9 Küçük İşletmeler için En İyi “E-posta Pazarlama” Hizmetleri (2020)

karşılaştırıldığında en iyi e-posta pazarlama hizmetleri


Ayaklarınızı e-posta pazarlamasına daldırmak mı istiyorsunuz? E-posta pazarlaması, ziyaretçilerinizle bağlantı kurmanın, ilgi çekici bir ilişki kurmanın ve bunları müşterilere dönüştürmenin en iyi yoludur.

İhtiyacınız olan tüm özelliklere sahip en iyi e-posta pazarlama hizmetini seçmek işinizin başarısı için çok önemlidir. Her e-posta pazarlama hizmetinin kendine özgü bir dizi özelliği vardır, ancak bunalmış hissetmek için bir neden yoktur. Biz senin arkandayız.

Bu makalede, işletmeniz için en iyi e-posta pazarlama hizmetini seçmenize yardımcı olacak en iyi e-posta pazarlama hizmetlerini karşılaştıracağız.

E-posta Pazarlama Nedir ve Neden İhtiyacınız Var??

İster bir blog yazarı olun, ister okuyucularınıza düzenli güncellemeler vermek isteyin veya daha fazla potansiyel müşteri oluşturmaya çalışan bir işletme olun, e-posta pazarlaması mesajınızı iletmenin harika bir yoludur. E-posta pazarlamasıyla mesajınızı doğrudan görmek istediğiniz kişilerin gelen kutusuna alırsınız.

Trafiği olan herhangi bir web siteniz varsa, e-posta pazarlaması yapmanız gerekir. E-posta pazarlaması, web sitenizden ayrıldıktan sonra bile ziyaretçilerinizle iletişim kurma olanağı sağlar.

E-posta pazarlamanın bazı faydaları:

 • Tekrar ziyaretleri artırın: Web sitenizi terk eden web sitesi ziyaretçilerinin% 70’inden fazlası asla geri dönmeyecektir. Bir e-posta listesi oluşturduğunuzda, ziyaretçilerinizle e-posta adreslerini toplayıp onlara değerli içerik göndererek bağlantı kurabilirsiniz..
 • Sadık bir takip oluşturun: Tekrarlanan ziyaretçilerin, ilk kez gelen ziyaretçilere kıyasla müşterilere dönüşme olasılığı daha yüksektir. Aslında, çalışmalar potansiyel müşterilerinizin sizinle gerçekten iş yapmayı düşünmesi için web sitenize 3-4 ziyaret gerektiğini göstermektedir.
 • Satışları artırın: E-posta dönüşümleri hem sosyal hem de organik arama trafiğinden daha iyi performans gösteriyor. Dolayısıyla, satış yapmak istiyorsanız, e-posta pazarlamasına başlamanız gerekir.

En İyi E-posta Pazarlama Hizmeti Nasıl Seçilir

İhtiyaçlarınıza uygun doğru e-posta pazarlama hizmetini seçmek işletmeniz için önemlidir. Bir e-posta pazarlama şirketinin popüler olması, her zaman ihtiyaçlarınız için en iyi çözüm olduğu anlamına gelmez. Piyasada düzinelerce e-posta pazarlama çözümü bulunduğundan farklı seçeneklerle boğulmak kolaydır. Bu yüzden hepsini sizin için yıkacağız!

Bir e-posta pazarlama hizmeti seçerken odaklanmanız gereken birkaç temel şey şunlardır:

 • Kullanım kolaylığı: Seçtiğiniz e-posta pazarlama hizmetinin kullanımı kolay ve işletmenizle birlikte çalışmanız önemlidir.
 • Otomasyon: Hemen hemen tüm hizmetler e-posta kampanyalarınızı otomatikleştirmenize izin verir, ancak her biri bunu farklı bir şekilde yapar. Farklı araçların kampanyalarınızı nasıl otomatikleştirdiğine bir göz atın ve ihtiyaçlarınızı çözmeye yardımcı olup olmadıklarını öğrenin.
 • sanayi: Bazı hizmetler yalnızca belirli sektörlere hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Örneğin, ConvertKit özellikle yayıncılar düşünülerek oluşturulmuştur. Bu sizi tanımlamazsa, endüstri gereksinimlerinizi daha iyi karşılayan bir hizmete kaydolmanız gerekir.
 • Fiyatlandırma: Açıkçası, seçtiğiniz araç bütçenize uygun olmalıdır.

