8 En İyi WordPress Tweet Eklentileri için Tıklayın (Karşılaştırıldı ve İncelendi)

en iyi wordpress tweet kutusu eklentileri için tıklayın


WordPress yayınlarınıza ve sayfalarınıza bir tweet tıklama düğmesi eklemek ister misiniz? Sosyal medya pazarlama stratejinize Twitter eklemek, çok sayıda hedef kitleye ulaşmak için harika bir fikir olabilir.

Tıkla-tweet düğmesi ekleyerek okuyucularınızın içeriğinizi Twitter’da paylaşmasını kolaylaştırabilirsiniz.

Bugünün makalesinde, size en havalı tıkla ve tweet eklentilerinden bazılarını göstereceğiz. Öyleyse kontrol edelim.

1. Sosyal Savaş

sosyal savaş, tweet'e tıkla eklentileri

Social Warfare, sitenize bir tweet düğmesi eklemenizi sağlayan en popüler sosyal paylaşım WordPress eklentilerinden biridir. Social Warfare ile, kullanıcıların yazı veya sayfanızın belirli bir bölümünü paylaşmaları daha kolay olacak şekilde güzel yazı içi tweetable teklifleri bile oluşturabilirsiniz..

Ayrıca tweet’lerinize büyük bir resim özet kartı ekleyebilir ve via @ (kullanıcı adı) seçeneğini otomatik olarak eklemeyi etkinleştirebilirsiniz. Tıkla tweet düğmesinin yanı sıra güzel ve hafif özelleştirilebilir sosyal paylaşım düğmeleri de ekleyebilirsiniz. Ayrıca ziyaretçilerinizin paylaşmasını istediğiniz içerik üzerinde tam kontrol sahibi olmanızı sağlar..

Rengini değiştirmekten boyutunu ayarlamaya kadar, ziyaretçilerinize çekici görünmesini sağlamak için her şeyi yapabilirsiniz.

2. Hükümdar

Monarch, tweetlemek için tıkla, sosyal paylaşım eklentileri

Monarch, göz alıcı bir tweet tıklama düğmesi oluşturmanıza olanak tanıyan mükemmel bir sosyal paylaşım eklentisidir. Bu eklenti 35’ten fazla farklı sosyal ağ seçeneği ile birlikte gelir. Beğendiğinizi seçin ve ardından paylaşım düğmelerini yazılarınıza ve sayfalarınıza ekleyebilirsiniz.

Monarch, düğmelerinizi ekleyebileceğiniz 5 farklı konum sunar. İçeriğinizin üstünde veya altında, medya dosyalarınızda, bir açılır pencere veya bir içeri aktarma şeklinde olabilir. Pop-up’lar ve fly-in’ler 6 farklı stilde gelir, böylece en sevdiğinizi seçebilirsiniz.

Düğme boyutunuzu ve şeklinizi özelleştirme seçeneğiniz de vardır. İsterseniz düğmelerinize fareyle üzerine gelme efektleri de ekleyebilirsiniz. Bunun dışında düğmelerinizi hizalayabilir, ağ adlarını ve sosyal sayıları görüntüleyebilir, düğmeleri widget alanına yerleştirebilirsiniz. Monarch ayrıca en iyi WordPress Pinterest eklentileri arasında.

3. Sosyal Paylaşım & Locker Pro

Sosyal paylaşım ve kilitli dolap

Sosyal Paylaşım & Locker eklentisi, içeriğinizi paylaşmayı kolaylaştıran tamamen duyarlı ve hepsi bir arada sosyal paylaşım eklentisidir. 60 farklı sosyal platform seçeneği ile geliyor. Bu, aklınıza gelebilecek hemen hemen her seçeneğe sahip olduğu anlamına gelir.

Eklenti, sosyal kilit özelliği ile dönüşümlerinizi kolaylaştırmak için harika özellikler de sunar. Paylaşma düğmelerinizi görüntülemek için, tipik bir tweet düğmesi, tweetlemek için tıklayın seçeneği ve daha fazlası gibi birden fazla seçeneğiniz vardır. Düğmeler iki farklı stilde gelir: dikey ve yatay.

Eklenti ile gelen Görsel besteci, bir düğme oluşturmayı kolaylaştırır. Ayrıca, CSS3 fareyle üzerine gelme efektleri, gerçekçi paylaşım sayıları, sosyal kilitli kısa kod oluşturucu ve çok daha fazlasına sahipsiniz. Genel olarak, bu eklenti sosyal paylaşımlarınızı artırmak için mükemmel bir eklentidir.

4. Mashshare

Mashshare, t-to-tweet eklentileri

MashShare web sitenize paylaşım düğmeleri eklemenize izin vermek için özel olarak tasarlanmış başka bir şaşırtıcı WordPress sosyal eklentisidir. Bu eklentiyi kullanarak içeriği Twitter, Facebook, Pinterest gibi sosyal platformlarda paylaşabilirsiniz..

