9 En İyi WordPress Akordeon Eklentisi Karşılaştırıldı (Ücretsiz ve Ücretli)

en iyi wordpress akordeon eklentileri


En iyi WordPress akordeon eklentilerini ister misiniz? İçeriğinizi profesyonel bir şekilde görüntülemek için akordeonları veya daraltılabilir sekmeleri kullanabilirsiniz. Akordeonlarla daha az yer kaplarken sitenize kolayca daha fazla içerik ekleyebilirsiniz..

Bu makalede, mevcut en iyi WordPress akordeon eklentilerini paylaşacağız.

Akordeon nedir?

Akordeon, sayfalarınıza daha fazla içerik eklemenize yardımcı olabilecek bir özelliktir. Çoğu zaman, akordeonlar sık ​​sorulan soruları görüntülemek için kullanılır (SSS).

SSS’de kullanıcılarınız herhangi bir soruyu tıklayabilir ve yanıt sekmesini genişletir. Varsayılan olarak cevaplar gizlidir. Sadece gerekli soruları okumak için zaman kazandırır. Ayrıca, kullanıcılarınızın WordPress web sitenizde gereksiz kaydırma yapmasını önler.

Akordeon sekmeleri

SSS’lere ek olarak, yoğunlaştırmak istediğiniz hemen hemen her tür içeriği görüntülemek için akordeonları kullanabilirsiniz. Akordeon tırnakları dikey veya yatay olabilir. Ayrıca seçtiğiniz eklentiye bağlı olarak farklı stillere sahiptirler.

Piyasada, doğru olanı seçmenin çok zor görünmesine neden olabilecek birçok WordPress akordeon eklentisi bulacaksınız. Bu yüzden sizin için en iyi WordPress akordeon eklentilerinden birkaçını seçtik, böylece güvenle seçim yapabilir ve hemen sitenize akordeon sekmeleri eklemeye başlayabilirsiniz.

1. Akordeon

Akordeon

Akordeon birden fazla yerleşik şablon, renk, stil ve arka plan görüntüsü ile birlikte gelir. Akordeon çok renkli bir başlık görüntülemenizi sağlar. Akordeonlar içindeki içeriğinizi kolayca yönetmek için bir sürükle ve bırak sıralama seçeneği sunar.

Çeviri için hazırdır ve sayfalarınızda, yayınlarınızda, kenar çubuklarınızda ve diğer içerik alanlarınızdaki akordeonları görüntülemek için kısa kodları tamamen destekler. Gelişmiş akordeon ayarları, akordeon sekmelerini harici bağlantılar olarak açmanıza izin verir.

2. ShortCodes Ultimate

Kısa kodlar Ultimate

Shortcodes Ultimate, sitenize kolayca özellikler eklemek için tonlarca kısa kod içeren mükemmel bir WordPress eklentisidir. Akordeon sekmeleri için kısa kodları WordPress sayfalarınızda ve yayınlarınızda herhangi bir yere eklemenizi sağlar. Kısa kodları kullanarak widget’a hazır alanlara akordeon sekmeleri de ekleyebilirsiniz..

Shortcodes Ultimate, kenar çubuğunda veya diğer widget alanlarında akordiyonları görüntülemeyi kolaylaştıran özel bir widget ile birlikte gelir. Ücretsiz bir eklenti ve en popüler WordPress eklentileri ile harika çalışıyor.

3. Akordeon Masaları

Akordeon Masaları

Akordeon Tabloları, premium bir WordPress akordeon eklentisidir. Profiliniz, listeleriniz, ürünler, etkinlikler, notlar, SSS, referanslar ve daha fazlası için kolayca akordeon oluşturmak için 30 şık ön ayar ile birlikte gelir.

Renk seçenekleri, klavye navigasyonu, birden fazla tema ve 1 tıklamayla demo yükleyici vardır. Akordeon sekmelerini hızlı bir şekilde ayarlamak ve kullanıcılarınıza nasıl görüneceklerini görmek için bir ön uç canlı düzenleyiciye sahiptir.

4. Akordeon Kaydırıcısı

Akordeon Kaydırıcısı

Akordeon Kaydırıcı duyarlı bir WordPress akordeon eklentisidir. Sorunsuz çalışmak için akordeon ile birleştiren ve ilgi çekici bir kullanıcı deneyimi yaratan güçlü bir görüntü kaydırma özelliği ile birlikte gelir.

