Dönüştüren En İyi WordPress Açılış Sayfası Eklentileri (2020)

en iyi wordpress açılış sayfası eklentileri


Yüksek dönüşüm sağlayan bir açılış sayfası oluşturmak istiyor musunuz? Bir WordPress açılış sayfası eklentisi kullanmak, mevcut en iyi seçimdir, çünkü kolay ve iyi. Hangi düzeyde teknik beceriye sahip olursanız olun, bir açılış sayfası eklentisini nasıl kullanacağınızı anında öğrenebilir ve istediğiniz şekilde bir sayfa oluşturabilirsiniz..

Bu makalede, hangisinin ihtiyaçlarınıza en uygun olduğunu belirlemenize yardımcı olmak için en iyi WordPress açılış sayfası eklentilerini karşılaştıracağız.

WordPress Açılış Sayfası Eklentisinin Önemi

Her şeyden önce, bir açılış sayfasının ne olduğunu tartışalım. Basit bir ifadeyle, hedef kitlenizin inmesini, içeriğinizi görmesini ve ürün satın alma, listenize abone olma gibi belirli bir işlemi gerçekleştirmesini istediğiniz bir web sayfasıdır (genellikle tek bir sayfadır)..

Açılış sayfaları, belirli bir ürünü veya hizmeti çekici bir şekilde sergilemenize ve vurgulamanıza yardımcı olur. İyi tasarlanmış açılış sayfaları kullanıcıların dikkatini hızlı bir şekilde çeker ve yapmasını istediğiniz bir işlem yapmalarını ister. Çoğu durumda, açılış sayfaları dönüşüm makineleri olarak işlev görür.

Peki, nasıl bir açılış sayfası oluşturursunuz?

İşte o zaman bir WordPress açılış sayfası eklentisine ihtiyacınız var. Bir açılış sayfası eklentisiyle, teknoloji konusunda bilgili olmasanız bile kolayca dönüşüm sağlayan yüksek açılış sayfaları oluşturabilirsiniz. Çoğu açılış sayfası eklentisi, bir sayfa oluşturmak için sürükleme ve bırakma arabirimleri sunar..

Ayrıca şunları da kontrol edin: En İyi WordPress Sayfa Oluşturucu

Dahası, bu eklentilerin çoğu açılış sayfası öğelerini ve Harekete Geçirici Mesaj (CTA) düğmeleri, formlar, başlıklar, öne çıkan resimler, videolar, bağlantılar vb. Gibi içerik blokları sunar..

Gerçekten bir Açılış Sayfası Eklentisine mi ihtiyacınız var??

optinmoster-kurşun nesil

değişir.

Bir açılış sayfası oluşturmak, bülteninize kaydolma, yeni ürününüzü satın alma vb. Gibi dönüşümleri artırmak için ziyaretçilerinizin tanıtımını yaptığınız kampanyaya odaklanmasını daraltmanıza olanak tanır..

Bir açılış sayfası sizin için mükemmel bir seçim olabilir harici kaynaklardan olası satışlar alıyorsanız ücretli bir kampanya, bülten tanıtımı, yönlendirme kaynakları vb..

Fakat mevcut web sitesi ziyaretçilerinizi dönüştürmek istiyorsanız blog gönderisi okumak gibi herhangi bir nedenle sitenizde olan kullanıcılar, açılış sayfası yerine 2 adımlı bir optin kullanmak isteyebilirsiniz.

2 adımlı bir tercih, herhangi bir resmi veya bağlantıyı bir pop-up’a dönüştürmenizi sağlayan bir kampanyadır. Bir ziyaretçi bir bağlantıyı tıkladığında, abone olmalarını veya satın almalarını isteyen bir açılır pencere var.

Açılır pencere aynı sayfada göründüğünden, genellikle bir eylemi tamamlamak için ziyaretçiler başka bir açılış sayfasına yönlendirildiğinde gerçekleşen doğal ayrılmayı ortadan kaldırır.

