9 En İyi WordPress Etkinliği Eklentisi Karşılaştırıldı (2020)

en iyi wordpress olay eklentileri


En iyi WordPress etkinlik eklentilerini mi arıyorsunuz? Bir WordPress web siteniz varsa ve planlanan bir etkinliğiniz varsa, bir etkinlik eklentisi başarılı olmanıza yardımcı olabilir. Basit takvimlerden gelişmiş etkinlik kayıt formlarına kadar, doğru eklentiler fantastik, sıkışık bir etkinlik düzenlemenin zorluğunu ve stresini ortadan kaldırabilir.

Bu makalede, piyasadaki en iyi 9 WordPress etkinlik eklentisini paylaşacağız. Web sitenizi bir etkinlik koordinasyon şaheserine dönüştürmek için 1’i seçin veya bir çifti birleştirin.

İlişkili: Etkinlikler için En İyi WordPress Temaları & Konferanslar.

1. WPForms

WPForms, kullanıcı kaydı, eklenti, kullanıcı giriş eklentisi

Muhtemelen WPForms’u var olan en iyi iletişim formları eklentisi olarak biliyorsunuz, ancak en iyi WordPress etkinlik eklentilerinden biri olarak da kullanılabileceğini biliyor muydunuz??

Kullanarak Form Şablonları Paketi Eklentisi, site ziyaretçilerinizin bilet satın alması veya etkinliğinize kaydolması için şaşırtıcı etkinlik kayıt formları oluşturmak üzere WPForms’u kullanabilirsiniz.

Şablon eklentisi sayesinde, nişinize özgü, aralarından seçim yapabileceğiniz birden fazla etkinlik kayıt formunuz olacaktır. Bu harika çünkü sıfırdan bir form oluşturmanıza gerek kalmayacak, yarasadan bir ton tasarruf etmenizi sağlayacak. Ve WPForms’un iyi bilinen sezgisel sürükle ve bırak oluşturucusuyla form oluşturma mutlak bir esinti.

Formunuzu Google Takvim de dahil olmak üzere çeşitli web uygulamalarına Zapier üzerinden bile bağlayabilirsiniz.

WordPress’te bir etkinlik kayıt formu oluşturmak için WPForms’un Profesyonel planına (veya daha iyisine) ihtiyacınız olacaktır. Ancak, kupon kodumuzu kullanarak, SAVE10, maliyetten% 10 indirim alabilirsiniz!

WPForms’a Bugün Başlayın!

2. EventON

Eventon

250’den fazla özelleştirme seçeneğiyle EventON, en etkileyici takvim oluşturma eklentilerinden biri ve kesinlikle mevcut en iyi WordPress etkinlik eklentilerinden biridir..

Etkinliğiniz 1 gün veya birkaç hafta sürerse, etkinliği güzel, minimalist bir takvimde görüntüleyebileceksiniz. Etkinliğinizi 1 kerelik bir olay veya yinelenen bir etkinlik olarak da ayarlayabilirsiniz.

EventON, etkinlik takvimlerini sayfalarınıza gömmek için kısa kodlar kullanır, böylece herhangi bir WordPress yayınına veya sayfasına kodlama becerisine sahip olmadan kolayca bir takvim ekleyebilirsiniz. Nasıl kopyalayıp yapıştıracağınızı biliyorsanız, web sitenize hızlı bir şekilde özel bir takvim eklemek için ihtiyacınız olan tüm becerilere zaten sahipsiniz..

Öne çıkan görüntüler ekleyin, renkleri değiştirin, bir harita görüntüleyin, sosyal paylaşım simgeleri ekleyin ve çok daha fazlası.

EventON’a Bugün Başlayın!

3. Etkinlik Takvimi

Etkinlik Takvimi

Etkinlik Programı, programlarını görüntülemenin hızlı ve basit bir yoluna ihtiyaç duyan tekrarlanan dersleri öğreten eğitmenler için mükemmeldir. Ayrıca spor etkinlikleri (Little League oyunlarından profesyonel MMA maçlarına kadar), sanat galerisi şovları ve daha fazlası için iyi çalışır. Belirlenmiş çalışma saatlerine veya tekrar eden etkinliklere sahip tüm profesyoneller bu eklentiyi inanılmaz derecede yararlı bulacaktır.

