7 En İyi WordPress Takvim Eklentisi (Google Calendar Sync)

en iyi wordpress takvim eklentileri


En iyi WordPress takvim eklentilerini mi arıyorsunuz? İster yaklaşan etkinlikleri sergilemek, hem de rezervasyonları planlamak veya kendinizi düzenli tutmak istiyorsanız, doğru takvim eklentisi web sitenizdeki tüm farkı yaratabilir.

Bu makalede, en iyi 7 WordPress takvim eklentisi içeren seçilmiş listemizi paylaşacağız. Aşağıdaki listede denemeniz için hem premium hem de ücretsiz takvim eklentileri bulunmaktadır. Birini seçin ve bugün başlayın!

Bir Bakışta: 7 En İyi WordPress Takvim Eklentisi

PluginPriceActive Yüklemeler
WPFormsitibaren 39.5 $ / yıl1 milyondan fazla
StartBooking6,99 ABD doları / ayMüsait değil
Birchpressitibaren 99 $Müsait değil
WooCommerce Rezervasyonları ve Randevularıitibaren 99 $Müsait değil
Etkinlik TakvimiBedava700.000+
TakvimimBedava30.000+
Google Takvim EtkinlikleriBedava90,000+

1. WPForms

WPForms

Bakacağımız bir takvim aracı olan ilk eklenti çok yönlü WPForms’tur. Bu eklentinin tam bir çamaşır yıkama özellikleri listesi olmasına rağmen, en popüler özelliklerden biri etkinlik takvimi aracıdır.

Yüklendikten sonra, Eklentiler’e gidip Gönderileri Gönder’i seçerek WPForms eklentisinin bu bölümüne erişebilirsiniz. Şimdi, tüm yapmanız gereken eklentiden yeni bir form oluşturmaya başlamak! Tüm öğreticiye göz atın Google Takvim’e form girişleri gönderme daha fazla bilgi için.

Artık takviminiz için etkinlik oluşturma seçeneğiniz olacak. Her gün veya etkinlik için ince ayar yapmanın birçok yolu vardır. Özel bir başlangıç ​​saati ve tarihi oluşturabilir, etkinliğe bir başlık verebilir ve hatta herkesin etkinliğin görsel temsilini görebilmesi için bir tanıtım resmi yükleyebilirsiniz..

Kendi formunuzu sıfırdan oluşturma konusunda tam olarak emin değilseniz endişelenmeyin. Saniyeler içinde özelleştirilmiş, dikkat çekici takvim etkinlikleri oluşturmak için WPForms’a ekleyebileceğiniz kolay form şablonları vardır.

WPForms’a Bugün Başlayın!

2. StartBooking

StartBooking

StartBooking, hem solo girişimciler hem de tam bir ekiple işletmeler için tasarlanmış mükemmel bir takvim aracıdır. Her zaman hareket halinde olan bir işletme sahibiyseniz, bu araç son derece faydalıdır.

Sıfırdan kolayca bir takvim oluşturabilir ve toplantılar, etkinlikler, sınıflar, şirket tatilleri ve daha fazlasını planlayabilirsiniz. Müşterileriniz randevu almaya başladığında, yalnızca sayılardan fazla olduğu açıkça görülecektir.

StartBooking, müşterileriniz için en uygun yerinde deneyimi oluşturabilmeniz ve yaklaşan etkinlikleri bir bakışta kolayca izleyebilmeniz için benzersiz müşteri profilleri oluşturmanıza olanak tanır.

Etkinliklere not ekleme, akıllı telefon cihazınıza hatırlatıcılar ayarlama ve Google Takvim’i yalnızca birkaç tıklamayla entegre etme seçeneğini düşündüğünüzde, daha fazla işletmenin planlama ihtiyaçları için StartBooking’i kullanması şaşırtıcı değildir..

Bugün StartBooking ile başlayın!

3. BirchPress

birchpress

Özelleştirme ile ilgili olarak tam özgürlük sunan bir takvim arıyorsanız, BIrchPress’ten başka bir yere bakmayın. Geliştirici dostu bu araç, e-Ticaret pazarında hızla favori haline geliyor.

Hızlı bir takvime mi ihtiyacınız var? Sorun değil. Basit sürükle ve bırak oluşturucu dakikalar içinde kendi özel takviminizi oluşturmanızı sağlar. Daha kişisel bir şey mi arıyorsunuz? Programlama platformunuzu gerçekten türünün tek örneği yapmak için yapabileceğiniz binlerce küçük değişiklik sunduğunu düşündüğünüzde olasılıklar sonsuzdur..

BirchPress, müşterilerin randevularını önceden ödemelerine izin vermek istiyorsanız bir ödeme formu eklemenizi sağlar. Şu anda, PayPal uygulaması ile entegre edilmiştir; ancak Woocommerce entegrasyonu ile başka ödeme yöntemleri ekleyebilirsiniz.

Bir kolej, sağlık kliniği, çağrı merkezi veya spor salonu için çalışmanız önemli değil, BirchPress zamanlamayı bir esinti haline getirecek.

BirchPress ile Bugün Başlayın!

4. WooCommerce Rezervasyonları ve Randevuları

woocommerce rezervasyonları ve randevuları

Plugin Hive’dan WooCommerce Rezervasyon ve Randevular, bir mağazada fiziksel ürünler satarken hizmet rezervasyonu yapmak ve randevu almak isteyenler için go-to takvimidir. Bu araç kaliteden ödün vermeden her iki dünyanın en iyilerine erişmenizi sağlar.