OptinMonster hızlı ve kolay bir şekilde 2 adımlı bir optin dahil düzinelerce kampanya oluşturmanıza olanak tanıdığı için en iyi potansiyel müşteri oluşturma aracıdır. Sürükle ve bırak oluşturucuyla görsel olarak çekici optin formları oluşturabilirsiniz.

En iyi şey, dönüşümlerinizi daha da artırmak için bir açılış sayfası eklentisi ile birlikte OptinMonster’ı kullanabilirsiniz..

OptinMonster incelememizin tamamını okuyun.

OptinMonster ile bugün başlayın!

1. Kunduz Oluşturucu

kunduz-oluşturucu-WP-eklentisi

Beaver Builder, herhangi bir kodlama yapmadan kolayca WordPress açılış sayfaları oluşturmak için en iyi WordPress sayfa oluşturucu eklentisidir. İçerik bloklarını, widget’ları ve gelişmiş öğeleri karıştırarak ve eşleştirerek bir web sayfası oluşturabileceğiniz basit bir sürükle ve bırak arayüzü sağlar.

Her zaman sıfırdan başlamak zorunda kalmamanız için düzinelerce çarpıcı açılış sayfası şablonu ile birlikte gelir. Dikkat çekici bir açılış sayfası şablonundan seçim yapabilir, içerik ekleyebilir ve yeni bir sayfa yayınlayabilirsiniz. Çantada keklik!

Ayrıca, kendi tasarımlarınızı şablon olarak kaydedebilir ve sitenizde yeniden kullanabilir veya farklı bir sitede kullanmak üzere dışa aktarabilirsiniz.

Beaver Builder eklentisini kullanmak, bir ön uç satır içi düzenleyici ile birlikte geldiğinden gerçekten kolaydır. Düzenleyici, doğrudan öğeye tıklayarak tüm öğeleri gerçek zamanlı canlı önizlemelerle değiştirmenizi sağlar. Açılış sayfanızın başlığını değiştirmek istiyorsanız üzerine tıklayabilir ve doğrudan içine yazabilirsiniz..

Beaver Builder temaları WordPress ile uyumludur. Hem WordPress teması hem de eklenti olarak kullanılabilir.

Tam Beaver Builder incelememizi okuyun.

Beaver Builder’ı bugün kullanmaya başlayın!

2. Elementor

elementor-wordpress-page-oluşturucu-eklentisi

Elementor, açılış sayfaları da dahil olmak üzere her türlü web sayfasını oluşturmak için popüler bir WordPress sayfa oluşturucusudur. Hem ücretsiz hem de premium sürümlerde mevcuttur, böylece premium sürümü satın almadan önce ücretsiz sürümü tamamen deneyebilirsiniz.

Sayfa oluşturmak için hızlı ve başlangıç ​​dostu bir canlı düzenleme arayüzüne sahiptir. Elementor’un sürükleme ve bırakma öğelerinin yanı sıra varsayılan WordPress widget’larını da kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak, herhangi bir nişteki açılış sayfaları için uygun 300’den fazla güzel tasarlanmış şablona sahiptir. Bir şablon seçebilir, içeriği hızlı bir şekilde orijinal içeriğinizle değiştirebilir ve yayınlayabilirsiniz. Ayrıca, tasarımlarınızı şablon olarak kaydedebilir ve sitenizde ve diğer sitelerde kullanabilirsiniz.

Elementor, masaüstü bilgisayarlar, tabletler ve mobil cihazlar için açılış sayfalarınızı ayrı ayrı oluşturmak için duyarlı tasarım kontrollerine sahiptir. Bu özellik sayesinde, bir sayfanın farklı cihazlarda neyi ve nasıl görüneceğini seçebilirsiniz.

Elementor ile bugün başlayın!