Son derece özelleştirilebilir renkler ve gelişmiş filtrelerle Etkinlik Programı sezgiseldir ve gömülmesi kolaydır. Hepsinden iyisi: GDPR uyumlu eklentiler arasındadır.

Etkinlik Programına Başlayın!

4 Takvim!

Calendarize It

Ücretsiz ve premium eklentilerle dolu, Calendarize It! olmazsa olmaz bir olay eklentisidir. Özelleştirilebilir renkler ve 600’den fazla yazı tipiyle, bu takvimin markanıza stil ve uyum sağlama konusunda sonsuz seçenekleri vardır.

WPBakery Page Builder’ın tam desteğiyle, bu çeviriye hazır takvim eklentisinin kullanımı kolaydır ve site ziyaretçilerinizi görsel olarak uçurur. Ödemeleri kabul etmenize, WooCommerce mağazanıza veya Eventbrite hesabınıza bağlamanıza veya premium uzantılarının yardımıyla sponsorlu reklamlardan yararlanmanıza bile olanak tanır..

Calendarize It ile başlayın! Bugün!

5. EventsPlus

EventsPlus Kayıt ve Rezervasyon

EventsPlus Takvim, Kayıt ve Rezervasyon, en iyi WordPress etkinlik eklentileri listemizde kesinlikle bir yeri hak eden hepsi bir arada bir eklentidir. Hem Yönetici hem de site ziyaretçisi olarak gerçekten etkileyici.

EventsPlus’ı indirmeyi seçerseniz kesinlikle ek bir eklenti gerekmez. Her şey kapalı, bu da maliyet değer yapar. İndirme işleminiz için ödeme yaptıktan sonra, sahip olduğu her premium özelliğe sınırsız güncelleme ile erişebilirsiniz..

Etkinliğinize katılanlar PayPal veya Authorize.net aracılığıyla kayıt olabilir ve ödeme yapabilir. Gerekirse etkinliğiniz için bağış kabul edebilirsiniz. Ayrıca, katılımcılara kaydolduktan sonra özelleştirilmiş, otomatik e-postalar gönderme seçeneğiniz de vardır. Ayrıca ziyaretçilere giriş fiyatı üzerinden indirim vermek için kupon kodları da oluşturabilirsiniz..

EventsPlus, duyarlı bir etkinlikler ızgarası, isteğe bağlı bir geri sayım sayacı, renkli kategoriler, Google Haritalar entegrasyonu ve birden fazla yinelenen etkinlik ayarlama olanağı sunar. Birden çok dil için çeviriye hazırdır ve basit bir kısa kodla (hem tam takvimler hem de tek etkinlikler için kullanılır) herhangi bir gönderi, sayfa veya widget’a hazır alana yerleştirilebilir.

En sevdiğimiz özelliklerden biri? EventsPlus, hem etkinlik listenizi hem de katılımcılar listenizi dışa aktarmanıza olanak tanır, böylece kolayca yazdırılabilir veya kolay başvuru için elinizin altında olabilir.

EventsPlus’a Bugün Başlayın!

6. Etkinlik Takvimi

etkinlik takvimi

Modern Kabile’nin Etkinlik Takvimi, basit etkinlik takvimleri oluşturmak ve yönetmek için kullanılan WordPress eklentileri deposunda bulunan ücretsiz bir eklentidir.

Bir geliştiriciyseniz veya bir geliştirici işe alma eğilimindeyseniz, Etkinlik Takvimi’nden günlük kullanıcılardan daha fazlasını alırsınız. Bir iskelet stil sayfası ve kısmi şablon geçersiz kılmaların yanı sıra şablon etiketleri, kancalar ve filtreler içerir. Saldırıya uğramak ve gerçekten şaşırtıcı bir şeye dönüştürmek için değiştirilmeye yalvarıyor. Bu eklentinin sunduğu gizli hazinelerin kilidini açmak için zamanınız, sabrınız ve yeteneğiniz varsa, oldukça şaşırtıcı.

