8 En İyi WordPress SSS Eklentisi Karşılaştırıldı ve İncelendi (2020)

en iyi wordpress sss eklentileri


Ziyaretçilerinizden, daha önce yanıtlamış olduğunuz ürünlerinizle ilgili aynı soruyu soran e-postalar aldınız mı? Müşterinizin sorularını yanıtlamak ve şüphelerini gidermek eğlencelidir. Ancak aynı soruları tekrar tekrar sorduğunuzda korkutucu olabilir.

Bu sorunu çözmek için akıllı bir çözüm, web sitenizde bir SSS bölümüne sahip olmaktır. Bu şekilde, en sık sorulan soruları listeleyebilir, hepsini birlikte cevaplayabilir ve ziyaretçileriniz için web sitenizde görüntüleyebilirsiniz..

Ziyaretçileriniz herhangi bir şüpheleri varsa SSS bölümüne başvurabilir. Ayrıca, aynı soruları tekrar tekrar cevaplamaya devam etmek zorunda kalmayacaksınız.

Bunun için bir SSS eklentisi kullanmaktan daha iyi ne olabilir? Bu yazıda size anlatacağız 8 En İyi SSS Eklentisi işletmeniz için bir SSS bölümü oluşturmanıza olanak tanır..

1. Kahramanca WordPress SSS Eklentisi

HeroThemes, SSS eklentileri

Kahramanca WordPress SSS Eklentisi, güzel bir tasarıma ve muhteşem bir arka uca sahip en kullanıcı dostu eklentilerden biridir. SSS’lerinizi tam istediğiniz şekilde oluşturmak için bu eklentiyi kullanabilirsiniz. Hiç kodlama gerektirmez.

Bu eklenti ile sürükle ve bırak oluşturucu sayesinde SSS’lerinizi özelleştirmek kolaydır. En iyi şey görüntüleri, videoları ve animasyonları da desteklemesidir. Görseller, ziyaretçileriniz için daha net şeyler yapabilir. Eklenti, önceden tanımlanmış 5 SSS stili, çeşitli simge seçenekleri ve hoş bir düzenleme deneyimi sunan görsel bir düzenleyici içerir..

SSS yapılandırıcı SSS’lerinizi sitede istediğiniz yere ekleme olanağını açar. Web sitenizin görünümüne uyması için şaşırtıcı özelleştirme seçeneklerini kullanabilirsiniz.

2. Süslü SSS – WordPress SSS Eklentisi

Süslü SSS, SSS eklentileri

Fancy FAQ, WordPress web sitenize bir FAQ bölümü ekleme işlemini basitleştiren mükemmel bir eklentidir. Eklenti, ziyaretçilerinize ürünleriniz ve hizmetlerinizle ilgili olası tüm sorular hakkında cevap vermek için eksiksiz bir çözümdür.

Kategori sınıflandırmasına sahip özel yazı türü, SSS’leri kolayca entegre etmenizi kolaylaştırır. SSS’lerinizi ekledikten sonra, web sitenizde istediğiniz herhangi bir yerde görüntüleyebilirsiniz. Bu konu için belirli bir sayfada, yayında veya widget’ta olabilir. Bu, eklenti tarafından size sağlanan kısa kodla yapılabilir.

Bu eklenti, WooCommerce dahil olmak üzere bir dizi popüler eklentiyi de destekler. Web siteniz bir e-ticaret sitesiyse, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi sorunsuz bir şekilde sunmaya devam edebileceksiniz..

3. Tribulant WordPress SSS Eklentisi

SSS eklentileri, Tribulant SSS eklentisi

Tribulant WordPress SSS, SSS’lerinizi yönetebileceğiniz tam özellikli bir yönetim paneli ile oluşturulmuş sağlam bir WordPress çözümüdür. Eklenti ayarlarını değiştirmenize ve gereksiniminize göre ayarlamanıza izin vermek açısından süper esnektir..

Kullanıcılarınız, soruları kolaylıkla gözden geçirebilecekleri temiz bir kullanıcı arabirimine sahip olabilir. Eklenti ile entegre edilmiş arama formu, kullanıcılarınızın zamanlarını boşa harcamadan daha spesifik bir arama yapmalarını sağlar.

SSS’nizi kullanıcılar için daha yararlı hale getirmek amacıyla, web formu aracılığıyla soruları kabul edebilirsiniz. Bunu siteye kaydolarak ve giriş yaparak veya doğrudan ön ucun kendisinden yapabilirler. Ziyaretçilerinizin soruyu nasıl göndermesini istediğinizi seçme yetkisine sahipsiniz..

4. WooCommerce Ürün SSS Yöneticisi

WooCommerce SSS Yöneticisi, SSS eklentileri

WooCommerce Ürün SSS Yöneticisi, e-Ticaret web sitenize SSS eklemek için eksiksiz bir çözümdür. Bu eklenti ile sitenizdeki her ürüne ayrı ayrı SSS ekleyebilirsiniz. En iyi şey, ekleyebileceğiniz SSS sayısının bir sınırı olmamasıdır.

