9 BEST Bakım Modu ve WordPress için Yakında Eklentiler (2020)

yakında en iyi wordpress eklentileri


Yakında en iyi sayfa eklentilerini mi arıyorsunuz? Blogunuz veya web siteniz geliştirme sürecindeyken, ziyaretçilerinize kısa süre içinde bir profesyonel gelecek sayfası görüntülemeniz gerekir. Bu şekilde, geri gelip hazır olduklarında web sitenizi ziyaret edeceklerini bilirler..

Bu makalede, en iyi bakım modundan ve yakında gelecek sayfa eklentilerinden bazılarını paylaşacağız.

Dalış yapmadan önce, hangi bakım modunun ve yakında gelecek sayfaların ne olduğunu incelemek biraz zaman almaya değer.

WordPress için Yakında Eklenti – Nedir ve Neden İhtiyacınız Var??

Yakında gelecek bir eklenti, tek bir kod satırına dokunmanıza gerek kalmadan yakında bir sayfa oluşturmanızı kolaylaştırır. Bu eklenti, kullanıcıların ister bir site, ister bir blog veya bir ürün olsun, lansman hakkında heyecan duymasını sağlamak için yakında bir sayfa oluşturmak için kullanışlıdır..

Avantajı, potansiyel müşterilerin e-posta adreslerini toplamaya başlamanıza ve ilk günden SEO’ya hızlı bir başlangıç ​​yapmanıza yardımcı olmasıdır..

WordPress Bakım Modu Nedir?

WordPress bakım modu, web sitenizi bakım için bıraktığınızda etkinleştirebileceğiniz bir moddur. Bu mod, sitenizde yeni bir özellik dağıtmak, bir eklentiyi etkinleştirmek, WordPress çekirdeğini güncellemek gibi birkaç yönetim görevine dikkat etmeniz gerektiğinde kullanışlıdır. sitenin performansını etkileyecek vb..

wordpress bakım modunu etkinleştirme

WordPress’i bakım moduna getirerek, kitlenize sitenizin bozuk olmadığını ancak planlı bakım nedeniyle geçici olarak devre dışı bırakıldığını söyleyebilirsiniz. Bu şekilde itibarınızı ayakta tutabilir ve hatta arama motorlarına sitenizin şu anda planlanmış bakım için kapalı olduğunu bildirebilirsiniz, böylece SEO’nuzu olumsuz etkilemez..

WordPress’i Bakım Moduna Nasıl Koyabilirim?

WordPress, WordPress çekirdeğini güncelleme gibi yönetim görevlerini gerçekleştirdiğinizde otomatik olarak etkinleştirilen yerleşik bir bakım modu özelliğiyle birlikte gelir.

wordpress bakım modu mesajı

Varsayılan bakım modu mesajı sıkıcı görünüyor ve “Zamanlanmış bakım için kısa bir süre kullanılamıyor. Bir dakika sonra tekrar kontrol edin. ”

WordPress’i birkaç saat boyunca bakım moduna geçirmek istiyorsanız veya varsayılan bakım modu mesajını özel bir sayfayla değiştirmeniz gerekirse, bir WordPress bakım modu eklentisi kullanmanız önemle tavsiye edilir.

WordPress için En İyi 9 Eklenti

 1. SeedProd
 2. EZP Çok Yakında
 3. Yapım Aşamasında
 4. Yakında WP
 5. IgniteUp
 6. WP Bakım Modu
 7. Çok Yakında
 8. Çok yakında
 9. Bakım Modu

Yakında en iyi uygulamalardan bazılarına ve WordPress için bakım modu eklentilerine bir göz atalım.

1. SeedProd

SeedProd

SeedProd, piyasadaki en iyi WordPress sayfası ve bakım modu eklentisi. İnanılmaz derecede kolay arayüzü ve gerçek zamanlı oluşturucu sayesinde WordPress’te yakında profesyonel sayfalar oluşturmanıza olanak tanır.

Yakında gelecek sayfanızı kişiselleştirmek için yerleşik tasarımları da özelleştirebilirsiniz. Yaklaşık yarım milyon ücretsiz arka plan resmi, 750’den fazla Google Yazı Tipi ve yakında gelecek olan tonlarca sayfa temasıyla birlikte geliyor. Tam ekran video arka planı olan bir sayfa bile oluşturabilirsiniz.

