8 En İyi Özel WordPress 404 Hata Eklentileri (2020)

En İyi Özel WordPress 404 Hata Eklentisi


Özel bir WordPress 404 hata sayfası oluşturmak istiyorum?

Kullanılmayan bir web sayfasını ziyaret etmeye çalıştığınızda 404 hata sayfası oluşuyor.

Varsayılan 404 hata sayfası sıkıcı görünüyor, bu nedenle kullanıcı deneyimini geliştirmek için bu sayfayı özelleştirmekten daha iyi durumdasınız. Bunun yanı sıra, sitenizdeki 404 hata sayısını azaltabilmeniz için silinen tüm sayfalar için uygun sayfa yönlendirmesi ayarladığınızdan emin olmanız gerekir..

En İyi Özel WordPress 404 Hata Eklentileri

Özel bir 404 sayfası oluşturmak veya düzgün bir yeniden yönlendirme ayarlamak istiyorsanız, özel bir 404 hata sayfası eklentisine ihtiyacınız olacaktır. WordPress için en iyi 404 hata sayfası eklentilerinden bazılarına göz atalım

1. Kunduz Oluşturucu

Kunduz Oluşturucu

Beaver Builder en popüler WordPress sürükle ve bırak sayfa oluşturucu eklentisidir. Sayfa oluşturucuyu kullanarak özelleştirebileceğiniz yerleşik bir 404 hata sayfası şablonu ile birlikte gelir.

Varsayılan olarak, 404 hata sayfası şablonu ana başlık, alt başlık, metin ve harekete geçirici mesaj düğmesini içerir. Sayfadaki bilgileri istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Beaver Builder 404 Hatası

Beaver Builder, hata sayfası şablonunu ön uçtan özelleştirmeyi kolaylaştırır. Hata sayfanıza yararlı ayrıntılar eklemek için nokta ve tıklama araçlarını kullanabilirsiniz.

2. Divi

Divi Teması

Divi Builder’da, kullanıcılarla etkileşim kurmak ve hemen çıkma oranınızı azaltmak için kullanabileceğiniz tamamen özelleştirilebilir bir 404 hata sayfası şablonu vardır.

Herhangi bir temayla sorunsuz çalışan bir eklenti.

Divi 404 Sayfa Şablonu

404 hata sayfası şablonunda değişiklik yapmak için Divi sayfa oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Sayfanızın yazı tipini, rengini, arka planını, aralığını, kenarlıklarını ve daha fazlasını kolayca özelleştirebilirsiniz..

404 hata sayfanızın içeriğini kolayca özelleştirebilir ve hatta bir bülten abonelik formu ve harekete geçirici mesaj düğmeleri ekleyebilirsiniz.

3. Astra

Astra 404 Sayfa

Astra hızlı ve hafif bir WordPress çok amaçlı temasıdır. Varsayılan 404 hata sayfası içeriğini otomatik olarak değiştirecek premium 404 hata sayfası şablonu sunar.

404 hata sayfası şablonunu kullanmak için WordPress sitenize Astra Pro Addon eklentisini yüklemeniz ve etkinleştirmeniz gerekir. Bu şablonun ayarları WordPress yönetici alanınızda özel düzenler altında kullanılabilir.

Astra 404 Hata Sayfası

Astra ayrıca herhangi bir WordPress sayfa oluşturucu ile sorunsuz bir şekilde çalışır. Kullanıcılara yararlı içerik görüntülemek için birincil web sitesi üstbilgisini ve altbilgisini devre dışı bırakmanıza olanak tanır.

4. Yönlendirme Yöneticisi

Yoast Yönlendirme Yöneticisi

Yönlendirme Yöneticisi, web sitenize kolayca sayfa yönlendirmeleri eklemenizi sağlayan kullanışlı bir WordPress eklentisidir. Popüler WordPress SEO eklentisi Yoast’ın arkasındaki aynı kişiler tarafından yayınlandı.

Bir web sayfasını her sildiğinizde, eklenti sizden bir yönlendirme ayarlamanızı ister.

Eklenti Google Search Console ile harika çalışıyor ve web sitesi hatalarını hızlı bir şekilde düzeltmenize izin veriyor.

5. Yönlendirme

Yönlendirme

Yönlendirme web sitenizdeki hataları yönetmek ve düzeltmek için ücretsiz bir WordPress eklentisidir. 404 hatalarınızı takip eder ve doğru yönlendirmeyi ayarlamanızı ister..

WordPress’teki tüm yönlendirmeleri izlemek için hata günlüğünü görebilirsiniz. Daha fazla analiz için hata günlüklerini ve raporları dışa aktarın.

6. 404 ila 301

404 ila 301

404 ila 301 akıllı bir WordPress 404 hata optimizasyonu eklentisidir. Kullanıcılarınızı 404 hata sayfasından diğer web sitesi sayfalarına ve özel bağlantılara yönlendirmenizi sağlar.

En iyi yanı, bu eklenti ile kullanıcılarınız bir 404 hata sayfasına ulaştığında e-posta uyarıları oluşturabilmenizdir. Bu şekilde, hata sayfasını düzeltmek için zamanında harekete geçebilirsiniz.

7. 301 Yönlendirmeler

301 Yönlendirmeler

301 Yönlendirmeler 404 hata sayfalarınıza 301 ve 302 yönlendirmeleri eklemek için bir WordPress yönlendirme eklentisidir. Kullanıcıları sayfalara, yayınlara, özel bağlantılara ve arşiv sayfalarına yönlendirebilirsiniz.

Eklenti, yönlendirmelerle ilgili tam bilgileri gösterir ve hata sayfalarını hızlı bir şekilde izlemenizi sağlar. Bu eklentiyi kullanarak, sıkıcı bir 404 hata sayfasına gelseler bile kullanıcılarla etkileşime geçebilirsiniz.

8. SEO Yönlendirme Eklentisi

SEO Yönlendirme Eklentisi

SEO Yönlendirme Eklentisi Google Search Console’daki 404 hata sayfalarının kolayca düzeltilmesine yardımcı olur. Kullanılamayan sayfalara 301 yönlendirmeleri eklemenize olanak tanır, böylece kullanıcılarınız web sitenizdeki diğer içerikleri görebilir.

Bunun da ötesinde, tarama hatalarını düzeltir (404 & soft 404) Google Search Console’da, silinen sayfalar için cezalandırılmayacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bu makalenin en iyi WordPress 404 hata sayfalarından bazılarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. WordPress’te bir veritabanı bağlantısı kurulurken hatayı nasıl düzeltebileceğimize ilişkin kılavuzumuza da göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map