Dönüşümleri Artıracak En İyi WordPress Çıkrık Popup Eklentileri

En İyi WordPress Çıkrık Popup Eklentileri


En iyi WordPress çıkrık pop-up eklentilerini mi arıyorsunuz??

Bir çıkrık eklentisi, kullanıcıları bir şey kazanmak için çarkı döndürmek için heyecanlanır. Sitenizdeki dönüşümleri artırmanın harika bir yoludur.

Bu makalede, yerinde etkileşimi artırmak için en iyi “kazanmak için döndürme” WordPress eklentilerinden bazılarını paylaşacağız.

En İyi WordPress Çıkrık Eklentisini Seçme

Piyasada kullanıcıların ödüller kazanmak için çarkı döndürmesini sağlayan birkaç ücretsiz ve ücretli WordPress çıkrık eklentisi bulabilirsiniz.

WordPress çıkrık açılır pencere eklentisinde sıkça göreceğiniz bazı temel özellikler şunlardır:

  • Her dilime ödül ekleyebilme
  • Renk, boyut ve dilim özelleştirmesi
  • E-posta pazarlama hizmetleri ile entegrasyon
  • Veri toplama için GDPR uyumluluğu
  • Otomatik kupon üretim sistemi
  • Kullanıcıların çıkrık nasıl kullandığına dair bilgi edinin

Dönüşümleri artırmanıza yardımcı olan en iyi WordPress çıkrık eklentilerinden bazılarına göz atalım.

1. OptinMonster

OptinMonster

OptinMonster dünyanın en güçlü olası satış yaratma ve dönüşüm optimizasyon yazılımıdır. Terk eden ziyaretçilerinizi abonelere ve müşterilere dönüştürmenize olanak tanır. Kullanıcıları e-posta listenize abone olmaya ikna etmek için oyunlaştırılmış bir kupon çarkı tercih formu oluşturmanıza olanak tanır.

İlişkili: E-posta listenizi büyütme

Çıkrık açılır penceresi, kullanıcılarınıza harika ödüller sunmanıza olanak tanır. Ödül kazanmak için izleyiciyi çıkrık oyunu oynamalarına teşvik eder. Optin rüşvet (e-kitaplar gibi), indirimler, kupon kodları vb..

OptinMonster, 3 adet yerleşik döner tekerlek şablonu ile birlikte gelir. Optin tekerlek açılır pencerelerini özelleştirmek için sürükle ve bırak oluşturucularını kullanabilirsiniz. Tekerleği düzenlemenizi ve her bölüme kolayca ödül vermenizi sağlar.

OptinMonster Spin Wheel Örneği

Çıkrık pop-up kampanyasıyla, bir e-posta pazarlama hizmetini entegre edebilir ve abonelerinizi olağanüstü şekilde büyütebilirsiniz. En iyi yanı, OptinMonster’ın Sürekli İletişim, MailChimp, AWeber ve daha fazlası gibi popüler e-posta pazarlama hizmetleriyle kutudan entegrasyon sağlamasıdır.

Daha fazla ayrıntı için eksiksiz OptinMonster incelememize göz atın. Büyük bir indirim elde etmek için OptinMonster kupon kodumuzu da kullanabilirsiniz.

2. WooCommerce için İndirim Kazan Tekerlek

WooCommerce için İndirim Kazanma Tekerleği

WooCommerce için İndirim Win-Wheel mükemmel bir WordPress çıkrık eklentisidir. Sayfada yükleme, yüklemek için bir simgeyi tıklatma ve çıkış yükü dahil olmak üzere spin tekerleğini yüklemek için çoklu tetikleyicilerle birlikte gelir.

Kupon kodları oluşturur ve bunları kullanıcılarınıza otomatik olarak e-posta ile gönderir. Etkinlik ve kuponların durumunu WordPress yönetici kontrol panelinizden izleyebilirsiniz. Eklenti çeviriye hazırdır ve WPML’yi destekler.