Bu eklenti, ziyaretçilerinizden gelen e-posta adreslerini toplamak ve sitenizin resmi lansmanından önce bir ilişki oluşturmaya başlamak için otomatik olarak yanıtlamak için Constant Contact, MailChimp, AWeber, Drip, ActiveCampaign vb. Gibi en popüler e-posta hizmetleriyle entegre olur. Ayrıca ziyaretçilerinizin davranışlarını takip edebilmeniz için Google Analytics ile entegre olur.

Ayrıca, istemcilerinize erişimi sınırlayabilmeniz için bir parola koruma seçeneği de sunar, böylece yalnızca istediklerini görüntülemelerini sağlar..

seedprod yakında wordpress için sayfa

SeedProd, ziyaretçilerinizin web sitenizi Facebook, Twitter, Pinterest, vb. Üzerinde paylaşmasını sağlayan basit bir sosyal paylaşım özelliğine sahiptir. Çok dilli destek ve GDPR uyumluluğuna sahiptir, böylece kendi gizlilik politikanızı kolayca oluşturabilirsiniz..

Fiyat: Orada bir ücretsiz sürüm temel özellikleri ve yılda 29.60 $ ‘dan başlayan daha gelişmiş özelliklere sahip premium bir sürümü.

2. EZP Çok Yakında

EZP Çok Yakında

EZP Pek Yakında basit bir WordPress yakında sayfa eklentisidir. MailChimp, Constant Contact vb. İle entegrasyon yoluyla web sitenizin ziyaretçilerinden e-postalar toplar..

Yakında çıkacak diğer sayfa eklentileri gibi, beta sürümleriniz için istemcilere erişimi sınırlamanıza yardımcı olur. Ayrıca, kullanıcılarınızın web sitenizin tam olarak ne zaman kullanılabilir olacağını bildirmek için bir geri sayım sayacı vardır. Kullanıcılarınız web sitenizi sosyal medya platformlarında da paylaşabilir.

Fiyat: Yıllık 14,95 USD.

3. Yapım Aşamasında

Yapım Aşamasında

Adından da anlaşılacağı gibi, Yapım Aşamasında Sayfa yakında bir WordPress, açılış sayfaları ve yapım sayfası eklentisi altındadır. Kolay arayüzünü kullanarak yakında gelecek sayfanızı veya açılış sayfalarınızı hızlı bir şekilde başlatmanızı sağlar. Yakında gelecek sayfanızı tasarlamak için 150’den fazla sayfa şablonu var.

İnşaat Sayfası altında, sayfalar oluşturmak için başlangıç ​​dostu bir sürükle ve bırak oluşturucu ile birlikte gelir. Ayrıca, trafiğinizin kaynağını izlemek için bir satış ortağı ve trafik izleme özelliği içerir.

Fiyat: Ömür boyu 69 dolar.

4. Yakında WP

Yakında WP

Yakında WP mükemmel bir WordPress bakım modu ve yakında sayfa eklentisi. Genel tasarım söz konusu olduğunda size zaman kazandırmak için yakında gelecek olan güzel temalara sahiptir. Bu temaları işletmenizin markasına uyacak şekilde özelleştirebilirsiniz, böylece web siteniz başlatıldıktan sonra ziyaretçiler kafanız karışmaz. Tonlarca ücretsiz resim, profesyonel temalar, sezgisel tasarım öğeleri ve daha fazlası ile birlikte gelir.

Web sitenizin yalnızca istemcilere erişimini kısıtlamanıza olanak tanır. Yakında WP otomatik yanıtlayıcıları, CRM yazılımlarını, web seminerlerini ve diğer pazarlama yazılımlarını destekler. Kullanımı kolaydır ve web sitenize daha hızlı yüklemek için optimize edilmiştir.

Fiyat: Yıllık 29 $.