Ayrıca, doğru şekilde e-posta patlaması oluşturmayla ilgili makalemize göz atın.

Bunları göz önünde bulundurarak, işletmeniz için en iyi e-posta pazarlama hizmetlerinden bazılarını karşılaştıralım.

9 En İyi E-posta Servis Sağlayıcısı

 1. Sürekli İletişim – En iyi e-posta servis sağlayıcısı
 2. Sendinblue – Yeni başlayanlar için en iyi toplu e-posta hizmeti
 3. damlama – En iyi e-posta pazarlama otomasyon aracı
 4. ConvertKit – Yayıncılar için en iyi e-posta aracı
 5. AWeber – En popüler e-posta hizmet şirketi
 6. Mailchimp – En iyi hepsi bir arada pazarlama otomasyon paketi
 7. Yanıt almak – Web semineri pazarlaması için en iyi e-posta patlama hizmeti
 8. MailerLite – En Uygun Fiyatlı toplu e-posta hizmeti
 9. Keap – Müşteri hizmetleri ve satış için en iyi e-posta hizmeti ve CRM

1. Sürekli İletişim

sürekli temas

Sürekli İletişim, küçük işletmeler için en popüler e-posta pazarlama hizmetidir. Hızlı bir başlangıç ​​yapmanızı sağlayan tonlarca özelleştirilebilir e-posta şablonu ile birlikte gelir.

Başlarken, sektörünüzü ve e-posta pazarlamasıyla ilgili önceki deneyiminizi seçmeniz istenir. Seçimlerinize dayanarak, e-posta pazarlamanızı yükseltmenize yardımcı olacak özelleştirilmiş içerik ve promosyon fikirleri alırsınız.

sabit kontak-posta pazarlama

Sürekli İletişim canlı sohbet, e-postalar ve tartışma forumları ile benzersiz destek sunar. Ayrıca geniş bir kaynak kütüphanesine sahiptirler.

Çoğu e-posta pazarlama hizmeti, hizmeti test etmek için 14 veya 30 günlük ücretsiz denemeler sunarken, Sürekli İletişim araçlarına 60 gün boyunca tam erişim sağlar.

E-posta Planları:

sürekli temas fiyatlandırması

Sabit Kişi fiyatlandırması e-posta listenizin boyutuna bağlıdır.

 • 5 $ / ay – Sınırlı işlevsellikler
 • 20 $ / ay – 0-500 abone için.
 • 45 $ / ay – 501-2500 abone için.
 • 65 $ / ay – 2501-5000 abone için.
 • 95 $ / ay – 5001 – 10.000 abone için.

Sürekli İletişim aşağıdakiler için en iyisidir e-posta pazarlamaya yeni başlayan akıllı işletmeler.

Constant Contact ile bugün başlayın.

2. Sendinblue

sendinblue incelemesi

Sendinblue, basitlik göz önünde bulundurularak tasarlanmış bir e-posta ve SMS pazarlama yazılımıdır. Mutlak bir acemi bile önceden bilgi sahibi olmadan kolayca pazarlama kampanyaları oluşturmaya başlayabilir.

sendinblue-sürükle-bırak

Müşteri etkileşimini temel alarak, güvenilir teslimat ile işlem iletileri gönderebilirsiniz.

Sendinblue’yu rakiplerinden ayıran şey, fiyatlandırmasının gönderdiğiniz e-posta sayısına dayanmasıdır.

Son kullanma tarihi olmayan SMS kredilerini ayrı olarak satın alabilirsiniz.