Mashshare inanılmaz özelleştirme seçenekleri sunar, böylece düğmelerinizi istediğiniz gibi şekillendirmek için kullanabilirsiniz. Varsayılan renklerini, yazı tiplerini, şeklini ve boyutunu değiştirerek, çekici görünmelerini sağlamak için çok şey yapabilirsiniz..

Aldığınız paylaşım sayısını görüntülemek istiyorsanız, bu da mümkündür. Farklı ekran boyutlarında duyarlı hale getirmek için düğmelerinizi yerleştirmek için ayrı konumlar kullanabilirsiniz.

5. Sosyal Pug

Social Pug, tweet'e tıkla eklentileri

Sosyal Pug başka bir sosyal paylaşım eklentisidir. 14’ten fazla sosyal ağ platformunu destekleyen bu eklenti, ziyaretçilerinizi içeriğinizi paylaşmaya teşvik etmek için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

Düğmelerinizi eklemek için eklentinin sunduğu 5 farklı stil kullanabilirsiniz. Satır içi düğmeler, hareketli paylaşım düğmeleri, pop-up’lar veya mobil yapışkan düğme olabilir. Sosyal sayımlarınızı gizleme veya gösterme seçeneğiniz de var.

Eklenti, belirli bir sayı belirlemenizi sağlar ve ulaştıktan sonra otomatik olarak paylaşım sayılarınızı göstermeye başlar. Teknik bir hata nedeniyle sayımlarınızı kaybederseniz, eklenti tek bir sayımı kaçırmadan kurtarmanıza izin verir.

6. Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri

Kolay Sosyal Paylaşım düğmeleri, Pinterest Eklentileri

Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri, şaşırtıcı özelliklerle yüklenmiş bir başka şaşırtıcı sosyal paylaşım eklentisidir. Bu eklenti ile, kullanıcıların içeriklerinizi kolayca paylaşmasına izin vermekle kalmaz, aynı zamanda bir sosyal paylaşım sayacı ekleyebilir ve aldığınız paylaşım sayısını takip edebilirsiniz..

Ayrıca 55 güzel şablondan birini seçebilir ve görünüşlerini özelleştirmek için kişisel şablon oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Eklenti 50’nin üzerinde sosyal ağ seçeneği sunuyor. Böylece en sevdiğiniz platformu seçebilir ve düğmesini sitenize ekleyebilirsiniz.

En son güncellemesiyle, Kolay Sosyal Paylaşım Düğmeleri GDPR ve yeni Gutenberg blok editörü ile uyumlu hale geldi. Uyumluluk sorunu hakkında endişelenmenize gerek kalmadan diğer gelişmiş eklentiler ve popüler temaların çoğuyla da kullanabilirsiniz.

7. WP Sosyal Paylaşımı

WP Sosyal Paylaşımı

WP Sosyal Paylaşımı yayınlarınıza ve sayfalarınıza çekici paylaşım düğmeleri eklemenizi sağlayan ücretsiz bir sosyal paylaşım eklentisidir. Eklenti şu anda Facebook, Twitter, Linkedin, Xing, Reddit ve Pinterest paylaşım düğmelerini sunuyor ve bunları yazılarınıza, sayfalarınıza ve tüm özel yazı türlerine ekleyebilirsiniz.

Bu eklenti, herhangi bir görüntü içermeyen düğmeler oluşturmak için CSS 3’ü kullanır. Tüm bu düğmeler süper duyarlı, yani tüm cihazlarda harika görünüyorlar.

Düğmeleri web sitenize ekledikten sonra, isterseniz bunları kolayca yeniden sıralayabilirsiniz. En iyi şey, düğmeleri web sitesinde istediğiniz yere ekleyebilmenizdir. Ayrıca düğmelerinizden hemen önce metin ekleme seçeneklerine de sahiptir..

8. Tweet için Daha İyi Tıklayın

Daha iyi-click-to-tweet

Tweet için Daha İyi Tıklayın Twitter’da içeriğinizi paylaşmayı çok kolay hale getiren bir başka şaşırtıcı ücretsiz WordPress eklentisidir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu eklenti ile içeriğinizi tek bir tıklamayla tweetleyebilirsiniz.

Eklenti tarafından oluşturulan kısa kodu kullanarak veya Gutenberg düzenleyicisi aracılığıyla iki yönlü içerik oluşturabilirsiniz. Düğmeleri, ziyaretçilerinizin içeriğinizden birinin bağlantısını tweetlemesini sağlamak veya bir bölümünü tweetlemelerini teşvik etmek için kullanabilirsiniz..

Tweet düğmesini tweet atmayı hak ettiğini düşündüğünüz bölüme koymanız yeterlidir ve içeriğiniz paylaşılmaya hazırdır. Ayrıca düğmelerinizi premium eklentiler eklenti için kullanılabilir.

Bunlar, web sitenizde kullanabileceğiniz en iyi tweet tıklama eklentilerinden bazılarıdır. Öğrenmekle de ilgilenebilirsiniz WordPress yayınınıza tweet kutuları tıklayın.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map