5. IgniteUp

Tutuştur

IgniteUp yakında ücretsiz bir WordPress ve bakım modu sayfa eklentisidir. Sınırsız tasarımlara sahiptir ve yakında gelecek sayfanızı bir sonraki seviyeye taşımak için harici şablonlarla çalışır. Kolay arayüz ve yerleşik temalar sayesinde yakında gelecek sayfanızı yalnızca birkaç tıklamayla ayarlayabilirsiniz.

Ziyaretçilerinizden e-posta adreslerini toplamak için popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle entegre olur. Ayrıca, geri sayım sayacı ile özel bir karşılama mesajı eklemenize olanak tanır, böylece kullanıcılar web sitenizin ne zaman başlatılacağını bilir.

Fiyat: BEDAVA!

6. WP Bakım Modu

WP Bakım Modu

WP Bakım Modu, güçlü, ücretsiz bir WordPress bakım modu sayfa eklentisidir. Yakında sayfa şablonlarıyla birlikte gelir, böylece kullanıcıları yeni ürününüz veya web sitenizin lansmanı hakkında kolayca bilgilendirebilirsiniz. Ayrıca, kullanıcılarınızı belirli sayfalara yönlendirmek için açılış sayfası şablonları da içerir.

Diğer özellikler arasında geri sayım sayacı, iletişim formu, abonelik formu, çoklu site desteği ve sosyal medya simgeleri bulunur. SEO için optimize edilmiştir, herhangi bir WordPress temasıyla çalışır ve renkleri, yazı tiplerini, arka planları vb. Değiştirebilmeniz için tamamen özelleştirilebilir..

Fiyat: BEDAVA!

7. Kolay Yakında

Çok Yakında

Easy Coming Soon yakında ücretsiz bir WordPress sayfa eklentisidir. Başlık ve geri sayım sayacı ile web sitenize yakında yakında eklenecek bir sayfa eklemek için kullanılabilir. Hangi WordPress temasını kullanmaya karar verdiğiniz önemli değil, Kolay Yakında eklentisi onunla çalışacak.

Oturum açmış kullanıcılar arka planda web sitesine erişirken, yakında gelen sayfanızı standart ziyaretçilere gösterir. Öğeleri sürükleyip bırakmak için yerleşik bir düzenleyiciye sahiptir. Bu eklentiyi kullanıyorsanız yakında sayfanızı oluşturmak için herhangi bir profesyonel kodlama becerisine ihtiyacınız yoktur.

Fiyat: BEDAVA!

8. Çok Yakında

Çok yakında

Yakında sayfalar için profesyonel bir WordPress eklentisidir. Web sitenize yakında bir sayfa ekler, ziyaretçilerin e-posta adreslerini toplar, sosyal beğeniler ve paylaşımlar alır ve web sitenizin lansmanı hakkında ziyaretçileri güncellemek için bir geri sayım sayacı görüntüler.

Yakında sayfalar için önceden oluşturulmuş şablonlara sahiptir. Öğeleri eklemek ve sayfanızı tasarlamak için sürükle ve bırak oluşturucuyu kullanabilirsiniz. Tamamen duyarlı ve kullanıcıların diğer URL’lerden yakında gelecek sayfayı görmesi için yönlendirme modunu destekliyor.

Fiyat: Yıllık 39 $.

9. Bakım Modu

Bakım Modu

Bakım Modu, web sitenize bakım modu sayfaları eklemek için premium bir WordPress eklentisidir. Web sitenizde arka uçta özel olarak çalışmanıza izin verirken, ziyaretçilerin ön plana çıkacak güzel sayfalarını görüntüler. Ayrıca, web sitenizin ne zaman hazır olacağını ziyaretçilerinize bildirmek için bir geri sayım sayacı da ekleyebilirsiniz..

Yakında gelecek sayfalar için 6 duyarlı şablonu vardır. Kullanıcılarınızı çekmek için şık tipografi ve Google Fonts entegrasyonuna sahiptir. Ayrıca, web sitenizi paylaşabilmeleri için birden fazla sosyal ağla entegre olur.

Fiyat: Premium versiyon için yıllık 23 $.

Bu makalenin en iyi WordPress bakım modunu bulmanıza ve yakında sayfa eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, müşteri desteği için en iyi WordPress yardım masası eklentileri listemize göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map