Ayrıca, SSS’lerinizi sürükleyip bırakarak istediğiniz sırada sıralayabilirsiniz. Her biri için özel bir tema oluşturucu bölümü ile 7 güzel önceden oluşturulmuş temayı da kullanabilirsiniz. Belirli bir rengi veya yazı tipini vb. Sevmiyorsanız, devam edin ve değiştirin.

5. Web-Dorado tarafından WD hakkında SSS

Web Dorado, SSS eklentileri

SSS WD by Web-Dorado, kontrol etmek isteyebileceğiniz başka bir şaşırtıcı SSS eklentisidir. Web sitenize SSS’leri kolayca eklemenizi sağlayan zengin özelliklere sahip ve SEO dostu bir SSS eklentisidir. Sorularınızı, ziyaretçilerinizin hızlı bir şekilde bulmasını kolaylaştırmak için kategorilere ayırabilirsiniz.

Ziyaretçileriniz bir soru yazdığında, cevaplar düzgün bir akordeon görünümünde sunulur ve kullanıcılar cevapları okumak için onlara tıklayabilirler. Eklenti sınırsız sayıda kategoriyi destekler. Sipariş bölümünün yardımıyla sorularınızın sırasını da değiştirebilirsiniz. Sipariş bölümü sürükle ve bırak işlevselliği ile birlikte gelir, böylece sipariş vermek ve yeniden sıralamak çok kolay görünür.

Ayrıca SSS’lerinize sosyal paylaşım düğmeleri ekleyebilir, kişilerin yorum eklemesine izin verebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Eklenti de büyük destek sunuyor. Eklenti ile gelen güzel temalar SSS’lerinizin harika görünmesini sağlayabilir.

Akordeon SSS WordPress Eklentisi

Akordeon SSS, SSS eklentileri

Akordeon SSS WordPress Eklentisi, web sitenize SSS eklemek için mükemmel bir çözümdür. İster akordeon, liste veya blok tarzında olsun, bu eklenti sizin için tüm seçeneklere sahiptir. Tek yapmanız gereken, web sitenize eklentiyi yüklemek, etkinleştirmek ve kullanmaya başlamaktır.

Süper esnektir, bu nedenle SSS’lerinize özel bir stil ekleyebilirsiniz. Renk, yazı tipi, simgeler, kenarlık yarıçapı ve daha fazlasını değiştirerek, farklı görünmesini sağlamak için birçok seçeneğiniz olacaktır. Çeviri seçeneğini de etkinleştirebilirsiniz.

Eklenti, hafta içi tam destek sunar ve kurulum ve kurulum, ürün özellikleri ve düzeltme hatalarını kapsar.

7. Arconix SSS tarafından Tyche Yazılımları

Eklenti

Arconix SSS web sitenize şık bir SSS bölümü eklemenizi sağlayan ücretsiz bir SSS eklentisidir. Sitede herhangi bir yerde görüntülemek için kısa kodu kullanabilirsiniz. Animasyonlu, JQuery geçiş veya akordeon kutusunu kullanarak bunları gizleyebilir veya gösterebilirsiniz.

Ayrıca, sorularınızı ve cevaplarınızı oluştururken etiketleyerek görüntülemenizi de sağlar. SSS’nizi, bir bağlantı dahil olarak en üste eklemenizi sağlayan onay kutusunu da etkinleştirebilirsiniz..

Eklentinin kullanımı ve özelleştirilmesi kolaydır ve zaten 10.000’den fazla etkin indirmeye sahiptir. Şimdi bu eklentiye göz atın ve web sitenize güzel bir SSS bölümü ekleyin.

8. Ultimate SSS

Ultimate SSS

Ultimate SSS eklentisi web sitenize SSS ekleme işlemini basitleştiren inanılmaz bir WordPress eklentisidir. Sınırsız kategori eklemekten sınırsız etiket oluşturmaya kadar bu eklenti, web siteniz için harika bir SSS bölümü oluşturmanıza olanak tanır.

Kullanıcılarınız için işleri kolaylaştırmak için AJAX SSS arama formunu kullanabilir ve web sitenizde daha spesifik bir arama yapabilirsiniz. Bu eklenti ile gelen akordeon düzeni, sorularınızı ve cevaplarınızı şık bir şekilde sunmanızı sağlar. Ayrıca bir kullanım kılavuzu oluşturabilir ve hatta sorularınızı ve cevaplarınızı PDF formatında indirmenize izin verebilirsiniz.

Eklenti, SSS’lerinizi şekillendirmenizi de sağlar. Bölümünüzü daha şık ve çekici hale getirmek için CSS kullanabilirsiniz.

Bu makalenin en iyi WordPress SSS eklentilerinden bazılarını bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. İsterseniz, bu kılavuzu şu adresten kontrol edebilirsiniz: WordPress’de Sık Sorulan Sorular – SSS bölümü nasıl eklenir.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map