Harici kaynaklardan görüntü yüklemek için resim galerisi eklentileri ve Flickr ile kolayca entegre olur. Eklenti başlangıç ​​dostu ve tek bir kod satırı yazmadan kurulumu kolaydır.

5. Ultimate Blokları

nihai bloklar

Ultimate Blocks, 15’ten fazla özel bloğa sahip Gutenberg editörü için önemli bir eklentidir. Bloklardan biri İçerik Değiştirme (Akordeon). Herhangi bir gönderi veya sayfada kolayca akordeon eklemenizi sağlar.

Hemen hemen her WordPress temasında kullanılabilir ve daraltılmış olsun ya da olmasın başlangıç ​​durumunu seçebilmenizi sağlar. Ayrıca kabın rengini ve başlık kutusunun rengini de değiştirebilirsiniz.

6. Kolay Akordeon

Kolay Akordeon

Adından da anlaşılacağı gibi, Easy Accordion, web sitenizde sınırsız akordeon görüntülemenizi sağlayan basit ayarlara sahip bir WordPress akordeon eklentisidir. Akordeon sekmelerini WordPress yayınlarınıza, sayfalarınıza ve widget’a hazır alanlarınıza kolayca ekleyebilirsiniz.

Easy Accordion, renk temaları, kısa kodlar ve daha fazlası gibi daha fazla seçenek sunan ücretli bir sürüme sahiptir. Ayrıca, kategorilerinizden ve diğer özel sınıflandırmalarınızdan akordeon sekmeleri oluşturmanıza olanak tanır.

7. Sekme – Akordeon, SSS

Sekme - Akordeon, SSS

Sekme – Akordeon ve SSS ücretsiz bir WordPress akordeon eklentisidir. Duyarlı bir düzen ile yatay ve dikey akordeon sekmeleri içerir. Kullanıcıları çekmek ve web sitenizdeyken onları çekmek için animasyonlu akordeonlarla birlikte gelir.

Eklenti başlangıç ​​dostudur ve sayfalarınıza, yayınlarınıza, kenar çubuğunuza, şablon dosyalarınıza ve daha fazlasına akordeon sekmeleri eklemenizi sağlar. Birden fazla düzen, sürükle ve bırak akordeon sıralama, geçiş efektleri ve güzel animasyonlu şablonlar var.

8. Akordeon SSS

Akordeon SSS

Akordeon SSS, kısa kodlara dayanan ücretsiz WordPress akordeon eklentilerinden biridir. Kolay bir kurulumla birlikte gelir ve düzenlemelerini değiştirmek için akordeonları yukarı veya aşağı sürüklemenizi sağlar. WordPress sayfalarınızda ve yayınlarınızda akordeon sekmelerini görüntülemek için bir sürükle ve bırak oluşturucusuna sahiptir..

Akordeon SSS, renk seçeneklerini, önyükleme çerçevelerini, yerleşik akordeon düzenlerini, Font Awesome simgelerini ve daha fazlasını destekler. SEO için tamamen optimize edilmiştir ve akordeonlarınız tüm cihazlarda güzel görünür.

9. Arconix Kısa Kodları

Arconix Kısa Kodları

Arconix Shortcodes, şaşırtıcı özelliklere ve işlevlere sahip bir WordPress akordeon eklentisidir. Akordeon sekmelerini görüntülemek için kısa kodlar kullanır. Tamamen duyarlı ve başlangıç ​​dostu bir eklenti.

WordPress yayınlarınıza ve sayfalarınıza sınırsız akordeon sekmeleri eklemenizi sağlar. Akordeon sekmeleri tüm ekran boyutlarında ve cihazlarda harika görünür. Uyumluluk modunu kullanarak, kısa kod adı çakışmalarını önleyebilir ve tüm akordeonlarınız için benzersiz kısa kodlar oluşturabilirsiniz..

Bu kılavuzun en iyi WordPress akordeon eklentilerini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Ayrıca, yerinde etkileşimi artırmak için en iyi WordPress anket eklentilerinin el ile seçilmiş listemize göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map