E-posta Planları:

mavi fiyatlandırma

 • Bedava – Günlük 300 e-posta ve sınırsız kişi için 0 dolar.
 • Hafif – Ayda 40.000 e-posta için aylık 25 ABD doları ve günlük gönderme sınırı yok.
 • gerekli – Ayda 60.000 e-posta için 39 $ / ay ve e-postalardan Sendinblue logosunu kaldırma olanağı.
 • Ödül – Ayda 120.000 e-posta ve pazarlama otomasyonu özellikleri için 66 $ / ay.
 • kuruluş – Fiyat değişir ve tüm premium özellikleri, özel hesap yöneticisini, öncelikli desteği ve daha fazlasını içerir.

Sendinblue en iyisi acemi pazarlamacılar.

Sendinblue ile bugün başlayın.

3. Damla

damlama

Ziyaretçilerinizi akıllı pazarlama otomasyonu ile abonelere ve müşterilere dönüştürmek isteyen bir e-ticaret satıcısıysanız Drip sizin için mükemmel bir çözümdür. Damla tipik bir e-posta pazarlama hizmetinden daha fazlasıdır. Müşterilerinizle daha derin görüşmeler yapmanıza ve satın alma amaçlarını ve davranışlarını anlayarak doğru zamanda e-posta göndermenize olanak tanır.

Damlama-kampanya

Mesajlarınızı alışveriş sepetini terk etme, ilk kez kullananlar, geri dönen web sitesi ziyaretçileri, sitenizdeki bir bağlantıyı tıklayan kişiler vb. Davranışlara göre özelleştirebilirsiniz..

Geniş entegrasyon dizileri, müşteri iş akışınıza göre kısa mesaj göndermenize, Facebook reklamları görüntülemenize ve çok daha fazlasına olanak tanır.

Drip, 14 günlük ücretsiz deneme sürümü sunuyor.

E-posta Planları:

Damla fiyatları

 • Temel – Temel plan 2500 aktif aboneye aylık 49 dolar tutuyor.
 • profesyonel – Pro planının 5000 aktif aboneye aylık 122 $ maliyeti.
 • kuruluş – Maliyet bu plan için değişir ve 5000’den fazla aktif abonesi olan kişiler içindir.

Damla en iyisidir e-Ticaret web siteleri ve bilgili internet pazarlamacıları.

Drip ile bugün başlayın.

4. ConvertKit

convertkit

ConvertKit, blog yazarları ve yayıncılar için en iyi e-posta pazarlama aracıdır. Blogcular, podcast’ler ve YouTubers gibi çevrimiçi içerik oluşturucular için özel olarak oluşturuldu.

ConvertKit ile, çekici formlar oluşturabilir ve bireysel abonelere özel olarak hazırlanmış e-postalar gönderebilirsiniz.

convertkit-posta pazarlama

ConvertKit ayrıca, yayıncılar için e-posta otomasyonunun anlaşılmasını kolaylaştırır. Örneğin, bir ziyaretçiyi değerli bir yolculukta yönlendirmenize yardımcı olan güçlü otomatik e-posta hunileri oluşturmak için görsel otomasyon oluşturucularını kullanabilirsiniz.

ConvertKit, 14 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolmanıza olanak tanır, böylece hizmeti herhangi bir taahhütte bulunmadan test edebilirsiniz.

E-posta Planları:

 • 29 $ / ay – 0 – 1000 abone ve tüm özellikler için.
 • 49 $ / ay – 1000 – 3000 abone ve tüm özellikler için.
 • $ 79 / ay – 3000 – 5000 abone ve tüm özellikler için.

ConvertKit aşağıdakiler için en iyisidir yayıncılar.

ConvertKit ile bugün başlayın.

5. AWeber

AWeber

AWeber, küçük işletmeler için en popüler olası satış yaratma hizmetlerinden biridir. E-posta listenizi büyütmek için ihtiyacınız olan tüm temel araçlarla birlikte gelir. Sürükle ve bırak oluşturucuyla e-posta bültenleri tasarlayabilir, e-posta sıralarını otomatikleştirebilir ve herhangi bir cihazda harika görünen mobil uyumlu kayıt formları oluşturabilirsiniz.

