9 En İyi WordPress Yarışması ve Hediye Eklentileri Karşılaştırıldı (2020)

en iyi wordpress yarışması ve hediye eklentileri


Web sitenizde bir yarışma veya hediye düzenlemek için hızlı bir çözüm mü istiyorsunuz? O zaman sitenizde güçlü bir WordPress hediye eklentisi kullanmanız gerekir. Sitenizde yarışmalar ve hediyeler düzenleyerek web sitenizin trafiğini, e-posta listesini ve sosyal medya takipçilerini büyütebilirsiniz.

Bu makalede, size en iyi WordPress yarışma eklentilerinden bazılarını göstereceğiz.

Sitenizde Neden WordPress Giveaway Eklentisi Kullanılmalı??

Bir yarışma veya hediye vermek hem siz hem de kitleniz için bir kazan-kazan. Yarışmalara ve hediyelere katılarak, kitleniz bazı freebies kazanma şansı kazanabilir. Sizin için bu, işletmenizi tanıtmak ve insanlara ürünleriniz ve hizmetleriniz hakkında bilgi vermek için bir fırsattır. Daha fazla kullanıcıyı web sitenizi ziyaret etmeye ve hatta listenize girmeye teşvik edebilirsiniz..

Yarışmalar sınırlı bir süre devam ettiğinden, daha fazla insanı yarışmaya katılmaya ikna etmek için bir aciliyet duygusu yaratabilirsiniz. Bunlar, web sitenizde yarışma ve hediye düzenlemenin sadece birkaç avantajıdır.

WordPress sitenizde yarışmalar düzenlemenize yardımcı olmak için, kolay ve zengin özelliklere sahip eklentilerin bir listesini hazırladık. Öyleyse kontrol edelim.

1. RafflePress

rafflepress inceleme

RafflePress WordPress pazarına yepyeni bir ektir. Bu şaşırtıcı WordPress hediye eklentisi, web sitenizde hediye ve yarışma yürütme sürecini basitleştirmenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Birkaç dakika içinde kampanyalarınızı oluşturabileceğiniz, kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak sayfa oluşturucu ile birlikte gelir. Zamandan tasarruf etmenize yardımcı olan önceden oluşturulmuş güzel şablonlarını da kullanabilirsiniz, bu nedenle sıfırdan çarpıcı bir hediye kampanyası oluşturmanıza gerek kalmaz.

Eklenti, her türlü dolandırıcılık girişine karşı tam koruma sağlar. Yarışmanızı tanıtmak için, favori sosyal platformunuzu yarışmanıza entegre ederek insanları sosyal medyada paylaşmaya teşvik edebilirsiniz. İzleme ve yeniden hedefleme yardımıyla, dönüşümünüzü en üst düzeye çıkarmanız daha kolaydır.

2. Duyarlı Anket

Responsive Poll, WordPress web sitenizde anketler ve yarışmalar oluşturmanıza izin veren süper güçlü ve sağlam bir WordPress anket eklentisidir. Anket sonuçlarınızı görüntülemenize izin veren birkaç animasyonlu grafik seçeneği ile birlikte gelir. Ayrıca grafiği özelleştirmenizi ve tam olarak istediğiniz gibi görünmesini sağlar.

Grafiği çubuk grafik, pasta grafik, çizgi, radar grafik ve daha fazlası gibi farklı şekillerde kullanabilirsiniz. Sonuçlarınızı görüntüleme konusunda seçim yapabileceğiniz çeşitli seçenekler de vardır. Eklenti, WordPress’in en son sürümüyle uyumludur ve kullanımı çok kolaydır. Ayrıca, herhangi bir uyumluluk sorunu olmadan web sitenize yüklediğiniz diğer modern eklentilerin yanında da kullanabilirsiniz.

3. Video Yarışması WordPress Eklentisi

Video yarışması wp eklentisi, hediye eklentileri, yarışma eklentileri

Video Yarışması WordPress Eklentisi, kontrol etmek isteyebileceğiniz başka bir parlak WordPress hediye eklentisidir. Bu eklenti ile video yarışmalarını hemen kolayca yapabilirsiniz. Eklenti size rekabet üzerinde tam kontrol sağlar. Bu eklenti yorumlarınızı, oylarınızı, video kaynaklarınızı, yeni gönderilerinizi ve daha fazlasını kontrol etmekten çok daha fazlasını yapmanızı sağlar.

Eklenti, BuddyPress ile tam entegrasyonu da destekler, bu nedenle bir topluluk sitesi veya forum oluşturmak istiyorsanız, bunu da yapabilirsiniz. Spam gönderimi ile mücadele etmek için 9 kat dolandırıcılık koruması sunar. Eklenti çeviriye hazırdır ve 9 global dili destekler.

İlgili: Çok Dilde Web Sitesi Nasıl Oluşturulur.

4. Fotoğraf Yarışması

Fotoğraf yarışması WP Eklentisi, yarışma eklentileri, hediye eklentileri

Adından da anlaşılacağı gibi, Fotoğraf Yarışması tek bir satır kodlamadan bir fotoğraf yarışması oluşturmanıza izin verir. Bu eklenti süper hızlı, duyarlı ve esnektir, bu nedenle ziyaretçinizin kullandığı cihazdan bağımsız olarak, yarışma kampanyanız harika görünecek.