Bu takvim aracını, iş modelinize mükemmel şekilde uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz. Örneğin, bir sonraki toplantınıza hazırlanmak için zaman ayırabilmeniz için randevular arasında bir arabellek süresi ayarlamak istiyor musunuz? İnsanların birbirine çok yakın randevular oluşturmasını engelleyen otomatik bir araçla bunu kolaylaştırıyorlar.

Aynı notta, birden fazla çalışanınız varsa, aynı anda çakışan birden fazla randevu ayarlayabilirsiniz. Birçok kişisel antrenör ve spa bu özelliği çok sever, çünkü açık oldukları kısa sürede karlarını maksimize etmelerine olanak tanır.

Son olarak, WooCommerce Rezervasyon ve Randevular, sürekli güncel olan anlık planlama için Google Takvimler ve akıllı telefonunuzla sorunsuz bir şekilde entegre olur.

Bugün WooCommerce Rezervasyonlarına ve Randevularına Başlayın!

5. Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

Bazı ciddi trafiği kaldırabilecek bir takvime mi ihtiyacınız var? Etkinlik Takvimi eklentisi tam ara sokakta. Bu kaygan, kullanımı kolay eklenti kullanıma hazır kutudan çıkar. Ayarlamak ve yaklaşık 5 dakika içinde çalışır hale getirmek mümkündür!

Sert bir geliştiriciyseniz ve özel seçeneklerden hoşlanıyorsanız, rahatlayın. Etkinlik takviminizi bir tür haline getirmek için sayısız yolla gelen geliştirici araçlarını inceleyebilirsiniz. Bir iskelet elektronik tablosu ile birlikte gelir, böylece planlayıcınızı sıfırdan inşa edebilirsiniz. Ama orada durmadılar.

Etkinlik Takvimi ayrıca, takviminizi nihai etkinlik planlayıcısı yapmak için kanca ve filtre ekleme / düzenleme, şablon etiketlerini değiştirme veya zengin özelliklere sahip bir uzantı koleksiyonu arasından seçim yapma özelliğine sahiptir..

Eklentilerinin ayda 25 milyon benzersiz görünüm elde eden ağlarda kolayca işlemesi gururla övünüyorlar. Şimdi bu sağlam!

Etkinlik Takvimi’ne Bugün Başlayın!

6. Takvimim

Takvimim

Takvimim, aynı planlayıcıda kolayca çalışmak isteyen ekipler için mükemmel bir eklentidir. Çoğu takvimlerde olduğu gibi, ay, hafta ve güne göre filtreleyebilirsiniz. Ancak, bu eklentiyi farklı kılan, planlayıcıda listelenen olaylar arasında filtreleme yapabilmenizdir..

Birden fazla çalışanınız varsa ve belirli bir çalışanın bir hafta boyunca ne yaptığını görmek istiyorsanız, planladıklarını görmek için planlayıcıyı saniyeler içinde yazar adına göre filtreleyebilirsiniz. Küçük işletmeler erişim kolaylığını ve çalışanlar kendi programlarını oluşturma yeteneğini sever.

Kolayca içeri girebilir ve çalışanlarınız için notlar ekleyebilirsiniz veya size belirli günler veya haftalar için notlar ve istekler bırakabilirler. Takvimim ile ekibinizi yönetmek hiç bu kadar kolay olmamıştı.

İşletmeniz herkese açık etkinliklerle çalışıyorsa, planlandığında Twitter sayfanızda görüntülenecek yeni etkinlikler bile planlayabilirsiniz. Akıllı, zaman bilincine sahip işletme sahibi için “hepsi bir arada” aracı.

Bugün Takvime Başlayın!

7. Google Takvim Etkinlikleri

Basit Takvim

Google Takvim Etkinlikleri, hayatı basitleştirmek isteyenler için bir eklentidir. Sabit kodlamaya gerek yoktur. Bu sezgisel küçük eklenti kutudan çıkmaya hazır ve temanıza ve renk düzeninize uyacak şekilde hazır.

Yükledikten sonra, sitenizin geri kalanıyla sorunsuz bir şekilde karışması için birkaç ince ayar yapabilirsiniz. Birçok kişi bu aracı kullanmayı sever, çünkü bir kez kurulduktan sonra takvimi güncellemek için WordPress’inizi güncellemeniz gerekmez. Doğru; hesapla ilişkili Google Takvim’i güncellerseniz web sitenizde otomatik olarak güncellenir.

Basit etiketlerle hazırlanır, böylece çalışanlar bir haftalık notları ve randevuları gözden geçirmeden aradıklarını kolayca bulabilirler. Bu takvimi görüntülerken, mobil cihazınızdan tamamen erişilebilir ve güncellenmeye hazırdır.

Bu eklentiyi müşterileriniz için kullanıyorsanız, Takviminizdeki yaklaşan etkinlikleri, Etkinlik Takvimi Bülten eklentisi ile anlaşılması kolay bir bültene bile dönüştürebilirsiniz. Planlama hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Bugün Google Takvim Etkinliklerine Başlayın!

Bu makalenin en iyi WordPress takvim eklentilerini keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu gönderiyi beğendiyseniz, WordPress için en iyi 12 sosyal medya eklentisi listemizi de beğenebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map