3. Divi Oluşturucu

divi üreticisi

Divi Builder, Elegant Themes tarafından geliştirilen güçlü bir WordPress sayfa oluşturucusudur. Oluşturucu, en popüler WordPress temalarının çoğuyla gönderilir. Ayrıca diğer temalar ve eklentilerle de uyumludur.

Eklenti sonsuz tasarım olanakları sunar ve en iyi kullanıcı dostu düzenleme arayüzlerinden biriyle birlikte gelir. Basit sürükle ve bırak düzenleme arayüzünü kullanarak görüntüleyebileceğiniz her türlü tasarımı oluşturmanızı sağlar.

Divi Builder, profesyonel Zarif Temalar tasarımcıları tarafından tasarlanan 20’den fazla güzel açılış sayfası şablonu ile birlikte gelir. Açılış sayfanızı anında oluşturmak için bu şablonlardan birini kullanabilirsiniz, çünkü yalnızca demo içeriği kendi sayfanızla değiştirmeyi gerektirir.

Eklenti, web sitesi yapı taşları olan 46 ince hazırlanmış içerik modülüne sahiptir. Bu modülleri sürükleyip bırakabilir, ihtiyaçlarınıza göre düzenleyebilir ve ayrıca tamamen özelleştirebilirsiniz. Tek bir kod satırına dokunmadan genel sayfa tasarımını tam olarak kontrol edebilirsiniz.

Divi ile bugün başlayın.

4. Leadpages

leadpages-açılış sayfası-aracı

Leadpages, herhangi bir kod olmadan kısa sürede yüksek dönüşüm sağlayan açılış sayfaları oluşturmanızı sağlayan inanılmaz bir WordPress eklentisidir. Açılış sayfalarını oluşturmak ve özelleştirmek için basit, kullanıcı dostu bir sürükle ve bırak arayüzüne sahiptir.

Eklenti, farklı sektörleri hedefleyen 150’den fazla ustalıkla tasarlanmış açılış sayfası şablonuna sahiptir. Bu kadar kapsamlı bir şablon paketiyle, aklınızda düşündüğünüzle eşleşen bir şablon bulamazsınız..

Leadpages, basit bir açılış sayfası oluşturucudan ziyade olası satış oluşturma yazılımıdır. Bir e-kitap, olası satış yakalama, optin, promosyon, ürün açılış sayfası vb. Gibi farklı kampanyalar için tasarlanmış şablonlar vardır. Çalıştırmak istediğiniz kampanya için bir şablon seçin ve şablonunuzu özelleştirmeye başlayın.

Ayrıca, Leadpages, cesur ve istikrarlı bir şekilde büyümenize yardımcı olmak için anında Facebook reklam oluşturucu, A / B testi, pazarlama aracı entegrasyonları ve daha pek çok özelliğe sahiptir..

Leadpages’ı bugün kullanmaya başlayın.

5. Optimize tuşuna basın

optimizepress

OptimizePress, optimize edilmiş WordPress açılış sayfaları oluşturmak için başka bir güçlü çözümdür. Hem tema hem de eklenti olarak kullanılabilir. LiveEditor sistemleri ile sayfalarınızı gerçek zamanlı olarak oluşturabilir ve düzenleyebilir ve işinizi daha hızlı büyütebilirsiniz.

Tamamen duyarlı ve mobil uyumludur, böylece tüm açılış sayfalarınız herhangi bir cihazla otomatik olarak senkronize edilir. Anında bir başlangıç ​​yapmak için 30’dan fazla önceden hazırlanmış şablona sahiptir. Metni ve diğer içerik öğelerini düzenleyin, Öğe tarayıcısından ek öğeler ekleyin ve güzel açılış sayfanızı tasarlayın. Bu kadar kolay.

OptimizePress, sayfanıza farklı işlevler eklemek için 40’ın üzerinde özel öğeye sahiptir. Son derece esnek oldukları için her bir öğenin özelleştirme seçeneklerini sonuna kadar keşfedebilirsiniz.