Teknoloji konusunda bilgili olmayan kullanıcılar için Etkinlik Takvimi çok “temel” hissedebilir. Bu listedeki diğer eklentiler kadar sezgisel değil, “geliştiriciler tarafından, geliştiriciler için” oluşturuldu ve çıplak kemik eklentisini sizin tarafınızdan herhangi bir ek değişiklik yapmadan kullanmak, genel deneyiminizden uzaklaşabilir.

Bununla birlikte, kodlayıcı olmayanlar bile ihtiyaç duydukları tek şey temel bir takvim ise bu eklentiyi kullanabilir. Kurulduktan sonra, sitenizde basit bir takvim görüntülemenize izin verir, bu da etkinliklerinizde göreli olarak yazmak için kullanabilirsiniz. Ancak, yetenekli bir kodlayıcıysanız, bu takvimi yeni harika seviyelere yükseltebilirsiniz..

Etkinlik Takvimi’ne Bugün Başlayın!

7. Etkinlik Biletleri

etkinlik biletleri eklentisi

Etkinlik Takvimi gibi, Etkinlik Biletleri de Modern Kabile tarafından oluşturuldu. Ancak, bu eklenti tüm kullanıcılar için biraz daha erişilebilir.

Bir RSVP işlevi ekleyin veya herhangi bir WordPress yayınına veya sayfasına bilet satın. PayPal hesabınızı Etkinlik Biletleri eklentisine bağlamanız yeterlidir.!

Site Yöneticileri, kayıtlı katılımcılar listesini WordPress kontrol panelinden kolayca kontrol edebilir. Yeni başlayanlar için bile kullanımı kolaydır.

Bununla birlikte, Etkinlik Biletleri Modern Kabile tarafından oluşturulduğundan, Etkinlik Takvimi (listemizdeki # 6 gibi) gibi, doğru geliştirici becerilerine sahipseniz huşu uyandırıcı özelleştirme seçeneklerine sahip olduğunu not etmeliyiz. Eğer meydan okumaya hazırsanız, Etkinlik Biletleri harika bir temel eklentiden kesinlikle inanılmaz bir şeye dönüştürülebilir.

Etkinlik Biletlerine Bugün Başlayın!

8. Kolay Etkinlikler

kolay olaylar

Bir üyelik sitesi işletiyorsanız, bir etkinliği özel / yalnızca üyeler yapma seçeneğine sahip olmak önemlidir. Easy Made Events bu özelliğe sahiptir ve iyi performans gösterir.

Üyelikleri, yerleri, genel veya özel etkinlikleri ve ödemeleri tek bir eklenti ile yönetin. Kolaylaştırılmış Etkinlikler, rezervasyonları kabul etmeyi, birden fazla ödeme ağ geçidi üzerinden ödeme toplamayı ve etkinliklerinizi bir liste veya takvim olarak görüntülemeyi zahmetsiz hale getirir.

Çeşitli diller için çeviriye hazır, Kolay Yayınlanan işlevler yazılarda, sayfalarda veya kenar çubuğu widget’larında kullanılabilir.

Bugün Kolaylaşan Etkinliklere Başlayın!

9. Hepsi Bir Arada Etkinlik Takvimi

hepsi bir arada etkinlik takvimi

All-in-One Etkinlik Takvimi eklentisi, tam ics / ical desteği içermesi bakımından benzersizdir. Yani, diğer takvimlerden (Google Takvim, Apple iCal, MS Outlook, vb.) Etkinlikleri kolayca içe aktarabilir ve sitenizin ziyaretçilerinin etkinlik takviminize abone olmasını sağlayabilirsiniz..

Google Haritalar gömme, renk kodlu kategoriler, öne çıkan resimler, gelişmiş filtreleme, SEO optimizasyonu ve otomatik etiketler, bu ücretsiz eklentiyle birlikte gelen özelliklerdir. Ayrıca çeviriye hazırdır, yinelenen etkinlikler oluşturmak için kullanılabilir ve basit bir kısa kod kullanarak yayınlara ve sayfalara kolayca yerleştirilebilir.

All-in-One Etkinlik Takvimi’ne Bugün Başlayın!

Bu makalenin en iyi WordPress etkinlik eklentilerini keşfetmenize yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, müşteri desteği için en iyi yardım masası eklentileri listemizi ve ayrıca WordPress randevu eklentileri listemizi beğenebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map