3. Popupların Çarkı

Popupların Çarkı

Popups Çarkı e-ticaret dostu çıkrık pop-up eklentisidir. WooCommerce, Shopify, Magento, vb. Dahil olmak üzere tüm platformlarla sorunsuz bir şekilde çalışır. Bu eklentiyi daha fazla trafik ve kullanıcı etkileşimi sağlamak için WordPress sitenizde de kullanabilirsiniz..

Eklenti, renkleri, yazı tiplerini, metni ve ödülleri özelleştirebileceğiniz bir indirim tekerleği açılır şablonu sunar. Kampanyalarınızı tanıtmak için çeşitli pazarlama araçları vardır.

4. WP Optin Tekerlek

WP Optin Tekerlek

WP Optin Tekerlek ücretsiz bir WordPress çıkrık pop-up eklentisidir. 12 dilim ile birden fazla tekerlek oluşturmanıza izin verir ve her dilim bölümünde farklı ödüllere bağlantılar ekleyebilirsiniz. Eklenti, e-posta listenizi büyütmek için MailChimp ile entegre olmanızı sağlar.

Eklentiyi yapılandırmak kolaydır ve tekerlek açılır penceresini kullanıcılarınıza ne zaman görüntülemek istediğinizi tam olarak kontrol edebilirsiniz. GDPR uyumludur ve birden çok dili destekler.

5. WooCommerce için Şanslı Tekerlek

WooCommerce için Lucky Wheel

WooCommerce için Lucky Wheel e-Ticaret siteleriniz için başka bir ücretsiz WordPress çıkrık pop-up eklentisidir. E-posta kayıtlarını tekerleği döndürmeye ve ödül kazanmaya teşvik eder.

Bir tekerleğe 6 dilim eklemenize ve kullanıcılar için birden fazla indirim oluşturmanıza olanak tanır. Eklenti, indirim kodunu, kullanıcının tekerleği döndürmek için girdiği e-postaya göndermenizi sağlar. Ayrıca, eğirme süresini sınırlamanıza olanak tanır.

6. CrazyRocket tarafından Tekerlek

CrazyRocket tarafından tekerlek

CrazyRocket tarafından tekerlek WordPress için basit bir çıkrık pop-up eklentisidir. Kullanıcıların dikkatini çeken ve tekerleği döndürmeye ikna eden güzel tekerlek temaları ile birlikte gelir. Her bir spin için benzersiz bir kupon kodu oluşturur ve bunu otomatik olarak alışveriş sepetine uygular.

Eklenti, çarkı, slot makinesini ve kazı kazan win n ’kazanma kartlarını içeren 3 tür oyun sunuyor. Çıkışlarında, sayfada geçirilen süre, sayfa görüntülemeleri veya kaydırma gibi pop-up’ları doğru zamanda görüntülemek için akıllı tetikleyicilerini kullanabilirsiniz.

7. Tekerlekli Satışlar

Wheely Satış

Wheely Satış küçük işletme web siteleri ve çevrimiçi mağazalar için bir WordPress çıkrık pop-up eklentisidir. Kullanıcılarınızın tarayıcı sekmesini kapatmak üzereyken pop-up’ı tetikler. Kullanıcıların tekerleği döndürmek ve indirim kuponları almak için e-posta adreslerini girmeleri gerekir.

Eklenti, metni, renkleri, yazı tiplerini ve logoyu özelleştirmenizi sağlar. Ayrıca, kullanıcılarınızın çıkrıklara nasıl tepki verdiğine dair ayrıntılı bilgiler verir.

Bu makalenin en iyi “kazanmak için döndürme” WordPress açılır eklentisini bulmanıza yardımcı olmasını umuyoruz. Ayrıca, en iyi WordPress hediye eklentisi ve WordPress sitenizde başarılı bir hediye oluşturma konusunda rehberlerimize göz atmak isteyebilirsiniz.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me