Hızlı ve kolay pazarlama kampanyaları için en sevdiğiniz e-posta pazarlama hizmetlerinin çoğu ile güçlü bir entegrasyona sahiptir..

Buna ek olarak, OptimizePress, ek eklentilere ihtiyaç duymadan üyelik siteleri oluşturmanıza da olanak tanır. İçeriğinizi koruyabilir, üyelik oluşturabilir ve satabilir ve ödemeleri kolayca kabul edebilirsiniz.

OptimizePress’i bugün kullanmaya başlayın.

6. Yakında Pro SeedProd tarafından

Önümüzdeki-yakında-pro-seedprod tarafından

SeedProd tarafından Yakında Geliyor Pro, yakında sayfalar ve bakım modu açılış sayfaları oluşturmak için harika bir çözümdür. İnşaat sayfasının altında dikkat çekici bir şeyler oluşturmak için güçlü seçeneklere sahiptir ve tamamen gelişmiş siteniz yayınlanmadan önce olası satışları yakalar.

Bir geri sayım sayacı, güzel abonelik formları, sosyal paylaşım, yönlendirme izleme vb.Özellikleri vardır..

Sayfaları oluşturmak ve düzenlemek için gerçek zamanlı bir sayfa oluşturucu sağlar. Ancak, yukarıda belirtilen eklentiler gibi bir ön uç oluşturucu değildir.

Eklenti, açılış sayfaları eklentisi, Unsplash.com eklentisi, çok dilli eklenti vb. Gibi bazı yararlı eklentiler sunar. Eklentileri ve mevcut temaları kullanarak güzel açılış sayfaları oluşturabilirsiniz..

Ayrıca, yakında eklenecek en iyi WordPress’in bu şaşırtıcı listesine göz atın.

Coming Soon Pro ile bugün başlayın.

7. WordPress Açılış Sayfaları (Ücretsiz Eklenti)

wordpress-iniş-sayfalar

WordPress Açılış Sayfaları, web sitesi ziyaretçilerinizi abonelere ve müşterilere dönüştürmek için açılış sayfaları oluşturmak için ücretsiz bir çözümdür. Gelen pazarlama uygulamaları göz önünde bulundurularak tasarlanan eklenti, çektiğiniz trafikten daha fazla potansiyel müşteriye dönüştürme seçenekleri sunar.

Eklenti, değişiklikleri yaparken anında görebilmeniz için canlı bir sayfa oluşturucuya sahiptir. Çekirdek eklenti yalnızca birkaç şablonla gönderilir. Bir şablon seçip özelleştirebilirsiniz..

eklenti ayrıca dönüşüm oranlarını izlemenizi ve izlemenizi sağlar. Ayrıca, açılış sayfaları oluşturabilir, kopyalayabilir ve A / B ayrılma testleri çalıştırabilirsiniz.

Daha fazla özellik ve işlev eklemek istiyorsanız, premium eklentiler vardır.
WordPress Açılış Sayfalarını bugün kullanmaya başlayın.

En İyi WordPress Açılış Sayfası Eklentisini Seçme

Bu eklentilerin 7’si de kendi özellik kümeleriyle harika. Ancak, en iyisi olarak birini seçmeniz gerekiyorsa, Beaver Builder.

Beaver Builder, düzinelerce güzel hazırlanmış açılış sayfası şablonu ve bunları özelleştirmek için kullanımı kolay bir arayüz sunar. Ayrıca herhangi bir tema ve eklenti ile çalışır, bu nedenle sadece web sitenizin yeniden çalışması için endişelenmenize gerek yoktur..

Ayrıca şunları da kontrol edin: En Kolay Web Sitesi Oluşturucu

Bu makaleden hoşlanıyorsanız, WordPress ve en iyi VOIP iş telefonu hizmetleri için en iyi potansiyel müşteri oluşturma eklentilerine de göz atmak isteyebilirsiniz..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map