AWeber-otomatikcevaplayıcı

Hepsinden iyisi, AWeber’i WordPress web sitenizle, açılış sayfası oluşturucunuzla veya form oluşturucuyu kolaylıkla entegre edebilirsiniz.

AWeber ile çalışmaya başlamak kolaydır. AWeber’in web sitesine gidin ve 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolun. Kaydolduktan sonra, e-posta listenizi büyütmenize yardımcı olan tüm premium araçlarına erişeceksiniz.

Destek seçenekleri arasında canlı sohbet, telefon ve bilet tabanlı e-postalar bulunur.

E-posta Planları:

 • $ 19 / ay – Sınırsız e-posta ve tüm özellikler için 0 – 500 abone.
 • 29 $ / ay – Sınırsız e-posta ve tüm özellikler için 501 – 2500 abone.
 • 49 $ / ay – Sınırsız e-posta ve tüm özellikler için 2501 – 5000 abone.
 • $ 69 / ay – Sınırsız e-posta ve tüm özellikler için 5001 – 10.000 abone.
 • $ 149 / ay – 10.001 – Sınırsız e-posta ve tüm özellikler için 25.000 abone.

AWeber en iyisi genel olarak tüm pazarlamacılar, özellikle de e-posta pazarlamaya yeni başlayanlar.

AWeber ile bugün başlayın.

6. Mailchimp

MailChimp
Mailchimp bir e-posta pazarlama servis sağlayıcısından daha fazlasıdır. E-posta pazarlamanın yanı sıra, ziyaretçilerinizi abonelere ve müşterilere dönüştürmenizi sağlayan tüm önemli özelliklerle birlikte gelir.

Mailchimp’in özellikleri, ister bir blogcu, ister yerel işletme, ister grafik dışı büyüme gösteren bir şirket olun, her boyuttan pazarlamacı için güçlü ve ekonomiktir. Örneğin, ziyaretçilerinizi abonelere ve ödeme yapan müşterilere dönüştürmek için güzel açılış sayfaları oluşturabilirsiniz.

Mailchimp’i WordPress web sitenize veya e-Ticaret mağazanıza bağlamak çok kolaydır. Ayrıca halihazırda kullandığınız uygulamalarla yüzlerce entegrasyon bulabilirsiniz.

Mailchimp aynı zamanda önceden oluşturulmuş şablonlar ve hazır segmentler sunar, böylece anında profesyonel e-postalar oluşturabilirsiniz.

MailChimp-düzenleri-şablonlar

E-posta Planları:

Mailchimp fiyatlandırması sahip olduğunuz abone sayısına bağlıdır.

 • Bedava – 0 TL, 7 pazarlama kanalı, temel şablonlar, pazarlama CRM’si ve tek tıklamayla otomasyonlar içerir.
 • gerekli – Tüm e-posta şablonları, A / B testi, özel marka ve 7/24 destek için 9,99 ABD doları / ay başlayarak.
 • Standart – Aylık $ 14.99’dan başlıyor. Otomasyon serileri, yeniden hedefleme reklamları, özel şablonlar ve gelişmiş kitle bilgileri içerir.
 • Ödül – Ayda 299 ABD dolarından başlayan bu plan, gelişmiş segmentasyon, sınırsız koltuk ve rol tabanlı erişim, telefon desteği ve çok değişkenli testleri içerir.

Mailchimp en iyisi yeni başlayanlar ve hepsi bir arada bir pazarlama paketini uygun bir fiyata isteyen diğer kullanıcılar.

Mailchimp ile bugün başlayın.

7. GetResponse

yanıt almak

GetResponse, e-posta listenizi güzel e-postalar ve yüksek dönüşüm sağlayan kayıt formlarıyla büyütmenizi sağlayan bir e-posta pazarlama yazılımıdır.

Modern ve güzel kullanıcı arayüzleriyle, e-posta bülten kampanyanızın yayınlanmaya başlaması kolaydır.

