Blogunuzu Otomatikleştirmek için En İyi WordPress Otomatik Blog Eklentileri

En İyi WordPress Otomatik Blog Eklentileri


En iyi WordPress otomatik blog eklentilerini mi arıyorsunuz? Bir blog başlatmak kolaydır, ancak birçok insan blogları için düzenli olarak içerik üretmekte zorlanır.

WordPress otomatik blog eklentileri, diğer kaynaklardan gelen içeriği seçmenize ve bunları blogunuzda görüntülemenize olanak tanır. Ayrıca yeni makaleleri yeniden yazabilir ve gönderebilirsiniz.

Bu makalede, blogunuzu otomatik olarak düzenlemek için en iyi WordPress otomatik günlüğü tutma eklentilerinden bazılarını paylaşacağız.

Neden WordPress Otomatik Blog Eklentileri?

Bir blog çalıştırmak ve her gün yeni içerik eklemek kolay bir iş değildir. WordPress otomatik blog eklentisi ile blogunuzu otomatik olarak toplayabilir ve düzenli olarak yeni içerik yayınlayabilirsiniz.

Bir WordPress otomatik blog eklentisi, çeşitli RSS akışlarından WordPress sitenize içerik aktarır. Bazı eklentiler WordPress içeriğinizi bile yeniden ifade eder ve yinelenen içeriğinizin olmamasını sağlar.

Otomatik blog yazmak için yüzlerce ücretsiz ve premium WordPress eklentisi var. Ancak blogunuza dalmadan ve bir eklenti seçmeden önce, otomatik bloglamanın herkes için olmadığını unutmayın. Bir otomatik blog eklentisi blogunuza düzenli makaleler yayınlamayı kolaylaştırırken, yalnızca makaleleri kopyalamak yerine, sitenizin yinelenen içerik nedeniyle cezalandırılmamasını sağlamak için küratörlü içeriğinizi bir şekilde değiştirmek sizin yararınıza olacaktır..

Otomatik blog eklentisi kullanıyorsanız izlemeniz gereken birkaç uygulama:.

 • Tüm makale yerine yalnızca alıntılar içerir.
 • Kaynaklı içerikten iki kat daha fazla orijinal içerik ekleyin.
 • Toplanan içeriğiniz arasına yorum ekleyin.

1. Besleyici RSS

Feedzy RSS

Feedzy RSS, popüler bir WordPress otomatik blog eklentisidir. Web sitenizdeki sınırsız RSS beslemelerinden içerik görüntülemenizi sağlar. Feedzy RSS, içe aktardığınız makaleleri yeniden silmek için WordAI ve SpinnerCheif ile entegre olur, böylece blogunuza her zaman otomatik olarak yeni içerik ekleyebilirsiniz.

Ses oynatma ve YouTube videoları da dahil olmak üzere karmaşık medyayı destekler. WordPress blogunuzda göstermek istediklerinizi tam olarak kontrol etmek için anahtar kelimeleri kara listeye alabilirsiniz.

2. WP RSS Toplayıcı

WP RSS Toplayıcı

WP RSS Toplayıcı ücretsiz ve popüler bir WordPress otomatik blog eklentisidir. Birden çok kaynaktan RSS yayınlarını içe aktarma, birleştirme ve görüntüleme seçeneği sunar. Ayrıca Atom yayınlarını içe aktarır ve bunları WordPress blogunuzda gösterir. WP RSS Toplayıcı, özet akışları için stil seçeneklerine sahip özel şablonlara sahiptir.

Yayınlardaki, sayfalardaki ve özel yayın türlerindeki yayınları görüntülemek için kısa kodları ve blokları destekler. Sınırsız web sitelerinden içerik almanıza ve hatta tüm kaynakları WordPress kontrol panelinizden yönetmenize olanak tanır…

3. RSS Besleme Alıcısı

RSS Feed Catcher

RSS Feed Catcher WordPress autoblogging eklentisi kullanımı kolaydır. Diğer web sitelerinden içe aktardığınız içeriği yönetmenizi sağlayan kullanımı kolay bir arayüzle birlikte gelir. İçeriği kategorilere ayırabilir ve tercih ettiğiniz aralığa göre planlayabilirsiniz.

Ayrıca WordPress işlevlerini kullanarak RSS akışlarıyla görüntüleri içe aktarır.

4. CyberSEO

CyberSEO

CyberSEO gelişmiş bir WordPress otomatik bloglama ve içerik iyileştirme eklentisidir. Blogunuzdaki makaleleri görüntülemek için RSS ve Atom yayınlarını içe aktarır. Kendi dilinizde yayınlamak için Google Translate ve Yandex Translate’i kullanarak 100’den fazla dilden içerik çevirir.

Üçüncü taraf döndürücülerle, içeriğinizin intihal görmediğinden emin olmak için kaynaklı içeriği yeniden silmenizi sağlar. Ayrıca, görüntüler ve videolar da dahil olmak üzere medya içeriğini yerleştirir.

Daha fazla oku: En İyi WordPress Tercüman Eklentisi.

5. WP Robotu

WP Robotu

WP Robotu premium bir WordPress otomatik blog eklentisidir. RSS yayınlarını ilgili kaynaklardan toplar ve blogunuzda düzenli içerik yayınlar. Kaynaklı makaleleri özelleştirmenizi sağlar ve en iyi WordPress temalarıyla iyi çalışır.

İçeriği içe aktarmak için Amazon, eBay, YouTube, Vimeo, Flickr vb. Dahil 30 içerik kaynağını destekler. Ayrıca e-ticaret ürünlerini seçebilir ve çevrimiçi mağazanızda satabilirsiniz. Çeviriler, içerik yeniden ifade etme ve daha fazlası için araçlara sahiptir. WP Robot, blogunuzdaki içeriği damlatıyor ve hatta tek tıklamayla toplu makaleleri yayınlamanıza izin veriyor.

6. WP Boruları

WP Boruları

WP Boruları güçlü ve ücretsiz bir WordPress autoblogging eklentisidir. Birden fazla kaynaktan ve RSS beslemesinden haber almak ve hatta WooCommerce ürünlerini almak için mükemmeldir..

WP Pipes, blogda yayınlamak için bir içerik boru hattı oluşturmanıza olanak tanır. Facebook, Twitter, Pinterest gibi sosyal sayfalarınızda makaleler ve WooCommerce ürünlerini otomatik olarak yayınlar.

7. RSSİthalat

RSSImport

RSSImport blogunuza RSS beslemeleri ve görüntü içeriği aktaran basit bir WordPress otomatik blog eklentisidir. Makaleleri göndermek için widget’ları ve kısa kodları destekler.

Sayfalarınıza makale eklemek için şablon kodlarını da kullanabilirsiniz.

Bu kadar.

Bu makalenin, WordPress blogunuzu otomatik olarak düzenlemek için en iyi WordPress otomatik blog eklentisini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Kullanıcı tarafından oluşturulan içerik için en iyi WordPress eklentileri hakkındaki makalemize göz atmak da isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map