Eklenti, WordPress’in en son sürümünde ve bir dizi ücretsiz ve premium temada başarıyla test edildi. Video Yarışması eklentisi gibi, bu da BuddyPress’i destekliyor. Eklenti GDPR’ye hazır ve hatta yarışmacılara e-posta bildirimleri göndermenize izin veriyor.

İlgili: En İyi WordPress GDPR Eklentileri.

5. Wishpond

Wishpond, yarışma eklentisi

WishPond bir yarışma üreticisinden daha fazlasıdır. Hızlı büyüme göz önünde bulundurularak tasarlanmış eksiksiz bir pazarlama çözümüdür. WishPond ile, fotoğraf yarışmaları, Instagram promosyonları vb. Oluşturarak takipçilerinizi büyütebilirsiniz. Bunun yanı sıra, ziyaretçilerinizin aşık olacağı bazı şaşırtıcı açılış sayfaları oluşturmak için de kullanabilirsiniz..

Eklentinin pazarlama otomasyonu özelliği, olası satışlarınızı gerçek zamanlı etkinliğe dayalı satışlara dönüştürmenize yardımcı olur. Wishpond ayrıca favori pazarlama uygulamalarınızla sorunsuz bir şekilde bütünleşir. Eklenti, popüler WordPress temalarının ve eklentilerinin çoğuyla uyumludur.

6. Görüntü / Video Yarışması Oluşturucu WordPress

Görüntü ve video yarışması oluşturucu

Resim / Video yarışması oluşturucu, web sitenize ziyaretçi çekmek için çeşitli yarışmalar ve eğlenceli oyunlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu eklenti ile, yarışmaya katılmalarını sağlayarak veya oluşturduğunuz oyunları oynamalarına izin vererek kitlenizi daha uzun süre meşgul etmeniz kolaydır..

Yarışmalarınızı ve oyunlarınızı daha çekici hale getirmek için eklenti, güzel düzenlenebilir kullanıma hazır şablonlar sunar. Şablon rengini, yazı tiplerini değiştirebilir ve hatta şablonlara düğme ekleyebilirsiniz.

İnsanlara yarışma ve oyunlarınızı bildirmek için web sitenize sosyal paylaşım düğmeleri ekleyebilirsiniz. Eklenti ayrıca size ayrıntılı istatistikler sunar, böylece yarışmanızın ne kadar iyi performans gösterdiğine ilişkin fikir edinebilirsiniz.

7. Rewards Fuel tarafından yapılan yarışmalar

Yarışma eklentileri

Ödüllere Göre Yarışma WordPress hediye paketini doğrudan WordPress panonuzdan çalıştırmanıza yardımcı olan başka bir şaşırtıcı eklentidir. WordPress için bu hediye eklentisi ile daha fazla trafik, sosyal medya takibi yapabilir, yorumları artırabilir ve sitenizde çok daha fazlasını yapabilirsiniz.

Kazananlarınızı dijital ödüllerle ödüllendirebilirsiniz ve isterseniz belirli ülkelerin yarışmaya girmesini kara listeye alabilirsiniz. Eklenti, mevcut yarışmayı çoğaltmanıza izin verir, bu da hafif bir düzenlemeyle benzer bir yarışmayı çalıştırmanızı kolaylaştırır. Yarışmanızın nasıl performans gösterdiğini kontrol etmek için istatistikleri kullanın. En iyisi, bu eklentinin kullanımı tamamen ücretsizdir.

8. Aşağı Gösterin

Down yarışma eklentisini göster

Show Down, resim ve yarışma savaşları, Yay veya Nay yarışmaları, sınırsız yarışmalar ve çok daha fazlasını oluşturmanıza olanak tanıyan Woocommerce dostu bir WordPress eklentisidir. Eklenti duyarlı ve çeviriye hazır, yani yarışmalarınız tüm platformlarda harika görünecek.

Yarışmaları yazılarınıza veya sayfalarınıza kısa kodla gömebilirsiniz.

9. Anket Anketi, Form & Sınav Oluşturucu

Görüş aşaması

Görüş Aşaması web sitenizde doğrudan WordPress panonuzdan anketler, anketler, formlar, sınavlar vb. oluşturmanıza olanak tanıyan başka bir mükemmel WordPress eklentisidir. Eklenti, önceden oluşturulmuş birçok özelleştirilebilir şablonla birlikte gelir. Eklenti, yarışmalarda değişiklik yapmak için size tam esneklik sunar.

Eklentinin temel sürümü ücretsizdir, bu da ayda 100 yanıt ve öğe başına 10 yanıt ile sınırlıdır.

Bunlar, WordPress sitenizde hızlı bir yarışma veya anket veya hediye oluşturmak için kullanabileceğiniz bazı eklentilerdir.

Bu makaleyi beğendiyseniz, WordPress’te nasıl başarılı bir hediye veya yarışma oluşturacağınızı okumak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map