E-posta pazarlamasının yanı sıra GetResponse, işinizi büyütmenize yardımcı olacak birçok çevrimiçi pazarlama özelliğiyle birlikte gelir. Örneğin, sitenizde web seminerleri oluşturabilir ve barındırabilir, ziyaretçileri müşterilere dönüştürmek için güzel açılış sayfaları oluşturabilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz.

Telefon, canlı sohbet ve e-posta ile destek sağlanır.

GetResponse ayrıca, e-posta pazarlamasının farklı yönlerinde size yol gösteren kurslar, teknik incelemeler ve videolar gibi birçok yararlı pazarlama kaynağı da yayınlar.

Güzel ve hızlı bir kullanıcı arayüzü ile gelen bir e-posta pazarlama yazılımı arıyorsanız GetResponse sizin için doğru çözüm olabilir.

GetResponse-pano

Denemek isterseniz, 30 günlük ücretsiz deneme sürümüne kaydolabilirsiniz..

E-posta Planları:

 • Temel – Temel planın maliyeti 15 ABD dolarıdır ve e-posta pazarlamasını, otomatik yanıtlayıcıları, sınırsız açılış sayfalarını, otomasyon şablonlarını ve daha fazlasını içerir.
 • Artı – Artı planı aylık 49 ABD dolarıdır ve Liste oluşturma hunileri, satış hunileri, e-ürün satma, web seminerleri (en fazla 100 katılımcı) ve daha fazlası ile birlikte Temel plandaki her şeyi içerir.
 • Profesyonel – Bu planın maliyeti $ 99 / aydır ve web seminerleri (en fazla 300 katılımcı), ücretli web seminerleri, web semineri hunileri, otomasyon oluşturucu ve daha fazlasını içerir.
 • kuruluş – Kurumsal planın maliyeti aylık 1199 ABD dolarıdır ve özel IP adresi, teslim edilebilirlik danışmanlığı, işlem e-postaları, web seminerleri (en fazla 500 katılımcı) ve daha fazlası gibi gelişmiş özellikleri içerir.

GetResponse aşağıdakiler için en iyisidir e-posta pazarlama ile entegre bir web semineri pazarlama çözümü isteyen yeni başlayanlar ve diğer pazarlamacılar.

GetResponse’yi bugün kullanmaya başlayın.

8. MailerLite

mailerlite

Kısıtlı bir bütçeyle bir e-posta listesi oluşturmak istiyorsanız MailerLite’ı düşünebilirsiniz..

MailerLite, 1000 aboneye ulaşana kadar e-posta listenizi ücretsiz olarak büyütmenizi sağlar. Ziyaretçilerinizi çekmek ve onları açılış sayfası, pop-up’lar ve kullanımı kolay form oluşturucu gibi abonelere dönüştürmek için gelişmiş teknolojiler sağlar. Ayrıca, sürükle ve bırak düzenleyicileri kolayca profesyonel görünümlü e-postalar oluşturmanıza olanak tanır.

mailerlite-blok yapımı

E-posta Planları:

MailerLite ile ne kadar çok aboneniz varsa, her ay o kadar fazla ödeme yaparsınız.

 • Bedava – 1000 abone, ayda 12.000 e-posta ve sınırlı özellikler için.
 • 10 $ / ay – 1 – 1000 abone, ayda sınırsız e-posta ve tüm özellikler.
 • 15 $ / ay – 1001 – 2500 abone, sınırsız e-posta, tüm özellikler.
 • 30 $ / ay – 2501 – 5000 abone, sınırsız e-posta, tüm özellikler.
 • 50 $ / ay – 5001 – 10.000 abone, ayda sınırsız e-posta, tüm özellikler.

MailerLite en iyisi e-posta listelerini büyütmek için basit bir çözüme ihtiyaç duyan kullanıcılar. Sıkı bir bütçeniz varsa, MailerLite’ı şiddetle tavsiye ederiz.

MailerLite ile bugün başlayın.

9. Çaydanlık

keap-posta pazarlama-crm

Keap bir satış, pazarlama otomasyonu ve CRM servisi hepsi bir arada. Keap tarafından da geliştirilen Infusionsoft’un daha basit bir versiyonudur..

