordPress Dosya İndirme Yöneticisi’ne Bugün Başlayın!

3. Multiverso Gelişmiş Dosya Paylaşımı

Hackturk

Geliştirici dostu özelliklere sahip gelişmiş bir dosya paylaşım eklentisi olan Multiverso, WordPress web sitenizde yöneticilerden abonelere kadar izin verdiğiniz kullanıcı rollerine erişilebilen bir dosya paylaşım bölümü oluşturmanıza izin verir.

Güvenlik kontrollerinizi, dosya yükleme boyutunuzu, kategorileri ve daha fazlasını ayarlayın. Ayrıca seksi jQuery seçeneklerinin yanı sıra çok sayıda kısa kod var.

Multiverso Gelişmiş Dosya Paylaşımına Bugün Başlayın!

4. Kolay Dijital İndirme

Kolay Dijital İndirme

Bir e-Ticaret web siteniz varsa ve dijital indirmeler satıyorsanız, Easy Digital Downloads sizin için mükemmel bir eklentidir. Bu eksiksiz satış sistemi ile e-Kitaplardan fotoğraflara, belgelere, şarkılara kadar her şeyi izleyebilirsiniz.

24’ten fazla dilde sunulan EDD, dünyanın neresinde olursanız olun indirmelerinizi satmaya ve yönetmeye atlamanızı kolaylaştırır.

Bu ücretsiz eklenti PayPal, Amazon Payments, Stripe, Authorize.net, BitPay ve daha fazlası ile entegre olur. Daha fazla seçeneğe mi ihtiyacınız var? Premium uzantıları, daha da fazla ödeme ağ geçidine, e-posta hizmeti entegrasyonlarına ve dosya yönetimi seçeneklerine erişmenizi sağlar.

Bugün Kolay Dijital İndirme İşlemlerine Başlayın!

5. WordPress İndirme Yöneticisi

WordPress İndirme Yöneticisi

WordPress Download Manager eklentisi ile dosya indirmelerinizi yönetin, takip edin ve tamamen kontrol edin. Kullanıcı rollerine atayarak veya parolalar belirleyerek dosyalarınızı güvende tutun.

E-Ticaret siteleri için lisanslar, fiyatlar, indirme sınırları ve daha fazlasını ayarlama seçenekleri vardır. Ayrıca DropBox, OneDrive, Google Drive ve daha fazlası ile entegre olur.

Güvenli ve çeviriye hazır olan bu ücretsiz eklentinin kurulumu ve kullanımı çok kullanışlı özelliklerle kolaydır.

Download Manager Bugün’ü kullanmaya başlayın!

6. Ekleri İndirin

Ekleri İndir

Download Attachments, AJAX ve basit bir sürükle ve bırak arayüzünü kullandığı için en iyi indirme yöneticisi eklentilerinden biridir. Sadeliği seviyoruz.

Ancak, bir geliştiriciyseniz ve İndirme Eklerinin özelliklerini genişletmek istiyorsanız, çoklu filtre kancalarını ve işlevlerini seveceksiniz.

İndirme Eklerine Bugün Başlayın!

7. Keyifli Yüklemeler

Keyifli Yüklemeler

Bu geliştirici dostu eklentiyi indirmek ve kullanmak ücretsizdir ve sayfalara, yayınlara ve wigetized alanlara indirme düğmeleri ve bağlantılar kolayca eklemenizi sağlar.

En iyisi, indirme istatistiklerinizi ve raporlarınızı doğrudan WordPress kontrol panelinizde bulabilirsiniz.

Bugün Enfes İndirmeler ile Başlayın!

Bu makalenin WordPress için en iyi indirme yöneticisi eklentilerini keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, en iyi 6 WordPress güvenlik eklentisi listemizi de beğenebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me