Keap, tüm müşteri bilgilerinizi tek bir yerde kolayca düzenlemenize olanak tanır ve Gmail ve Outlook’unuzla senkronize edilir, böylece e-postalarınızı tek bir merkezi yerden de yönetebilirsiniz.

Keap ile, yeni potansiyel müşterileri alıcının yolculuğunda bir sonraki adıma yönlendiren özelleştirilebilir önceden yazılmış e-postalarla yeni potansiyel müşterilere metin ve e-posta göndermek için otomatik bir işlem ayarlayabilirsiniz. Ayrıca, bir olası satış bir aşamadan diğerine geçtiğinde otomatik olarak e-posta gönderecek tekrarlanabilir bir satış süreci de oluşturabilirsiniz..

Ayrıca, oluşturduğunuz herhangi bir satış veya pazarlama sürecini otomatikleştirmenizi sağlayan bir pazarlama kampanyası oluşturucuya sahiptir..

keap-kullanıcı arayüzü

Diğer özellikler arasında teklif, tahmin ve teklif şablonları, faturalar ve ödemeler, raporlar ve öngörüler ve daha fazlası bulunur.

E-posta Planları:

Bu makaleyi yazarken, Keap ilk 3 ay için planlarından% 50 indirim sunuyor.

 • büyümek – 1 kullanıcı için 500 kişiden başlayan ayda 39 $ (aylık 79 $). CRM, randevular, kısa mesaj ve diğer özellikleri içerir, ancak pazarlama otomasyonunu içermez.
 • profesyonel – 1 kullanıcı için 500 kişiden başlayan ayda 74 $ / aylık (düzenli olarak 149 $ / ay). Bu plan, pazarlama otomasyonu, yinelenen ödemeler, açılış sayfası oluşturucu ve daha fazlasını içerir.
 • Infusionsoft – 1 kullanıcı için 500 kişiden başlayan 99 $ / ay (düzenli olarak 199 $ / ay). Özellikler, gelişmiş satış hattı otomasyonu, potansiyel müşteri puanlaması ve şirket kayıtları, raporlama ve daha fazlasını içerir.

Keap en iyisi potansiyel müşterileri müşteriye dönüştürmeyi kolaylaştıran müşteri yönetimi yazılımı arayan kullanıcılar.

En İyi E-posta Pazarlama Hizmetini Seçme

E-posta pazarlamaya yeni başlamış küçük bir işletme sahibiyseniz, Sabit İletişim sizin için en iyi e-posta pazarlama hizmetidir. E-posta listenizi büyütmek için ihtiyaç duyacağınız tüm özelliklerle birlikte gelir. Ayrıca, herhangi bir sözleşme veya taahhüt olmaksızın 60 günlük ücretsiz denemelerini kullanabilirsiniz. Bu şekilde, ödemeye başlamadan önce araçlarını deneyebilir ve tanıyabilirsiniz.

E-postaları, terk edilmiş alışveriş sepetleri, ilk kez kullananlar, geri gelen alıcılar vb. Gibi kullanıcı davranışlarına göre kişiselleştirmek istediğiniz bir e-Ticaret siteniz varsa, Damlama’yı kullanmanızı öneririz. Eylem odaklı kampanyaları tetiklemenizi sağlayan kullanımı kolay bir damla kampanya huni oluşturucuları var.

Etkileşiminizi artırırken kişisel hissettiren otomatik e-postalar göndermek isteyen profesyonel bir blogcuysanız, ConvertKit’e göz atmalısınız. Blogcular ve yayıncılar için özel olarak oluşturulmuş bir e-posta pazarlama hizmetidir.

Bonus: Başarılı bir hediye oluşturmak ve daha fazla abone almak için en iyi WordPress hediye eklentisine göz atın.

Bu makalenin, en iyi e-posta pazarlama hizmetlerinden bazılarını karşılaştırmanıza ve ihtiyaçlarınız için doğru olanı bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz.

Bu makaleyi beğendiyseniz, karşılaştırılan en iyi 7 WordPress potansiyel müşteri oluşturma eklentisini de okumak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map